Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Forumdan bir ?ok arkada?lar s?rekli neden 4-4-2 oynamad???m?z? s?yl?yor bunu ger?ekten anlam?yorum..yahu Ba d???nda forvetimiz yok ?u an nas?l ?ift forvet oynayal?m ki biz forvet bulam?yoruz ?ift forvet istiyorsunuz 2 ayd?r top g?rmemi? cenk tosun mu yoksa senede ortalama 1-2 golle oynayan yine sakatl?ktan yeni ??km?? form tutmas? zor golc? ?zelli?i olmayan mustafayla m? ?

Bu yenilginin de kadro tercihiyle uzaktan yak?ndan ilgisi olmad???n? d???n?yorum.Daha 2 g?n ?nce yere g??e s??d?ramad???m?z Serdar'?n oyun i?inde yerine operay? onun yerine de son ma?larda bolca s?vd???m?z mottay? neden oyuna almay? ak?l etmedi?ini s?ylemek pek mant?kl? gelmiyor.Son haftalarda bariz d?????m?z var sosa,atiba oynad???nda dahi lig ma?lar?nda k?t? duruma d??t???m?z a?ikar..

Tak?m?n ciddi mental ve fiziksel yorgunlu?u oldu?unu d???n?yorum buna olmamas? gereken bili?'de dahil umar?m ?u 10 g?nl?k s?re?te d?zelir en az?ndan idare edilir de arayla birlikte kendimize geliriz..

Yorum Yap

Oyuncu tercihleriyle hocaya sallamak da moda olmu?..
      K?t? oynuyorsa gelecek hafta oynamas?n hakl?s?n?z lakin yedek oyuncuda bir ?ey yapam?yor ki!
      Genel ele?tirilere bakt???mda herkes ayni ?ikayeti s?yl?yor..
      D???nceleriniz de hakl? olabilirsiniz ama bir de yedek kul?besine bak?n derim !!

Yorum Yap

brugge hocas?n?n yapt??? de?i?iklikler ma?? de?i?tirdi.adam dakika dakika hesaplam?? teker teker oyuna ald? kenardan.bilic hocadan hamle beklerdim franco gibi mesela ama yine klasik de?i?ikliklerini yapt?.hocam?z?n en b?y?k eksikli?i bence bu hamle yapamama izledi kenardan.

Yorum Yap

Ge?mi? olsun hocam. Oyuncu tercihlerin konusunda seni yarg?lamak bana d??mez amma velakin izledi?im oyuncuyu biraz yarg?layabilirim san?r?m.

Olcay ?srar?n neden sevgili hocam herkes gibi ben de bunu bir t?rl? anlayam?yorum. Olcay ?n savunmas?na bu kadar g?veniyorsan al Motta y? oraya koy ayn? ?ey zaten. Motta belki 1 tane falan orta a?ar da pozisyon olur. Olcay resmen yoklar? oynuyor. Bu hem Demba y? etkiliyor hem de geriden gelen ortasaha oyuncular?m?z?. O?uzhan ve Tolgay ?n ileri oynamak istedi?i her pas saniyesinde geri d?nd? onlara. B?yle olmaz hocam. ?leride top tutan adam olmazsa nas?l h?cuma ??kma cesareti g?sterece?iz. Nas?l ileride ?o?alabilece?iz. Demba i?in alternatiflerin sakat ya da formsuzdu bunu zaten g?rmemek i?in art niyetli olmak laz?m ama Olcay yerine oynatabilece?in oyuncular var. Olcay "hi? bir ?ey" yapmad??? i?in onlardan birini koysan ayn? etki olacak zaten.

Bir de ?o?u arkada??n dedi?i gibi bu ma?ta rakip sol kanad?na ?ok hareketli bir adam ald?. Ve ma?? da bu adam ?evirdi gibi bir ?ey zaten. O adam harici Brugge un sa?ma sapan duran toptan ba?ka hi? bir etkinli?i yoktu. Bunu hepimiz fark ederken senin buna m?dahele etmemen ?z?c? hocam. ?zellikle att???m?z golden sonra yedi?imiz bask?ya an?nda m?dahele etmemen beni ?zd? hocam. Neyse sa?l?k olsun.

Umar?m 2. ma?? rahat al?r?z yoksa Fenerbah?e ma?? ciddi s?k?nt?ya girecek. Tabi en ?nemli ma? ?u an i?in Erciyes ma??. O ma?? almam?z hayati ?nem ta??yor ba?ar?lar hocam.

Yorum Yap

Maca etki edemedi dogru. Ama nasil etki edecektinin yaniti net deil.

Ornek francoyu alsaydi ve gol yeseydik, %90imiz diyecekti ki, niye geriye yaslandin, verdin maci.

Mottayi sokup opareyi saga cekse soldan moldan gol yesek yine herkes diyecekti ki isleyen takimi bozdu maci verdi.

O yuzden onu yapsaydi bunu yapsaydi ne olurdu bilinmez. Hoca maci alamadi o bir gercek. Ama nasil alirdi onu da bilemedim ben.

