Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Oyuncu tercihleriyle hocaya sallamak da moda olmu?..
    K?t? oynuyorsa gelecek hafta oynamas?n hakl?s?n?z lakin yedek oyuncuda bir ?ey yapam?yor ki!
    Genel ele?tirilere bakt???mda herkes ayni ?ikayeti s?yl?yor..
    D???nceleriniz de hakl? olabilirsiniz ama bir de yedek kul?besine bak?n derim !!
    Ee ne yapal?m o zaman Tekin. Olcay ? al?p telli baba t?rbesine muhte?em sol aya??n? m? s?rtelim. Ya da bi hocaya falan m? ?fletelim. Ben hocan?n tercihlerini yarg?lam?yorum ?ahsen. Hocan?n neden hamle yapmad???n? sorguluyorum sadece. Hamle yaparsa en do?rusunu o yapar zaten. Ama hoca hamle yapm?yor s?k?nt? burada. Burada hi? kimse Bilic den iyi bilmiyor i?ini lakin Bilic de senin o ?ok sevdi?in(!) Kandemir gibi kenardan ma?? bizim gibi takip ederse sen nas?l ki basket ko?u olmamana ra?men Kandemir in her ?eyine ele?tiride bulunuyorsan, sevgili hocam Bilic e de ele?tiri olacakt?r. Bunu ben de yapar?m kendi ?ocu?u, babas? bile yapar. Olcay oynayam?yor karde?im istersen ??k kendin oyna Olcay hi? bir halt yapm?yor ve bu tak?m?n her ?eyini etkiliyor. Ma?ta hi? mi dikkat etmiyorsunuz. Tolgay la O?uzhan dikine pas yapmaya ?al??t?k?a toplar Olcay a Demba ya ?arp?p geri d?nd? resmen. ?imdi b?yle bir haldeyken bizim tek yapabilece?imiz oturup Demba ile Olcay d?zelsin diye dua m? etmektir yani bu kadar m? ?aresiziz. Demba n?n alternatifleri hadi sakat formsuz Olcay ?n da m? hi? bir alternatifi yok. Kanka o zaman kepenk indirelim gidelim yaz?k Bilic in seneye gelece?ini de etkiliyor bu ?aresizlikler. O oynamas?n bu oynas?n meselesi de?il bu. Tak?ma zarar veren noktalara ?ok sa?ma da olsa bir "hamle yap?lmamas?" meselesi.

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Duran top n?betindeyiz, bekliyoruz...hocam ?Are bul l?tfen.
      2 tane hava topunda etkili defans oyuncusu almazsak tak?mda 5 tane Fernandes'te olsa hocan?n yapaca?? bir?ey yok.Bariz ?ekilde topa kafa vuram?yoruz.Vurdu?umuz kafa toplar?n? istedi?imiz yerlere g?nderemiyoruz...
      abi valla ne Sosa'da ne Ozzy'de ben o ortalar? bi g?remedim..ya ta arkaya ya ?n dire?e..ortaya bi g?nderse ne bilim biri gelir vurur karambol olur, en k?t? bi pozisyon olur..ben vurandan ?ok kullanamamaktan ?ikayet?iyim.
      d?n ozzie sosaya g?re ?ok daha net ortalar yapt? bence. hatta 1-0'ken ersan?n alt? pastan kafay? sokamad??? top tam benim istedi?im yere at?lm?? toptu. kornerlerde de ?n dire?e ko?an adama atabildi ozzie. ki bu bile yeterli de?il.

Yorum Yap

2 tane hava topunda etkili defans oyuncusu almazsak tak?mda 5 tane Fernandes'te olsa hocan?n yapaca?? bir?ey yok.Bariz ?ekilde topa kafa vuram?yoruz.Vurdu?umuz kafa toplar?n? istedi?imiz yerlere g?nderemiyoruz...
        abi valla ne Sosa'da ne Ozzy'de ben o ortalar? bi g?remedim..ya ta arkaya ya ?n dire?e..ortaya bi g?nderse ne bilim biri gelir vurur karambol olur, en k?t? bi pozisyon olur..ben vurandan ?ok kullanamamaktan ?ikayet?iyim.

