Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

T?rkiye - ?zlanda (1-0)

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Fatosun korkmasi normal ilk mactan dolayi.
    Bi durun bakalim.
    Severim ben 4-6-0 yada 3-7-0
    )

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Ge?en ma?ta ?u orta alan?n ne faydas?n? g?rm?? de ayn? ?ekilde sahaya s?rd? bilmiyorum. ?ek cumhuriyeti ma??ndaki gibi tesad?f bir galibiyet gelirse ?mparator, gelmezse futbolculara giydirilir. ?u adam ve benzerlerinden bi kurtulsak art?k.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Nobre ?u tak?mda neden oynamaz anlam?yorum
        Uyan McFly! 2015'teyiz...

Yorum Yap

Ne yaptigimiz ne oynadigimiz belli degil 4-2-3-1 basladi 3-4-3 e d?nd? olmadi 4-6-0 d?nd? ne sistem var nede istikrar ,fatih terimin tek artisi iyi gaz veriyor olmasi geri kalani ?yle karambole geli?iyor..

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Aydemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            fatih Terimin Be?ikta?'la ne s?k?nt?s? olcak ya sa?malamay?n.
            Her?ey bizim ?zerimize oynanan bir oyunmu? gibi g?stermeyide b?rak?n ??nk? art?k dalga konusu olmaya ba?l?yoruz.
            Fatihin bize bi s?k?nt?s? olsa cenkle oguzhanda oynamazd?.
            Fatihin Be?ikta?l?larla sorunu var deyip oynatmad???n? d???nmek bence ?ok sa?ma ve ?ocukca.
            Kardes her boka atarli atarli yazma ne cocuklugu bos bos konusma . Zahmet olmus onlarida oynatmasi lig liderinin en formda yerlilerini oynatmis diye bide tesekur mu edelim . Gokhan Torenin neden oynamadigini bir izah et bizde bilelim ne eksigi var mesela Volkan Senden he cok bilmis kardes?

Sizin gibi bir sayg?s?za vercek cevab?m yok benim.

Yorum Yap

Milli tak?m?m?z?n antren?r? ele?tiriliyor, ?stelik hakaret k?f?r?n bini bir para. Yemin ediyorum bu durumu anlamakta g??l?k ?ekiyorum, ?stelik hepimizden ?ok ?ok daha iyi bildi?i futboldaki kadro tercihlerinden ?t?r?.

Yorum Yap

Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Milli tak?m?m?z?n antren?r? ele?tiriliyor, ?stelik hakaret k?f?r?n bini bir para. Yemin ediyorum bu durumu anlamakta g??l?k ?ekiyorum, ?stelik hepimizden daha iyi bildi?i futboldaki kadro tercihlerinden ?t?r?.
                Bu kadro art niyetli bi kadrodur ortada ne bi sistem var ne bi dizili? bu adam?n futbol taktik zekas? s?f?rd?r kusura nakmay?n ama bana kimse bu herifi savunmas?n

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Aydemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  fatih Terimin Be?ikta?'la ne s?k?nt?s? olcak ya sa?malamay?n.
                  Her?ey bizim ?zerimize oynanan bir oyunmu? gibi g?stermeyide b?rak?n ??nk? art?k dalga konusu olmaya ba?l?yoruz.
                  Fatihin bize bi s?k?nt?s? olsa cenkle oguzhanda oynamazd?.
                  Fatihin Be?ikta?l?larla sorunu var deyip oynatmad???n? d???nmek bence ?ok sa?ma ve ?ocukca.
                  Kardes her boka atarli atarli yazma ne cocuklugu bos bos konusma . Zahmet olmus onlarida oynatmasi lig liderinin en formda yerlilerini oynatmis diye bide tesekur mu edelim . Gokhan Torenin neden oynamadigini bir izah et bizde bilelim ne eksigi var mesela Volkan Senden he cok bilmis kardes?

Sizin gibi bir sayg?s?za vercek cevab?m yok benim.
                  Saygidan soz edeceksen ilk mesajini iyi oku cocukca ve sacmalamayin kelimelerin yetirince saygisizdi forumda bir cok kisiye bu uslupta cevap verdigini gordum bende hak ettigin tarzda cevap verdim sayin Memisoglu . Konuya gelince herkesin tepkileri ayni yonde olunca karnindan konusmaya basladin sanirim yada Volkan Sen Gokhan Tore kiyasinda verecek cevap bulamayinca sacmaladigini anladin . Pesimist taraftar benimde en sevmedigim cinstir ama Fatih Terimin bizimle ve oyuncularimizla sorunu oldugunu gormek soylemek realist bir yaklasimdir . Sanirim istedigin cevabi aldin saygiyi senin gibi ergen ergen konusan birinden ogrenmeyecegim hadi selametle aykiri genc

Yorum Yap

Aslı Fatih Perincek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Milli tak?m?m?z?n antren?r? ele?tiriliyor, ?stelik hakaret k?f?r?n bini bir para. Yemin ediyorum bu durumu anlamakta g??l?k ?ekiyorum, ?stelik hepimizden ?ok ?ok daha iyi bildi?i futboldaki kadro tercihlerinden ?t?r?.
                    Evet o kadar biliyor ki bu kolay gruptan can cekise cekise cikmaya calisiyoruz. Arkadasimiza gore hoca elestirilemez. Bence suan butun mahallesi bu kardesimizle gurur duyuyordur.

Yorum Yap

Ben hala dogru dizilis oldugunu dusunuyorum.

Tore de olsa cuk olacakti.

Yorum Yap

Ha bu arada Fatih Terim gibi mafyatik tiplere saygi duymuyorum ve iyi hoca olmayi birakin iyi insan oldugunu dusunmuyorum.

Yorum Yap

T?rkiye - ?zlanda | 13 Ekim Sal? - 21.45

Adamlarin milli marsi ile titanic filmine gittim yahu.
                          O ney love story marsti ole.

Yorum Yap

Atmosfere bak be. 4-6-0 takti?i yeni san?r?m. Takti?e kesinlikle laf?m yok ama T?re'nin olmamas?n? halen anlam?? de?ilim. Volkan'?n ne fazlas? var ki 11'de ba?l?yor?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Ben hala dogru dizilis oldugunu dusunuyorum.

Tore de olsa cuk olacakti.

Abi nas?l do?ru dizili? forvetsiz nas?l pozisyona giricek bu tak?m zaten heriflerin defans? duvar gibi

Yorum Yap

Ozzi yi de oynatmasayd?n l?tfetmi?sin kabaday? bozuntusu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X