Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yar?n koymak ?art oldu

Yorum Yap

b?yle ??p bi lig olmaz.
      futbol seviyesi iyice dibe ??kt?.

Yorum Yap

Aslı Tunc Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        sop, vlc bi?ey yok mu
        Edit.
        Bizden gizlemeyin. ?zelden yard?mlar?n?z? bekliyoruz
        Aslı Bora ?zdil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        sop, vlc bi?ey yok mu
        ...
        t?k ettim..editledim ceza alma sende editle abi.
        sop varsa ?zelden al?r?m bende
        forumda olmad???m i?in cevap veremedim kusura bakmay?n link vard? sop de?il de. Bir dahakine telafi ederim

Yorum Yap

Sadece ad? s?per olan ligimizde bu sonu?lar normal. Yar?n kazan?p haftaya avantaj elde etmeliyiz.

Yorum Yap

yarkadaslar maci izleyemedim, fenev 1-0 almis birde penalti kacirmis galiban, bi ?zet gececek arkadas varsa bi zahmet

Yorum Yap

Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              yarkadaslar maci izleyemedim, fenev 1-0 almis birde penalti kacirmis galiban, bi ?zet gececek arkadas varsa bi zahmet
              Mersin bir ?ey oynamad?, Fener son yar?m saatte bolca gol ka??rd?.

Yorum Yap

B?lent Y?ld?r?m'?n Demba Ba ya yapilan vermedigi penalt? pozisyonun videosu var m?

Yorum Yap

B?yle rezil bir penalt? olamaz fenevbah?e emin ad?mlarda hedef 1 milyon penalt?ya dogru gidiyor

Yorum Yap

Fb nin 10 galibiyeti var...

?lk hafata Karab?k ma?? biri kaleci bir defans oyuncusunun bariz hatas?yla ma?? ald?..
                    ???nc? hafta Antep ma?? hakemin olmayan penalt? vermesiyle kazand?..
                    Be?inci hafta Konya kalecisinin ikram?yla 10 ki?i Fb ?ne ge?ti ve kazand?.
                    Yedinci hafta Gen?ler ma??nda Uydurma bi penalt? ve Gen?lerin son dk verilmeyen penalt?s?yla kazand?..
                    Sekizinci hafta Olcay'a ??kan ucuz kart Emre'ye verilmeyen k?rm?z? ve verilmeyen penalt?m?z..Fb kazand?..
                    On ikinci hafta Bal?kesir ma?? kalecinin golu kendi kalesine atmas?..
                    On d?rd?nc? hafta Erciyes ma?? 85.dk da verilen uydurma penalt?..

Fb ald??? 10 galibiyetten 7 tanesinde ya hakemlerin ya da rakip kalecilerin oyuna direk etkisi var..

Fb nin hak ederek kazand??? ma?lar bana g?re.Rize,Sivas(hakem hatas? oldu?u halde) ve bu geceki ma?..

Hadi rakip kalecilerin hatas? oyunun i?inde olan durum diyelim..?? ma?ta ordan hak etmi? olsun..Fb hakk?yla 6 ma? kazanm?? oluyor bana g?re..

Fb nin ve ?smail Kartal'?n ikinci yar? 10 deplasmanda ?ok ?st?n bir ba?ar? g?sterebilece?ini d???nm?yorum..Lakin hakemler ve Aziz yine devreye girer soyunma odalar?nda ma? konu?mas? yapar..Derbilerden ?nce tak?m? toplar ma? konu?mas? yapar..Bi ?ekilde Fb yi yar??ta tutarlar..

Bence her?ey Be?ikta?'a ba?l?..E?er Be?ikta? seriye devam edip puan fark?n? a?arsa..Rakiplerin pamuk ipli?ine ba?l? motivasyonlar? yok olur gider..

Yorum Yap

Fener biraz daha toparlanm?? oyunuyla ma?? hak etti a??k?as?. Mersin de bu rezil oyunuyla galibiyete ?anak tuttu. Gs ve ?zellikle de fener evinde oynad??? ma?larda birka? ma? d???nda puan vermiyor, o y?zden ne kadar iyi oynay?p kazansak da fark?n a??lmas?na izin vermiyorlar. Ah ulan stat yok ki i?eride ayn? bask?y? bizde yaratal?m..

