Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Son ?? ma?ta tak?m?n ba??nda Y?lmaz Vural ??ksa, b?yle ruhsuz olmazd? tak?m. 4 tane yese 5 tane atard?. Bu kadar rezil ve ruhsuz haz?rlanmaz bir tak?m, ?ampiyonluk ma?lar?na..

Yaz?k...

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      peki g?zel abicim kornerden gol yemek bilic'in su?u mu
      neyse art?k ?ok bir?ey yazmak gelmiyor i?imden.ben kendi g?r??lerimi savunduk?a insanlar?n sinirini bozan biri gibi duruyorum.
      hepimiz ortak gayesi be?ikta??n ba?ar?s? fakat g?r??lerimin farkl?l??? y?z?nden birazdan beni de ba?ka bir tak?m? tutmakla yarg?layacaklard?r.
      ?imdilik bilic gidip yerine bir td gelicek gibi duruyor.
      umar?m ?yle de olur.neden biliyor musun abi?
      ??nk? o zaman ben herkese tek tek cevap yaz?p anlataca??m bu olay?n hocadan,2futbolcudan bilemedim 3futbolcudan kaynaklanmad???n?.
      abi kornerden gol yemek bili?in su?u de?il hakl?s?n , kornerden gol yemesek ne olacakt? 0-0 yani ayn? ?ey. Bili?'in su?u kornerden yemek demiyor ki kimse genel resme bakal?m , sen vicdanen nas?l ac?kl?yorsun bu sezon 3 derbi kaybetmeyi ve ve her ma? tolgay? c?kar?p necipi atibay? almak gibi ?eyleri bili? buralarda verdi ?ampiyonlu?u zaten. en az?ndan i? saha derbilerini berabere bitirebilmeliydi. Bazen i?ler hocada biter. Sen diyebilir misin ki ?enol yada Denizli hoca da olsa i?erde d??arda t?m derbileri kaybederdi diye ?
      b?yle kesin yarg?larda bulunamazs?n.
      bak mesela marx bu olay? ??yle ?zetler. che da?a ??k?p devrim yapt? diye t?m devrimler da?da silahl? ba?ar?l? olacak yada olmayacak diye bir kaide yoktur.
      ki?isel fikrimi soracak olursan denizli olsa derbi kazan?rd? fakat ?enol g?ne? konusunda ??pheliyim. ??nk? denizli bu ligin art?k ne terane oldu?unu biliyor.
      ?enol hoca bir g?n be?ikta? da g?rmek istedi?im bir hoca olmas?na ve ?ok sevdi?im bir insan olmas?na ra?men bu kadroya gelmesini istemem.
      ??nk? de?i?en sadece bilic yerine ?enol hoca olur.bilmem anlatabiliyor muyum sana d???ncelerimi. olay bilic'i savunmak de?il.
      tabiki burada hatalar?n sorumlulu?u bilic'in ?zerinde de olacakt?r fakat
      g?nah ke?isi sadece bilic de?ildir bana g?re.
      bak bu konu?malar?n caps'ini al l?tfen.seneye gelen hoca bizi ka??nc? haftaya kadar umutlar?m?z? g?t?recek.
      3derbi kazan?p anadolu tak?mlar?na yenilince bakal?m ka? ki?i derbi kazan?yoruz iyi ho? g?zel de bu sefer anadolu tak?mlar?na eziliyoruz diyecek.
      anl?k ba?ar?lara ?artl? bir toplulu?uz art?k. sene ba?? bence 1y?ll?k s?zle?me yaps?nlar.
      ?ampiyon yapamazsan gidersin diye. ki b?ylece bizde beklentilerimizi ona g?re ayarlar?z.
      Abi zaten de?i?en tek ?ey bili? olacaksa bo?una masrafa gerek yok ki kals?n bili?. Bu kadrodan sosa-sivok-tolgay hari? yeni 11 kurmadan kimse ?ampiyon yapamaz. Sadece yabanc? hocayla olacak i? de?il (luce hari?) Burada futbol yok , tiyatro var , bu y?zden iyi bir y?netmen laz?m bize. Denizli , Terim gibi. Terim neyin ne oldugunu bildi?inden adam milli tak?m?n ba??ndayken hamzay? gs'nin ba??na koyarak ?ampiyon yapt? gsyi arka planda. Ha yoksa olcayl? , ramonlu tak?m?n ba??na guardiola'y? koysan ne ?are
      heh i?te ayn? noktaya geliyoruz bak g?zel karde?im.
      d?n gs'ye hediye edilen puanlar.
      bug?n elimizden al?nan 3gol.
      evet bilic hatal?.tolgay? ??kartmas? hata.fenere sald?rmamas? hata.brugge ma??nda tolgay? kaleye koymas? hata.
      ve bir ?ok hata...
      ama sen bu tiyatroyu k?ramad???n s?rece sadece isimler de?i?ir.
      2hafta ?nce herkes musleray? konu?uyordu de?il mi? neden? adam tek ba??na ma? ald?rd? diye.
      bana soracak olursan g?nay iyi bir kaleci.ruhu var.gen?.ama bu ak?am g?nay? sor bakal?m? kornerden gol m? yenir diyeceklerdir.
      tak?m?n geriye kalan ??plerini konu?mam?za gerek yoktur san?yorum
      evet bilic'i g?nderelim fakat tek bilicle olmaz.futbolcusu y?netimine kadar gitmesi gereken herkes gitmeli!
      ve denizli,terim gibi 1sene ?ampiyon yapt?ktan sonra hi?bir?ey oynatmadan gidecek adamlar? art?k istemiyorum. farkedersin ki 2hoca da b?yle
      ikisi de uzun y?llar hi?bir camiay? ?al??t?ramad??
      ben uzun y?llar ?al??acak klopp gibi o yoklukta tak?ma ?a? atlatacak hoca istiyorum art?k.
      he hi? mi gitmeyecek.evet o da gidecek ama pep'in bar?adan ayr?l??? gibi gidecek...
      2taraf?nda birbirine bir?ey kataca?? kalmad??? zaman gidecek.
      bunlar benim d???ncelerim.ama bizim bu futbol ortam?m?zda bu ?ok ?ok zor de?il.art?k imkans?z

