Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sergenin bize gelme ihtimali ortadan kalkti iyi oldu . s?zlesme uzatmis sivasla

Yorum Yap

Imaj?n ne kadar ?nemli oldu?unu bu ba?l?kta bir kez daha g?rd?m. Bilic de?il de ba?ka bir hoca olsayd? hele hele T?rk bir hoca olsayd? ?u an yerden yere vuruluyordu. 2 senedir ligi 3. bitiren, tek bir derbi galibiyeti bile alamayan, s?rekli ayni hatalar? tekrarlayan bir adamdan nas?l hala bu kadar umutlu olabiliyorsunuz anlamak g??. Bizden ?nceki kariyerinde ?st d?zey bir hoca olmu? olsa bu sabr? anlayabilirim ama bizden ?nce de vasatt?, bizle de vasat, bizden sonra da vasat olarak kalacak. Vasatl???n v?cut bulmu? hali resmen adam.

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Sergenin bize gelme ihtimali ortadan kalkti iyi oldu . s?zlesme uzatmis sivasla
        2 sene daha isi ogrensin,piyasada silinmezse ve ba?ar?l? olursa bize gelir

Yorum Yap

Ke?ke ah ke?ke ?enol g?ne? 2 sene ?nce gelip ?imdi onun yerine bilic'i d???n?yor olsayd?k.. 2002 de ben 11 ya??ndayd?m ama ilhan mans?z gibi bir adam? nas?l ilk 11 oynatmaz diye nas?l ?z?ld???m? hat?rl?yorum. Belki gelince bizim istemedi?imiz yine birilerini oynatacak garantisi var m?..

Herkesin kendi istedi?i 11'i ??kartacak hoca yok malesef .. Bili? hata yap?yor..ama bana g?re ?ok iyi getirdi son 5 haftaya kadar ne zaman m.pektemek iyile?ti o zaman kendisini ve tak?m? ad?na ?ok b?y?k hatalar yapmaya ba?lad? pekteme?i oynatarak.Baz? arkada?lar neden ofansif oynam?yoruz ?ift forvet niye oynatm?yor diyor ama acaba defansa bak?yorlar m? ? ersan ve motta gibi bombalar?n var senin elinde d?ne kadar sivokta yoktu tecr?besiz nas?l bir futbolcu oldu?unu hala ??zemedi?im franco vard? kadronda,sa? beksiz sol beksiz oynad???m?z zamanlar oldu ,g?nay iyi g?zel gidiyorda Tolga ve Cenk gibi g?ven vermeyen ma? veren kalecilerin var o kadar kolay de?il bu adamlarla h?cum futbolu oynatmak..Kald? ki m?thi? golc?lerinde yok ?o?u zaman formsuz BA veya sakat ge?irdi?i d?nem ?ok olan Cenk var.Bi noktaya kadar kompak oyunla bu a???? ?ok g?zel kapatt??? ma?lar oldu ama i?te her zaman b?t?n futbolcular y?zde y?z?n? veremiyor ,veremeyince de olmuyor i?te bu oyuncu yap?s?yla..

Evet bilic gidebilir de bu oyuncu kalitesiyle ?enol g?ne? veya x bir teknik adam kim gelirse gelsin ?ampiyon yapar demek pek mant?kl? gelmiyor..ger?ekten i?i zor son 3 haftaya bile kalmadan lige havlu atma olas?l???m?z da ?ok y?ksek.. tabi yeni stat fakt?r?n? d???nmeden bunlar? s?yl?yorum belki sadece vodafone arena bile seneye bizi ?ampiyon yapabilir o ayr?..

