Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Hakan G?ndo?ar ??�@Hakan_gundogar 1m1 minute ago
    Ersun Yenal, Trabzonspor ile yollar? ay?r?rsa, Be?ikta?'?n ba??na ge?er.

aman diyim aman sak?n
    Allah korusun

Yorum Yap

edit
      En son düzenleyen Cagdas Cengiz; 17-08-2015, 21:05.

Yorum Yap

Arkada?lar bo?una kendinizi germeyinde k?rmay?nda, Fikret kendi ?zerindeki bask?y? azaltmak i?in zaten g?nderecek Bili?'i. ?imdi beklemede, ortam?n iyce pi?mesini bekliyor. Demir?ren style.

Yorum Yap

Aslı Erol Ergin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          azizin takoz ismaili
          aksaray?n hamzas? ve B?L??
          sorun hoca de?il hala anlamad?n?z m??
          evet de?il belki ama Bilic Be?ikta?'?n hocas? olamayaca?? da ?ok net bir ger?ek. iyi bir taktisyen asla de?il,oyun okumas? yok, ma? i?i oyuncu de?i?iklikleri anormal.vs vs vs

Yorum Yap

Ntvspor k?rm?z?...

Yorum Yap

Temel hatan?n y?netim de oldu?unu futbolcu da biliyor hoca da..Y?netim bunu kabul edecek karakterde mi de?il mi a??klama yapt?klar?nda anlayaca??z..futbolcular?n y?netime s?z s?yleme ?ans? hi? yok..hocalar? i?in s?z edecek futbolcu da genellikle oynamad??? i?in memnuniyetsiz olanlardan ??kar o da aleni yapamaz k?y?da k??ede ona buna f?s?ldar..

Bu durumda en net karakteri gene hoca koydu..kimseye g?k demedi..sorumlu benim..boynumda burada..keserseniz de laf?m olmaz..futbolun ger?e?i bu dedi..

?imdi kalkm?? as?l su?lular su?lu ar?yor..ayn? memleketin hali..de?i?en hi? bir ?ey yok..ben b?yle bir zeka ve mant?k muhte?emli?i g?rmedim..inatla birileri hakemlerin yapt?klar?n? ve bunlara ?n alamayan hatta destek veren y?netim yanl??lar?n? g?rmezden geliyor..bu zokay? her seferinde yuttu?umuz i?indir ki biz hep ayn? kabusa uyan?r?z..ama bir t?rl? as?l soruna parmak basamay?z..L?G in adaleti yok..hilesi ?ok..bu ?artlarda sana ekmek yok..bunda da hocan?n su?u yok..art?k anla be karde?im anla..anlayamad???n i?in hep ayn? filmi g?r?yorsun..gene g?receksin..gene g?receksin..gene g?receksin..
              En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 20-05-2015, 15:16.

Yorum Yap

yeni stada yeni heyecan gerekiyor.

bili? ayn? hatalarda ve formsuz olsa bile ayn? oyuncularda ?srar eden bir hoca.

Yorum Yap

SPORX.COM@sporx
                  FLA?! Be?ikta? Ba?kan? Fikret Orman ile y?netim Slaven Bilic ile yollar?n ayr?lmas?na karar verdi (NTV SPOR)

Yorum Yap

Bili?severlere g?re hakem hatalar? ilk defa bu sene ya?anm??.
                    ?nceki senelerde ?ok adillerdi de ?imdi reziller.
                    ?ampiyonluk ma??nda 0-0 rakip Konya Tolgay'? ??kar?p ?smail'i alan Bili? s?per hoca ama sadece hakemler bitirdi bizi.

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      SPORX.COM ??@sporx
                      FLA?! Be?ikta? Ba?kan? Fikret Orman ile y?netim Slaven Bilic ile yollar?n ayr?lmas?na karar verdi (NTV SPOR)
                      Derbi ?ncesi ne gerek var bu hareketlere zaten 3.oldun. Sezon sonu medeni bir ?ekilde halledersin.
                      ?imdi hocay? bekle sonra transfer bekle. Yaz?k ulan. 10 g?nde nereden nereye???

Sonu? ne olursa olsun, hatas? da vard?r kabul ama Bilic akl?mda hep g?zel kalacaks?n. Yolun a??k olsun.

Yorum Yap

g?le g?le g?zel adam

Yorum Yap

Goodbye bilic

Yorum Yap

E?er para vericeksek Bili?e 2 ma? daha beklememek hatad?r onun d???nda gitmesi gerekiyordu gitti o h?rs?n? kaybetmeseydi ?imdiye ?ok farkl?yd? g?le g?le gitsin Westham?na

Yorum Yap

Maalesef Bilic ile yollar ayr?ld?. GoodBye Bilic... ?yi insand?n ama k?t? teknik adamd?n..

Yorum Yap

yapt?klar?n i?in te?ekk?rler ama seninle olmazd? bili?.yolun a??k olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X