Vuram?yorlar i?te karde?im.Dun ak?am Necip ve Ersan?n 2 pozisyonu vard? kornerde.?kisi de ?ok rahat vurabilecekleri toplar? zamanlama hatalar?ndan dolay? ka??rd?lar.Hadi Necip az da olsa yapabiliyor o i?i ama Ersan'?n bu zamana kadar kafa gol? att???n? onu da ge?tim hucumda tehlike yaratt???n? g?rmedim.Bu Fernandes varken de b?yleydi ?imdi de b?yle.Hava topu alam?yor ki zaten kaleye soksun.Ald??? toplar? da istedi?i yere gonderemiyor zaten as?l problem de bu.Defansta ozellikle iyi bak?n ?ok rahat kafa topu zamanlarda bile o topu ya tehlikeli b?lgeye g?nderiyor yada rakibe at?yor.Pedronun zaten s??rama ?zelli?i hi? yok.Ayn? ?ekilde Demba Ba ve Serdar?n da.Atiba az biraz etkili olabiliyor bunlar?n d???nda zaten At?n? hari? uzun boylu oyuncumuz da yok zaten.Oyle karambollere aya??n? sokan,oraya buraya atlayan oyuncumuz da yok(A.Hassan ve Nobre gibi)Bariz ?ekilde s?k?nt?m?z bu.Tabiki kullanan oyuncu da ?ok ?nemli ama az sure almalar?na ra?men At?n? ve Sivok bu sene gol de att?lar,etkili de oldular.Onlar d???nda ?u yukar?da sayd???m isimlerin tehlikeli vuru?lar? bile olmad?.Yani Fernandes te olsa ?ok bi?ey farketmeyecektir.

Ayr?ca Bilic duran top ?al??t?rm?yor diyorlar.2-3 ma?ta de?i?ik varyasyonlar? denediklerini gorduk ama hi? bir i?e yaramad?.Eminim ki hocada bu eksi?in fark?nda.O y?zden devre aras? Kaboul gibi oyuncular istedi ama maalesef transfer yap?lmad?

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          d?n ozzie sosaya g?re ?ok daha net ortalar yapt? bence. hatta 1-0'ken ersan?n alt? pastan kafay? sokamad??? top tam benim istedi?im yere at?lm?? toptu. kornerlerde de ?n dire?e ko?an adama atabildi ozzie. ki bu bile yeterli de?il.
          Sosa n?n duran top kullanmas? ger?ekten k?t?.. Ne zaman ki T?re korner veya duran top kulland? daha etkili olduk. Oziie gelince sosa dan iyi ama yinede fernandes i arat?yorlar..
          Sezon boyunca nerdeyse duran toptan hi? gol atmad?k atamad?k..

Yorum Yap

?ok k?sa ve net bir durum var ortada neden Bilic y?netimindeki iki sezonda da duran top olay?n? ??zemedik ve neden ligin sonunu getiremiyor bu tak?m. Kadro yetersiz demeyin arkada?lar ??nk? lig ba??nda ka? ma? oynayaca??m?z avrupa kupa az ?ok belliydi

