Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

genc bir hoca, gelisime acik, su Turk derbi maclarinda ne zaman takimi korkmadan oynatir o zaman sinif atlar.

Yorum Yap

[MENTION=26759]Sergen Pervance[/MENTION]

Evlerden ?rak

Yorum Yap

Birisi ??k?p Hocaya sadece ?unu s?ylemeli.
        Hocam buras? T?rkiye, burada derbileri kontroll? oynamaya ?al???rsan kaybedersin, sald?rmaya mecbursun!

Yorum Yap

Buras? T?rkiye bizde sab?r yok hocam. Geldi?inden bu yana bu tak?m her sene ?ampiyon olmal?yd?. Ba?ar?s?zs?n.

Yorum Yap

Bilic gs ve fb den korkuyor veya cekiniyor. Gecen senede fb ve gs'nin arkasinda 3. bitirmeyi basari olarak gormustu.
            Suc tamamen Bilic'in degil. Yine bir sike sezonun icindeyiz, adam napsin, Rakiplerin yemedigi kartlari biz yiyoruz.Ve rakiplerin nasil kollandigini herhafta goruyoruz. Ve bu surekli devam eden bir durum. Ben olsam bu adi ligi birakip giderdim, gitsin Ingiltereye guzelce adaletli Lig'de basarili olabilir.

Bize gelecekse Sergen Yalcin gelsin, T.D. lik kariyer yapacaksa gelsin bizde yapsin. Simdiye kadar da basarili sayilir. Evet bende biliyorum yorumcuyken takima cok salladigini ama olsun gelsin gorelim kendini.

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Buras? T?rkiye bizde sab?r yok hocam. Geldi?inden bu yana bu tak?m her sene ?ampiyon olmal?yd?. Ba?ar?s?zs?n.
              Geldi?inden beri hakemler, federasyon el ele tak?m?n?n ?zerine oynuyor. Bunu onca ma?tan sonra belirtmene ra?men bir tane y?neticin ??k?p adam gibi 2 kelam edemedi. Ba?ar?s?zs?n.

Yorum Yap

Evime yeni gelebildim.
                Acayip yorgunum; ama yolda t?m sayfalar? okudu?umdan m?tevellit (okumaz olayd?m) 3-5 bir ?ey yazmam laz?m.
                ?ncelikle can?n saolsun BE??KTA?.
                Bu kaybetti?imiz ne ilk derbi ne de son olacak.
                ?imdi :

1- Bu tak?m 34+16 50 ma?t?r deplasmanda. (Elli ma?) ?s 1 sezon oynad? 30 puan fark yedi.
                2- fener ma??nda 1-0 ken Demba BA'ya yap?lan y?zde y?zl?k penalt?y? verse sevgili hakemlerimiz, o ma?? kaybeder miydik?
                3- melo ?erefsizinin Veli'ye att??? dirsek k?rm?z? kart de?il mi? Bunu bile bile skor 0-0 ken rakibin on ki?i kalm?yor ve lig tv dahil hi?bir kanalda bu konu?ulmuyorsa (burada yaz?lanlara istinaden s?yl?yorum bunu yoldayd?m izleyemedim, e?er konu?ulduysa l?tfen uyar?n) burada bir art niyet yok mudur? Rakibin 10 ki?i kalsa bu ma??n sonu b?yle olur muydu?
                4- sene ba??nda binbir g??l?kle kurulan kadro bu. Sezonu en erken a?an tak?m biziz. En ?ok ma?? oynayan yine biziz. Ve bunu ne yaz?k ki en az rotasyonla 14-15 oyuncu ile yapmak zorunda olan yine biziz.
                5- son senelerde gelenekselle?en ve bu sene de devam etmekte oldu?u ?zere en ?ok sakat? biz veriyoruz. En ?ok k?rm?z?y? biz g?r?yoruz. (bize ??kan k?rm?z?lar?n ve 2. sar?lar?n ka?? renklilere ??kabiliyor?)
                6- olimpiyat denen illete ister y?netimsel beceriksizlik diyin, ister mecburiyet mecbur b?rak?lan yine biziz.

