Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nan?l?r gibi de?il.

Yorum Yap

Bilic, ben k?f?re de?il adalete bakar?m, T?re e?er 3 ma? ceza al?yorsa emre niye ceza alm?yor, Mesaj?m federasyona dir dedi

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

Bili? "T?rkiye'ye gelmeden ?nce de T?rkiye'ye geldikten sonra da y?zlerce kez hep ayn? ?eyi s?yledim; saha i?inde herkesin ?zel bir ruh durumu ?zel bir ruh hali vard?r. Saha i?inde ne oluyorsa onlar saha i?inde kal?r. Ma?tan sonraki bas?n toplant?s?nda da s?yledim: bu bir erkek oyunu. K?f?r olabilir k?fr?n belli bir ?l??s? vard?r. Benim orada zaten dert etti?im nokta k?f?r de?il. Bir insan?n g?z?n?n i?ine soka soka k?f?r ederseniz o ba?ka bir ?eydir ki o b?yle bir ?ey yapmad?. Benim ?zerinde durdu?um nokta k?f?r de?il, belli bir ?er?eve i?inde kald??? m?ddet?e; ki ?yleydi.Benim orada verdi?im mesaj hakemlere ve federasyonayd?. Ben dedimki 'Bizim oyuncular?m?z neden farkl? muamaleye maruz kal?yorlar' ben bunun ?zerinde durdum. 'F..k off' ya da f..k you'yu dert etmem yoksa; ben k?f?r olarak da kabul etmem. Hi? dert etmem. Ma?tan sonraki yakla??m?m da buydu, ?imdiki yakla??m?m da bu." ?eklinde a??klad?
        Haber Kayna??: DHA

Yorum Yap

Sevgili Bili? g?n ge?tik?e g?z?mden d???yor, ben kimim s?radan bir taraftar. S?radan bir taraftar olarak da FENER basket ma??na giden B?L??i ak?am BE??KTA?IN akatlar ma??nda g?rmeyi bekliyorum.
          Madem k?f?r de?il o zaman kendi oyuncun i?inde bunlar? s?ylemeyeceksin!!!
          Yetti art?k mavi boncuk da??tt???.

Yorum Yap

ne kadar rahatsiz adam var aramizda, daha okudugumuzu anlamiyoruz. Ayrica Bilicin aciklamasinin turkce tercumesine bakmayin. adam diyo ki, emre bana bunu dedi ama ben bunu kufurden saymiyorum. o yuzden kufur etmedi diyo. ama fuck off dedi diyo. bunun ustune bizim arkadaslar da cikiyo Besiktasin hocasina kufur ediyo. sucu ne federasyonda ne hakemlerde aramamak lazim, Besiktas taraftari hocasina kufrederse rakip futbolcu rahat rahat eder !!!

Yorum Yap

Bilicin a??klamalar? ?eli?kili biraz madem fuck off k?f?r de?il sence olabilir b?yle ?eyler ki bencede de?il o zaman t?reye niye ceza veriyosunuz.Hakemlerin tff nin e?it vermed?i karar?n cezas?n? neden t?reye kesiyoruz ? yoksa di?er demek istediklerinde s?k?nt? yok ama t?reyle ilgili a??klamalar?n? sevmedim.

Yorum Yap

A??klama metnini tam olarak okumadan ve anlamadan yorum yap?ld???nda Bilic'e herkes sallayabilir. Hala yurtta bar?? d?nyada bar?? s?z?ne sad?k kalmaya ?al???yor ki T?rkiye'de bu i? ge?miyor.

Bas?na ?ok iyi ba?l?klar alt?nda malzeme ??kt?, yar?n okudu?unda tekrardan g?lecektir.

Bu ?ekilde kaybetmeye hep mahkumuz.

Tavr?m?z ?ok de?i?ti ?ook!