Cok moral bozmamaliyiz. Onumuzde cok ?nemli 3 4 mac var cok kisa surede oynayacagimiz.

Sonucta ilk liverpool macindan sonra buralar nasildi bir dusunun. Ama turu atlayinca sampiyon ilan edildik. Biraz sakin olmaliyiz.

Yorum Yap

?ncelikle r?van?a sag bek opare solada motta olmal?.b?ylelikle kenar bekler s?ratli olup kanat ak?nlar?n? kesilmeli..
              At?n? mutlaka ersan?n yerine olmal?..
              Bir de ?u 60 dan sonra ne olursa olsun free oyuna girecek anlay??? terk edilmeli..duruma g?re degerlendirilmeli.
              Ah hocam su oyunu okuma konusundada biraz kendini geli?tirse skinti kalmayacak

Yorum Yap

bu yorgunluktan sonra bu ??k?nt?den sonra tak?m? erciyes ma??na haz?rlay?p haftaya da brugge ma??na haz?rlarsan e?er b?y?k hocas?nd?r..

kimseye yaranamazs?n onu c?karsayd?n sa?a koysayd?n ?unu ortaya ?ekseydin diye yorumlar hep olacak.. bunlar? hepimiz yaz?yoruz ??nk? bu bir fikirdir. birbirimize k?zsak da dar?lsak da asl?nda hepimizin yapt??? ?ey ayn?.. fikrimizi beyan edip ele?tiride bulunuyoruz.

profil resmimden de anla??laca?? gibi bilic hocay? ?ok seviyorum. bize ?ok yak??t???n? ve bizimle birlikte b?y?d???n? d???n?yorum. bu demek de?il ki bilic kusursuz m?kemmel bir hoca. hay?r de?il o da insan onun da hatalar? var.

tak?mda inan?lmaz bir ??k?nt? var. a??k?as? ben bu ma?ta efsane top oynay?p 2 3 fark yapar?z diye d???n?yordum. ligde oynamad???m?z topu kupada oynuyoruz ??nk? . d?n ak?amki skordan sonra umudum var evet ama ger?ekten ?ok zor olacak. 1 tane yersek 3 atabilecek miyiz inan?n atar?z diyemiyorum. bunun sebebi de say?n hocam?zd?r malesef. oyun planlar? i?inde s?k??an anlarda ??z?m bulmakta ?ok gecikiyor. oyuncu de?i?iklikleri ma? ba?lamadan hepimizin yazabilece?i ?ekilde oluyor.

isyan?m?z k?zg?nl???m?z buna .. hoca arsenal ma?? ?ncesi "kimse bizden umudumuzu s?k?p alamaz" gibilerinden bir c?mle kurmu?tu. hocam sen de bizim umudumuzu bizden s?k?p alma.. bu taraftar sana inan?yor, sana g?veniyor.

eskilerden bir pankart vard? hatta baz? zamanlar renkli taraftarlar taraf?ndan alay konusu yap?l?r ; tam da ya?ad???m?z ana uyuyor bence

" umutland?r?p utand?rmay?n"

l?tfen!

Yorum Yap

Aslı M.Yener Kandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Maca etki edemedi dogru. Ama nasil etki edecektinin yaniti net deil.

Ornek francoyu alsaydi ve gol yeseydik, %90imiz diyecekti ki, niye geriye yaslandin, verdin maci.

Mottayi sokup opareyi saga cekse soldan moldan gol yesek yine herkes diyecekti ki isleyen takimi bozdu maci verdi.

O yuzden onu yapsaydi bunu yapsaydi ne olurdu bilinmez. Hoca maci alamadi o bir gercek. Ama nasil alirdi onu da bilemedim ben.

Cok moral bozmamaliyiz. Onumuzde cok ?nemli 3 4 mac var cok kisa surede oynayacagimiz.

Sonucta ilk liverpool macindan sonra buralar nasildi bir dusunun. Ama turu atlayinca sampiyon ilan edildik. Biraz sakin olmaliyiz.

?u forumda en yap?c? konu?anlardan birisin.
                  S?yledi?in her ?eyin alt?na imzam? at?yorum karde?im.

Yorum Yap

Duran top n?betindeyiz, bekliyoruz...hocam ?Are bul l?tfen.