Yorum Yap

San?r?m oyuncu satmadan kasadaki parayla transfer de yapam?yoruz. Sadece oyuncu sat??? gelirleriyle transfer yapabilmemize izin verdi uefa san?r?m ? E?er yanl?? d?eilsem durum cok daha k?t? , kimi kime satabilirsin bu tak?mda ki gelir elde edip adam alacaks?n ? Kime para veren ??kar ? Belki Demba Ba. O da ?yle b?y?k meblalar beklemeyin katara satarsak satar?z 8-10'a , avrupal?lar demba'y en fazla 3 milyon verir. Bir de t?re

Yorum Yap

Bu forumda ?enol G?ne?'in ismini ilk ya da ilklerden biri olarak zikredenim..
          Kendisi olduk?a disiplinli d?zenli ?al??kan birisidir..
          Tak?m?ndaki oyunculardan olduk?a ?st d?zeyde verim al?r(?zellikle kalecilerden),tempolu,h?zl? oyun tarz?n? benimser,oyunu genelde iyi okur..
          ?zellikle de?inmek isterimki bug?n bitmi?,kap? kap? dola?an,bir r?portaj?nda futbolu b?rakmay? d???nuyorum diyen Burak Y?lmaz ile,?ampiyon olduklar? Bursadan sonra do?ru d?r?st top oynayamay?p zor h?nler geciren Volkan bug?n ekmek yiyorlarsa bunu ?enol Hocaya bor?lulard?r.
          Kendisi d?n s?zle?mem 31 may?s bitiyor derken bence burda mesaj?da verdi..
          Yabanc? getiripde al??ma tan?ma s?recle diye ate?e atmaya gerek yok kendimizi..
          Be?ikta? istesin ?enol Hoca gelir o kadar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Fener derbisindeki o futboldan sonra istifa edecektin hoca..

Yorum Yap

San?r?m oyuncu satmadan kasadaki parayla transfer de yapam?yoruz. Sadece oyuncu sat??? gelirleriyle transfer yapabilmemize izin verdi uefa san?r?m ? E?er yanl?? d?eilsem durum cok daha k?t? , kimi kime satabilirsin bu tak?mda ki gelir elde edip adam alacaks?n ? Kime para veren ??kar ? Belki Demba Ba. O da ?yle b?y?k meblalar beklemeyin katara satarsak satar?z 8-10'a , avrupal?lar demba'y en fazla 3 milyon verir. Bir de t?re
              peki bunlar gittikten sonra o paraya kimleri getireceksin? bu kadar ??p olarak sayd???m?z kadroyu toptan de?i?tirmek gerekirken...
              bunlar? da bir sorgular m?s?n

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?nce kongre yap?s? de?i?ecek. Bu kangren olmu?, dinazor kafal?, tamamen yd g?d?m?ndeki kongrede ?o?unluk elde edilecek.
                Sonra masaya yumru?unu vurdu mu ses getiren, arkas? sa?lam, ensesi kal?n, ?ike-?aibe asla yapmasa da, rakiplerine de yapt?rtmayacak bir ba?kan ve hem ekonomik olarak hem de vizyon a??s?ndan son derece g??l? bir y?netim gelecek.
                Sonra lobini kuracaks?n. Sa?lamla?t?racaks?n demiyorum, kuracaks?n. Ard?ndan medyada etkinli?ini artt?racaks?n. Eski top?ular?n, renkli yorumcular, eski hakem bozuntular? senin tak?m?n hakk?nda at?p tutamayacak.
                Hakemler seni do?ramak istedi?inde 10 kere d???necek. O denli salacaks?n korkunu.

SONRA HOCA TARTI?ILIR Y?NE.

Bu kafayla daha ?ok istifa diye ba??r?r?z.
                Yine, yeni, yeniden renkli medyan?n, sistemin oyununa geldik.
                Hepimize ge?mi? olsun.
                +1

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Gule gule hoca, cok umutlandik, olmadi. Saglik olsun.

