Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kar??da bekir ve kadlec var iken acaba mustafa demba ba ikilisi ile ba?lasa oray? daha zorlayabilirmiydik diye d???nm?yor de?ilim...

Yorum Yap

kaybetti?imiz bir?ey yok bili? haftaya daha g??l? bir iradeyle ??k kazan...

Yorum Yap

Necip ile 6 puan kaybettirdin.

Yorum Yap

necip den vazgec hocam eger taraftarin onune atmaya devam edersen cocuk yedek ortasaha gorevini de yapamayacak hale gelicek.

Yorum Yap

Necip inadindan vazge? hocam..tak?m ondeyken geriye yaslandirma hocam..

Yorum Yap

Necip Necip Necip Necip Necip Necip Necip Necip yeter hoca yeter art?k kendine yaz?k edeceksin.

Yorum Yap

bunlar tad? tuzu hi? s?k?nt? de?il. bili?le on y?l devam

Yorum Yap

haftaya necip sa? bek oynamaz.Olcay ve T?re de cezal? kim oynayacak merak ediyorum

Yorum Yap

Hocan?n adam kaybetmeme stratejisi maalesef bize ma?? kaybettirdi. Ben sadece Necip'i su?lam?yorum, orda pozisyona dalan Ersan da su?ludur. 3 ki?inin i?inde bombo? vuruyor adam topa.

Yorum Yap

Aslı Ufuk Akyuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Necip ile 6 puan kaybettirdin.
                      +1903

Yorum Yap

Neciple baslayarak intihar ettin. Yine de seviyoruz seni

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

intihar ediorsun hocam

Yorum Yap

Art?k bir derbi kazand?rman?z? arzu ediyorum

Yorum Yap

necipi bir daha tr kupas? ma??ndan ba?ka ma?ta oynat?rsan yaz?klar olsun hocam

Yorum Yap

necip hatas? bile bile yap?lmaz ki usta.... derbi fukaras? olduk...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X