Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bi ara bursan?n ?ut say?s? 31 di 40'? bulmu?tur muhtemelen,?aibeler 10 ?ut atm?? 5 i kaleyi bulmu?.Sonuca bak.Adamlar butun sezonu boyle bala g.te ge?irdiler...
    g?ze ho? gelen futbol kupa kazand?rm?yor puan kazand?rm?yor
    ?u istatistiklerle bunu anlam??t?r umar?m herkes
    otob?s? ?ekiyor denilen chelsea haftalar ?nce ?ampiyonlu?u garantiledi
    ligin en az gol yiyen tak?m? ba?ak?ehir ligin en ?ok gol atan tak?m? bursan?n ?zerinde bitirdi ligi
    40 ?ut de?il 400 ?ut ?eksen ne fayda
    1 kez git 1 gol at gol yeme 1-0 kazan 3 puan al
    4 gol at 5 gol ye 0 puan al
    bu kadar basit
    bu bahsetti?iniz nas?l kalitede bir tak?m ?al??t?rd???nla alakal?. senin elinde ?n?ne gelen her 5 topun 3 ?nde kaleyi bulabilen, kaleyi bulan her 3 ?utun da en az birinde gol? bulan bir forvet varsa, bir ma?ta toplam 5 kere kontraata?a ??kabildi?inde 10 numaran forvete en az 4 ?nde do?ru yer ve zamanda topu bulu?turabiliyorsa, otob?s ?ekmek diye tabir etti?iniz sistemle kademeleri ?ok iyi becerebiliyorsan o zaman dedi?iniz olur. ama bursa gibi trabzon gibi tak?mlar? ?al??t?r?yorsan?z ?ok pozisyona girmelisiniz, ??nk? elinizde sizin tabirinizle ne "1 kez git 1 gol at" forveti olur ne de "gol yeme 1-0 kazan" defans hatt? olur. bizim bu seneki sivas ma?? gibi 1 gol at ama 45 pozisyon ver takti?i senede bir kere tutar.
    ben bursan?n bu sene nas?l oynamas? gerekiyorsa ?yle oynad???n? d???n?yorum. h?cuma ??k??lar?, kontraataklar?, presleme zamanlar? hep do?ru ve zaman?nda yap?yorlar. tek eksikleri kaliteli futbolcu azl??? ve sezona ge? adapte olmalar?yd?.

Yorum Yap

Cinconlular Facebook'da Twitter'da yaz?yor. Vodafone Arena bir an ?nce bitsinde orada da kupa kald?ral?m felan diyor. ?yle diyenlere denk gelirseniz a?a??daki youtube videosunu onlara g?nderirsiniz. O i?i bizim yapal? 17 sene oldu dersiniz

Yorum Yap

?? yerinde var bi gsli sizin statta da kupa kald?ral?m geyi?ini yapt?.. o kadar tiksiniyorum art?k ?unlardan, sevin?lerini falan g?rmek istemiyorum.. hatta m?mk?nse d?nya ?zerinde tek bir tane kalmas?n bunlardan soylar? t?kensin!!! Asl?nda bir sene ?ampiyonluk falan g?remesinler kaybolacaklar ortadan ama bizde i? yok!!!

Yorum Yap

En son 2 kupa ald???m?zda 2009'du. Ondan sonra iflah olmad?k. ?n?allah bunlar da ?yle olurlar.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hi? akl?ma gelmezdi ama bu sene bu o?lanlara ?z?ld?m cidden.

Hi? kar??l???n? alamad?lar oynad?klar? futbolun.
            ?ok bahts?z tak?m Bursaspor. Adamlar ligin en kaliteli oyununu oynad?lar. Hem lig s?ralamas?nda avrupaya kat?lamad?lar, hemde avrupaya gidebilmesi i?in ellerindeki tek f?rsat olan kupay? da alamad?lar. ?st?ne ?stelik UEFA'dan cezay? yedi?i i?in ve o cezay? ?ekebilmesi i?in avrupaya kat?lmas? gerekiyordu.O da yalan oldu.Normalde bu tarz bahts?zl?klar hep bizi bulurdu
            Bursa Avrupa'ya gidiyor zaten. gese Ligi ?ampiyon tamamlay?p zaten Avrupa Kupalar?na kat?ld???ndan finalist olarak avrupaya kat?lmaya hak kazand? bursa. Cezas?n? bu sezon ?ekebilecek yani. Ben bu ?ekilde biliyorum.
            O kural? sene ba??nda de?i?tirdiler diye biliyorum ben. O y?zden Bursa gidemiyor.
            CL : GS FB
            AL : Biz, Ba?ak?ehir, Trabzon
            Sonra s?ralama M?Y, Konya
            Ama Ba?ak?ehir ceza al?rsa M?Y lisans alamad???ndan Konya olur diye biliyorum.

Cevab? verilmi? ama detay olsun
            En son düzenleyen Murat Dugencioglu; 05-06-2015, 18:53. Sebep: Ek bilgi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X