Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ma? giderken izleyen hoca iyi de?ildir arkada?lar kand?rmay?n kendinizi.
    Ve bunu 2 y?ld?r yap?yorsa ve hi? bir geli?me yoksa daha da geli?meyecektir.
    Bence kendinizi kand?rmay?n.

Yorum Yap

Mustafa'n?n oynamas? zaten yanl??t? da,bu yanl??a ra?men Cenk ve Ersan'?n Tolga ve Necip yerine oynamas? yine de turu getirebilirdi.
      Tek hataya eyvallah da,b?ylesi kritik bir ma?ta bu denli hatalara bu ceza az bile.

Yorum Yap

Sezon sonunu bekliyelim ,?ampiyonluk yoksa o koltukta kalamaz zaten.Bundan sonra lig sonuna kadar destek olacag?z.

Yorum Yap

D?n ma?? Pektemek sahada,sende onu kenarda ?zledin hoca. Opare sakatlanmasa 70 de Olcayi ??kar?p Kerimi alacakt?n oyuna de?il mi ? Liverpool ma??n?n bana g?re yildizi ve mevcut kadroda da bulundu?u mevkiinin en iyisi olan Atibayi 1.0 dan sonra oyuna niye almadin sahi? 1 ayd?r ?s?nm?? Cenk'i kesip b?yle kritik bir ma?ta Tolga'y? neden oynatt?n? Cenk Tosun - Pektemek ikilisinden neden s?rekli sa?l?kl? oldu?u ko?ullar g?z ?n?ne al?n?rsa Pektemegi tercih ediyorsun? Taraftar yan toplarda neden heyecanlanmiyor art?k? Gunumuzde onemli bir silah olan duran toplar?n alay?n? etkisiz kullan?rken neden ba?ka bir se?enek d???nm?yorsun(oyunu yerden kurabiliriz mesela)
          Ha?a hoca tv den trib?nden g?rd?klerimi s?yl?yorum,bildigimden de?il yoksa. Sana ?ok g?veniyor,kal?c? olman? istiyordum. Yapt???n ezbere de?i?iklikler,oyunu okuyamaman,baz?lar?na fazla kredi sa?laman,gereksiz ?srarlar?n sana olan g?venimi,umudumu kaybettirmek ?zere.
          Eyvallah.

Yorum Yap

Aslı Yilmaz Aygun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Sezon sonunu bekliyelim ,?ampiyonluk yoksa o koltukta kalamaz zaten.Bundan sonra lig sonuna kadar destek olacag?z.
            +1903

Yorum Yap

Aslı Birol Yuksel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bence Slaven Bilic iyi bir hocad?r ve uzun y?llar bu tak?m?n ba??nda olmas? gerekiyor.
              Birol kardesim bence Bilic iyi insandir fakat henuz iyi bir teknik direktor degildir. Bir teknik direktorun en guvendigi adam Necip is ben o adamin teknik direktorlugunu sabaha kadar tartisirim. Bu takim kac senedir 4-2-3-1 oynuyor, Erciyes gibi lig sonuncusu bir takima 5 attik diye mi, ki takim cok da iyi futbol oynamadi o macta, 4-4-2 ile cikiyoruz bu kadar onemli bir maca. Mustafa Pektemege 70 dakika sabir, Olcaya sabir, Necip'in en has adam olmasi.... kimse kusura bakmasin burasi Besiktas, teknik director olgunlastirma yetirstime merkezi degiliz biz. Biz yillardir ne cektiysek iyi insan kotu futbolcu, kotu teknik direktorlerden cektik.

Basim sinirden hala agiriyor aklima geldikce, ilk macta gormussun ki rakip diri ve guclu, sen maca Franco Necip ile cikiyorsun, bunu kimse aciklayamaz, Necip futbol kalitesi sifir olan Turkiye liginde bir uzun pas atti diye birden Ersan'i yedege cekip Necip'e bu onemli macta gorev vermek teknik direktorluk degil, is bilmemezliktir.

70 dakika Pektemek need sahada, Olcay neden sahada. Hadi herseyden gectim, 1-0 yakaladin neden sahada dokulen Pektemegi cikartip 4-2-3-1 donmuyorsun, al Atibayi ortaya , Necip-Ersan degisikligi yap, daha zonra Oguzhan'i al oyuna. Bunlar uzay matematigi degil. Eyvallah kadromuz cok kaliteli degil Avrupa arenasi icin, fakat sen iyi bir teknik direktorsen elindeki bu kadroyu da iyi kullanmak zorundasin.

Bilic'in derbi maclarinda, onemli maclarda oynattigi futbol, futbolcu secimleri, vs vs felaket. Herkez hak etsin bu kutsal formayi ve bu takimda alidigi gorevi.

Bilic uzun sure falan kalmasin; son iki senedir onemli maclarda oynattigi futbol ile, elustunde tuttugu sacma sapan futbolculardan anladik teknik direktorlugunu. Evet iyi insan seviyoruz heyecanli seviyoruz, tipki Ismail, Necip, Olcay, Pektemek, Serdar gibi hepsi iyi cocuklar...

Yorum Yap

Sivok'la ne derdin oldu?unu, onda g?remeyip de Ersan'da, Pedro'da hatta Necip'de ne buldu?unu umar?m bir g?n izah edersin...

