Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ger?ekten anlamiyorum nedir bu duygusallik?

Dunyanin neresine giderseniz gidin basarisiz insanlarin gorevine son verilir.Bilic i basarili g?renlere saygi duyarim peki o zaman onlar bana bu sorunun cevabini versin;Aybabanin gunahi neydi?
    De?il 3. ?ans adama 2. Sans bile verilmeden yollandi.burda da ben dahil herkes bayram etti.

Bilic 3. Olmus hem de iki kez,7 kez derbiye cikmis 7 de sifir yapmis,son sezonunda gol dahi atamamis ama Bilic 3. Sene kalsin deniyor.
    "20 senede 3 kere sampiyon olduk 1 sene daha olmayiz nolacak" diyenler bile var.

Arg?man da ama stadi yok..hasan turk mehmet akyuz mehmet akgun almeida toraman dentinho ismail koybasi emre ozkan ve batuhan karadenizle anfield da oynasan ne fark eder ,aybaba ?oluk ?ocukla ???nc? oldu ,sosalarla tolgaylarla dembabalarla t?reler le degil.

Ben fikrimi de?i?tirdim,Bilic kalsin.
    Lucescuymus senol gunesmis ya da herhangi x ki?iymis gelmesin yazik olur.
    Madem ba?ar? onemli degil,madem bu kadar istiyorsunuz kalsin Bilic.ne de olsa "20 senede 3 kez ?ampiyon olduk nolacak" bise olmaz.
    bilicin yerinde sir aybaba olsayd? ?imdiye kadar canl? canl? derisini y?zm??t?k.

Yorum Yap

sir aybaba gelsin...

Yorum Yap

Israrla gitsin yada kals?n demiyorum ama kalsa da yararl? olamayaca??n? d???n?yorum. Diyelim ki kald? yeni sezona ba?lad?k, ilk puan kayb?nda yada pe? pe?e gelen bir iki ma?lubiyette ortal?k kar???r, b?t?n seneyi kaybedebiliriz. ?ster kabul edin ister etmeyin ama ?u son ?? hafta b?y?k bir g?ven kayb? oldu Bilic'e kar??. Kald? ki kendisinin de kalmaya ?ok hevesli oldu?unu d???nm?yorum..

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Alican Yavri tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Nas?l alakas? yok yaw gsnin defans? bizden iyi demi?iniz bende iyi de?il fakat o k?t? hamza bile oyuncuyu bilicten iyi kullan?yor dedim. Hatta ?vd???n sabriyi bile alt yap? antrenmanlar?ndan ald? getirdi bu duruma..

Ben daha iyi bir td ile bu futbolcu grubunun daha iyi yerlere gelece?ini d???n?yorum. Bilic onu ald? oraya koydu di?erini sola koydu kaleye kaleciyi koydu.. Bu kadar yani bilic Sabri konusu a??ld??? i?in diyorum sabri bu kadar iyi nas?l oynad??? td bir ?eyler vermeli.. bizde b?yle iyi oynayan kimse yok.. yani potansiyelini ve ?zerini g?steren.
          Bursa ma?? demi?sin, oyunculara katk?s? yok demi?sin falan bunlar gereksiz muhabbetler ba?kan. Bu oyunculara katk? yapacak bir ?ey yok ne kadar katk? yapsan da Serdar ?n Motta n?n Ersan ?n oynayaca?? bu. Ve ne yaz?k ki o k?t? gs savunmas?ndan bile iyi de?iller potansiyellerinin son halleriyle bile. Mesele bu kadar basit. Hamza iyi falan kullanm?yor. Gs savunmas? da gayet k?t? zaten. Ama i?te Muslera Chedjou Melo ma?lar? savunmada kurtarabiliyor i?te. Senin hi? bir ma? kurtaracak oyuncun yok Sivok d???nda. Sabri bile ma?a damga vurabiliyor Serdar ileri ??kmaktan aciz ?o?u ma?ta. Sabrinin oyununun Hamzayla falan alakas? yok. Sabri de standart oyununu oynuyor zaten, Serdar da. Bu oyuncular bu Alican hoca moca etki etmez bunlara. Serdar da en az Sabri kadar topla bulu?uyor ama ma? boyunca orta yapma denemesi Sabrinin yar?s? kadar bile de?il. ?ut zaten ?ekemiyor. Drippling desen yok. Sabri 100 deneme yap?yosa 20 sini tutturuyor ma?a etki ediyor Serdar sadece topu al?p geri vermekten ibaret b?rak 100 denemeyi 20 tane deneme yapsa iyi. Hoca demiyor bu oyuncuya bombo? ald???n topu da?lara ta?lara at diye, ya da geri oyna diye. Bu oyuncunun yeteneksizli?iyle alakal? bir durum.
          1- En ba?ta yazd?m genelde bizim kadro k?t? denilmi? diye lafa ba?lad?m onun devam?nda da bursan?n kadrosu bizden iyi diyenlere y?nelik yazd?m.. Genel olarak ?zel de?il.