Hal b?yleyken yok efendim Bilic yetersizmi?
                Yok efendim derbi kazanam?yormu?mu? (sanki ?ncekiler seri yap?yorlard? ya derbilerde)
                Yok efendim Sosa ??karm?ym?? da ?smail girermiymi? (yedek kul?besinde Khedira-Mbia-G?khan ?nler falan oturuyor ??nk? ya) Sosa'n?n y?r?yecek hali yoktu, y?r?yecek hali. Stadtakiler net g?rd?ler bunu. Ne geri ko?abildi. Ne de es kaza ko?tuklar?nda ileri ??kabildi, topu 30 metre ileri dikti, onlar? da tutturamad?. Ha evinizde 22 oyuncuyu da ayn? anda g?steren tvler varsa bilemem tabi.
                Yok efendim bu senede ?ampiyon yapamazsa kovulsunmu?mu?. Ay?p yahu yemin ediyorum ay?p. Nerede g?r?lm?? evi olmayan tak?m?n illa ?ampiyon olmas? gereklili?i.

7 haftad?r neredeydiniz karde?im, neredeydiniz. (birka? abimi ve karde?imi tenzih ediyorum) Neredeydiniz yahu. Saklamba? m? oynuyordunuz 7 haftad?r.
                Samimiyetinizi yesinler sizin...
                Ama Bilic'i yiyemeyeceksinz, bo?una heveslenmeyin.
                ADAMSIN BILIC...

Yorum Yap

Bilic hakkinda soylenecek tek sey var.
                  Sahip cikmamiz lazim.

Gun geliyor adamin dibi 10 sene kal 20 sene kal deniyor..
                  Gun geliyor yetersiz, derbi kazanamiyor vs vs.

Herseyi bir yana birakirsak Bilic geldigi gunden beri takimi getirdigi nokta icin bile Vodafone Arena'da en azindan 1 sezon dolu dolu takimin basinda olmayi hakkediyor.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Evime yeni gelebildim.
                    Acayip yorgunum; ama yolda t?m sayfalar? okudu?umdan m?tevellit (okumaz olayd?m) 3-5 bir ?ey yazmam laz?m.
                    ?ncelikle can?n saolsun BE??KTA?.
                    Bu kaybetti?imiz ne ilk derbi ne de son olacak.
                    ?imdi :

1- Bu tak?m 34+16 50 ma?t?r deplasmanda. (Elli ma?) ?s 1 sezon oynad? 30 puan fark yedi.
                    2- fener ma??nda 1-0 ken Demba BA'ya yap?lan y?zde y?zl?k penalt?y? verse sevgili hakemlerimiz, o ma?? kaybeder miydik?
                    3- melo ?erefsizinin Veli'ye att??? dirsek k?rm?z? kart de?il mi? Bunu bile bile skor 0-0 ken rakibin on ki?i kalm?yor ve lig tv dahil hi?bir kanalda bu konu?ulmuyorsa (burada yaz?lanlara istinaden s?yl?yorum bunu yoldayd?m izleyemedim, e?er konu?ulduysa l?tfen uyar?n) burada bir art niyet yok mudur? Rakibin 10 ki?i kalsa bu ma??n sonu b?yle olur muydu?
                    4- sene ba??nda binbir g??l?kle kurulan kadro bu. Sezonu en erken a?an tak?m biziz. En ?ok ma?? oynayan yine biziz. Ve bunu ne yaz?k ki en az rotasyonla 14-15 oyuncu ile yapmak zorunda olan yine biziz.
                    5- son senelerde gelenekselle?en ve bu sene de devam etmekte oldu?u ?zere en ?ok sakat? biz veriyoruz. En ?ok k?rm?z?y? biz g?r?yoruz. (bize ??kan k?rm?z?lar?n ve 2. sar?lar?n ka?? renklilere ??kabiliyor?)
                    6- olimpiyat denen illete ister y?netimsel beceriksizlik diyin, ister mecburiyet mecbur b?rak?lan yine biziz.

