Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bili?... THE END!

Ercan Taner ? NTVSpor.net

?yle bir ma?a ??k?yorsunuz ki, ya tamam ya devam!Ma? ba?l?yor, sezon ba?? a??r antrenmanlar yap?p haz?rl?k ma?? oynayan bir tak?m var sanki sahada.Dalton karde?ler gibi g?lle ba?lanm?? gitmeyen ayaklar... Bu ayaklar psikolojik olarak sahada de?iller!Sanki hayatlar?n?n s?nav? olan ?niversite imtihan?na girecek heyecanl? gen?ler gibiler... O ?ocuklar?n velileri ?ocuklar?n? motive etmek i?in 3 g?n uyumazlar... Ama Be?ikta?'?n teknik direkt?r? 2 y?ld?r bunu ??renemedi! Yapt??? de?i?ikler tak?m? karaya oturttu!

Dikine oynayan Tolgay oyundan ??karken, sadece defansif ?zelli?i -o da tart???l?r- Atiba ile orta alan rakibe b?rak?ld?... Her ani atakta Ersan, Motta ve Sivok o kadar kolay ?al?m yediler ki; bu tak?m?n savunmas?n?n havlu att??? anlam?na geldi...Atiba tipinde bir T?rk oyuncu bulunamamas?, futbolumuz ad?na ?ok ?z?c?...
    Ersan ve Motta size ?ampiyonluk kazand?racak kapasitede oyuncular de?iller...
    G?khan T?re, "k?st?m oynam?yorum" modunda, nas?l oyunda kald? anlamad?m? Bili?, onu Robben'le kar??t?r?yor herhalde!!!
    Mustafa Pektemek ?srar? yine b?y?k hata! Pektemek ?ok iyi insan olabilir ama, Be?ikta?'?n ma? kurtaracak oyunculara ihtiyac? var!
    Cenk Tosun'un Karab?k'e att??? alt?n gol, art?k 85. dakikada oyuna girmesine neden oluyor. Bili?, Cenk'e k?st? herhalde!
    Kerim oyuna girdi ama o kadar g?vensiz ki; ?er?eveyi g?rd??? anda sorumluluk almad? pas verdi!Size daha ?ok ?rnek verebilirim fakat futbolda bir ger?ek vard?r; oyuncular kritik haftalarda hocalar?ndan psikolojik destek bekler ve g?ven arar...
    Teknik adam komutand?r!
    Komutan?n kafas? ?ne e?ikse o i? biter!Be?ikta?'?n ?ans? art?k mucizelere ba?l?... Ama Bili? mucizeleri bile de?erlendiremiyecek bir yap?da!Samet Aybaba kimlerle ???nc? oldu?Sosa ve onun kafas?nda en az 4 oyuncuya ihtiyac? var bu tak?m?n.Derbilerde oynanan ?ekingen futbolunun, art?k g?? olarak Be?ikta?'?n ?ok a?a??s?nda olan tak?mlar?n ma?lar?na da sirayet etmesi bana ?unu g?steriyor: Bu i? Bili? ile olmayacak!Hakemleri unutmad?m tabi!
    Yatan oyuncular, d?d?klerden sonra topa vuran futbolcular...
    Kornere giden topa kale vuru?u karar? veren, beceriksiz, ne yapt???n? bilmeyen bu hakemlerle T?rk tak?mlar? Avrupa Kupalar?nda ?ok ma? kaybeder!??nk? orada i?i bilen kokartlar var, r?zgar nereye eserse o tarafa d?d?k ?alm?yorlar!

Yorum Yap

Hoca programlanm?? gibisin. Skor,ma??n ?nemi,rakiplerin durumu vs.. ne olursa olsun, senin i?in futbol 70 li dakikalara yak?n Pektemegi,bazen Kerimi,son dakikalarda Semih ?ent?rk?n kaderine do?ru iteledi?in Cenk'i oyuna sokmaktan ibaret.
      Bir ara Holoskoyu sa? beke koymandan anlamaliydim Olcayi da ileri bir zamanda ayn? yere koyacagindan. Geldi?i g?nden beri bir arpa boyu ilerlemeyen Pektemek 'e bu kadar guvenmenden, Cenk gibi birine ?ans vermemenden,Tolgay Arslan? en iyiler arasindayken cikarmandan,ge?en ay "?n?m?zdeki sene bize 3 yeni transfer yeter" a??klamandan anlamaliydim hoca. ( Bursay? ezeli rakip olarak g?rmeni, geldin geleli hi? derbi kazanamaman? s?ylemedim bile.)
      Ben g?veniyordum sana. Ulan adam ekonomik bunal?m?n yani s?ra statsiz tak?ma geldi sab?r dedim. Ta? olsa catlardi be hoca. Sende herkes gibi oldun bak ?imdi.

Yorum Yap

Olcay ve pektemek ?srar?n maalesef sonunu getirdi galiba hocam. Bize de yaz?k ettin, ge?mi? olsun..