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              K?t? oynuyorsa gelecek hafta oynamas?n hakl?s?n?z lakin yedek oyuncuda bir ?ey yapam?yor ki!
              D???nceleriniz de hakl? olabilirsiniz ama bir de yedek kul?besine bak?n derim !!
              Ee ne yapal?m o zaman Tekin. Olcay ? al?p telli baba t?rbesine muhte?em sol aya??n? m? s?rtelim. Ya da bi hocaya falan m? ?fletelim. Ben hocan?n tercihlerini yarg?lam?yorum ?ahsen. Hocan?n neden hamle yapmad???n? sorguluyorum sadece. Hamle yaparsa en do?rusunu o yapar zaten. Ama hoca hamle yapm?yor s?k?nt? burada. Burada hi? kimse Bilic den iyi bilmiyor i?ini lakin Bilic de senin o ?ok sevdi?in(!) Kandemir gibi kenardan ma?? bizim gibi takip ederse sen nas?l ki basket ko?u olmamana ra?men Kandemir in her ?eyine ele?tiride bulunuyorsan, sevgili hocam Bilic e de ele?tiri olacakt?r. Bunu ben de yapar?m kendi ?ocu?u, babas? bile yapar. Olcay oynayam?yor karde?im istersen ??k kendin oyna Olcay hi? bir halt yapm?yor ve bu tak?m?n her ?eyini etkiliyor. Ma?ta hi? mi dikkat etmiyorsunuz. Tolgay la O?uzhan dikine pas yapmaya ?al??t?k?a toplar Olcay a Demba ya ?arp?p geri d?nd? resmen. ?imdi b?yle bir haldeyken bizim tek yapabilece?imiz oturup Demba ile Olcay d?zelsin diye dua m? etmektir yani bu kadar m? ?aresiziz. Demba n?n alternatifleri hadi sakat formsuz Olcay ?n da m? hi? bir alternatifi yok. Kanka o zaman kepenk indirelim gidelim yaz?k Bilic in seneye gelece?ini de etkiliyor bu ?aresizlikler. O oynamas?n bu oynas?n meselesi de?il bu. Tak?ma zarar veren noktalara ?ok sa?ma da olsa bir "hamle yap?lmamas?" meselesi.
              Yok Onur.?u tak?mda O?uzhan ve Kerim d???nda alternatif oyuncu yok.Onlarda 90 dakikay? ??karamayan oyuncular.Kerim Tottenham ma?? hari? ilk 11 ??kt??? butun ma?larda kotu oynad?.Bariz ?ekilde sonradan oyuna girdi?i,rakibin yoruldu?u zamanlarda oyuna girdi?inde etkili oluyor.O?uzhan?n da zaten fiziksel problemleri var.90 dakikay? kald?rabilecek gucu yok.Bunlar?n d???nda o kadar ?ok sakat ve cezal?m?z oluyor ki daha tam kadro hi? bir ma?a ??kamad?k.Hoca nas?l de?i?iklikler yaps?n.Oyuna sokabilece?i adamlardan verim alamayaca??n? bile bile nas?l yaps?n bu de?i?iklikleri.Demba Ba ?ok kotu evet ama 2 ayd?r sakat Cenkle mi oynas?n yoksa bu zamana kadar s?f?r verim ald??? Pektemekle mi?Daha 2 ma? ?nce Demba Ba y? ??kart?p Pektemeki ald? ve ma? berabere bitti diye yerden yere vurulmad? m? Bilic?

Yorum Yap

hacan?n ele?tirilecek y?nleri var,fakat kendimizi kand?rmayal?m iyi futbol birazda kaliteli ayaklarla oynan?r,tak?mda yarat?c? sadece g?khan t?re g?r?n?yor,iy olursa birde demba bunun d???nda di?er oyuncular s?radan oyunu tutacak pas yapacak oyuncumuz malesef yok. vodafon arenaya gecsek bile bu kadroyla ba?ar? biraz zor, ?zellikle yabanc?lar?n t?m? g?nderilmeli, ba hari? yinede bu kadroyla ligin zirvesindeyiz,kupada ?eyrek final kap?s?nday?z,tebrik etmek gerekir,kimse k?zmas?n bu kadrodan rakibi bask? alt?na al?p 5 atmay? kimse beklemesin olmaz ??nk? aksi halde hayal k?r?kl???na u?rar?z..

Yorum Yap

Yok Onur.?u tak?mda O?uzhan ve Kerim d???nda alternatif oyuncu yok.Onlarda 90 dakikay? ??karamayan oyuncular.Kerim Tottenham ma?? hari? ilk 11 ??kt??? butun ma?larda kotu oynad?.Bariz ?ekilde sonradan oyuna girdi?i,rakibin yoruldu?u zamanlarda oyuna girdi?inde etkili oluyor.O?uzhan?n da zaten fiziksel problemleri var.90 dakikay? kald?rabilecek gucu yok.Bunlar?n d???nda o kadar ?ok sakat ve cezal?m?z oluyor ki daha tam kadro hi? bir ma?a ??kamad?k.Hoca nas?l de?i?iklikler yaps?n.Oyuna sokabilece?i adamlardan verim alamayaca??n? bile bile nas?l yaps?n bu de?i?iklikleri.Demba Ba ?ok kotu evet ama 2 ayd?r sakat Cenkle mi oynas?n yoksa bu zamana kadar s?f?r verim ald??? Pektemekle mi?Daha 2 ma? ?nce Demba Ba y? ??kart?p Pektemeki ald? ve ma? berabere bitti diye yerden yere vurulmad? m? Bilic?
                  Ben vurmad?m abi. Demba konusunda hakl?s?n belirttim ama Olcay konusunda kat?lm?yorum. Afedersin ama abicim U?ur Boral ve Motta y? da koysan zaten Olcay kadar oynarlar. ??nk? Olcay hi? bir ?ey oynam?yor. Olcay inan k???c?k olumlu bir ?ey yapsa haftalard?r diyecem ki bir sebebi var. Ama ne skora katk?s? var, ne oyuna katk?s? var, savunmaya bile s?radan bir katk? yap?yor ki onu U?ur boral ile Motta da yapar i?te. ?aresiz beklemek Bilic e g?re bir ?ey de?il abicim kat?lm?yorum.