Hal b?yleyken yok efendim Bilic yetersizmi?
                    Yok efendim derbi kazanam?yormu?mu? (sanki ?ncekiler seri yap?yorlard? ya derbilerde)
                    Yok efendim Sosa ??karm?ym?? da ?smail girermiymi? (yedek kul?besinde Khedira-Mbia-G?khan ?nler falan oturuyor ??nk? ya) Sosa'n?n y?r?yecek hali yoktu, y?r?yecek hali. Stadtakiler net g?rd?ler bunu. Ne geri ko?abildi. Ne de es kaza ko?tuklar?nda ileri ??kabildi, topu 30 metre ileri dikti, onlar? da tutturamad?. Ha evinizde 22 oyuncuyu da ayn? anda g?steren tvler varsa bilemem tabi.
                    Yok efendim bu senede ?ampiyon yapamazsa kovulsunmu?mu?. Ay?p yahu yemin ediyorum ay?p. Nerede g?r?lm?? evi olmayan tak?m?n illa ?ampiyon olmas? gereklili?i.

7 haftad?r neredeydiniz karde?im, neredeydiniz. (birka? abimi ve karde?imi tenzih ediyorum) Neredeydiniz yahu. Saklamba? m? oynuyordunuz 7 haftad?r.
                    Samimiyetinizi yesinler sizin...
                    Ama Bilic'i yiyemeyeceksinz, bo?una heveslenmeyin.
                    ADAMSIN BILIC...
                    Ho?geldin kartal?m, ge?mi? olsun hepimize.
                    Herkes ?ok sinirli art?k yediremiyoruz bu kadar adaletsizli?i!
                    S?ylediklerine sonuna kadar kat?l?yorum. ?lahi adalet g?n? birlik tecelli etmiyor ama sezon sonunda buraday?z g?rece?iz elbette.
                    Son olarak Slaven Bilic tarafl?-tarafs?z bu tak?m?n son y?llarda ba??na gelen en g?zel, en hay?rl? hadisedir!

Yorum Yap

Aslı Yasin Teke tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı ?brahim G?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bilic'in hatalar? var eyvallah.
                      Bilic'in hen?z derbi galibiyeti yok eyvallah.
                      Bilic 1. s?n?f bir hoca de?il eyvallah.
                      Bilic derbileri cesur oynayam?yor ona da eyvallah da

Baz? arkada?lar hi? mi dolu taraf?n? g?rm?yor ya da bakmaya ?al??m?yor onu anlam?yorum.
                      Hadi benim ya??m gen? daha da siz en son ne zaman Be?ikta?'?n;
                      Ligde 7/7 gibi bir seri yakalad???n?,
                      Gencecik ?ocuklarla p?rlanta gibi bir tak?m oldu?unu,
                      B?ylesine arkada?l?k, tak?mda?l?k ortam? olu?tu?unu,
                      Ya da tarafl? tarafs?z herkesin be?enisini kazanm?? bir futbol oynad???n? g?rd?n?z ?

Ki bu pozitif ?eylerin ne kadar zor ortamlarda kazan?ld???n? da en iyi bizler biliyoruz...
                      Stads?zl?k, hi? bir yerde verilmeyecek k?rm?z?lar, eyyamlar ?unlar bunlar...

S?z?n ?z? Bilic ele?tirilir, hatas? yok diyen de yok
                      Ama ?unca g?zel ?eye ra?men hi?bir olumlu hareketi yokmu? gibi yerden yere vururcas?na ele?tirmek niye onu cidden anlam?yorum...
                      ?lave olarak stad?m?z + g??l? bir y?netimimiz yok. B?yle bir ortamda her derbide 10 ki?i kalarak yada b?rak?larak b?y?k ma? fobisi olu?tu.
                      Biz b?yle g?nl?k ac?lar ?ekece?iz fakat ileride bu zihniyet, bu sistem ?yle yada b?yle ka-za-na-cak.
                      Ben bu ????? 10 ki?i kald???m?z, can?m?z?n tam yand??? zamandan sonra g?sterdi?imiz oyunda g?rebiliyorum.
                      Ayr?ca 2-3 tane takviye yap?lacaksa en az Demba Ba ve Sosa kalitesinde olursa bu i?lerin ?stesinden daha kolay gelinir.
                      K?saca temel at?ld? araya 2-3 tane kalite ?art.
                      Aynen ?yle abi 1-2 takviye + seneye Vodafone Arena ile birlikte bu tak?m ?ok daha iyi yerlere gelecek.
                      ?u potansiyel ?ok net yani.
                      Bilic hocam Vodafone Arena'da ma?a ??kamadan giderse cidden kahrolurum.
                      Bu adam daha arkas?na adam ak?ll? taraftar deste?i al?p oynayamad? resmen ya, az sab?r.