Yorum Yap

Bug?nk? ma?ta ?ildirdim resmen, bu kadar k?t? ve ruhsuz bir takimin sadece adi s?per ligde bu kadar puan toplamasinin izahi yok. Oyuncu kalitesi zaten yerlerde ama hocalarimizin kalitesizligi daha b?y?k sorun. D?nk? ma?a gelirsek bir pozisyonda Sel?uk rakibini arkadan tuttu ve d?s?rd?, normalde sari kart olmasi gereken pozisyon. Kendisi de biliyor, hakeme aman hocam bana kart g?sterme dedi el kol hareketleriyle. Hakemde, merak etme ko?um bu aksam iki g?z?m? kaparim dedi galiba. Mete Kalkavan g?vendigim hakemlerden biriydi, onuda sildim. Bu ligde d?r?st hakem falan yok arkadas.

Yorum Yap

?u Yay?n paras?, (dekoder), iddia gibi soygun arg?manlar? ??kmadan bu futbol oyunu daha temizdi.

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Fb nin 10 galibiyeti var...

?lk hafata Karab?k ma?? biri kaleci bir defans oyuncusunun bariz hatas?yla ma?? ald?..
                            ???nc? hafta Antep ma?? hakemin olmayan penalt? vermesiyle kazand?..
                            Be?inci hafta Konya kalecisinin ikram?yla 10 ki?i Fb ?ne ge?ti ve kazand?.
                            Yedinci hafta Gen?ler ma??nda Uydurma bi penalt? ve Gen?lerin son dk verilmeyen penalt?s?yla kazand?..
                            Sekizinci hafta Olcay'a ??kan ucuz kart Emre'ye verilmeyen k?rm?z? ve verilmeyen penalt?m?z..Fb kazand?..
                            On ikinci hafta Bal?kesir ma?? kalecinin golu kendi kalesine atmas?..
                            On d?rd?nc? hafta Erciyes ma?? 85.dk da verilen uydurma penalt?..

Fb ald??? 10 galibiyetten 7 tanesinde ya hakemlerin ya da rakip kalecilerin oyuna direk etkisi var..

Fb nin hak ederek kazand??? ma?lar bana g?re.Rize,Sivas(hakem hatas? oldu?u halde) ve bu geceki ma?..

Hadi rakip kalecilerin hatas? oyunun i?inde olan durum diyelim..?? ma?ta ordan hak etmi? olsun..Fb hakk?yla 6 ma? kazanm?? oluyor bana g?re..

Fb nin ve ?smail Kartal'?n ikinci yar? 10 deplasmanda ?ok ?st?n bir ba?ar? g?sterebilece?ini d???nm?yorum..Lakin hakemler ve Aziz yine devreye girer soyunma odalar?nda ma? konu?mas? yapar..Derbilerden ?nce tak?m? toplar ma? konu?mas? yapar..Bi ?ekilde Fb yi yar??ta tutarlar..

Bence her?ey Be?ikta?'a ba?l?..E?er Be?ikta? seriye devam edip puan fark?n? a?arsa..Rakiplerin pamuk ipli?ine ba?l? motivasyonlar? yok olur gider..
                            Eski?ehir ma??? Volkan'?n at?lmamas?, uzatmalarda yar?nki ma??m?z?n hakemlerinden Demba ba ya yap?lan penalt?y? g?rmeyen hakem arkada??n verdirdi?i penalt?.

Yorum Yap

Bir anket acsaniz, lig bitene kadar fener kac penalt? atar ? Ben 15'i gececegini tahmin ediyorum. Adamlar bir sezonda penalt? atma rekoru kiracaklar, inanilmaz sike var sike

Yorum Yap

Aslı Fatih Kose tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bir anket acsaniz, lig bitene kadar fener kac penalt? atar ? Ben 15'i gececegini tahmin ediyorum. Adamlar bir sezonda penalt? atma rekoru kiracaklar, inanilmaz sike var sike
                                GS sike sezonundan sonraki sezon 12 penalti kazanmis ve sampiyon bitirmisti. Yani penaltilar gercekten ligin kaderini etkiliyor. Bu arada Alper potuga deginmeden gecemeyecegim. Rakibiyle omuz omuza mucadelelerde kendini yere birakip sari aldiriyor. Kendisi faul yapsa ve hakem faul verse hakemi dovmeye kaliyor. Bu tip oyuncularin futbol hayatlari bitse uzulmem.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X