Yorum Yap

Bide ?yle bir ?ey var ki herkes ba?ka bir ?ey s?yl?yor.Neden Motta oynam?yor yazanlar? bile g?rd?m,bu adam oynarken en ?ok ele?tirilen adamd? neden oynat?l?yor diye.Demba Ba neden oynuyormu? Pektemek neden oynam?yormu? diye yazanlar var.Daha 2 ma? ?nce oyundan Demba Ba ??kt?,Pektemek girdi diye ortal?k aya?a kalkm??t?.Eminim ki Olcay'? oynatmas?n,al?nacak k?t? sonu?ta neden Olcay oynamad? diyenler de olacakt?r.Hocan?n hatalar? var,?zelliklede ?u geri yaslanma olay?na bir ?are bulamad?.Ak?am bu kadar kapanmasayd?k eminim ki o ma?? vermezdik ama hocay? ?u ?u oynamad? bu bu neden 11'de yok diye ele?tirmek(1-2 oyuncu hari?) ac?mas?zl?kt?r.??nk? bizim kadromuz bariz ?ekilde yetersiz.Bir de sakatl?k ve cezal? say?s? her ma? haddinden fazla olunca daha da yetersiz oluyor.
                    Abi ?ok hakl?s?n?z..
                    ?ok tuaf bir taraftar toplulu?u olduk..
                    20 senede sadece iki ?ampiyonlu?umuz var hala hoca sirk?lasyonunu isteyenler var..
                    Kimse olaya genel bakm?yor, dar a??dan bak?p d???ncelerini aktar?yor..
                    ?uan tak?m yap?m?z sald?ran ve s?rekli futbol oynamas? gereken bir tak?m halindeyiz..
                    Oyun tutma veya oyunu yava?latma, so?utma vs tarz sistemli bir anlay??a sahip de?iliz..
                    Peki neden de?iliz..
                    Sebep ?ok net..
                    Savunma oyuncular?m?z be?ikta??n kalitesinde de?il..
                    Bask? yediler mi hemen hatalar ba?l?yor.
                    Tecr?beli sert ve ezgileri iyi bir savunmac? ?art..
                    Ayn? ?ekilde orta sahaya da laz?m..
                    E?er bu tarz adamlar?n yoksa s?rekli sald?rman gerek..
                    Be?ikta? bu oyuncu grubuyla oyunu asla tutamaz so?utamaz..

Ayr?ca kondisyonerimize laf atanlar olmu? ay?pt?r...
                    Daha d?n lpool ma??nda 120 dk kenyal?lar ko?mad?..
                    Yok efendim 60 ya??ndaym??..
                    Tak?m?n fiziksel yorgunluktan ?ok mental yorgunlu?u var.Bariz ?ekilde seyahat etmekten,futbol oynamaktan b?km?? gibi oyuncular.Futbol i?tahlar? yok eskisi gibi.Bilicin hatas? varm?d?r vard?r ama hayat?nda bu seviyelerde futbol oynamam?? bir ?ok oyuncu var tak?mda.Tecrube ve yetenek eksikli?i var.Dedi?in gibi savunma hatt?m?z rezalet.Hucumcularda formsuz olunca s?k?nt? ya??yoruz.Ama ?u durumda ne yap?labilir onu bilemiyorum.Bu s?k???k ve kritik d?nemlerde radikal de?i?iklikler yapamazs?n ?stelik alternatif oyuncu yok kadroda do?ru duzgun.

