Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

egemen asist yap?yor webo kurtar?yor tak?m? ulan 2 sene ?nce bu adamlar? istemiyordu baz? taraftarlar?m?z

Yorum Yap

Bir garip ma? oldu ..

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bumac 2-3 yada 3-5 kokuyor beyler yaziyorum buraya
        alintimi yaparim senaryo oldugu belliydi zaten

Yorum Yap

ben b?yle ligin taa..

Yorum Yap

bitti

Yorum Yap

Bu ma? temiz mi ?imdi Bu ma??n b?yle olucag? belliydi Sivas 2-1 ?ne ge?iyor Fener nas?lsa yencez diye oynuyor ne sitres var ne bi?ey var ge?en hafta kayseri erciyes yenmesi laz?md?

Yorum Yap

?ampiyonluk zor...hakem onlarda, federasyon onlarda, sistem onlar? destekliyor, anadolu tak?mlar? onlarda, tak?mlar?n oyuncular? onlarda, ?ans desen hep onlarda, onlarda Allah onlarda...umudum azal?yor...

Yorum Yap

Ma??n genelinde ?e?u denen yav?akta ma??n ikinci yar?s? t?m Sivas tak?m?nda s?k?nt? var. 8:0 lar ?ok belirgin olmaya ba?lay?nca bu tarz yollar? se?tiler,bug?n de?il Sergen amat?r lig hocas? olsa bu ?e?u denen sat?lm?? herifi sahada tutmazd?.

Yorum Yap

mal sivas

Yorum Yap

?ki ma?ta 5 gol yeyip 6 puan alan bir tak?mla ve 85 olmadan gol atamayan bir tak?mla m?cadele veriyoruz, adaletini seveyim d?nya

Yorum Yap

Nas?l veriyor Sivas bu ma?? ya....

Yorum Yap

Gol ofsayt degilmi lig tv gostermiyor!

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            kizmayin ama bu sow demba ba dan daha kalteli bir futbolcu
                            Buna Fener'lileri bile inand?rmazs?n

Fb yine 80 k?s?rde att? ve ald?, biz ?ampiyon falan olamay?z , oldurtmazlar.

Yorum Yap

Bu ma??n benim acimdan tek sevindirici taraf? Sergen in Besiktas'ta hoca olacak kapasiteye hen?z eri?emedi?ini anlatmas?d?r,ben fark?nday?m da forumda ciddi ciddi Sergen'in bize hoca olaca?? tart???l?yordu

Yorum Yap

Sivas ikinci yari resmen zi?ti ,akilli olsalar sivas 4-5 lik yaparlardi..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X