Yorum Yap

Aslı Fatih.Akinci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Imaj?n ne kadar ?nemli oldu?unu bu ba?l?kta bir kez daha g?rd?m. Bilic de?il de ba?ka bir hoca olsayd? hele hele T?rk bir hoca olsayd? ?u an yerden yere vuruluyordu. 2 senedir ligi 3. bitiren, tek bir derbi galibiyeti bile alamayan, s?rekli ayni hatalar? tekrarlayan bir adamdan nas?l hala bu kadar umutlu olabiliyorsunuz anlamak g??. Bizden ?nceki kariyerinde ?st d?zey bir hoca olmu? olsa bu sabr? anlayabilirim ama bizden ?nce de vasatt?, bizle de vasat, bizden sonra da vasat olarak kalacak. Vasatl???n v?cut bulmu? hali resmen adam.
            Aaaa olur mu comandate o.
            Gitarist piyanist sosyalist + gitar da caliyo sigara da iciyo daha ne olsun.
            Vf arena degil nou camp da versen bilic gene bilic Fark eden hi?bir ?ey olmaz.
            Ilk yarilari gene bosa oynar?z .
            Ersan Olcay ve pektodan showlar bekleriz

Tarihi stadin ilk senesi husran olucak diye korkuyorum

Yorum Yap

Adam sirf karizmatik diye bu kadar savunulur mu?imaj midir basariyi getiren?

Samet aybaba ;
              hasan turk,
              almeida,
              mehmet akyuz
              mehmet akgun
              Toraman
              ?smail koybasi
              Dentinho
              Gokhan suzen
              Sinan kurumus
              Batuhan karadeniz

Gibi capsiz mi ?aps?z oyuncu kitlesiyle 3. Oldu, derbi kazandi.gsyi de burakin kendini yere atmasiyla elinden kacirdi.sonucta 3. Oldu ve yollandi.

Bilice bakiyorsun son yillarda kurdugumuz en iyi kadrolardan biri elinde,buna ragmen 7 tane derbiye cikmis 7 de 0 yapmis ,ve hala 3. De olsa kalmali diyenler var.

Samet aybabanin gunahi neydi o zaman?bu kadronun yar?s? kadar degeri olmayan ,?oluk ?ocukla mac yapmaya calisan kadroyla 3. Oldugunda yollaniyor da slaven bilic neden yollanmasin?
              Her sey GQ ya kapak olacak karizma mi?teknik direkt?rl???n hic mi onemi yok?

"Ama stadimiz yoktu" bahanesi ile nereye kadar kendimizi kandiracaz?
              Akhisar antep erciyes club brugge ve daha sayamad???m bircok macta bilicin oyuna yapamad?gi mudahalelerin stadla ne alakasi var?

Liverpool tottenham arsenal feyenoord gibi maclarda iyi kadro secimi ve oyuna mukemmel mudahaleler yapan hocamiz neden sampiyonluk yolunda bu ciddiyeti gostermedi?
              Koskoca lig 4-5 mactan mi ibaret?

Ben senede sadece birkac macta iyi oynatan degil her macina ayri ciddiyetle hazirlanan her macina ayri savasan hoca gormek isterim,slaven bilicte de bu I???? goremiyorum bu y?zden degismesi gerektigini dusunuyorum.
              Yolu acik ,?ans? bol olsun.

Yorum Yap

Karizmatik diye savunan kim ?

Nerden c?kt? bu alg? ?

Yorum Yap

2 senedir tak?mda olan bir hoca en basitinden bir defans tandemi hala nas?l kuramaz. Bir tak?m?n ba?ar?l? olabilmesi i?in en ?nemli ?eylerden biri. H?l? Be?ikta?'?n defans tandemi ?udur diyemiyoruz. Y?netim gitsin hoca kals?n olmaz. ?kisi de ba?ar?l? de?il. Bu kadro ?ampiyon olabilirdi yetersiz falan da de?ildi. Bilic'ten Milne ??kmaz kendimizi kand?rmayal?m.