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      K?t? oynuyorsa gelecek hafta oynamas?n hakl?s?n?z lakin yedek oyuncuda bir ?ey yapam?yor ki!
                      D???nceleriniz de hakl? olabilirsiniz ama bir de yedek kul?besine bak?n derim !!
                      Bide ?yle bir ?ey var ki herkes ba?ka bir ?ey s?yl?yor.Neden Motta oynam?yor yazanlar? bile g?rd?m,bu adam oynarken en ?ok ele?tirilen adamd? neden oynat?l?yor diye.Demba Ba neden oynuyormu? Pektemek neden oynam?yormu? diye yazanlar var.Daha 2 ma? ?nce oyundan Demba Ba ??kt?,Pektemek girdi diye ortal?k aya?a kalkm??t?.Eminim ki Olcay'? oynatmas?n,al?nacak k?t? sonu?ta neden Olcay oynamad? diyenler de olacakt?r.Hocan?n hatalar? var,?zelliklede ?u geri yaslanma olay?na bir ?are bulamad?.Ak?am bu kadar kapanmasayd?k eminim ki o ma?? vermezdik ama hocay? ?u ?u oynamad? bu bu neden 11'de yok diye ele?tirmek(1-2 oyuncu hari?) ac?mas?zl?kt?r.??nk? bizim kadromuz bariz ?ekilde yetersiz.Bir de sakatl?k ve cezal? say?s? her ma? haddinden fazla olunca daha da yetersiz oluyor.

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        2 tane hava topunda etkili defans oyuncusu almazsak tak?mda 5 tane Fernandes'te olsa hocan?n yapaca?? bir?ey yok.Bariz ?ekilde topa kafa vuram?yoruz.Vurdu?umuz kafa toplar?n? istedi?imiz yerlere g?nderemiyoruz...

Yorum Yap

hocam tek sorum var At?n? niye almad?n rakip hoca?s iki kule dikti al at?nc? ??akr o?ushan? necibi ?ne at..

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            2 tane hava topunda etkili defans oyuncusu almazsak tak?mda 5 tane Fernandes'te olsa hocan?n yapaca?? bir?ey yok.Bariz ?ekilde topa kafa vuram?yoruz.Vurdu?umuz kafa toplar?n? istedi?imiz yerlere g?nderemiyoruz...
                            abi valla ne Sosa'da ne Ozzy'de ben o ortalar? bi g?remedim..ya ta arkaya ya ?n dire?e..ortaya bi g?nderse ne bilim biri gelir vurur karambol olur, en k?t? bi pozisyon olur..ben vurandan ?ok kullanamamaktan ?ikayet?iyim.

Yorum Yap

vala nedeni taktiktir-kadrodur-kondisyondur-motivasyondur bilmem ama

?ok k?t?y?z.

bu halde sivastaki gibi ?ok sansl? olmazsak brugguda eleyemeyiz 2 mac sonra ligte biter.

nas?l olucak bilmiyorum.hi? ???k yok.

?u son halimizle ?ok umutsuzum.

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bide ?yle bir ?ey var ki herkes ba?ka bir ?ey s?yl?yor.Neden Motta oynam?yor yazanlar? bile g?rd?m,bu adam oynarken en ?ok ele?tirilen adamd? neden oynat?l?yor diye.Demba Ba neden oynuyormu? Pektemek neden oynam?yormu? diye yazanlar var.Daha 2 ma? ?nce oyundan Demba Ba ??kt?,Pektemek girdi diye ortal?k aya?a kalkm??t?.Eminim ki Olcay'? oynatmas?n,al?nacak k?t? sonu?ta neden Olcay oynamad? diyenler de olacakt?r.Hocan?n hatalar? var,?zelliklede ?u geri yaslanma olay?na bir ?are bulamad?.Ak?am bu kadar kapanmasayd?k eminim ki o ma?? vermezdik ama hocay? ?u ?u oynamad? bu bu neden 11'de yok diye ele?tirmek(1-2 oyuncu hari?) ac?mas?zl?kt?r.??nk? bizim kadromuz bariz ?ekilde yetersiz.Bir de sakatl?k ve cezal? say?s? her ma? haddinden fazla olunca daha da yetersiz oluyor.
                                Abi ?ok hakl?s?n?z..
                                ?ok tuaf bir taraftar toplulu?u olduk..
                                20 senede sadece iki ?ampiyonlu?umuz var hala hoca sirk?lasyonunu isteyenler var..
                                Kimse olaya genel bakm?yor, dar a??dan bak?p d???ncelerini aktar?yor..
                                ?uan tak?m yap?m?z sald?ran ve s?rekli futbol oynamas? gereken bir tak?m halindeyiz..
                                Oyun tutma veya oyunu yava?latma, so?utma vs tarz sistemli bir anlay??a sahip de?iliz..
                                Peki neden de?iliz..
                                Sebep ?ok net..
                                Savunma oyuncular?m?z be?ikta??n kalitesinde de?il..
                                Bask? yediler mi hemen hatalar ba?l?yor.
                                Tecr?beli sert ve ezgileri iyi bir savunmac? ?art..
                                Ayn? ?ekilde orta sahaya da laz?m..
                                E?er bu tarz adamlar?n yoksa s?rekli sald?rman gerek..
                                Be?ikta? bu oyuncu grubuyla oyunu asla tutamaz so?utamaz..

Ayr?ca kondisyonerimize laf atanlar olmu? ay?pt?r...
                                Daha d?n lpool ma??nda 120 dk kenyal?lar ko?mad?..
                                Yok efendim 60 ya??ndaym??..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X