Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Madem yabanc? serbest oldu.
    Bu tak?ma ?nder ?zen gibi akl? ba??nda do?ru d?zg?n yabanc? transferi yapacak adama ihtiyac? var.
    Y?netime kal?rsa i? yine menajerlerin kuca??na d??eriz gibi geliyor.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Kendisini cok severim.

Ama yapmis oldugu Dany i ben almadim baskalari istedi vs vs ben sadece almis gozuktum vs ciklamalari cok gereksizdi.

O donem artik yonetim mi bilic mi hangisi istediyse dany i, onlari korumak icin bu hareketi yaptiysan ben aldim diye bas bas bagirdiysan isin aslini simdi a??klamak hic hos degil.
      Adama bu muhabbet ?zerinden vurup duruyorlar iyi yapt? bence.

Yorum Yap

Yeni kuralla ilgili a??klamalar? Adam?n karakterini ortaya koyuyor. ?nder hocan?n i?inde Be?ikta? ukde kald? bizim i?imizde de ?nder ukde kald?. Tekrar camiaya d?nmesi, bu bozuk d?zende ?at?r ?at?r konu?mas? icraat yapmas? camiada farkl? bir hava estirir. D?n be Hoca d?n.

Yorum Yap

?nder ?zen'le beraber Ali Ece ?u kul?be girsin. Adamlar medyada harcan?yor resmen.

Yorum Yap

Eski?ehirspor teklif g?t?rm?? Ertu?rul Sa?lam istifa edince diye.. bi yerde okudum gibi geliyor..

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

Bu ?lkede ?nder ?zenle de?il. Sinan Enginle ?ampiyon olursun

Yorum Yap

Ke?ke o zaman da ??k?p Danny'i ben ald?m demeseydin.
                ?nsanlar?n g?zlerinin i?ine baka baka, Lescot'u istedik olmad?, alternatifi Danny'i ald?m diyerek yalan s?ylemeseydin.
                O zaman sana daha ?ok sayg? duyabilirdim.

Yorum Yap

Tam ?imdi ?nder hocan?n zaman? yabanc? s?n?rlamas? yok bize ?ok az paralara ?ok kaliteli top?ular bulabilecek bir insan

Y?netim biraz ak?ll?ysa bu yaz tekrar anla??r

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?nder ?zen'le beraber Ali Ece ?u kul?be girsin. Adamlar medyada harcan?yor resmen.
                    bu kuraldan sonra ?nder ?zen tekrar d?nmeli.. Ali Ece de mutlaka bu kul?pte bir g?rev almal?.. sadece profesyonel olarak de?il g?n?lden de ?al??aca??n? ve iyi i? ??karaca??n? d???n?yorum..

Yorum Yap

a?a??daki 3 ki?iden birisini getirsinler, bizde rahat edelim, y?netimde... Tercihim elbette G?ntekin
                      G?ntekin Onay
                      Ali Ece
                      ?nder ?zen

Yorum Yap

Az once dun aksamki konusmasini dinledim. Adam harbi adam! Biz boyle degeri nasil kaybettik anlamak guc!

Yorum Yap

Aslı Bora ?zdil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          bu kuraldan sonra ?nder ?zen tekrar d?nmeli.. Ali Ece de mutlaka bu kul?pte bir g?rev almal?.. sadece profesyonel olarak de?il g?n?lden de ?al??aca??n? ve iyi i? ??karaca??n? d???n?yorum..
                          D?n ?nder ?zen o kadar g?zel konu?tuki valla ?ok sevdigim bilice bile k?zd?m. Ben ?uan td olsam bana concon diyor bu karar. D?nmelisin be hocam d?nmelisin

Yorum Yap

D?nk? konu?malar? s?ras?nda ho?uma en ?ok gideni 'sizin bildikleriniz kadar, benim unuttuklar?m var' s?ylemiydi. Fena ayar verdi orada baz?lar?na.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              D?nk? konu?malar? s?ras?nda ho?uma en ?ok gideni 'sizin bildikleriniz kadar, benim unuttuklar?m var' s?ylemiydi. Fena ayar verdi orada baz?lar?na.
                              Sizin fare tutmu?lu?unuz kadar benim kedi ... var cinsinden

Yorum Yap

Aslı Metin Yuca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bu ?lkede ?nder ?zenle de?il. Sinan Enginle ?ampiyon olursun

ki olduk da yapcaksa gelsin ya rok u da getirsin amk gastesi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X