Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

3 ma?t?r bu hamlelerle ba?ka bir ?ey akl?ma gelmiyor.

Yorum Yap

Buyrun cenk tosun ve kerim oyunda. acaba bizim g?rmedi?imiz ne de?i?ti oyunda?
      Bu arada bu isimleri k?t?leyen ben de?ilim fakat y?celten sizlersiniz.
      Kadromuzun art?k ?ok eksik oldu?unu hatalar? sadece bilic'e y?klemenin haks?zl?k oldu?unu g?rm??s?n?zd?r umar?m.

Yorum Yap

Bana hi?bir ?ey normal bir hocan?n ?u anki durumda necip dururken tolgay? ??karmas?n? a??klayamaz .
        Bunu yapmak i?in cidden normal bir kafada olmamak laz?m.
        Kals?n m? kalmas?n m? diye d???n?yordum ama bence istifa etmese bile bu ak?am g?nderilmesi laz?m .

Yorum Yap

Editt
          En son düzenleyen Fatih.Akinci; 19-05-2015, 03:27.

Yorum Yap

Ma?tan sonra 1 dakika bile durmadan istifan? verip gidersin umar?m. Tamam k?t? teknik direkt?rs?n; ama istifa edecek olgunlu?a da sahip bir insans?n.

Yorum Yap

bili? ?stifa bili? istifa bili? istifa

Yorum Yap

umar?m istifa eder

Yorum Yap

tak?m mok ettin istifa etsen noolacak ama git art?k.

Yorum Yap

Ayr? bi gerizekal?s?n Bilic harbiden apayr?

Yorum Yap

Premier Lig tak?mlar?yla g?r???yordu di mi? ad?lkasl? siz de inand?n?z. Zaman?nda da yazd?k ?ngiltere'den kimse Bilic'i almaz diye. Yollas?nlar acil. Disiplin s?f?r.

Yorum Yap

Demba ve ?zellikle Tolgay de?i?ikli?in takdire ?ayand?. Ama yok ya sen iyi teknik direkt?rs?n, tak?m k?t?, istikrar ?art kalman laz?m. Hem asi ruhun var,gitar ?al?yorsun falan filan...

Yorum Yap

ke?ke ?nder hoca gidece?ine bili? gideydi zaman?nda

Yorum Yap

Y?netim istifa diye ba??ranlar? susturuyorlar bir de yaz?klar olsun

Yorum Yap

bizimle dalga m? ge?iyosun hoca ? tolgay ??kar atiba girerse sen beraberli?e yatars?n demektir bu , ki keza yeniliyoruz o ayr? bir olay..

ka??nc? ma? bu yahu ellerinle ma?? veriyorsun rakibe

sahi hoca sen bizimle dalga m? ge?iyorsun ?

Yorum Yap

gol laz?mken demba ba ??kt? tolgay c?kt? olcay c?kt?, necip c?kmad? be helal olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X