Yorum Yap

Baz? ele?tirilere kat?lmamak m?mk?n de?il. Buraya mourinho'yu da getirsek bir ?ekilde ele?tirilecek hamleler yapacakt?r ve ele?tirilecektir. Bu futbolun do?as?nda var. Mesela biz gen?lerbirli?inden 5 yesek sen nas?l 5 yedin diye hocan?n 7 s?lalesine s?verdik ( bende dahil ) ancak adam tottenham ma??nda 5 yedi bir s?k?nt? yok ...

Ancak baz? arkada?lar var ki , tottenham ma??ndan , trabzon ma??ndan , 7 ma?l?k seriden sonra 1.5 ayd?r bu ba?l??a u?ramay?p d?n ba?l??a gelip sadece "istifa" yaz?p giden.

Onlara s?ylenecek ?ok g?zel bir laf ama forum kurallar? m?sade etmiyor

Sadece derbi ma?lara bakarak b?y?k hoca k???k hoca belirleme kavram? var.

Biz ne hocalar g?rd?k kad?k?ydeki kader ma??na 4 tane stoper 2 bek 2 ?n libero orjinli ??kan .

Biz ne hocalar g?rd?k kad?k?yde adamlar?n sol bekine tarihi ma??n? ya?atan.

Derbi kazanarak b?y?k hoca olunmaz.

Kad?k?y'de fener'i kalecisiz yendimiz i?in r?za ?al?mbay b?y?k hoca de?ildir.

?n?n?'de gs'yi yendi?imiz i?in tayfur havut?u b?y?k hoca de?ildir.

Derbiler tecr?be i?idir , kalite i?idir. 1 sene ?nce kad?k?yde rezil olurken 1 sene sonra ayn? tak?ma sadece guti ve quaresma geldi?inde kad?k?yde adamlara sahay? dar ettik , samiyen'i biz kapatt?k.

Adamlar?n melosu 4 sezonda sana derbilerde 4 gol atm??. Sen hala veli'nin askeriyiz , cumhurba?kan? atiba diye sa?da solda ba??r?yorsan derbilerde bu t?r sonu?lar g?rmeye al??mak zorundas?n.

10 ma?ta 1 galibiyet g?rmek bizim i?in gelenek haline geldi ??nk? son 53 ma??n 27'sini kaybeden 12 tanesinde beraber kalan bir kulup olduk. Ve bu tabloda biz tigana'y? da schuster'i de , denizli'yi de vs vs g?rd?k.

T?rkiye'nin en iyi en kurt 2 T?rk hocas?ndan biri olan Mustafa Denizli bie 2 senede 4 fener derbisi 2 gs derbisi kaybetti.

Ya dayak yiye yiye dayak atmay? ??renece?iz.(Bununla ilgili avrupa'dan da ?rnekler verebilirim....Mesela barcelona mevcut kadrosunu kurmadan ?nce real madrid ile oynad??? 20 ma??n 5'ini kazanm??.Sonra oynad??? 12 ma??n 9'unu kazanm??. )

Yada kadroya 1-2 kurt oyuncu ilave edip derbilere a??rl?m?z? koyaca??z ve bu s?reci h?zland?raca??z.

...
                        En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 05-01-2015, 09:32.

