Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben bunu anladim ,bu saatten sonra kimse puan kaybetmez. Sampiyon olacaksak her maci kazanmamiz lazim.

Yorum Yap

Gel de k?f?r etme ..............

Yorum Yap

sergen senin ypaca??n hocal???n i?ine edeyim
        satt?n ma?? resmen
        iddia m? oynad?n lan ?erefsiz
        b?t?n orta sahay? bo?altt? al da at dedi fenere
        allah kahretsin
        senden hoca olmaz
        git acuunnun yan?na

Yorum Yap

?smail Kartal o kadar emin ki sonu?l zaten belli dostlar h?rpalamay?n kendinizi moralinizi bozmay?n
          Anas?z bunlar? hepsi

Yorum Yap

tak?m?ma g?veniyorum bi yandanda biz bu ligde zor ?ampiyon oluruz diyorum

Yorum Yap

Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ben bunu anladim ,bu saatten sonra kimse puan kaybetmez. Sampiyon olacaksak her maci kazanmamiz lazim.
              Noktas?na kadar kat?l?yorum.

Yorum Yap

Bu anadolu takimlarindaki oyuncular bosu bosuna antrenman yapiyolar, saglikli spor ve deli kontratlar.
                Fb ve Gs'ye basiretleri baglaniyor, ozellikle 80-90+lar arasi. Yaziklar olsun.

Yorum Yap

Bu iyi olmad?. ?pler bizim elimizde ama i?imiz hi? kolay de?il.

Yorum Yap

Sivas 2.1 ?ndeyken Sergen hala atak kovalad?. 2.2 oldu forveti ikiledi. E ebeninki.

Yorum Yap

?u ma?lar? g?rd?kten sonra biz ?ampiyon filan olamay?z arkada?, ben umudumu kaybettim art?k...

Yorum Yap

Gol? ?a??ran arkada?lar, yar?n bizim ma??m?z i?inde gol ?a?r?s?nda bulunun l?tfen.

Yorum Yap

Ma?? sergenin artistli?i verdi

Yorum Yap

batuhanpi?ine bak ya ?ut cekio senin orda ka? gol?n var

Yorum Yap

Gol ofsayt m??

Yorum Yap

Valla bu ma?a d?nk? kadar uzulmedim, adamlar g?zel sistem bulmu?, bize kalan maclari kazanmaktan baska yol yok, tek Riza Kaptanin takimindan bisey beklerim gerisi hikaye.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X