Bilicin olay?na gelince kulupte maddi ve manevi ?ozulmesi gereken o kadar ?ok problem var ki hocaya gelene kadar onlar? ??zmeden yeni hoca getirmenin ne yarar? olacak onu bilemiyorum i?te.Bilicten daha fazla verim alaca??m?z hoca var m? o da soru i?areti.Kendi evlatlar?m?z,kariyeri y?ksek,ba?ar?ya a?,kaprisli,m?tevazi.....bir ?ok hoca denedik.Bilic kadar bizim tak?ma uyum sa?layan Bilic kadar bizi memnun edenini goremedik don y?llarda.En az?ndan 1 seneyi daha kesinlikle hakediyor hoca.

Yorum Yap

Hocam Allah r?zas? i?in Ersan? oynatma Veli-Olcay ? dinlendir iyice bocalamaya hatta S.cmaya ba?lad?lar sahada..

Yorum Yap

Bide ?yle bir ?ey var ki herkes ba?ka bir ?ey s?yl?yor.Neden Motta oynam?yor yazanlar? bile g?rd?m,bu adam oynarken en ?ok ele?tirilen adamd? neden oynat?l?yor diye.Demba Ba neden oynuyormu? Pektemek neden oynam?yormu? diye yazanlar var.Daha 2 ma? ?nce oyundan Demba Ba ??kt?,Pektemek girdi diye ortal?k aya?a kalkm??t?.Eminim ki Olcay'? oynatmas?n,al?nacak k?t? sonu?ta neden Olcay oynamad? diyenler de olacakt?r.Hocan?n hatalar? var,?zelliklede ?u geri yaslanma olay?na bir ?are bulamad?.Ak?am bu kadar kapanmasayd?k eminim ki o ma?? vermezdik ama hocay? ?u ?u oynamad? bu bu neden 11'de yok diye ele?tirmek(1-2 oyuncu hari?) ac?mas?zl?kt?r.??nk? bizim kadromuz bariz ?ekilde yetersiz.Bir de sakatl?k ve cezal? say?s? her ma? haddinden fazla olunca daha da yetersiz oluyor.
                        Abi ?ok hakl?s?n?z..
                        ?ok tuaf bir taraftar toplulu?u olduk..
                        20 senede sadece iki ?ampiyonlu?umuz var hala hoca sirk?lasyonunu isteyenler var..
                        Kimse olaya genel bakm?yor, dar a??dan bak?p d???ncelerini aktar?yor..
                        ?uan tak?m yap?m?z sald?ran ve s?rekli futbol oynamas? gereken bir tak?m halindeyiz..
                        Oyun tutma veya oyunu yava?latma, so?utma vs tarz sistemli bir anlay??a sahip de?iliz..
                        Peki neden de?iliz..
                        Sebep ?ok net..
                        Savunma oyuncular?m?z be?ikta??n kalitesinde de?il..
                        Bask? yediler mi hemen hatalar ba?l?yor.
                        Tecr?beli sert ve ezgileri iyi bir savunmac? ?art..
                        Ayn? ?ekilde orta sahaya da laz?m..
                        E?er bu tarz adamlar?n yoksa s?rekli sald?rman gerek..
                        Be?ikta? bu oyuncu grubuyla oyunu asla tutamaz so?utamaz..

Ayr?ca kondisyonerimize laf atanlar olmu? ay?pt?r...
                        Daha d?n lpool ma??nda 120 dk kenyal?lar ko?mad?..
                        Yok efendim 60 ya??ndaym??..
                        Tak?m?n fiziksel yorgunluktan ?ok mental yorgunlu?u var.Bariz ?ekilde seyahat etmekten,futbol oynamaktan b?km?? gibi oyuncular.Futbol i?tahlar? yok eskisi gibi.Bilicin hatas? varm?d?r vard?r ama hayat?nda bu seviyelerde futbol oynamam?? bir ?ok oyuncu var tak?mda.Tecrube ve yetenek eksikli?i var.Dedi?in gibi savunma hatt?m?z rezalet.Hucumcularda formsuz olunca s?k?nt? ya??yoruz.Ama ?u durumda ne yap?labilir onu bilemiyorum.Bu s?k???k ve kritik d?nemlerde radikal de?i?iklikler yapamazs?n ?stelik alternatif oyuncu yok kadroda do?ru duzgun.

