Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
    Neye g?re iyi ada?, a??kla da biz de bilelim bari, belki ben g?remiyorumdur.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
      Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?

Yorum Yap

Ayr?ca Kerime yaz?k oluyor hocam.
        Bari yar?m saat oynat,hep son 5-10 dk nedir bu b?yle.

Yorum Yap

?yi ki di?erleri daha da k?t?...

Yorum Yap

• 1- Zemin rezalet kabul; ge?en hafta nefis zemin vard? Bursa'da, futbol yoktu...

2- Demba Ba yaln?z adam... Bu oyun sisteminde sadece ??ld?r?r...

3- Sosa niye transfer edildi? Yedek kul?besinde en iyi oturan yabanc? oyuncu ?d?l? almak i?in mi?

4- Veli haftalard?r kay?p; bu ?srar niye? Veli'nin yedek kalmas? kanunen yasak m??

5- Kerim'e verilen bonservis bedeliyle Tanzanya'da stad yap?yorlar... 10 dakika oynas?n diye transfer edilmedi herhalde...

6- Ge?en sezon bu tak?m 3 pasta gol pozisyonuna girebiliyordu... ?imdi pili bitmi? gibi... 1-0'? koruma antrenman? yap?l?yor hafta i?i antrenmanlarda galiba...

7- Be?ikta? b?yle oynarsa ?ampiyonluk yar???ndan kopar ve Avrupa'da rakiplerine bol bol moral verir...

Ercan Taner / NtvSpor

Yorum Yap

Yap ?u kadroyu derbiler hocam biraz cesaret l?tfen

Tolga
              Serdar sivok Ersan motta

Atiba- O?uzhan

T?re. Sosa. Kerim

Demba Ba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Abi Bilic bug?n gitse ligdeki kalan 17 hocadan hangisini tak?m?n ba??nda g?rmek istersin ve hangisi kesin Bilic'den iyi top oynat?r ?ok daha ba?ar?l? olabilir dersin?
                Karde?im,

Bu olay?n iki y?n? var, sizin savundu?unuz ?ey bu tak?ma gelebilecek en iyi teknik direkt?r budur, daha iyisini getiremeyiz, ba?kan da bunu beceremez mi diyorsun?
                Buysa s?k?nt?, peki derim, ba?kan becerir beceremez oras?n? bilemem.

Benim s?yledi?im a??k, Be?ikta? T?rkiye'nin en k?kl? ve en ?zek kul?b?d?r, bu camia daha az?yla yetinmemelidir.
                Bili?, iyi insan, d?zg?n bir karekter evet, ama malesef teknik anlamda bizi haketti?imiz noktaya ??karabilecek bir teknik direkt?r de?il.

Ben yetinmekten b?kt?m art?k, elindeki malzemeden maximum verim alabilecek, futbolcular?n ensesinde boza pi?irecek bir teknik direkt?r istiyorum.
                Ma? kaybedebiliriz, bu sorun de?il ama ?uvalla para alan adamlar sahada y?r?medikleri zaman onlara bunun hesab?n? soracak bir otorite ihtiyac?m?z var.

Malesef bu otorite Bili? de?il, olamaz da.

Yorum Yap

Bursa ma?? iyi zemin, k?t? futbol, 3 puan.
                  Mersin ma?? k?t? zemin, iyi futbol 3 puan.
                  Rize ma?? k?t? zemin, k?t? futbol 1 puan.
                  Eski?ehir ma?? k?t? zemin, k?t? futbol, 1 puan.

Zemin tamamen bahane. Tak?m? dominant oynatacak hoca laz?m. Gerisi laf.

Yorum Yap

Aslı Bar?? Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tolga
                    Serdar sivok Ersan motta

Atiba- O?uzhan

T?re. Sosa. Kerim

Demba Ba

bu kadro olmam??, Olcay yok kadroda. Olcays?z ma?a ??kar m? hi? bili??

Yorum Yap

Aslı Bar?? Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tolga
                      Serdar sivok Ersan motta

Atiba- O?uzhan

T?re. Sosa. Kerim

Demba Ba

abi bence besiktas nezaman cift forvete d?ner, tek ?nlibero ile oynar, ozaman gol buluruz, basarili oluruz...

Yorum Yap

Uzun yazmayaca??m...

