Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Az ?nce yan? ba??mdaki televizyonda bir spor program? a??kt?. ?ki Be?ikta?l? kat?l?mc? son derece sinirli bir halde ?zetle "Bili? gitmeli" derken, Fenerli ya da Galatasarayl? oldu?unu sand???m kat?l?mc? b?y?k alt?ndan g?le g?le "Bir seneyi daha hak etmiyor mu, ?u stad? g?rmeyi hak etmiyor mu?" diyordu. Renkli tayfas? halimizi pek ?ok Be?ikta?l?dan iyi de?erlendirmi? ve ??zm??. En az bir sene daha rezil kepaze olal?m diye dualara ba?lam??lar ?imdiden...

Yorum Yap

Kariyer demeden ?nce Hamzayla, Arab'a bak?n derim ben. Wallahi ben Bili?'e ?zelikle son 3 mactaki sonu?lardan dolay? k?z?p tepki verdim. Ama t?m kalbimle yeni stad?m?z da tak?m?n ba??nda olmay? hak eden ilk ADAM oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

Harbiden ya t?m ?artlar e?it miydi ki Bili? Arap ve Hamza'n?n alt?nda kald??

Kim gelirse gelsin bu ?lkede Be?ikta? ?ampiyon olamaz o kadar net s?yl?yorum.

Yorum Yap

1-Kongre Yap?s?
          2-Ba?kan
          3-Y?netim
          4-Lobi
          5-Lobi
          6-Lobi

Sonra Hoca
          Sonra ?ST?KRARLI BA?ARI

Yorum Yap

Y?llard?r ayn? terane.

Arkada?lar hakemleri,federasyonu ve be?ikta? d??man? olan bas?n? es ge?ip hemen bili?'i su?lu ilan etmek ne kadar do?ru??nce hakem hatalar? ile ka? puan kaybetmi?iz ve rakiplerin ka?ar puan kazanm??lar bunu bilmeliyiz.Adaletli kararlar verilse haftalar oncesinde ?ampiyonlu?u ilan etmi? olacakt?k.O zaman kimse bili?'i konusuyo olmayacakt?.Hat?rlay?n ingiltere de arsenal turu ge?mek i?in son dakikalar da yerde yatarak vakit ge?iriyordu bize kar?? tur atlamak i?in.?imdi ise k?me d??en tak?mlara kar?? verdigimiz puanlarla ?ampiyonluk kaybediyoruz!!

Hangi derbi ma??na tam kadro c?km?ss?n?( derbi ?ncesi ma?ta en onemli oyuncular?n hep k?rm?z? kart g?rd? )

Hangi derbi ma??n? 11 ki?i tamamlam??s?n?

Sen degil bili?'i d?nyan?n en iyi teknik direkt?r?n? getir,sol ac?ga c.ronaldo.Sag tarafa messi'yi.orta alana xavi iniesta vs koy bu i? yine olmaz.??nk? adalet yok adalet!Lucescu neden gitti bu ?lkeden hat?rlam?yomusunuz?Lig tv yorumcular? olan ?ansal ve erman 'biri BE??KTA?'? durdursun yoksa a? kalaca??z' diye aglam?yomuydu?.?imdi cigeri 5 para etmeyen adamlar BE??KTA?'?mla tv lerde dalga ge?iyor ve senin baskan?n g?ceklerde yatlarda sefa s?r?yor.Bizler de sosyal sitelerde kendimizce tak?m? savunuyoruz.

?nce d?zen degi?meli,senin ba??nda hakk?n? arayan birileri yoksa ve yap?lanlara sessiz kal?rsan 10 g?n ?nce lider oldugun ligi maalesef 3. bitirirsin.

Yorum Yap

Sadece ?unu merak ediyorum.

Bir teknik direkt?r?n ba?ar?s?z say?lmas? i?in ka? sene ?st ?ste 3. olup ka? derbi kazanamamas? gerekiyor?

2 sene ve 7 ma? yetmiyor anlad???m kadar?yla.

Yorum Yap

?ampiyonlu?u son ana kadar kovalay?p 2. bile olsa kimse bi?ey demezdi

Yorum Yap

Y?netim dursun Bili? gitsin.

D?ze ??kar?z kesin.

Yorum Yap

Hoca Be?ikta?'?n buyuklugunun farkinda olsa kalsin derdim ama, Besiktasi ?spanya'n?n atletico Madrid i goren, en b?y?k derbisini bursaspor maclari sanan bi adamla basari gelemez. Istedigi kadar teknik taktik bilsin

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bir teknik direkt?r?n ba?ar?s?z say?lmas? i?in ka? sene ?st ?ste 3. olup ka? derbi kazanamamas? gerekiyor?

2 sene ?st ?ste T?rkiye kupas?nda 2.lig ekiplerine elenmek de var istatistikleri aras?nda.. bu sezon Avrupa'da 4-5 ma?ta iyi i?ler yapt?.. ligde zaman zaman gayet iyi futbol oynatt?.. ama totalde tablo bu.. ?ampiyonluk, kupa yok.. 2.lik bile yok.. avrupa'y? ge?tim T?rkiye kupas?nda bile ?eyrek final g?r?lememi?.. ?imdi neyi ba?ar? sayal?m ki biz?

Yorum Yap

Bilic son 3 haftada ve oncesine uzanan takintili ve bence bariz yanlis oyuncu secimlerinde bulunmasaydi kimse bu kadar tepki vermezdi kendisine. Zaten saha disi faktorlerin ne kadar etkiledigini hepimiz biliyoruz. Ama saha disi faktorlerin yani sira goz gore gore saha ici hatalar yapti.

Gecirdigimiz travmatik haftadan biraz uzaklasip saglikli kafayla dusununce yabanci herhangi baska bir hoca gelecegine Bilic kalsin derim, ama tercihim yerli teknik direktorden yana olur. Yabanci teknik direktorler ciddiye alinmiyor ulkede.

Yorum Yap

UEFA direk gruplara m? kalacaz yojsa ?n eleme mi oynuyacaz gene

Yorum Yap

Slaven Bilic her t?rl? 1 seneyi daha hakediyor.

Yorum Yap

Derbilerden ?nce en iyi oyuncular?n sa?ma sebeplerden k?rm?z? kart g?recek... Derbilerde yine k?rm?z? kartlar havalarda u?acak. Alves Dembaba'ya el ense ?ekecek penalt? verilmeyecek ve bunun gibi bir s?r? haks?zl?k olacak sen yinede b?t?n derbileri kazand?racaks?n.

Evet b?yle bir hoca varsa bili?i ben s?rt?mda g?t?r?r?m hava alan?na.

Yorum Yap

bende merak ediyorum, hic derbide 10 kisi kaldik falana girmeyin, en son fb derbisinde motivasyonu kalmamis fbyi bile yenemdik o macda bile cesaretini toplayim fb ?st?ne saldirmadi bilic

beraberlik kafasina son saniye gol?yle bizi yikti

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X