Yorum Yap

Ayn? defans hatt?yla samet 50 gol yedi... Hatta sa? bek hilbert daha iyiydi

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Nerden c?kt? bu alg? ?
                      Olcay,Veli gibi adamlar? ele?tiren ki?ilerin ba??nda geliyorsun ki buna kat?l?yorum ama onlara her ma? forma veren hocay? da hala savunuyorsun. Adam yok ,mecbur oynuyorlar dersen inanmam karde?im Olcay'a yer a?mak i?in yeri geliyor sa? bek oynat?yor Bilic

Yorum Yap

Aslı Ahmet Emre Balci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ali ece cok g?zel konu?uyor ?uanda Ntvsporda be?ikta?ta genc geli?ime ac?k cok oyuncu var ?enol G?ne? inde Burak ,Selcuk ,Olcan, Volkan ?en gibi adamlar? yeniden yaratm??l??? var Tolgay, Frei ,O?uzhan ,Cenk Tosun gibi benzer adamlar var bizdede.cok iyi bi secenek olabilirmi yoksa Bilice Stadl? bi ?ans daha verilirmi o arada gidip geliyorum dedi. Bende ayn? kafaday?m bi yan?m Kals?n stadl? ?ekilde g?relim diyor t?m hatalara ra?men. Bi yan?mda olmuyo be karde?im Stresi Derbileri kald?ram?yor diyor cok kafam kar???k gercekten..
                        Konya'y? yenelim ?nce...Sonra da gese derbisini bekleyelim. ?ampiyon olup olmamak de?il mesele. Derbi performans?n? son bir kez al?c? g?zle izleyelim. O ma?? alabilirse "hala umut var" diyece?im kendimce...

Diyeceksin ki "Tek ma?la m??" Evet tek ma?la...Kaybederse yolu a??k olsun. Zaten kral? gelse tutamaz Bilic'i o saatten sonra...

Di?er taraftan...Konya'y? ge?elim. Gs'yi de yenersek dedim ya...O durumda, fb puan kaybederse, son haftaya %51 gese, %49 biz ?ampiyonluk ?ans?yla gireriz.

Yorum Yap

Aslı Yusuf Kazanci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Alper G?rer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?ok ?abuk as?p kesiyoruz ?ooook. Bilic hatal? evet. Sa?ma sapan ?srarlar? mahvediyor evet. Kat?lmamak m?mk?n de?il de tek sorumlu Bilic mi karde?im? Luce hata yapmad? m?? Di?er gelecek olan hatas?z m? oynatacak tak?m?? Dk. 60 da Olcay'? ??kar?p Pektemek yerine Cenk'i koyacak da ma? m? alacak? Nedir bu kan ve vah?et s?ylemleri anlam?yorum. Hepiniz burada bu ak?am ki gs-gen?ler ma??n? izlemi?sinizdir. Hamza'n?n m?thi? taktik dehas?n? g?rebildiniz mi? Ne takti?i ne dehas? karde?im ma? zaten ayarlanm??. Napt? Hamza yazd? tahtaya kadroyu "oynay?n sonu? zaten gelicek" dedi bitti. ?erefsizli?in, haysiyetsizli?in bini bir para olmu? bir lig. Onca olumsuzlu?a, eksi y?ne ra?men al?n size 32. haftaya kadar ba?a ba? gelmi? tak?m. Evet Bilicin baz? hatalar? y?z?nden belki puanlar kaybettik. Evet ?ampiyonluk gitti ama tek sorumlu olan bu adam m?? Ya adam hakeme itiraz etti diye 3 ma? trib?ne g?nderildi. Sahada top?ular?m dayak yiyor diye ma?? 4. hakemin yan?nda izliyor s?rekli. Adam Be?ikta?a vermi? kendini. Ba?armak istiyor bu adam. Hatas? oldu, b?y?k hatalar? oldu ama Bilic gidince yerine gelecek adam? Mourinho mu geliyor? Guardiola ile mi g?r???yoruz?

