Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bitiricilik demi?sin ondan Cenk dedim yoksa genel forvet ?zellikleriyle ben Sow'u iyi bi 2. santrafor olarak be?enirim ama mesela bug?n Webo oyuna girene kadar tek forvet oynayan Sow yine d?k?ld?. Tek forvet oynamak ba?ka bi maharettir, Sow iyi bi h?cumcudur o kadar fazlas? de?il. Demba Ba'n?n oynad??? Chelsea'de falan Sow r?yas?nda oynayamaz. Bug?n herhangi bir Fenerliye "Sow,Emenike,Webo'yu verin bizde size Ba'y?" desek hi? abartm?yorum see seve verirler
    Zaten sow kanat forvet oynuyor ben mevki acisindan degerlendirmedim neyse sow fanatigi sanacaklar beni begeniyorum adami olabilir yani uzatmayalim fazla gereksiz

Yorum Yap

Sow zaten k?t? bi oyuncu de?il ki, ben de be?eniyorum. Akrobatik golleri olan stil olarak biraz Ahmet Dursun vari bi forvet ama sol forvet ama i? golc? santrafora geldi?inde bi Be?ikta?'l? olarak de?il bi sporsever olarak Ba'n?n 2 t?k ?st santrafor oldu?unu s?yleyebilirim neyse dedi?in gibi uzatmayal?m

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Demba ba nin attigi gollere ve sowun attigi gollere bakarsan anlarsin. Adam kac mac oynamadi 13 gol? var. Ayrica sahada pres yapiyor hosuma gidiyor forvet oyuncusunun pres yapmasi.
        Birbirinin muadili oyuncular de?iller. Yan yana oynarlar.

Sow'un att??? goller ?ok yak???kl? ama bitiricilik konusunda s?k?nt? ya?ayan bir adam.
        bence bitiricilik konusunda demba ba s?k?nt? yasiyor bunu b?y?k maclarda bircok kez g?rd?k ama sow b?y?k maclarda affetmiyor nedense
        B?y?k ma?larda tak?m halinde s?k?nt? ya??yoruz.

?zellikle bu sezon Sow'un sa? ba? yoldurdu?u bir?ok ma? oldu.

Bu arada Sow'u be?enirim.

Ama Ba'n?n yerine hayatta koymam. Sadece kalite olarak de?il, tam bir santrfor olmad??? i?in.

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ben anlam?yorum milletin tavu?u bize niye kaz g?r?n?yor. Biri Sergen, Bilic'ten iyi der. Biri Sow, Demba Ba'dan. ?kisi de bizimkilerin yan?ndan ge?emez halbuki.
          Onlar yine iyi,
          burhan olcaydan iyi, Bilal Sosa dan iyi, hur?ut da t?reden iyi. I?in garip k?sm? bu kadar k?t? oyuncuyla lideriz ama Sergen, Hamza, ismail falanda Bili? ten iyi bu arada hakemler de hep rakiplere ?al???yor. Sahi biz bu ?artlarda nas?l hala lideriz)
          Arada antu'da, fb forumlar?na falan giriyom fb yenildi?i zaman kuduruyorlar ?ok ho? oluyo. Forumlar?nda dahi acaba Sow ve Emenike'yi versek bize Demba Ba'y? vermezler mi diye tart???yor adamlar. Ke?ke Bilic bizde olsa ?imdiye ?ampiyonduk falan yaz?yolar.

Yorum Yap

Demba Ba Sow dan daha iyi ve kaliteli bir forvet. Oras? kesin. Sow premier league de Ba gibi oynayamazd?. Yanl?z Sow daha oynak bir forvet. Sol a??k bile oynuyor. Estetik goller at?yor asist yapabiliyor. Ba bunlar? yapm?yor. Yapam?yor demiyorum yapm?yor. Ilk geldi?inde ?ok daha iyiydi.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gol ofsayt degilmi lig tv gostermiyor!
              Bana da ofsayt gibi geldi. ve lig tv g?stermedi do?ru d?zg?n.
              Yaln?z de?ilsiniz, pozisyon bence de ofsayt. Bu arada son anlar?na denk geldim pozisyonun ama gen?ler ma??nda Bilal'i resmen atmam?? ikinci sar?dan ?erefsiz hakem.

Yorum Yap

Aslı Emrah Atak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Gol ofsayt degilmi lig tv gostermiyor!
                Bana da ofsayt gibi geldi. ve lig tv g?stermedi do?ru d?zg?n.
                Yaln?z de?ilsiniz, pozisyon bence de ofsayt. Bu arada son anlar?na denk geldim pozisyonun ama gen?ler ma??nda Bilal'i resmen atmam?? ikinci sar?dan ?erefsiz hakem.
                Evet bilalin sar?s? vard? g?z?n?n ?n?nde burnunun dibinde adam? bi?ti hatta bilal kafay? kald?r?p hakemi g?r?nce ?a??rd? at?ld? zannetti ama hakem devam bilal haftai?i Be?ikta?la ?nemli ma??n?z var dedi.

Yorum Yap

Anlasildi.Kendi g?begimizi kendimiz kesecegiz.
                  Hakemler renklilere puan kaybettirmeyecek.

Yorum Yap

Yapt???n?z her ?eyi g?r?yor ve yaz?yoruz, mah?ere kavu?madan bu hesaplar elbet kesilir.

''Not: Do?an Ergezer beyefendiden al?nt?d?r.''

Yorum Yap

Tum maclari kazanmaktan baska care kalmayacak gibi.. bu adamlara puan kaybettirmeyecekler.. dun sivasspor tam bekledigim gibi bir ikinci yari oynadi.. sergen de tam kendisine yakistigi gibi davrandi.. bu tekere comak soksa soksa riza hoca sokar onun da gucu yeter mi bilmem.

Yorum Yap

Biraz yonetim varsa bu onun bunun cocuguna hakemligi biraktirir

Yorum Yap

istedigin kadar butun maclari kazan artik elin maclarina bakicaksin! gecmis olsun 3. kapatiriz ligi.

Yorum Yap

Fb 1 Gs 2 biz 3 oluruz yine sene sonu kafay? yeriz. Bizim talihimiz bu.

Yorum Yap

fatih tekke fenere bi s?rpriz yapar in?allah.

Yorum Yap

derbiye kadar gs ve fb puan kaybederse sartlar yine esitlenir ama kaybetmezlerse ya fener yada gs garanti sampiyon olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X