Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sergende bu saatten sonra BJK kapisinin i?ine giremez, akillarindan gecmesin.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Gol ofsayt degilmi lig tv gostermiyor!
      ma? sonunda pieroyla yamuk ?izgi ?ekip g?sterirler sow'un gol?n? rahat olun

Yorum Yap

"Golu cagiran arkadaslar" nedir kardesim? Maci izlemeden yorum yapmayin surada. Sivas resmen gel de at dedi, bizde "Fener atacak" dedik, ne var bunda? Her seyi neden bu kadar abartiyorsunuz anlamiyorum. Resmen golu beklediler, yalan mi konusalim?

Yorum Yap

sergen g?zg?re g?re orta sahay? bo?altt?n hi? mi ders almad?n cincon ma??ndan.

batuhan? oyunda tutuyosun ortay? bo?alt?yosun.batuhanla kontra m? olur.sanki oyunu fener sahas?na y??acaks?n.yorulmu? bitmi? zaten adam. olacak i? de?il ya.

Yorum Yap

Bu ezikler ile bu ?aibeler ka??nc? boyle ma? kazan?yorlar ya?En k?t?s? de en son ma? oynamak.Stresi gorun yar?n siz ?imdi tak?mda...

Yorum Yap

Mecnun Otyakmaz Sivas?n ba??ndan gitmedigi s?rece Fener sivas? en kritik ma?larda yener her zaman

Yorum Yap

Kolu ?nde g?z?k?yor ama kural ne diyor bilmiyorum ofsayt i?in.

FB'nin kaybetmesi iyi olurdu. Olmad?. Kazan?p haftay? bekleyece?iz.

Yorum Yap

Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  sergen g?zg?re g?re orta sahay? bo?altt?n hi? mi ders almad?n cincon ma??ndan.

batuhan? oyunda tutuyosun ortay? bo?alt?yosun.batuhanla kontra m? olur.sanki oyunu fener sahas?na y??acaks?n.yorulmu? bitmi? zaten adam. olacak i? de?il ya.
                  Batuhan bu sezon hangi macta 90 dakikayi cikarmista bu macta inatla sahada tuttu acaba merak ediyorum.

Yorum Yap

Sergen b?y?k hoca, ma? 2-2 iken Batuhan'? oyunda tutuyor, ortasaha ??kar?p forvet al?yor. ?yice y?klenen fenere iyice teslim oluyor Bili? gitsin Sergen gelsinnnnnnnnnnnnn

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Gol ofsayt degilmi lig tv gostermiyor!
                      Bana da ofsayt gibi geldi. ve lig tv g?stermedi do?ru d?zg?n.

Yorum Yap

Aslı Celal Kaan Aytemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        "Golu cagiran arkadaslar" nedir kardesim? Maci izlemeden yorum yapmayin surada. Sivas resmen gel de at dedi, bizde "Fener atacak" dedik, ne var bunda? Her seyi neden bu kadar abartiyorsunuz anlamiyorum. Resmen golu beklediler, yalan mi konusalim?
                        Katiliyorum ma?? veren Sergen oldu. Fener ikinci yar? bast?r?rken Utakayi defansif bir orta saha yerine almas? ma?? o anda verdi zaten.

Yorum Yap

B?t?n ma?lar?m?z? kazanamad???m?z s?rece, ?ampiyon yapmazlar bizi bu tiyatroda.. Anadolu'nun gev?ek ve korkak tak?mlar?yla, baz? sat?lm?? oyuncular? sa?olsun, Fenerle Gassaray kay?ps?z olarak devam ediyor..

T?YATRO kald??? yerden devam..

Yorum Yap

Bug?n bir kez daha anla??lm??t?r ki, Sergen hoca falan de?il; gazla ?al??an bir antren?r hepsi bu! fb, Sivas'a ??km?? ve sen orta saha al?p forvet koyuyorsun sahaya. Bu cesaret falan de?il, ba?ka bir ?ey. gs ma??n? da b?yle kaybetmi?lerdi. Bilic gitsin, Sergen gelsin diyenler; Sergen'in neyine g?veniyor, bizim g?remedi?imiz hangi bilgisini birikimini g?r?yor, ne ba?ar?s? var da Sergen gelsin diyorlar merak ediyorum a??k?as?. Hagi ve Maradona da efsane futbolculard?; ama onlar da hocal?k yapamad?lar kariyerlerinde. Sergen de onlardan biri i?te.

Neyse, biz kalan ma?lar? al?p kendi i?imizi kendimiz g?rece?iz. Olay bu kadar basit. gs'yi arena'da yenemezsek de ?ampiyon falan olmayal?m zaten!

Yorum Yap

Sergen Yal??n'?n futbol bilgisine diyece?im yok l?kin onunda oyunu okuma konusunda ciddi s?k?nt?lar? oldu?u a?ik?r.
                              Ma? 2-2 devam ederken Batuhan'? hala oyunda tutmas? bence yanl??t?.
                              ?kinci yar? Batuhan ile Aatif Chahechouhe'u yer de?i?tirip sol kanada Ayd?n Karabulut'u al?p ba?lasayd? Fenerbah?e'yi hem daha fazla yorabilir, hem de ma?tan galip ayr?labilirdi.
                              Futbol ulemas? bir adam de?ilim ama kendi ad?ma Sergen'in yapt??? oyuncu de?i?ikliklerinin hepsinin yanl?? oldu?unu d???n?yorum.
                              ?zellikle defansif orta saha al?p forvet koymas? bana normal gelmedi.
                              Sanki ?ampiyonlu?a oynayan Sivasspor ve riske giriyor.
                              B?rak! Fenerbah?e on dakika sonra zaten sana bask? kurak i?in riske girecek al h?zl? oyuncular?n? bekle geride ??k kontrayla.
                              Bu kadar zor mu?

Yorum Yap

sivas?n ikinci yar? yedi?i goller ?aka gibi, ikinci golde adam elini kolunu sallaya sallaya 30 metre top s?rd?, 3. golde ise ta?tan asist yap?p gol att?lar.
                                fenerin oyun organizasyonu ?ok zay?f, pozisyon ?retimleri ?ok az. ama maalesef hep seken toplardan gol buluyorlar ve hep bunu deneyip gol buluyorlar. ta?tan kornerden direk kulanmak yerine arkaya ikinci topu indirme yoluna gidiyorlar. rakip tak?mlar?n neden buna ?nlem almad?klar?n? merak ediyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X