Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic'e k?f?r etmek terbiyesizlikten ba?ka bir ?ey de?il.

Ba?ar? budalalar? sarm?? bizi de.

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      futbolcular sahtekarm??
      ulan t?rk?ler ?ark?lar s?yl?yordunuz o futbolculara daha 10 g?n ?nce ?ok de?il
      yaz?klar olsun sizin taraftarl???n?za adaml???n?za
      nank?rler
      Aynen ?yle futbolcular k?k?ne kadar sahtekar. Nank?rm??. Ulan sizin gibi adamlar Y?z?nden bu haldeyiz. Hadi git sen de al?nlar?ndan ?p yavrucuklar?n, k?yamam ?z?lmesinler. Asgari ?crete oynuyorlar ??nk?. Ben de ba?ta ?z?ld?m k?fredilmesine ama yapacak bir ?ey yok. Benim gibi milyonlarca taraftar?n hayat?n? s.ktiler bu adamlar 10 g?nde. In?allah tesislerde de devam eder protesto. Hem de en a??r?ndan. Iyice ?iftli?e d?nd?rd?ler kul?b? amk. Yeter

Yorum Yap

Hocal???na eyvallah ama adaml???na kimse laf s?yleyemez herkes kendine gelsin ?nce...

Yorum Yap

Bilic i?in ?ok ama ?ok ?z?ld?m, bunlar? hi? hak etmedi. Belki de Be?ikta?'a gelmi? en d?zg?n insand?.
          Yaz?klar olsun.

Yorum Yap

Aslı Seyhun.Sezer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            evet harbiden daha az fark yemi?iz bilic d?neminde gs den bence s?rf bu y?zden kalmal?
            a?abey ?u kara vakitte g?ld?rd?n, eksik olma.

Yorum Yap

Tepki normal, k?f?r terbiyesizliktir.

Yorum Yap

Bilic'e kufurun savunulacak yani yok.
                Eger sorumlular listesi cikarilacaksa bu soyledir:
                1.) Yonetim : gerekli transferleri yapmadiklari ve takimin hakkini her hafta catir catir yedirdikleri icin.
                2.) Ruhsuz futbolcular : 5'te 5 yapip sampiyon olabilecekken puan kaybettiler ve onumuze tekrar altin tepsiyle firsat geldi onu da teptiler. Sadece ve sadece ruhsuz olduklari icin.
                3.) Bilic..

Bilic'e de tepki gosterilebilir, dunyanin her yerinde her insana tepki verilebilir ama sanki tek o adama kufur edilmeseydi iyiydi..

Yorum Yap

Yazik. Artik ne desek bos. Koskoca Be?ikta?'in hocasina kufur ediyorlar ve burda onlara hak veriliyor. Hocamiz degil Bilic, melo bile olsa kimsenin o makamdaki kisiye kufur etme hakki yoktur. Kufur edenleri tebrik ederim gercekten cok yerinde bir tepki vermisler baska turlu tepki verilemezdi ! Kina yaksinlar Bilic zaten gitmeyi kafaya koymus roportajindan belliydi ama bu yaptiklari butun taraftarlara patladi, nadir olan bilinclilere dahil...

Yorum Yap

Ay?p lan size Hocaya k?f?r etmekte nedir! Karakterine bir ?ey diyemem ama k?t? hoca diyenler bunu mu lay?k g?rd? hocaya. Durma hocam ??k git buralardan kendi iyili?in i?in

Yorum Yap

?u tabloyu g?r?nce kals?n lan dedim.bir sezon ge?irsin vodafone da

Yorum Yap

Bilic haketmedi eyvallah ama biz hakettikmi be abicim bunca ?ileyi? 4 ma? ya 4 ma? s?kacaklard? kendilerini, olan hep taraftara olur ba?ka kimseye bi?ey olmaz zaten. Bug?nk? ma?tan ?nce bile ufac?k bir umudu olanlar vard? aram?zda, onu bile s?k?p ald?lar...

Yorum Yap

Duygularimizi cok uclarda yasiyoruz biz de denge denen birsey yok.Boyle gelmis boyle gider

Yorum Yap

Milyon euro kazanacaklar.. bir b.k beceremeyecekler.. k?f?r edince de taraftar m? su?lu olacak?.. kusura bakmas?nlar.. ?olu?un ?ocu?un r?zk?n?, okul kitab?n?n paras?n?, sevgiliyle yenilecek yeme?i, araban?n benzin paras?n?, yaz?n akraban?n yazl???na 1 haftal?k ziyareti vs. kendilerine yedirince insan biraz geriliyor tabi.. biz onlara k?t? biten onlarca ma? sabrettik alttan ald?k onlar da 1 gece bunu ?ekecekler.. kusura bakmas?nlar.

Yorum Yap

Bireysel tepki olur, toplu tepki de olur, bireysel kufur de et eyvallah da toplu kufur yakismadi.

Gene de onurlu adam, sonuna kadar bekledi oyuncular?n?n iceri girmesini.
                              Cok seviyordum hocayi ama basaramadi, hatta zaman zaman illallah dedirtti. Keske beraber yasasaydik butun sevincleri.

Yorum Yap

commentator Bilic'den s...git Bilic'e

y?netim ve hocayla birlikte taraftar zihniyeti de de?i?se yan?nda ?ok s?per olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X