Bili? gitsin diyenler ya toptan anlam?yorlar ya da ben anlam?yorum... B?rak?n ben anlamam?? olay?m, akl?ma t?k?reyim hem de.

Yorum Yap

tak?m konsantre motive olam?yor lig ma?lar?na bak?n bu tak?m tothenam? par?alayacak

Yorum Yap

Bilic iyi bir adam olabilir. Karakteri hatta hal ve hareketleri hepimizin ho?una gidiyor ve bizimle doku problemi yok hatta ve hatta b?y?k bir uyum var.

ama malesef ama si var. Nerdeyse birbu?uk senedir kendini gelistirdigi hi?bir ozellik goremedim ben. Ne oyun okuma ne oyuncu de?i?tirme nede gidisata etki konular?nda hi?bir ekstrasi yok malesef. Rakip okuma konusundada edin terzicin cok ba?ar?l? oldu?unu soyleyemem. Ayrica gecen seneden beri takimin mac sonlarindaki bitikligi ve sakatliklar beni antrenman ?ekilleri konusundada d???nd?r?yor. Arsenal ma?lar? ornek g?sterilecektir o ma?larda futbolcularin ekstra motivasyonunu g?zard? etmeyin derim.

Statsizlik tabiki etken ancak ben sahada gormek istedigim baskili takimi, oyunu yenikkende ondeykende forse eden takimi hicbir zeminde nadiren gorsemde genel itibariyle goremiyorum. Sadece bazen ufak bir umut ????? parl?yor ama malesef bir hafta sonra tam terse donebiliyor.

Sezon baslamadan da bunlari yazm??t?m yani skor taraftar? da de?ilim. Istikrar kesinlikle savundugum bir olayd?r ancak yanl?? tercihlerde israr etmek istikrar degil iflastir.

Malesef topcularla olan iyi ili?kileri ve yukarda saydigim karakter ?zellikleri d???nda hocam?z?n hi?bir ekstrasi yok ki bize hakikaten takima daha yuksek bir yuzde ile etki edecek ve hayal edilen bask?l? oyunu oynatacak bir hoca laz?m. Ligimizde kim var boyle yada kimin hocas? iyi veya degil beni ilgilendirmez beni iki senedir eline gelen f?rsatlar? cok iyi de?erlendirip altin tepside sunulan gecen seneki ikinciligi ve bu sene rakiplerin bu halinden faydalan?p zafere goturecek adamin benim hocam olup olmad??? ilgilendirir.

?ampiyon olsak bile hocamizin bazi teknik direkt?rluk melekelerine sahip olmad??? ve belli takintilarinin degismeyecegini ve belli eksikliklerini kendisinin eksiklik olarak g?rmedi?ini dusunmekteyim.

hocaya ?ahsen sevgim var ancak bizim kalibremizin veya mevcut halimizin daha iyi bir taktisyene ihtiyaci oldu?unu dusunmekteyim.

Zay?f olan yonetimin zaaflarinida minimize edebilecek bir hocamiz olsayd? feda ve cefa sezonlarimizda hickimsenin beklemedigi sefaya ula?abilirdik.

bunlar ?ahsi goruslerimdir.

Hepinize selamlar sayg?lar.

Yorum Yap

Akhisar?n orta sahas? Merter - Zokora bizim Veli ile Atibadan daha iyi topu oyuna sokuyorlar..

?nad?na o b?lgeye adam alm?yorlar ve elindeki O?uzhan? da koymuyorsun o b?lgeye..

?nad?na kaz?k gibi iki tane ?nlibero top tekni?i s?f?r iki ?nlibero..

E?er ayr?l?k olursa tak?m?n ba??na ?enol hocay? getirsinler, ?enol hocan?n tak?mlar?nda 3 ortasahan?n 3 ? de rakip cezaalan?n?n i?inde ?n?nde gol koval?yorlar..

??te Be?ikta? o ?ekilde oynar Hocam.

Yorum Yap

Burdan herkese s?yl?yorum.Fatih Terime haz?r olun.Bili?i hazmedemeyenler,Fatih Terimi nas?l hazmedecekler.Fikret orman plan proje yap?yor Fatih Terimi getirecek.Geldi?i zaman al?nt?m? yapar?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X