Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Enver Aykut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Madem ?ok iyi adamd? gitmeyeydi!

Kimse neden gitti?ini bile tam bilmiyor.

Ahmet Nur ?EB? ge?en televizyonda vallahi bende bilmiyorum dedi!

Kim biliyor o zaman!

Bir ayr?l?k olmas? i?in net bir problem olmas? laz?m. (?rn. Prandelli)

Net bir problem yoksa neden tak?m? b?rakt?, sahipleneydi ya!

Bence fazla profesyonellik aidiyet duygusunu azalt?yor.

Be?ikta?'a Be?ikta?l? bir futbol direkt?r? gerekli!
    AN? ?nder ?zen ayr?l???ndan sonra sosyal medyada yedi?i onca k?f?rden ve d??en itibar?ndan sonra benim y?z?mden gitti demez, hi?bir zamanda demeyecek. E?er problem yok diyorsan bu problemin olmad???n? de?il problem ortaya ??karsa birilerinin ki?isel ??karlar?na uymad???n? g?sterir ki bu ki?ler genelde y?netici olur. O y?zden bu t?r olaylar g?n ?????na ??kmaz, ??kar?lmaz. Y?netim y?pran?r. ?nder ?zen ayr?l?k sonras? a??klamas?yla y?netimin y?pranmas?n? istemedi a??k?as? ve konuyu kapatt?lar.

M?mk?nse G?ntekin Onay, Metin Tekin, Ali Ece gibi s?k? Be?ikta?l? ama amat?r d???nceli, analitik d???nceden yoksun, olaylara fazlas?yla duygusal y?nden bakan, futbol IQ lar? yerlerde s?r?nen tipler bu g?rev i?in m?mk?nse uzak dursunlar.

Yorum Yap

Ozen kimsenin istemedigi yalcini aldi kampa g?t?rd?.
      Yonetimde yalcini yolladi ozende bozuldu ve ayr?ld? bu jdr basit

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Emre Seper Sonmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        gecenlerde bjk tv'yi izlerken,tesislerin icerisini gosteriyorlardi,orada soguk odayi acip gosterdiler,....Lab diye bir ibare de vardi kapisinin ustunde,sasirdim kaldim,bu Onder hocanin cok istedigi rejenerasyon odasi dedigi sey degil mi diye takildi kafama,milan LAB modeli vardi kafasinda onun bir parcasini almis getirmis mi yoksa dedim durdum,goren,ya da bilen var mi ??
        Milan Lab Altinsay projesiydi.
        onder ozen'inki dortmund projesi miydi ? eger gordugum sey dogru ise isterse altinsay isterse Onder Ozen projesi olsun farketmez,demek ki iyi bir seymis derim!konusana degil icraate gecirene bakarim!

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          gecenlerde bjk tv'yi izlerken,tesislerin icerisini gosteriyorlardi,orada soguk odayi acip gosterdiler,....Lab diye bir ibare de vardi kapisinin ustunde,sasirdim kaldim,bu Onder hocanin cok istedigi rejenerasyon odasi dedigi sey degil mi diye takildi kafama,milan LAB modeli vardi kafasinda onun bir parcasini almis getirmis mi yoksa dedim durdum,goren,ya da bilen var mi ??
          Milan Lab Altinsay projesiydi.
          onder ozen'inki dortmund projesi miydi ? eger gordugum sey dogru ise isterse altinsay isterse Onder Ozen projesi olsun farketmez,demek ki iyi bir seymis derim!konusana degil icraate gecirene bakarim!
          Yanl?? anlad?n abi,ayn? fikirdeyim seninle.
          Benim i?inde farketmez ?nder ?zen veya Alt?nsay projesi olmas?.
          Bu projelerinin hepsinin arkas?nda durmal?,destek olmal?y?z,ke?ke ikisinin beraber ?al??ma ihtimali olsa,r?ya gibi yemin ederim.

Yorum Yap

kimin bu camiaya faydasi olursa,olduysa allah ayagina tas degdirmesin onun.

Yorum Yap

?u anda trt'de teknik direkt?r program?nda siyah-beyaz yaka rozeti mi takm?? ? hala heyecan hissetti?ini hep g?steriyor projeleriyle ilgili. seviyorum ben bu adam? ya!

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kim biliyor o zaman!

AN? ?nder ?zen ayr?l???ndan sonra sosyal medyada yedi?i onca k?f?rden ve d??en itibar?ndan sonra benim y?z?mden gitti demez, hi?bir zamanda demeyecek. E?er problem yok diyorsan bu problemin olmad???n? de?il problem ortaya ??karsa birilerinin ki?isel ??karlar?na uymad???n? g?sterir ki bu ki?ler genelde y?netici olur. O y?zden bu t?r olaylar g?n ?????na ??kmaz, ??kar?lmaz. Y?netim y?pran?r. ?nder ?zen ayr?l?k sonras? a??klamas?yla y?netimin y?pranmas?n? istemedi a??k?as? ve konuyu kapatt?lar.

M?mk?nse G?ntekin Onay, Metin Tekin, Ali Ece gibi s?k? Be?ikta?l? ama amat?r d???nceli, analitik d???nceden yoksun, olaylara fazlas?yla duygusal y?nden bakan, futbol IQ lar? yerlerde s?r?nen tipler bu g?rev i?in m?mk?nse uzak dursunlar.
                Hakl? olabilirsin! O sayd???n isimler olmamal? kat?l?yorum!

BlackBerry Z10 cihaz?mdan g?nderildi!

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kim biliyor o zaman!

Hakl? olabilirsin! O sayd???n isimler olmamal? kat?l?yorum!

BlackBerry Z10 cihaz?mdan g?nderildi!
                  G?zel bir yorum olmu?. Mesela A.Ece ho? adam, ama ayr? alemde ya??yor. ?ocuk ruhlu. G?ntekin Onay'?n muazzam futbol bilgisi onu T?rkiye ger?eklerinden uzakla?t?r?yor. Metin Tekin ise ya?ayan tarih. Ama idareci de?il. ?.Alt?nsay ve ?nder ?zen gibi isimler de iyi birer scout.

Bu isimleri oturup dinleyeceksin. Oyunculara abilik yapacak isimler.

Menajerlik ve idarecilik biraz daha farkl? bir?ey. Mesela bu i?in T?rkiye'deki iyi ?rne?i Can ?obano?lu, Lutfu Ar?bo?an, basketbolda Do?an Hakyemez.
                  Hatta bence Be?ikta? i?in ideal isim Can ?obano?lu'dur. Be?ikta?'? da ?ok sever.

Yorum Yap

Siyah beyaz bileklik takmis ntvsporda

Yorum Yap

Kurban olurum sana be.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Siyah beyaz bileklik takmis ntvsporda
                        yaka rozeti de hep siyah beyaz

Yorum Yap

Tak?m? ve Bili?'i hep ondan dinlemek laz?m. Bir yorumcunun ilk defa taraftar ortalamas?ndan daha umutlu ve heyecanl? oldu?unu g?r?yorum. Kesinlikle duygusal bir ba?? olu?mu?.

Yorum Yap

o yaka rozeti nedir ya hic cozemiyorum
                            Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Yaln?z bu Sosa ne adamm?? arkada?.. Adam maestro gibi.. Bilekleri falan da ?ok yumu?ak..

Yorum Yap

Herkes tak?m? ?verken hem gururlu hem utanga?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X