2- Kadro konusunda da sabriye gitti olay ama ?nemli olan taktiktir bir futbolcuyu iyi yapan. Sabri bizde olsa ?u oynad???n?n yar?s?n? oynayamazd?. Bu yorumlar? yapmak da do?ru de?il asl?nda soyut ?eyler ?zerinden konu?uyoruz. Somut bir veri var bizim kadro ile ne yapt? bilic buna bakmak laz?m..

SONU?: KOCAMAN B?R H??B?R?EY..

Daha sametin bile kulland??? o?uzhan? bir senedir oynatamamas?, ersan?n eski durumuna g?re ?ok ?ok geride olmas?, olcay?n ve g?khan?n 3-5 ma? oynay?p 10 hafta formsuz olu?u, Tolgay? mecbur klamasa oynatmay???(veli olsa oynamazd?) dk 60 deyince direk onu ??karmas?, pedronun her ge?en g?n geriye gidi?i, cenki sadece ma??n son 5 dk s?nda kullan???, kerimi hi? kullanmamas? gibi ?eyler de konu?ulur da art?k s?k?ld?m walla.. Yeteneksiz ve yetersiz bir td yi ne kadar b?y?tt?k ve ne kadar savunduk..

Yorum Yap

?imdi kals?n diyenler yeni sezonda ilk k?t? ortamda istifa etsin diyenlerin ba??nda gelecektir.(b?y?k ?o?unlu?u)

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Dunyanin neresine giderseniz gidin basarisiz insanlarin gorevine son verilir.Bilic i basarili g?renlere saygi duyarim peki o zaman onlar bana bu sorunun cevabini versin;Aybabanin gunahi neydi?
              De?il 3. ?ans adama 2. Sans bile verilmeden yollandi.burda da ben dahil herkes bayram etti.

Bilic 3. Olmus hem de iki kez,7 kez derbiye cikmis 7 de sifir yapmis,son sezonunda gol dahi atamamis ama Bilic 3. Sene kalsin deniyor.
              "20 senede 3 kere sampiyon olduk 1 sene daha olmayiz nolacak" diyenler bile var.

Arg?man da ama stadi yok..hasan turk mehmet akyuz mehmet akgun almeida toraman dentinho ismail koybasi emre ozkan ve batuhan karadenizle anfield da oynasan ne fark eder ,aybaba ?oluk ?ocukla ???nc? oldu ,sosalarla tolgaylarla dembabalarla t?reler le degil.

Madem ba?ar? onemli degil,madem bu kadar istiyorsunuz kalsin Bilic.ne de olsa "20 senede 3 kez ?ampiyon olduk nolacak" bise olmaz.
              bilicin yerinde sir aybaba olsayd? ?imdiye kadar canl? canl? derisini y?zm??t?k.
              Aybaba kim, bizden sonra herhangi bir tak?mda ?al??t?m? , ?al???p ne yapt? ?

bak r?za, ersun, Abdullah avc?, hikmet karaman bunlar ligin uzun zamand?r hocalar?, seviyeleri belli ama belli bir standarttalar. Aybaba bunlar?nda alt?nda. koca senede tek ba?ar?s? fb ma??nda i?eride kontradan gol bulup galip gelmesi.

Yorum Yap

R?za ?al?mbay ismi ge?iyor..Bilic'e sempati duymaya ba?lad?m.

Yorum Yap

Umut ?????n?z sezon sonu s?necek. 2 ma? daha umutlan?n bakal?m.