Yorum Yap

Adamin soyledigi kotu yanlis birsey yok, niye birden bilice sardiniz yahu

Yorum Yap

Bu a??klaman?n bence tek nedeni olur. Bilic de emreye k?f?r etmi?tir. Heee kendi de etse hi? konu?masa daha iyiydi bo?una medyada malzeme olduk. ?st?ne renkli ntvsporun ba?l??? her?eyi anlat?yor. B?L?C EMREY? DO?RULADI.

Yorum Yap

ya yapmay?n arkada?lar nas?l bi?ey yok.k?f?r etmedi diyorsan ne diye koridorda adamla tart??t?n diye sormazlar m? adama.o g?n benden ya??a k???k biri olarak bana 5 kez k?f?r etti dedin. adam? koridorda bekleyip hararetli bi ?ekilde tart??ma ne i?indi peki? biri bana bunun cevab?n? verebilirmi?
                      maden fuck off normal,k?f?r de?il ozaman koridordaki tart??man?n konusunu ??ks?n a??klas?n bize.k?f?r de?ilse sana g?re o kelime t?re ye ceza verilmesine ilk senin kar?? ??kman gerekmezmi? hay?r karde?im t?renin s?yledi?i k?f?r de?ildir ?u anlama gelir ben kendisine cezaya gerek g?rm?yorum demen gerekmezmi?
                      En son düzenleyen Gokhan Kal; 05-11-2014, 19:57.

Yorum Yap

Bu bagiralim cagiralim diyen arkadaslara birka? sorum var.
                        1- Kul?b?m?z zarar gormeden nas?l bir tepki ortaya koymal??
                        2- Be?ikta? tarihinin hangi d?neminde saha d??? soylemleriyle, kulislerle, bask? yapmaya ?al??arak ba?ar?l? olmu?tur. ?
                        3- Sizce bu "bizi eziyorlar" tavr?, art?k arabesk ka?m?yor mu, alay konusu olabilir mi di?er tak?m taraftarlarinca.

Hakemler yanl? yansiz tart???l?r. Ama biz futbolumuzu oynayaca??z. Ne rakibe ne hakeme mac icinde hi?bir f?rsat vermeyece?iz ki bizi eksik b?raks?nlar.

Bu lanet "dograniyoruz" psikolojisi bize zarardan , futbolcuya mazeretten, y?netime de ba?ar?s?zl?klar?n? kolay bir ?ekilde ortmekten ba?ka bir ?ey getirmez.

Bili? ki ben "b?y?k" bir hoca oldu?u kanaatinde de?ilim, bunun fark?nda ki soylemlerinde ?nce kl?p ve tak?m sorumlulugundan bahsediyor. Dogrusu budur.

2004 ile hat safhaya ??kan bu psikolojiden taraftar olarak bir an once kurtulmamiz lazim. Gecen 10 y?l bunun faydasinin olmad???n? bize gostermistir.

Yorum Yap

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bilic, ben k?f?re de?il adalete bakar?m, T?re e?er 3 ma? ceza al?yorsa emre niye ceza alm?yor, Mesaj?m federasyona dir dedi

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk
                          bunu dediyse neden sovuyor burda millet anlasilit gibi degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Haktan Samurkas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu a??klaman?n bence tek nedeni olur. Bilic de emreye k?f?r etmi?tir. Heee kendi de etse hi? konu?masa daha iyiydi bo?una medyada malzeme olduk. ?st?ne renkli ntvsporun ba?l??? her?eyi anlat?yor. B?L?C EMREY? DO?RULADI.
                            ?yle bir?ey olacak ve Emre denen karakter yoksunu bunu tv lerde bas bas ba??rmayacak... i?te as?l bu inan?l?r gibi de?il. ayr?ca bence s?ylemlerinde ne bas?na malzeme olacak ne de kendini g?zden d???recek herhangi bir yanl?? yok. bana biraz sinirden biraz ?z?nt?den anlamak istenildi?i gibi anlan?yor gibi geliyor

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

O kelime k?f?r de?ilse t?re neden ceza alacak dedi.emre k?f?r etmedi diyorsa koridorda neden bekleyip tart??t?lar? Sorular gayet a??k bence

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bilic hakl?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X