Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder ?zen herkesi seviyorum diyor. Peki istifaya sebep olan ne ? Bili? de?il, Nur ?ebi de?il, Ba?kan de?il o zaman kim sebep oldu buna ? Ba?ar?s?z oldum diyerek gitti. Bug?n Sosa ve O?uzhan d???nda b?t?n oyuncularda imzas? var.

Bu arada almak istiyordum dedi?i oyuncular?n istatistikleri ?ok iyi gidiyor. Belkide bu adamlar? almad???m?z i?in gitti.
    En son düzenleyen Birkan Birlik; 03-12-2014, 13:09.

Yorum Yap

Yalcin y?z?nden gitti

Yorum Yap

?sine karisildigi i?in gitti...

Yorum Yap

hi?bir iyilik cezas?z kalmaz s?z?n?n v?cut bulmu? hali

Yorum Yap

Aslı Emre Seper Sonmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            gecenlerde bjk tv'yi izlerken,tesislerin icerisini gosteriyorlardi,orada soguk odayi acip gosterdiler,....Lab diye bir ibare de vardi kapisinin ustunde,sasirdim kaldim,bu Onder hocanin cok istedigi rejenerasyon odasi dedigi sey degil mi diye takildi kafama,milan LAB modeli vardi kafasinda onun bir parcasini almis getirmis mi yoksa dedim durdum,goren,ya da bilen var mi ??
            Milan Lab Altinsay projesiydi.

Yorum Yap

Aslı Birkan Birlik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?nder ?zen herkesi seviyorum diyor. Peki istifaya sebep olan ne ? Bili? de?il, Nur ?ebi de?il, Ba?kan de?il o zaman kim sebep oldu buna ? Ba?ar?s?z oldum diyerek gitti. Bug?n Sosa ve O?uzhan d???nda b?t?n oyuncularda imzas? var.

Bu arada almak istiyordum dedi?i oyuncular?n istatistikleri ?ok iyi gidiyor. Belkide bu adamlar? almad???m?z i?in gitti.
              Yal??n meselesinden gitti maalesef.

Yorum Yap

yal??n y?z?nden gitti al?nsa idi ke?ke.. ersan dan ve franco dan kat kat iyi.. hemde ucuz du

Yorum Yap

Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  yal??n y?z?nden gitti al?nsa idi ke?ke.. ersan dan ve franco dan kat kat iyi.. hemde ucuz du
                  franco dan kat kat iyi ?

Yorum Yap

Ozen malesef kendi bacagina s?kt?.
                    Danyden sonra bide Yalcini istersen kovulmadigina sukretsin

Yorum Yap

Sefa konusunda hakliymis hoca

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        franco dan kat kat iyi ?

hava toplar? konusunda.. onu belirtmemi?im.. kardesim hava topu alamayan stoperi ne yapim ben ? ma? izlerken dikkat et ka? hava topu kazan?yo ersan ve franco..

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ozen malesef kendi bacagina s?kt?.
                          Danyden sonra bide Yalcini istersen kovulmadigina sukretsin

bence dany bitirdi onu.. messi gibi oyuncu bulsa yine almazd? herhalde y?netim

Yorum Yap

Madem ?ok iyi adamd? gitmeyeydi!

Kimse neden gitti?ini bile tam bilmiyor.

Ahmet Nur ?EB? ge?en televizyonda vallahi bende bilmiyorum dedi!

Kim biliyor o zaman!

Bir ayr?l?k olmas? i?in net bir problem olmas? laz?m. (?rn. Prandelli)

Net bir problem yoksa neden tak?m? b?rakt?, sahipleneydi ya!

Bence fazla profesyonellik aidiyet duygusunu azalt?yor.

Be?ikta?'a Be?ikta?l? bir futbol direkt?r? gerekli!

Yorum Yap

bu yal??n ihalesi ne ara say?n ?zene kald? yaw;

http://forum.forzabesiktas.com/showt...ize-siniyor-mu

o zamanlar hi? ismi ge?miyodu bu ba?l?kta

O deilde Bilicin alal?m dedi?i ka? ki?i oldu ve alal?m dediklerinde patlak ??kan oldu mu? g?n gelipte tdl??? b?rakacak olursa futbol direkt?r? olsun isterim sanki

Yorum Yap

Avrupa'da tak?mlar?n patronu genel menejerdir, bizde ise daha ?ok sembolik bir g?rev olarak yakla??l?yor. ?nder ?zen bu i?i profesyonel olarak yapmaya ?al??an birisi ancak bizim ortamda i?ine kar???lmamas? m?mk?n de?il, bu sebeple ka??rd?lar demek istifa etti demekten daha do?ru geliyor bana.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X