Hele ?u ?enol G?ne? diyenler, Sergen diyenler. Abi siz adam? ?ld?r?rs?n?z yemin ediyorum. Bunu 4-5 kez yazd?m yazmaya da devam edece?im. E?er olmazsa buraday?m. ?enol hoca gelsin max 20. hafta havluyu atar?z. ?ok net s?yl?yorum. Bombo? bir adam ?enol Hoca. H?cum futbolu oynat?yor, arka taraf evlere ?enlik. 100 gole ula??r tak?m o gelince evet. ?ok net belli. Peki yedi?i gol? 85 gol art? eksi 15 gol yeriz. Ad?m gibi eminim bundan. ?enol G?ne? neymi? d?nya 3. olmu?. Kimleri elemi? peki elindeki kadroyla yaz?n g?relim. ?lhan Mans?z, Hasan ?a? y?rekten top oynayan adamlar. ?imdi ki gibi laylaylom top?ular m?yd?? Kimi elemi? ?enol Hoca karde?im ona bak?n.

Bilic kalmal? diyorum. Hi? yeni hocayla bamba?ka heyecanlara gerek yok. Adam 2 senedir stads?z tak?m y?netiyor. Her ma? deplasman. Bir ma? Konya bir ma? Ankara ?b?r ma? olimpiyata m? gitsek diye d???nen bir tak?m. 32. hafta ve kafa kafaya. Rakiplerin g?zel stadlar?, g?zel gelirleri, lobileri, hakem deste?i her ?eyi var. En ?nemlisi g??l? ba?kan g??l? isimleri var. Futbolcular sahada dayak yiyor bizim beyzadeler ??k?p iki laf etmiyorlar hakeme, tff ye. Bunlar? g?r?n bunlar?. Ay?pt?r. Bu adam vodafone arenay? g?rmeyi hi? mi hak etmiyor? Taktik dehaym?? kimin u?runda bu ?erefsiz ligde? Fener her sene kafaya oynuyor ?ok mu taktik yap?yor. Aha bu sene ortada arenada gsye bir koysak fener olacak ?ampiyon. Bak?n bak?y?m ?ok mu m?thi? oynuyorlar? Ya da ?rnek b?y?k ihtimalle gs olacak ?ampiyon ?ok mu iyi taktikleri var? Ma? net ayarlanm??. Saraya ??kmalar falan s?yletmeyin i?te beni. Ay?pt?r. Bilic bir derbi kazanmaya ba?lasa ?eytan?n baca??n? k?rsa gerisi de gelir. Lanet olsun beceremiyor i?te bizi de burda b?yle sa?ma ?eyleri tart??maya zorluyor. ??renemedi i?te en b?y?k hatas? bu. ??renecek ama bu sene yapamad?. Vodafone arenay? hakediyor. O kadar s?yl?yorum. D???ncem budur. Eyvallah
                          ?enol G?ne? e bo? hoca demek futbol ay?b?d?r adam milli tak?m? d?nya 3. s? yapt? ?imdi Avrupa tak?mlar? ile kar??la?mad?k dersiniz ama biz daha o turnuvaya kat?lam?yoruz art?k
                          Bombo? bir hocad?r her t?rl? iddias?na girerim. Yaz?y? tam okudun mu bilmiyorum ama o d?nya kupas?nda T?rkiye'nin eledi?i tak?mlar? bir okusana bir yerden bulup. Sadece rica ediyorum ?enol Hoca'n?n ne kadar bo? bir hoca oldu?unu sende anlayacaks?n. Ligi Bilic'ten daha iyi tan?d??? do?rudur, hakemlerin yine Be?ikta?'? do?rad??? bir ma?ta ??k?p tepkisini de ortaya koyacakt?r kat?l?yorum. Ama bu Be?ikta?'? bir ad?m bile ileriye g?t?rmeyecek oldu?u gibi d?rt sene geriye atacakt?r. ?enol Hoca bo? hocad?r. Be?ikta?'a gelsin ben burday?m siz "istifa etsin, yeter art?k" derken bu yaz?y? aynen al?nt?layaca??m karde?im.