Yorum Yap

sezon sonu ?ampiyon yapt? yapt? yapamad? bay bay hamza ve ismail ?ampiyonluk verirsen bavulunu toplu nereye gidersen git

Yorum Yap

arkanday?z, sorun yok. ancak fb ile birebir ayn? ?ekilde yenilmeyi nas?l a??klars?n onu bilemiyorum

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Baz? ele?tirilere kat?lmamak m?mk?n de?il. Buraya mourinho'yu da getirsek bir ?ekilde ele?tirilecek hamleler yapacakt?r ve ele?tirilecektir. Bu futbolun do?as?nda var. Mesela biz gen?lerbirli?inden 5 yesek sen nas?l 5 yedin diye hocan?n 7 s?lalesine s?verdik ( bende dahil ) ancak adam tottenham ma??nda 5 yedi bir s?k?nt? yok ...

Ancak baz? arkada?lar var ki , tottenham ma??ndan , trabzon ma??ndan , 7 ma?l?k seriden sonra 1.5 ayd?r bu ba?l??a u?ramay?p d?n ba?l??a gelip sadece "istifa" yaz?p giden.

Onlara s?ylenecek ?ok g?zel bir laf ama forum kurallar? m?sade etmiyor

Sadece derbi ma?lara bakarak b?y?k hoca k???k hoca belirleme kavram? var.

Biz ne hocalar g?rd?k kad?k?ydeki kader ma??na 4 tane stoper 2 bek 2 ?n libero orjinli ??kan .

Biz ne hocalar g?rd?k kad?k?yde adamlar?n sol bekine tarihi ma??n? ya?atan.

Derbi kazanarak b?y?k hoca olunmaz.

Kad?k?y'de fener'i kalecisiz yendimiz i?in r?za ?al?mbay b?y?k hoca de?ildir.

?n?n?'de gs'yi yendi?imiz i?in tayfur havut?u b?y?k hoca de?ildir.

Derbiler tecr?be i?idir , kalite i?idir. 1 sene ?nce kad?k?yde rezil olurken 1 sene sonra ayn? tak?ma sadece guti ve quaresma geldi?inde kad?k?yde adamlara sahay? dar ettik , samiyen'i biz kapatt?k.

Adamlar?n melosu 4 sezonda sana derbilerde 4 gol atm??. Sen hala veli'nin askeriyiz , cumhurba?kan? atiba diye sa?da solda ba??r?yorsan derbilerde bu t?r sonu?lar g?rmeye al??mak zorundas?n.

10 ma?ta 1 galibiyet g?rmek bizim i?in gelenek haline geldi ??nk? son 53 ma??n 27'sini kaybeden 12 tanesinde beraber kalan bir kulup olduk. Ve bu tabloda biz tigana'y? da schuster'i de , denizli'yi de vs vs g?rd?k.

T?rkiye'nin en iyi en kurt 2 T?rk hocas?ndan biri olan Mustafa Denizli bie 2 senede 4 fener derbisi 2 gs derbisi kaybetti.

Ya dayak yiye yiye dayak atmay? ??renece?iz.(Bununla ilgili avrupa'dan da ?rnekler verebilirim....Mesela barcelona mevcut kadrosunu kurmadan ?nce real madrid ile oynad??? 20 ma??n 5'ini kazanm??.Sonra oynad??? 12 ma??n 9'unu kazanm??. )

Yada kadroya 1-2 kurt oyuncu ilave edip derbilere a??rl?m?z? koyaca??z ve bu s?reci h?zland?raca??z.

...
                              yazd?klar?n?n hepsi do?rudur bence de , bir tek ?eyi eklemek gerekiyor, tr de onlar?n kurallar? ile oynamak zorunday?z. i? derbiye gelince rating vs i?in c?lk? ??k?yor. adam boynunu mu? s?kt?, ?lm?? gibi kendini yere atacan kart g?rs?n diye , bundan anl?yor millet

adam arkadan ?elme takt?m? , pozisyon olur vs diye devam etmeyecen 3 takla atacan hakeimn ?evresini saracan sar? kart i?in,

fatih terim denen adamla azizenin maalesef t?rk futboluna getirdikleri derbi mant??? bu, kazanmak i?in her yol m?bah.

ha getirirsein bundesligadan hakem, 5 sene derbileri bu eyyamc?lar y?netemez, o zaman derbilerde futbol ile kazan?r?z

Yorum Yap

Comandante s?k?nt? yok bu tak?m bu sene seninle ?ampiyon...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X