Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Bora ?zdil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ayta? Ate? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Gs sininde Fb sininde amk
    nokta
    G?n?n anlam ve ?nemini belirten bir nokta

Yorum Yap

edit
      En son düzenleyen Turgut Karabag; 25-05-2015, 23:42.

Yorum Yap

Bu ?ampiyonluk Be?ikta? camias?na asl?nda ders olmal? ama ge?mi?te bunun gibi elimizden al?nm?? ?ampiyonluklar varken cai?ian?n ders almam?? oldugu ortada.bug?n ?aibe ?ampiyon oldu.
        di?er taraftan basketbol federasyonuna lutfi ar?bogan? ba?kan se?tirmek i?in ugra??yorlar.
        futbol federasyonuna haluk ulusoyun ba?kan olmas? i?in ugra??yorlar (zaman?nda 9 y?ll?k ba?kanl?g?nda 7 ?ampiyonluk kazand?ran ve ?aibenin dibine vurmu? adam, d?n de gs gol?nde k?pek gibi seviniyordu)
        fener, erkek basketbolda ko?la s?zle?me uzatt?, bayan basketbolda eski ?ampiyon yapan ko?lar?n? getirdiler, bayan voleybolda transferler yap?ld? bile.lutfi ar?bogan?n tbl baskan? olmamas? i?in kulis yap?yorlar.
        ahali ?artlar ne olursa olsun yar??may? b?rakm?yor.ve bu yar??man?n sadece saha i?inde olmad?g?n? saha d???nda daha ?etin bir ?at??ma oldugunun bilincinde.biz neyle ugra??yoruz.4 ay sonra se?im olacak.bu s?rede amat?r bran?lara transfer bile yapamay?z muhtemelen....

Yorum Yap

Kodumun takunyalilari samp. Oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ba?ar?s?z olduklar? sezonda etrafta bir tane g?remezsin, ?ampiyon olunca ininden ??km?? ay? gibi her tarafta o ciyak formalar?yla bunlar? g?rmek zorunda olmak....?ok tiksindirici...

Yorum Yap

?gs dogru ata oynadi bakiniz aksaray 😉

Yorum Yap

Berbat bi gece d?larda korna sesleri,aq b?le adaletin

Yorum Yap

S?leyman Seba sezonu yerine Saray sezonu diyelim.

Yorum Yap

son ma? gs ye k?rm?z? ??kar art?k

Yorum Yap

Fenerbah?e taraftar? tak?m otob?s?n? ta?lad?, me?ale felan att? ama taktir ediyorum vallahi sonu?ta adamlar kabullenemiyorlar, tepki g?steriyorlar, isyan ediyorlar.

Biz ne yap?yoruz y?llard?r? Ba?ar?s?zl??a kar?? b?rak tepki g?stermeyi iyice hissizle?tik.

Yorum Yap

Aslı Kenan Yukseler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Fenerbah?e taraftar? tak?m otob?s?n? ta?lad?, me?ale felan att? ama taktir ediyorum vallahi sonu?ta adamlar kabullenemiyorlar, tepki g?steriyorlar, isyan ediyorlar.

Biz ne yap?yoruz y?llard?r? Ba?ar?s?zl??a kar?? b?rak tepki g?stermeyi iyice hissizle?tik.
                        Benim anlamad???m Aziz Y?ld?r?m neden ?smail Kartal ile devam ediyor.
                        Adam?n ge?mi?te bir ba?ar?s? da yok.
                        Biz romanti?iz abi. Sevinmek i?in sevmedik diye diye bu hale geldik.
                        Hala destek diyenler var.
                        Neye destek ben ??zemiyorum.

Yorum Yap

Gen?lerbirli?i ma??nda y?netimle oyunculara gelecek sezon i?in g?z da?? vermeyen Be?ikta? taraftar?na yaz?klar olsun. Umar?m romantizm yapmazlar.

Yorum Yap

Aslı Cagdas Sezgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Kenan Yukseler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Benim anlamad???m Aziz Y?ld?r?m neden ?smail Kartal ile devam ediyor.
                            Adam?n ge?mi?te bir ba?ar?s? da yok.
                            Biz romanti?iz abi. Sevinmek i?in sevmedik diye diye bu hale geldik.
                            Hala destek diyenler var.
                            Neye destek ben ??zemiyorum.
                            ?ok basit : Aziz Y?ld?r?m diyor ki -Ben oldu?um s?rece bu tak?m? kimin ?al??t?rd???n?n hi? ?nemi yok. Bu tak?m? ben ba?kan oldu?um s?rece herkes ?ampiyon yapabilir. ??nk? i?i ben bitiririm.

Yorum Yap

Neyse bu sezonunda sonuna geldik art?k, o rengini s...min bordo turunculular? ald? ya ?ampiyonlu?u, ben bi ?ey demiyorum bizim futbolculara. 3 ma? daha ruhunuzu koysayd?n?z ?u an sevin?ten uyuyam?yor olacakt?k.
                              galatasaray'?n hat?r ve hakem ?ikeleri, fenerin penalt?lar?, ma?lar?nda toplam 127 gol olan kas?mpa?a'n?n neye hizmet etti?i (?nder ?zen'in de dedi?i gibi bu tak?mda bi acayiplik var), trabzonlular?n bize 3 kez y?r?y?p 3 kez tokatlanmas? akl?mda kalacak bu sezondan. Yeni stad a??laca??ndan lige ??kan 3. ekibin de antalyaspor olaca??n? d???n?yorum.

Yorum Yap

cincon ma??na kafa kafaya girseydik bizi yine do?rayacaklard? bu ?ok net. adamlar?n aleyihine 1 tane penalt? 1 tane k?rmz? yok.

ha 3 ma? kala b?yle kopmam?za mazeret de?il ama o ayr?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X