Yorum Yap

?u pozisyonda bir t?rk hoca olsayd? yine s?rt?ma al?r ta??rd?m.bana arsenal kar??nda ki futbolu oynatacak t?rk hoca olsayd? yine burada devam edilmesi gerekti?ini yazard?m. bana liverpool kar??s?nda ki zaferi ya?atan t?rk hoca olsayd? yine burada devam edilmesi gerekti?in yazard?m. neyi anlat?yorsunuz. samet aybaba denilen adam bu tak?ma wedersonlar?, bitmi? serkan balc?lar? lay?k g?r?yordu. herhalde bu arkada?lar serkan balc?,wederson niye gelmedi diye ?ok ?z?l?yorlar galiba!....neyse kazan?mlar? yok etmenin anlam? yok. elimizde iyi bir kadro olu?tu. ?imdi s?ra bu tak?ma s?n?f atlatacak oyuncular kazand?rmada.bunu en ba?ta defanstan ba?lamal?y?z. bize ?ampiyonluk yolunda, bask? an?nda ben buraday?m diyebilcek defans oyuncular laz?m...bilic ile bir sezon daha devam ederim ben.hi? olmazsa avrupada ki ba?ar?lar? hatr?na.bence bunu hak ediyor...

Yorum Yap

Aslı Yusuf Kazanci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?ok ?abuk as?p kesiyoruz ?ooook. Bilic hatal? evet. Sa?ma sapan ?srarlar? mahvediyor evet. Kat?lmamak m?mk?n de?il de tek sorumlu Bilic mi karde?im? Luce hata yapmad? m?? Di?er gelecek olan hatas?z m? oynatacak tak?m?? Dk. 60 da Olcay'? ??kar?p Pektemek yerine Cenk'i koyacak da ma? m? alacak? Nedir bu kan ve vah?et s?ylemleri anlam?yorum. Hepiniz burada bu ak?am ki gs-gen?ler ma??n? izlemi?sinizdir. Hamza'n?n m?thi? taktik dehas?n? g?rebildiniz mi? Ne takti?i ne dehas? karde?im ma? zaten ayarlanm??. Napt? Hamza yazd? tahtaya kadroyu "oynay?n sonu? zaten gelicek" dedi bitti. ?erefsizli?in, haysiyetsizli?in bini bir para olmu? bir lig. Onca olumsuzlu?a, eksi y?ne ra?men al?n size 32. haftaya kadar ba?a ba? gelmi? tak?m. Evet Bilicin baz? hatalar? y?z?nden belki puanlar kaybettik. Evet ?ampiyonluk gitti ama tek sorumlu olan bu adam m?? Ya adam hakeme itiraz etti diye 3 ma? trib?ne g?nderildi. Sahada top?ular?m dayak yiyor diye ma?? 4. hakemin yan?nda izliyor s?rekli. Adam Be?ikta?a vermi? kendini. Ba?armak istiyor bu adam. Hatas? oldu, b?y?k hatalar? oldu ama Bilic gidince yerine gelecek adam? Mourinho mu geliyor? Guardiola ile mi g?r???yoruz?

Hele ?u ?enol G?ne? diyenler, Sergen diyenler. Abi siz adam? ?ld?r?rs?n?z yemin ediyorum. Bunu 4-5 kez yazd?m yazmaya da devam edece?im. E?er olmazsa buraday?m. ?enol hoca gelsin max 20. hafta havluyu atar?z. ?ok net s?yl?yorum. Bombo? bir adam ?enol Hoca. H?cum futbolu oynat?yor, arka taraf evlere ?enlik. 100 gole ula??r tak?m o gelince evet. ?ok net belli. Peki yedi?i gol? 85 gol art? eksi 15 gol yeriz. Ad?m gibi eminim bundan. ?enol G?ne? neymi? d?nya 3. olmu?. Kimleri elemi? peki elindeki kadroyla yaz?n g?relim. ?lhan Mans?z, Hasan ?a? y?rekten top oynayan adamlar. ?imdi ki gibi laylaylom top?ular m?yd?? Kimi elemi? ?enol Hoca karde?im ona bak?n.