Yorum Yap

Hocam bana mustafada Ersanda olcayda serdarda necipde hatta o?uzhanda bile ne buldu?unu s?yle ALLAH a?k?na ? b?t?n umutlar?m?z? yakt?n y?kt?n insan olarak ne kadar sevsemde teknik adam olarak bi o kadar nefret ettirdin kendinden asla Winner bi hoca olamayaca??n? bug?n birkez daha anlad?m cok ?zg?n?mm..

Yorum Yap

valla y?llar?n tecr?besi ercan taner bunlar? demi? ba?ka s?ze gerek yok san?r?m.

Yorum Yap

Ge?en sene 29.hafta 1 puan 30.hafta 1 puan 31.hafta 0 puan 32.hafta 3 33.hafta 3 34.hafta 1 puanYani final d?nemecinde 6 ma?ta 2 galibiyet

31.hafta Sivasspor 3 Be?ikta? 0

Hat?rlayan vard?r, o ma? atm??t?k havluyu.

Bu sene de 29.hafta galibiyet, 30.hafta 1 puan 31.hafta 1 puan ?eklinde gidiyoruz.

Yorum Yap

Burdan Be?ikta? JK da teknik adaml?k yapacak yabanc? insanlara sesleniyorum !!

B?yle bir d???nceyi asla ve asla akl?n?z?n ucundan bile ge?irmeyin.. Zira hi? bir ?ey sizin elinizde de?il , dindar biri iseniz siz ve Tanr? o kadar ..

ben sana hala inan?yorum Bilic, burada olmasa bile ba?ka bir ligde ba?aracaks?n !

Yorum Yap

Allah askina bi gitsene premier lige.. soyle west ham olur.. vest bromvic olur.. kiristil palas olur.. leycistir siti olur.. takil oralarda ya.. sampiyonluk baskisi da yok.. mac sonu rakipleri tebrik edersin.. guzel futbol oynaniyor.. sen de ayak uydurursun.. kazan kazanama kimse bir sey demez.. bi sene 9. olursun bu sene 14. olursun istedigin gibi keyifle isini yaparsin.. buralar sana gore degil.. buranin ortami sana ters.. sen buralari duzeltemezsin.. ayak da uyduramiyorsun.. e oyle deha falan da degilmissin anladik.. olmuyor yani.

Yorum Yap

Aslı Mecit Ogrenci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Burdan Be?ikta? JK da teknik adaml?k yapacak yabanc? insanlara sesleniyorum !!

B?yle bir d???nceyi asla ve asla akl?n?z?n ucundan bile ge?irmeyin.. Zira hi? bir ?ey sizin elinizde de?il , dindar biri iseniz siz ve Tanr? o kadar ..

ben sana hala inan?yorum Bilic, burada olmasa bile ba?ka bir ligde ba?aracaks?n !
                    Ne diyeyim bilemedim. A?latt?n !

Yorum Yap

Hala ka? hoca de?i?tirdik 15 senede biraz istikrar g?sterelim muhabeti var ben mi dedim carvahal? getir tayfuru getir sameti getir ertu?rulu getir r?zay? getir Bili?i getir yok i?te olmuyor ba?ar?s? olmayan adamlar? hoca diye ba??m?za getirdiler senelerdir zorluyoruz hala en b?y?k hata y?netimde belli ba?ar?s? olmayan hocay? getiriyor ba??maza sonra top?udan anlam?yor hatal? transferler yap?yor futbolcuyu ??zemiyor kadroya giremeyecek adam ilk 11 oynuyor ?st?ne birde oyun okuyam?yor 2 haftad?r tak?m?n ma? i?indeki en iyi oyuncusu ??kart?p ortasahay? rakibe veriyor ayr?ca bu y?zden yapt??? hatalarla uefadan elenince hocay? kar??s?na al?p konu?mayan y?netimde su?lu hoca zaten yerlerde ke?ke ?ampiyon olsakta bir ?ekilde ?yle kovsak ne g?zel olur.

Yorum Yap

Gitar ?almay? biliyorum, gariban edebiyat?n?da yapar?m.?mer G?ven?'e de?il direkt ?ansal'a laf sokaca??m? iddaa ediyorum.Sigara i?miyorum ama isterseniz ba?lar?m.Mukavelemide T?rk liras? ?zerinden yapar?m.Bilic'le kendimi k?yaslay?nca yerli avantaj?yla kendimi ?nde g?r?yorum.

Yorum Yap

Bilic brugge ma?lar?nda ne kadar yetersiz bir hoca oldu?unu g?sterdi.Brugge'un hocas? Bilic'in akl?n? ald?.

Yorum Yap

Tart??mak yersiz bir an ?nce gitmesi gerekiyor

Yorum Yap

Ah be hocam. Kendi ipini kendin kestin.

Yorum Yap

G?zel insans?n Hocam ama olmad? olmuyor. Burada hep arkanda duranlarda bile t?kettin kredini. Her ma? ayn? taktik ayn? oyuncu de?i?iklikleri... Stres y?netimindeki ba?ar?s?zl???n... Pektemek Necip ve Olcay inad?n... Art?k duram?yoruz arkanda. Bence de yolun a??k olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X