Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Fener'in kazanmas? bizim i?imize gelir ?u anda. Gs'nin telekomda beraberli?e yatmamas? laz?m.
    bence sivas yensin ??nk? gen?ler antepten de konyadan da daha iyi kontraya ??k?yor, dolay?s?yla bu k?t? gs ya mersin deplasman? ya da i?eride gen?ler ma??nda puan kayb? ihtimali az de?il.

yani biz ma?lar?m?z? kazan?rsak telekomda beraberlik bize yetecek ama fener kay?ps?z gelirse yetmez bize de.bence sivas yensin

Yorum Yap

Gen?lerin deplasmanda gsden puan alaca??na inan?yor musunuz cidden ?

Gs kaybetse kaybetse Mersine kaybeder bizim ma?a kadar.

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaan Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Gen?lerin deplasmanda gsden puan alaca??na inan?yor musunuz cidden ?

Gs kaybetse kaybetse Mersine kaybeder bizim ma?a kadar.
        konya ve antep gibi daha k?t? tak?mlar 85te yedi. ki son paslar? biraz daha ak?ll? yapabilip 1 gol atsalar puan alm??lard? arenadan. gen?ler daha ak?ll? ??kabiliyor ve puan alma ihtimalleri var.

Yorum Yap

Fernandao hattrick yapmis.. Demba Ba ile fark 4 gol oldu

Yorum Yap

Farkettinizmi bilmem ama ne zaman forvetimiz 20 gol sinirina yaklassa ya sampiyon oluyoruz ya da sonuna kadar kovaliyoruz

Yorum Yap

?ddia ediyorum Bursa'n?n Gs'den daha kaliteli kadrosu var.

Muslera-Harun
              Sabri-?ener
              Chedjou-Civelli
              Semih-Serdar
              Hakan-Emre
              Melo-Ozan
              Sel?uk-Belluschi
              Sneijder-Josue
              Bruma-Bakambu
              Yasin-Volkan
              Burak-Fernandao

Hamza-?enol Hoca
              ?u Gs ile Bursa formalar? de?i?sin yani ba?ka bi deyi?le (lobi g?c?, hakem fakt?r?, medya vs) puan s?ras?ndaki yerleri de de?i?irdi.

Yorum Yap

Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Fernandao hattrick yapmis.. Demba Ba ile fark 4 gol oldu
                bence garantiledi gol kralligini.. dembaba ona yetisemez

Yorum Yap

Bursa 5 att? ama 6'y? 7'yi ar?yor.

Yorum Yap

7 olacak

Yorum Yap

Fernandao gol krall???n? garantiledi resmen.

Yorum Yap

Fernandao koptu gidiyor.. herif cok iyi golcu.

Yorum Yap

Gram acimiyorum karabuke hadi yilmaz efendi yatsaniza yere

Yorum Yap

2 tane'sini penalt?dan att? ya hemen iyi golc? yapt?n?z. Bu sene kimse ?ok iyi de?il. Anadolu tak?mlar?n?n en kalitesiz oldu?u d?nemlerden birini ya??yoruz lig tarihinden beri. Ayr?ca bu Karab?k'te in?allah d??er.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              2 tane'sini penalt?dan att? ya hemen iyi golc? yapt?n?z. Bu sene kimse ?ok iyi de?il. Anadolu tak?mlar?n?n en kalitesiz oldu?u d?nemlerden birini ya??yoruz lig tarihinden beri. Ayr?ca bu Karab?k'te in?allah d??er.
                              Kendi adima penaltidan attigi 2 gol icin degil sezon boyunca gosterdigi performans ve bu macta hala istahla toplari kovalamasi, gosterdigi acgozluluk icin iyi golcu dedim.. mac icinde doygunluk yasamamasi onemli bir ozellik.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Gram acimiyorum karabuke hadi yilmaz efendi yatsaniza yere
                                Ben zaten bu anadolu takimlarinin hala inatla yilmaz vural'a para kaptirmasini anlamiyorum.. adamin yeri 2. lig.. orada iyi isler yapabilir.. super ligde olmuyor iste.. yilmaz vural geldiginden beri onun yerine hocasiz ciksa karabuk bundan az puan toplamazdi heralde.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X