Yorum Yap

her ?ey tamam bir bilic y?z?nden ka?t? demi ?ampiyonluk. Arkada?lar olcay, motta, ersan , pektemek bu tak?ma ne verdi allah a?k?na ? adam? sadece cenk yerine pektemek 'te ?srar etti eiye ele?tirirsiniz. ba?ka bir durum yok. necip liverpool u eledi?imizde iyiyken, sonraki ma?ta hata yap?nca oklar bilic e d?n?yor. ka?n? franco yu da g?rd?k. k?rm?z? kart g?rmekten ba?ka bir i?e yaram?yor.
                    abi adam sezon ba??ndan beri ba??rd? sa? bek dedi, stoper dedi ( kaboul ) al?nmad?. sa?ma sapan adamlar al?nd?.
                    ?imdi bilic gitse ne de?i?ecek san?yorsunuz, yeni teknik direkt?r transfer yasa?? var zaten. iyice ??kmaza gireriz.
                    zafere kadar komutan bilic!!!

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      R?za ?al?mbay ismi ge?iyor..Bilic'e sempati duymaya ba?lad?m.
                      ?yle bir?ey olmas?n, b?nye kald?rmaz.

Yorum Yap

Deniz bunu duygusall?kla a??klayamazs?n. Bak benim ya?am bi?imim olsun, d?nya g?r???mle olsun Bili?'le birebir ?rt???r?m ama inanki bu y?l ?ok g?zel oynad???m?z hem lig hem avrupa ma?alar? vard?.

Bili? i oynatt??? oyuncularla vuramay?z. Bu kadroyu o yapmad?. Biz ona bu kadro ve c?c?k kadar para verip bu tak?m? bu ko?ullarda ?ampiyonlu?a oynat dedik. O adamda bu kadroyla ve c?c?k kadar parayla ?ok iyi oyuncular ald?.

Kendi saha oyunun farkl?d?r. Vodafonda oynayaca??n oyun ?ok farkl?d?r. Yine c??ck kadar para versinler. Als?n oyuncular?n? ve bug?ne kadar ?ekti?i ?ilenin kar??l???nda ??ks?n Vodafona. Bu o adam?n hakk?. ?ekti?i ?ilenin, onca yolculu?un, rezilli?in sonras?nda hakk?.

Vodafona ??kar, rezil bir tak?mda g?r?rsek sahada, ki bug?ne kadar bu k?t? ko?ullara ra?men g?rmedik, zaten en ba?ta biz isteriz gitmesini. Kan de?i?ikli?i laz?m ?u tak?ma deriz ve yolllar?z Bili?i.

Evet ba?ka bir adam olsa ?u andaki y?zde 50 lik deste?i bulamazd?. Bu Bili?'e ?zg? bir?ey ama bunun ?ok fazla ge?erli nedeni de var i?te. Duygusall?ktan ?te. ??nk? bizlerin tek duygusal ba?? Be?ikta?ad?r. ?ah?slara de?il.

Yorum Yap

?imdi kals?n diyenler yeni sezonda ilk k?t? ortamda istifa etsin diyenlerin ba??nda gelecektir.(b?y?k ?o?unlu?u)
                          Gitsin diyenler? Onlar ne yapacak hoca gidince?

Yorum Yap

bana derbilerde korkak futbol oynatm?cak bi hoca laz?m a??k?as? karakteri iyi bi hoca keske ba?ar?l? olsayd? da uzun y?llar kalsayd? ama kald?ramad? a??kcas? gerek yapt??? de?i?ikler gerek kadro se?imlerindeki inad? gerekse derbilerde oynatt??? ?ekingen futbol Be?ikta??n hocas? olam?ca??n? g?steriyor benim a??mdan

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Nas?l alakas? yok yaw gsnin defans? bizden iyi demi?iniz bende iyi de?il fakat o k?t? hamza bile oyuncuyu bilicten iyi kullan?yor dedim. Hatta ?vd???n sabriyi bile alt yap? antrenmanlar?ndan ald? getirdi bu duruma..

