Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?zlanda i?in formalite olsa dahi yenecegimizi d???nm?yorum.

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Aslı Bilal Pay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ben hala dogru dizilis oldugunu dusunuyorum.

Tore de olsa cuk olacakti.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Abi nas?l do?ru dizili? forvetsiz nas?l pozisyona giricek bu tak?m zaten heriflerin defans? duvar gibi
      0-0 da tutmak istiyor. Bogacak maci.
      Yerse cenki toreyi vs alacak. Ki atarsa tamamen kitlicek maci.

Ben ters tepecegini dusunmuyorum. Tore olsa hakan yerine daha iyi olabilirdi.

Yorum Yap

Bu dizili?ten cac?k olmaz bak?n gorun ilerde top tutamazlar santraforsuz ...

Yorum Yap

?imdi ben ?unu anlamad?m;

?zlanda ve ?ek Cumguriyeti'nin oldu?u grupta son ma?a play off oynama avantaj? ile girdik diye ba?ar?l? m?y?z ?

?u an bu ma?a ?u pozisyonda ??kmam?z ay?pt?r.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu dizili?ten cac?k olmaz bak?n gorun ilerde top tutamazlar santraforsuz ...
            ?u dizili?le ileride top tutmam?za imkan yok

Yorum Yap

Kazakistan ve Letonya'n?n bulundu?u bu zay?f, 6 tak?ml? grupta bug?n kaybedersek 4. olacaz. Beni kimse ?ek Cumhuriyeti ve ?zlandan?n iyi tak?mlar oldu?una da inand?ramaz. Gayet vasat tak?mlar. Hollanda'nin hayati kaym??. Yemi?im o kabaday?n?n futbol bilgisini. Bir zahmet 3. olsun.

Yorum Yap

Aslı Semih Ba?kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?imdi ben ?unu anlamad?m;

?zlanda ve ?ek Cumguriyeti'nin oldu?u grupta son ma?a play off oynama avantaj? ile girdik diye ba?ar?l? m?y?z ?

?u an bu ma?a ?u pozisyonda ??kmam?z ay?pt?r.
                Kat?ld??? her turnuvaya g?re Hollanda i?in de kafadan lider diyorduk. Futbol bu abi i?te.

Yorum Yap

S?rf cenk oynamas?n diye milli tak?m?n kaderiyle oynuyor

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Milli tak?m?m?z?n antren?r? ele?tiriliyor, ?stelik hakaret k?f?r?n bini bir para. Yemin ediyorum bu durumu anlamakta g??l?k ?ekiyorum, ?stelik hepimizden ?ok ?ok daha iyi bildi?i futboldaki kadro tercihlerinden ?t?r?.
                    Evet o kadar biliyor ki bu kolay gruptan can cekise cekise cikmaya calisiyoruz. Arkadasimiza gore hoca elestirilemez. Bence suan butun mahallesi bu kardesimizle gurur duyuyordur.
                    Ele?tirilmesinden ziyade "?erefsiz" "namussuz" "allah belan? versin" "haysiyetsiz" "yav?ak" "fato?" s?zlerine itiraz ediyorum. Ben bu s?zleri ne s?yleyenlere ne de bu forumun kalitesine yak??t?ram?yorum

Yorum Yap

Topal - tore olmaliydi ilk 11.
                      Hakan- ozAn. Gereksiz

Yorum Yap

?ekler ma??nda elin gevuru bizim i?in sayg? duru?unda 1 dakika ??t?n? ??karmazken, burada sayg? duru?unda tekbir sesleri

Nas?l bir toplum haline geldik !

Yorum Yap

O?uzhan dedi ?d?m koptu....

Yorum Yap

Milli tak?m?m?z?n antren?r? ele?tiriliyor, ?stelik hakaret k?f?r?n bini bir para. Yemin ediyorum bu durumu anlamakta g??l?k ?ekiyorum, ?stelik hepimizden ?ok ?ok daha iyi bildi?i futboldaki kadro tercihlerinden ?t?r?.
                            Evet o kadar biliyor ki bu kolay gruptan can cekise cekise cikmaya calisiyoruz. Arkadasimiza gore hoca elestirilemez. Bence suan butun mahallesi bu kardesimizle gurur duyuyordur.
                            Ele?tirilmesinden ziyade "?erefsiz" "namussuz" "allah belan? versin" "haysiyetsiz" "yav?ak" "fato?" s?zleri. Ben s?zleri ne s?yleyenleri ne de bu forumun kalitesine yak??t?ram?yorum
                            Bunlar? ben s?yledim az bile s?yledi?imi d???n?yorum di?erlerini s?ylersem nopost al?r?m

Yorum Yap

Ele?tirilmesinden ziyade "?erefsiz" "namussuz" "allah belan? versin" "haysiyetsiz" "yav?ak" "fato?" s?zlerine itiraz ediyorum. Ben bu s?zleri ne s?yleyenlere ne de bu forumun kalitesine yak??t?ram?yorum
                              Hakaretlere hayir ama Fatih Terim mafyatik bir kisidir. Bu tur tiplerin Turk futbolundan silinmesini temenni ediyorum.

Yorum Yap

?anl? Be?ikta??m oleyyy diye tezah?rat mi duyuyorum ben ☺

?anl? milli tak?m m?? haha

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X