Bilic kalmal? diyorum. Hi? yeni hocayla bamba?ka heyecanlara gerek yok. Adam 2 senedir stads?z tak?m y?netiyor. Her ma? deplasman. Bir ma? Konya bir ma? Ankara ?b?r ma? olimpiyata m? gitsek diye d???nen bir tak?m. 32. hafta ve kafa kafaya. Rakiplerin g?zel stadlar?, g?zel gelirleri, lobileri, hakem deste?i her ?eyi var. En ?nemlisi g??l? ba?kan g??l? isimleri var. Futbolcular sahada dayak yiyor bizim beyzadeler ??k?p iki laf etmiyorlar hakeme, tff ye. Bunlar? g?r?n bunlar?. Ay?pt?r. Bu adam vodafone arenay? g?rmeyi hi? mi hak etmiyor? Taktik dehaym?? kimin u?runda bu ?erefsiz ligde? Fener her sene kafaya oynuyor ?ok mu taktik yap?yor. Aha bu sene ortada arenada gsye bir koysak fener olacak ?ampiyon. Bak?n bak?y?m ?ok mu m?thi? oynuyorlar? Ya da ?rnek b?y?k ihtimalle gs olacak ?ampiyon ?ok mu iyi taktikleri var? Ma? net ayarlanm??. Saraya ??kmalar falan s?yletmeyin i?te beni. Ay?pt?r. Bilic bir derbi kazanmaya ba?lasa ?eytan?n baca??n? k?rsa gerisi de gelir. Lanet olsun beceremiyor i?te bizi de burda b?yle sa?ma ?eyleri tart??maya zorluyor. ??renemedi i?te en b?y?k hatas? bu. ??renecek ama bu sene yapamad?. Vodafone arenay? hakediyor. O kadar s?yl?yorum. D???ncem budur. Eyvallah
                              ?enol G?ne? e bo? hoca demek futbol ay?b?d?r adam milli tak?m? d?nya 3. s? yapt? ?imdi Avrupa tak?mlar? ile kar??la?mad?k dersiniz ama biz daha o turnuvaya kat?lam?yoruz art?k
                              Bombo? bir hocad?r her t?rl? iddias?na girerim. Yaz?y? tam okudun mu bilmiyorum ama o d?nya kupas?nda T?rkiye'nin eledi?i tak?mlar? bir okusana bir yerden bulup. Sadece rica ediyorum ?enol Hoca'n?n ne kadar bo? bir hoca oldu?unu sende anlayacaks?n. Ligi Bilic'ten daha iyi tan?d??? do?rudur, hakemlerin yine Be?ikta?'? do?rad??? bir ma?ta ??k?p tepkisini de ortaya koyacakt?r kat?l?yorum. Ama bu Be?ikta?'? bir ad?m bile ileriye g?t?rmeyecek oldu?u gibi d?rt sene geriye atacakt?r. ?enol Hoca bo? hocad?r. Be?ikta?'a gelsin ben burday?m siz "istifa etsin, yeter art?k" derken bu yaz?y? aynen al?nt?layaca??m karde?im.
                              Sana g?re o turnuvada iyi olan tak?m kimdi? G?ney Kore ?talya ve ?spanya'y? eleyerek gelmedi mi o seviyeye?

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Nerden c?kt? bu alg? ?
                                Olcay,Veli gibi adamlar? ele?tiren ki?ilerin ba??nda geliyorsun ki buna kat?l?yorum ama onlara her ma? forma veren hocay? da hala savunuyorsun. Adam yok ,mecbur oynuyorlar dersen inanmam karde?im Olcay'a yer a?mak i?in yeri geliyor sa? bek oynat?yor Bilic
                                hem serdardan ofansif olarak daha iyi i?ler yapabilece?i hem de savunmas? fena olmad??? i?in koydu oraya gol ihtiyac?m?z olan 2 ma?ta.k?t? de oynamad? bekte.

hatta lua luay? att?r?yordu oyundan.hakem facias? oldu yine orada.

sol a??kta ben olsam kerimden daha fazla yararlan?rd?m oras? ba?ka.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X