Bilicin olay?na gelince kulupte maddi ve manevi ?ozulmesi gereken o kadar ?ok problem var ki hocaya gelene kadar onlar? ??zmeden yeni hoca getirmenin ne yarar? olacak onu bilemiyorum i?te.Bilicten daha fazla verim alaca??m?z hoca var m? o da soru i?areti.Kendi evlatlar?m?z,kariyeri y?ksek,ba?ar?ya a?,kaprisli,m?tevazi.....bir ?ok hoca denedik.Bilic kadar bizim tak?ma uyum sa?layan Bilic kadar bizi memnun edenini goremedik don y?llarda.En az?ndan 1 seneyi daha kesinlikle hakediyor hoca.
                        Yahu bunlar? zaten 2 g?n ?nce hepimiz tart??t?k ayn? ?eyleri s?yledik abiler. Bana Olcay ? anlat?n ge?in bunlar?.

Dipnot : Sonuna kadar hakl?s?n?z genel ba?lamda. Ama ben Olcay ba?lam?yla ilgileniyorum.

Yorum Yap

Ben vurmad?m abi. Demba konusunda hakl?s?n belirttim ama Olcay konusunda kat?lm?yorum. Afedersin ama abicim U?ur Boral ve Motta y? da koysan zaten Olcay kadar oynarlar. ??nk? Olcay hi? bir ?ey oynam?yor. Olcay inan k???c?k olumlu bir ?ey yapsa haftalard?r diyecem ki bir sebebi var. Ama ne skora katk?s? var, ne oyuna katk?s? var, savunmaya bile s?radan bir katk? yap?yor ki onu U?ur boral ile Motta da yapar i?te. ?aresiz beklemek Bilic e g?re bir ?ey de?il abicim kat?lm?yorum.
                          Mottay? ugur alsa bu sefer neden tak?m? geriye ?ektiniz diyorsunuz..
                          Daha d?n bana olcay olcay olcay deyip beynimi yedin ?imdi ele?tiriyorsun.(ele?tirmen do?al hakk?n.)
                          Bize suni i?ler yapacak oyuncu de?il oyun ve skor anlam?nda tak?ma katk? sa?layacak oyuncu laz?m...
                          Bili? ?aresiz de?il sadece bu tak?ma ?ok ?ey katmak istiyor yoksa ba?kas? gibi yan yat?p paras?n? al?r gider bunu sende ?ok iyi biliyorsun..
                          Schusteri yediniz bari bili?e sahip ??k?n...
                          Yoksa iki ileri ?? geri gideriz..
                          Sen san?yor musun fb ?ampiyon olsa bile ismail kartalla devam edece?ini..
                          10 ki?iyi yenemeyen jose de mi ?aresizdi..
                          Yoksa kendi sahas?nda 4 yiyen ancelotti..
                          nereden nereye geldim konu?turma beni essiz

Yorum Yap

Mottay? ugur alsa bu sefer neden tak?m? geriye ?ektiniz diyorsunuz..
                            Daha d?n bana olcay olcay olcay deyip beynimi yedin ?imdi ele?tiriyorsun.(ele?tirmen do?al hakk?n.)
                            Bize suni i?ler yapacak oyuncu de?il oyun ve skor anlam?nda tak?ma katk? sa?layacak oyuncu laz?m...
                            Bili? ?aresiz de?il sadece bu tak?ma ?ok ?ey katmak istiyor yoksa ba?kas? gibi yan yat?p paras?n? al?r gider bunu sende ?ok iyi biliyorsun..
                            Schusteri yediniz bari bili?e sahip ??k?n...
                            Yoksa iki ileri ?? geri gideriz..
                            Sen san?yor musun fb ?ampiyon olsa bile ismail kartalla devam edece?ini..
                            10 ki?iyi yenemeyen jose de mi ?aresizdi..
                            Yoksa kendi sahas?nda 4 yiyen ancelotti..
                            nereden nereye geldim konu?turma beni essiz
                            Lan ne dicem olum alla alla ne alaka. Benim genel fikrimi herkes biliyor bo? yapmayal?m l?tfen. Olcay haftalard?r oyunun hi? bir yerinde yok. Motta oynas?n U?ur oynas?n laf? i?in m?bala?as? ama resmen Olcay H?? B?R ?EY YAPMIYOR. Bir ma? iki ma? ?? ma? de?il olm nerdeyse 7-8 ma? oldu tek katk?s? yok adam?n. Ve senin oyununu rezil ediyor b?t?n oyuncular?n? etkiliyor. Demba dahil. Bana genelden bahsetme genelde seninle ayn? fikirde oldu?umu biliyorsun zaten. Ben Olcay nezdinde bir ele?tiri yapt?m olay? demogojiye ?evirmeyleim.

