Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gel de ?u pilot tak?m olay?n? hallet be hocam.
    Gereksiz masraf diye iptal ettiler g?zelim projeyi.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Can Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ne d??l?yorum abilerim biliyor musunuz. bu seneyi ?ampiyon bitirip, yeni stad?m?zda ?ampiyonlu?u kutlarken, ?nder ?zeni ?ampiyonluk kutlamas?nda onure edip, dakikalarca ona tezahuratlarla hakk?n? teslim etmek. bu tak?m?n ?zerinde eme?i ?ok.
      +1903

Yorum Yap

Aslı Huseyin Can Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ne d??l?yorum abilerim biliyor musunuz. bu seneyi ?ampiyon bitirip, yeni stad?m?zda ?ampiyonlu?u kutlarken, ?nder ?zeni ?ampiyonluk kutlamas?nda onure edip, dakikalarca ona tezahuratlarla hakk?n? teslim etmek. bu tak?m?n ?zerinde eme?i ?ok.
        +1903+1903

Yorum Yap

Ntvsporda yorum yaparken hala aktif olarak g?revdeymi? gibi benimsiyor tak?m?.

Yorum Yap

?nder hoca bu tak?m?n yaraticilarindan yi?idi ?ld?r hakkini yeme demi? atalarimiz yapt??? yorumlarda hala besiktasla beraber yasiyormus hissi veriyor ve bu tak?m?n hala arkasinda oldu?unu belli ediyor ve biz b?yle inan?l? bir adam? yolluyoruz nas?l bir anlayistir hala inanam?yorum

Yorum Yap

dun programi yokmuydu ? adami hic yakaliyamiyorum

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Vard?.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Vard?.
                  hmm tekrarini ariyacagim bakalim nerden bulucaz

Yorum Yap

Vard?.
                    http://www.ntvspor.net/video-galeri/90-1-aralik-2014

Yorum Yap

Vard?.
                      http://www.ntvspor.net/video-galeri/90-1-aralik-2014
                      saol kardesim

Yorum Yap

Y?netimin en do?ru projelerinden biririydi ?nder hoca,ama malesef paral? y?neticiler profesyonellerin ba?ar?s?n? hazmedemiyor.Yaz?k oldu ?nder hocaya..

Yorum Yap

Aslı Baris Tokul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?nder hoca bu tak?m?n yaraticilarindan yi?idi ?ld?r hakkini yeme demi? atalarimiz yapt??? yorumlarda hala besiktasla beraber yasiyormus hissi veriyor ve bu tak?m?n hala arkasinda oldu?unu belli ediyor ve biz b?yle inan?l? bir adam? yolluyoruz nas?l bir anlayistir hala inanam?yorum
                          D?zenin adam? de?ildi hocam. Bildi?in zaman?ndaki k?y enstit?lerindeki idealist ??retmenler gibiydi.

Adam?n BJK TV'de ??kt??? program? izlemi?tim, yapmak istedi?i ?eylere kul?pteki ?mr? yetmi? olsayd? belki bundan sonra alt yap?dan adam gibi oyuncu ??kabilecekti. Hem labaratuar, hem de feeder kl?plerde oynama tecr?besiyle. Belki futbolcu neden sakatland? diye d???nmeyecektik. Belki gencecik elemanlar? yakalacakt?k projeleriyle belki diye olumlu ?eyler ?ok.

Ama ?n?m?ze her daim kamerunlu defans, Ba?ak?ehir sporun kaptan? defans ??kacak.

?yiyi g?rmemiz her daim zor oldu zaten. Vural?m abal?ya moduna girdik kul?p?e. Daha da ?nder hoca gibi idealist birisi ?ok ?ok zor gelir.

*/Bu yaz? boyunca skorsal yazmad?m hi?*/

Yorum Yap

Aslı Fatih Hasat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Baris Tokul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            D?zenin adam? de?ildi hocam. Bildi?in zaman?ndaki k?y enstit?lerindeki idealist ??retmenler gibiydi.

Adam?n BJK TV'de ??kt??? program? izlemi?tim, yapmak istedi?i ?eylere kul?pteki ?mr? yetmi? olsayd? belki bundan sonra alt yap?dan adam gibi oyuncu ??kabilecekti. Hem labaratuar, hem de feeder kl?plerde oynama tecr?besiyle. Belki futbolcu neden sakatland? diye d???nmeyecektik. Belki gencecik elemanlar? yakalacakt?k projeleriyle belki diye olumlu ?eyler ?ok.

Ama ?n?m?ze her daim kamerunlu defans, Ba?ak?ehir sporun kaptan? defans ??kacak.

?yiyi g?rmemiz her daim zor oldu zaten. Vural?m abal?ya moduna girdik kul?p?e. Daha da ?nder hoca gibi idealist birisi ?ok ?ok zor gelir.

*/Bu yaz? boyunca skorsal yazmad?m hi?*/
                            Ah ah brezilya da feeder kulubumuz olacakt? ?imdi, ucuza brezilyadaki oyuncular? feeder kl?be transfer edecektik. 2-3 y?l sonra T?rkiye'ye gelecekti oyuncular. Yanar?m Yanar?m buna Yanar?m

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

i?imden bi ses hala kul?pte s?z hakk? varm?? gibi diyor. ke?ke gizliden gizliden y?r?tse i?i.

Yorum Yap

gecenlerde bjk tv'yi izlerken,tesislerin icerisini gosteriyorlardi,orada soguk odayi acip gosterdiler,....Lab diye bir ibare de vardi kapisinin ustunde,sasirdim kaldim,bu Onder hocanin cok istedigi rejenerasyon odasi dedigi sey degil mi diye takildi kafama,milan LAB modeli vardi kafasinda onun bir parcasini almis getirmis mi yoksa dedim durdum,goren,ya da bilen var mi ??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X