Ben daha iyi bir td ile bu futbolcu grubunun daha iyi yerlere gelece?ini d???n?yorum. Bilic onu ald? oraya koydu di?erini sola koydu kaleye kaleciyi koydu.. Bu kadar yani bilic Sabri konusu a??ld??? i?in diyorum sabri bu kadar iyi nas?l oynad??? td bir ?eyler vermeli.. bizde b?yle iyi oynayan kimse yok.. yani potansiyelini ve ?zerini g?steren.
                              Bursa ma?? demi?sin, oyunculara katk?s? yok demi?sin falan bunlar gereksiz muhabbetler ba?kan. Bu oyunculara katk? yapacak bir ?ey yok ne kadar katk? yapsan da Serdar ?n Motta n?n Ersan ?n oynayaca?? bu. Ve ne yaz?k ki o k?t? gs savunmas?ndan bile iyi de?iller potansiyellerinin son halleriyle bile. Mesele bu kadar basit. Hamza iyi falan kullanm?yor. Gs savunmas? da gayet k?t? zaten. Ama i?te Muslera Chedjou Melo ma?lar? savunmada kurtarabiliyor i?te. Senin hi? bir ma? kurtaracak oyuncun yok Sivok d???nda. Sabri bile ma?a damga vurabiliyor Serdar ileri ??kmaktan aciz ?o?u ma?ta. Sabrinin oyununun Hamzayla falan alakas? yok. Sabri de standart oyununu oynuyor zaten, Serdar da. Bu oyuncular bu Alican hoca moca etki etmez bunlara. Serdar da en az Sabri kadar topla bulu?uyor ama ma? boyunca orta yapma denemesi Sabrinin yar?s? kadar bile de?il. ?ut zaten ?ekemiyor. Drippling desen yok. Sabri 100 deneme yap?yosa 20 sini tutturuyor ma?a etki ediyor Serdar sadece topu al?p geri vermekten ibaret b?rak 100 denemeyi 20 tane deneme yapsa iyi. Hoca demiyor bu oyuncuya bombo? ald???n topu da?lara ta?lara at diye, ya da geri oyna diye. Bu oyuncunun yeteneksizli?iyle alakal? bir durum.
                              1- En ba?ta yazd?m genelde bizim kadro k?t? denilmi? diye lafa ba?lad?m onun devam?nda da bursan?n kadrosu bizden iyi diyenlere y?nelik yazd?m.. Genel olarak ?zel de?il.

2- Kadro konusunda da sabriye gitti olay ama ?nemli olan taktiktir bir futbolcuyu iyi yapan. Sabri bizde olsa ?u oynad???n?n yar?s?n? oynayamazd?. Bu yorumlar? yapmak da do?ru de?il asl?nda soyut ?eyler ?zerinden konu?uyoruz. Somut bir veri var bizim kadro ile ne yapt? bilic buna bakmak laz?m..

SONU?: KOCAMAN B?R H??B?R?EY..

Daha sametin bile kulland??? o?uzhan? bir senedir oynatamamas?, ersan?n eski durumuna g?re ?ok ?ok geride olmas?, olcay?n ve g?khan?n 3-5 ma? oynay?p 10 hafta formsuz olu?u, Tolgay? mecbur klamasa oynatmay???(veli olsa oynamazd?) dk 60 deyince direk onu ??karmas?, pedronun her ge?en g?n geriye gidi?i, cenki sadece ma??n son 5 dk s?nda kullan???, kerimi hi? kullanmamas? gibi ?eyler de konu?ulur da art?k s?k?ld?m walla.. Yeteneksiz ve yetersiz bir td yi ne kadar b?y?tt?k ve ne kadar savunduk..
                              Bu s?ylediklerine yukar?da cevap yazd?m tekrar u?ra?amam iki t?kla oku onlar?. Cenkin oynamad? kerim in oynamamas? zart zurt hep demogoji. Ayr?ca evet sabri bizde olsa serdardan iyi oynard?. Ayn? bu oyuncularla seneye devam edersek durumumuz ?enol da gelse luce de gelse ayn? olacak. Sorunun b?y?k k?sm? kadroyla alakal? zaten g?rece?iz, drdi?in gibi havaya konu?uyoruz ?u an uzatmayaca??m. Ben hep burday?m daha ?nce de bu laflar? ?ok ki?iye hat?rlatt?m farkl? olmayacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yeni teknik direkt?r ismi a??klans?n bu yaz?n? hat?rlataca??m sana. Esas ?imdi gitsin diyenler bu y?netimin getirece?i teknik adam? g?r?nce o zaman ne diyecekler merak ediyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X