Yorum Yap

D?n gibi hat?rl?yorum ilk geldi?i zaman kendisine sayg?m var ama bir insan g?zel gitar ?al?yor,sosyalist ve Ali Ece taraf?ndan pohpohlan?yor diye iyi hoca oldu?u s?ylenemez beklemek laz?m diye bir yorum yapm??t?m ve insanlar ?ok ?zerime gelmi?ti. Bili? bana g?re k?t? bir hoca de?il ama iyi de de?il ve en k?t?s? geli?ime kapal?
                    En son düzenleyen Fatih Perin?ek; 18-05-2015, 23:47.

Yorum Yap

peki bunlar gittikten sonra o paraya kimleri getireceksin? bu kadar ??p olarak sayd???m?z kadroyu toptan de?i?tirmek gerekirken...
                      bunlar? da bir sorgular m?s?n
                      ??te abi malesef , t?reyi satt?n diyelim iyi paraya , ee kanad?n kalmad? yine alacaks?n mecbur , 5-6dan a?a?? t?re ayar?nda kanat bulman zor. E almasan kimi koyacaks?n. Valla yeni gelecek hocay? bulmaca bekliyor. FM'de bile ?eviremezsin bu i?i kolay kolay. Yani serdar-olcay-ramon-ersan-pektemek falan bonservisle sat?labilecek adamlar de?iller hele ki s?n?r kalkm??ken, en fazla anadolu kul?pleri kiralamaya ?al???r ?l?c? olduklar? i?in. Vallahi billahi yand?k. E bu sene kadroyu toparlayamaazsan gs ?ampiyonlutan CL'den gelen gelirle yabanc?lar? alacak aray? a?acak , fb desen para var , ?ampiyonlu?u ka??rman?n gaz?yla bas?p paray? iyice aray? a?acak. Allah kolayl?k versin

Yorum Yap

Verdi?in emekler i?in te?ekk?rler hocam. Bakma sen bize 2 g?nde severiz 2 g?nde d?veriz. Olmay?nca olmuyor. En az?ndan ?o?unda olmayan y?rek g?rd?k sende, sevdik. Her iki taraf i?in de tecr?be oldu. Baht?n a??k olsun. Belki daha iyi ?artlarda daha y?kseklerde tekrar bulu?uruz.

Yorum Yap

Valla bilici begenmiyorum ama bugun takimin basinda mourinho sahada ronaldo messi olsaydi bu ruhsuzlukla yine maci alamazdik. Oyuncular ligi kafalarinda bitirmis. Konya hic sikmadan yuruye yuruye yendi bizi.

Yorum Yap

son 10 g?ne kadar iyi bir sezon ge?irdik.....say?n bili? efendiye birisi Be?ikta??n iyi sezonlar?ndan bir tanesini anlats?n l?tfen....8 derbi kaybedip de utanmadan iyi sezon ge?irdik demek...bizimle dalga ge?mektir..

Yorum Yap

son 3 ma?ta s?.t? b?rakt? tak?m? mallesf in?n?ye c?kmas?n? isterdim fakat art?k yeter

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?nce kongre yap?s? de?i?ecek. Bu kangren olmu?, dinazor kafal?, tamamen yd g?d?m?ndeki kongrede ?o?unluk elde edilecek.
                                Sonra masaya yumru?unu vurdu mu ses getiren, arkas? sa?lam, ensesi kal?n, ?ike-?aibe asla yapmasa da, rakiplerine de yapt?rtmayacak bir ba?kan ve hem ekonomik olarak hem de vizyon a??s?ndan son derece g??l? bir y?netim gelecek.
                                Sonra lobini kuracaks?n. Sa?lamla?t?racaks?n demiyorum, kuracaks?n. Ard?ndan medyada etkinli?ini artt?racaks?n. Eski top?ular?n, renkli yorumcular, eski hakem bozuntular? senin tak?m?n hakk?nda at?p tutamayacak.
                                Hakemler seni do?ramak istedi?inde 10 kere d???necek. O denli salacaks?n korkunu.

SONRA HOCA TARTI?ILIR Y?NE.

Bu kafayla daha ?ok istifa diye ba??r?r?z.
                                Yine, yeni, yeniden renkli medyan?n, sistemin oyununa geldik.
                                Hepimize ge?mi? olsun.
                                2 sene ?nce burada Aybaba defosun gitsin diye tart???yorduk,?imdi Aybaba Bilic'ten daha iyiydi diyenler var.Seneye de bu zihniyet de?i?medik?e yeni gelecek hocay? tart???r Bilic ondan daha iyiydi falan deriz.Bu kul?b?n son y?llarda 1 numaral? problemi hi? bir zaman teknik direkt?r olmam??t?r.Teknik direkt?rler yetersiz olabilir,?ok b?y?k hatalar yapm?? ta olabilirler ama ?u var olan ba?ar?s?zl?kta kesinlikle ve kesinlikle 1 numaral? sorumlu de?iller...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X