Dipnot: Olcay iyi oldu?unda en ?ok savunan benim do?rudur ama bu d?nemde ?ok k?t?. Ge?mi?te iyi diye niye bug?n savunay?m. Bug?nk? performans? ?nemli.

Yorum Yap

[MENTION=21802]Onur Essizoglu[/MENTION]

Sende Olcayc? olmu?sun Onur seni de kaybettik Bende memnun de?ilim Olcaydan.Hatta kotu oyunundan ?ok (?nceden de iyi oynam?yordu) skora katk?s?n?n azalmas?ndan ?ikayet?iyim.Ceza sahas?na ?ok daha fazla giriyordu,arka dire?e ko?ular yap?yordu,s?rekli yer de?i?tiriyor bo?a ka??yordu.?imdi bilmiyorum Bilicin talimat? m? var ama daha ?ok kanat oyuncusu gibi oynuyor.??in savunma k?sm?na daha ?ok ?nem vermeye ?al???yor gibi.Ceza sahas?na ?ok az giriyor.Ama Motta ve hele ki U?ur da olmaz be Onurcum.En kotu Sosa falan olur ama bu oyuncular olmaz.Dedi?im gibi Kerimin de ?zellikleri belli.Belki ??yle bir ?ey yap?labilir forvet arkas? denenebilir bilemiyorum o b?lgede oynad???nda etkili oldu?u ma?lar vard?.

Yorum Yap

@Onur Essizoglu

Sende Olcayc? olmu?sun Onur seni de kaybettik Bende memnun de?ilim Olcaydan.Hatta kotu oyunundan ?ok (?nceden de iyi oynam?yordu) skora katk?s?n?n azalmas?ndan ?ikayet?iyim.Ceza sahas?na ?ok daha fazla giriyordu,arka dire?e ko?ular yap?yordu,s?rekli yer de?i?tiriyor bo?a ka??yordu.?imdi bilmiyorum Bilicin talimat? m? var ama daha ?ok kanat oyuncusu gibi oynuyor.??in savunma k?sm?na daha ?ok ?nem vermeye ?al???yor gibi.Ceza sahas?na ?ok az giriyor.Ama Motta ve hele ki U?ur da olmaz be Onurcum.En kotu Sosa falan olur ama bu oyuncular olmaz.Dedi?im gibi Kerimin de ?zellikleri belli.Belki ??yle bir ?ey yap?labilir forvet arkas? denenebilir bilemiyorum o b?lgede oynad???nda etkili oldu?u ma?lar vard?.
                                Olcay benim adam?m abi ?ok severim ama performans? inan?lmaz d???k. Olcay a da ?z?l?yorum asl?nda. U?ur ve Motta tabi ki olmaz abi onlar i?in abart?s?. ((: Olcay forvet arkas? m? denenir, Olcay yerine sene ba??ndaki gibi Mustafa Pektemek mi denenir (Feyenord ma??) buna ben bir ?ey diyemem abi bunu Bilic bilir. Bilic isterse Motta y? denesin ben derim ki "abi adam m?dahele etti kafas?nda bir ?ey var bir bildi?i vard?r" ama ?u an hi? bir ?ey diyemiyorum. ??nk? Bilic Olcay ?n iyi olmas?n? beklemekten ba?ka bir ?ey yapm?yor. Tek derdim b?yle ?aresiz beklenmesi k?sacas?. Geri kalan her konuda hakl?s?n?z.
                                En son düzenleyen Onur Essizoglu; 13-03-2015, 12:08.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X