Yorum Yap

Arkada?lar;

Bence bir ma?la adam asmayal?m . D?n gece tolga o gol? yemese emin olun 3 olurdu o ma? . ?ok sinirliyiz anl?yorum sizi. D?n gece yar?s? benim etti?im k?f?rlerle g?nahkar olur insan. Ama mant?kl? d???nmek laz?m futbolu spor olarak g?relim bence. Her ma?? kazanam?y?z velev ki kazand?k nerede kal?r bunun zevki. Hakl?s?n?z gelecek tepkileri de duyabiliyorum." iyi oynas?n yenilsin sorun de?il gibi" Ancak insan bu hata yapar siz hi? mi hata yapmad?n?z hayat?n?z boyunca. Valla ben yapt?m hemde ?ok derste almad?m. Biraz g?zel d???nelim kimyam?za uygun bir hocam?z var do?rusuyla yanl???yla bizim gibi insan gibi insan, adam gibi adam vurmayal?m k?rmayal?m sab?rl? olal?m ligin sonunu bekleyelim. Benim d???ncelerim bunlar..
                  Sayg?lar.

Yorum Yap

ma?? bizim gibi izliyor sadece buna bir ?are bulmal? acilen. Bir de d?nk? ma? i?in bir ?ey s?yl?y?m d?nk? hakem tamamen mal bir hakemdi demba ba yap?lan harekete k?rmz?? verseyd? belkide bugun ?ok daha de?i?ik ?eyleri konu?uyorduk.

Yorum Yap

Pektemek'in Cenk'ten ne fazlas? var hocam? Senin y?z?nden 4 sene daha bu adama para verecegiz hocam. Kafas? kesik tavuk gibi ko?turuyor adam sahada sen de bizim gibi izliyorsun.

Yorum Yap

A plan? s?per ama B-C ve D plan? olmayan hoca. Bilic'i seviyorum ama handikaplar? var. E tabi elindeki kadro kalitesine de bakmak laz?m. Ben ?ahsen lig ba?lamadan bu tak?m?n ilk 3 veya 4 e girece?ini kanaat getirmiyordum. Ama d?n b?y?k hatalar yapt?. ?ift forvet se?imini ele?tirmiyorum do?ru bir karar olabilirdi. Oyuncu tercihleri yanl?? oldu. Tolga olmamal?yd?, Ersan olmal?yd?. 1-0 yakalan?nca Pektemek yerine Atiba al?nmal?yd?. Adamlar iki ma?ta da bireysel hata yapmad?. Bireysel hatalardan ve ilk ma?taki baz? futbolcular?n ilk golden sonra ki laubali davran??lar?ndan ?t?r? tur gitti. Bence Tolga'n?n Be?ikta?'ta i?i bitti. Art?k ne taraftar eskisi gibi ona bakar. Ne de o taraftara bakabilir. Bu arada anla??lm??t?r ki bu kadronun en b?y?k eksi?i kalecisidir. ?yi bir kalecin olmadan asla bir yere varmak maalesef zor. Fener ma??ndan da pek umutlu de?ilim a??kcas?. Bu ?ocuklar o ma?a kadar kendilerini toparlamalar? zor art? Ayd?nus fakt?r? de korkutuyor. Yine de stads?zl?k, k?s?tl? imkanlarla rakiplerinden daha ?ok bir ba?ar? elde etti ?u ana kadar tak?m. Deste?e devam etmek laz?m ama inan?n hi? i?imden gelmiyor.

Yorum Yap

kupada her sene bir ptt 1.lig tak?m?na elenmek i?in, ligte 3. olmak i?in, avrupada en fazla son 16 ya kalabilmek i?in evet uzun y?llar Bilic ile ?al???lmal?d?r.. kontrat ?m?rl?k olmal?d?r hatta!!

Yorum Yap

Aslı Neset Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            kupada her sene bir ptt 1.lig tak?m?na elenmek i?in, ligte 3. olmak i?in, avrupada en fazla son 16 ya kalabilmek i?in evet uzun y?llar Bilic ile ?al???lmal?d?r.. kontrat ?m?rl?k olmal?d?r hatta!!
                            Ligde ?u an lideriz, 3.'l?k nerden ??kt? ?

"Avrupa en fazla son 16" derken oradaki "en fazla" ibaresinin s?yleni? sebebi nedir ?

Misal bu sene ?eyrek final yapamaz m?yd?k ? Ya da ?n?m?zdeki sene yapamaz m?y?z ?

Yorum Yap

G?zel insan, vasat hoca

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Neset Ural tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ligde ?u an lideriz, 3.'l?k nerden ??kt? ?

"Avrupa en fazla son 16" derken oradaki "en fazla" ibaresinin s?yleni? sebebi nedir ?

Misal bu sene ?eyrek final yapamaz m?yd?k ? Ya da ?n?m?zdeki sene yapamaz m?y?z ?
                                ben bu sene de Bilic ile ?ampiyon olamayaca??m?z? d???n?yorum, ge?en seneki gibi 3. oluruz..
                                en fazla 16 demem daha ilerisini g?remeyece?imizi d???nd???mden.. Bilic ile ?eyrek final hayal.. bu sene neden yapamad?k? ?ok net, Bilic y?z?nden elendik Brugge tak?m?na..
                                Ama seneye kal?rsa kupada ptt 1.lig tak?m?na elenmeyiz buna inan?yorum..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X