Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Su? bizim tak?mda. Ellerimizle hem ?ampiyonlu?u hemde ikincili?i verdik.

Yorum Yap

Son haftalarda Akhisar kadar bir taraf?n? y?rtan bir tak?m g?rmedim !!!

Yorum Yap

Valla ben wedersonun taca gitmesin diye fenerli oyuncunun aya??na att??? ve akabinde k?rm?z? kart olan pozisyondan sonra b?rakt?m izlemeyi. Yar?n da kodumun lig tvsini iptal ettirece?im. Size de tavsiye ederim.

Yorum Yap

Gs'yi evlerinde yenelim de ba?ka bi?ey istemiyorum. Kim ?ampiyon olursa olsun.

Yorum Yap

Haftaya Be?ikta?l? say?s?nda patlama olacak desenize.

Yorum Yap

Y?netim istifa....

Yorum Yap

gol nas?l oldu beyler ?

Yorum Yap

Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Hasim Cinki tarafından Gönderilmiş
                  Hi? ?a??rmad?m bu g?ven denen g?t , ben anlam?yom bu rakipler bize niye b?yle top kapt?rm?yor hi?????
                  Ya birakin Allah askina su anadolu takimlarina sallamayi. Antep macinda yuzde yuzluk 10 tane gol pozisyonuna girip atamiyoruz sonra Antep bize karsi niye boyle oynadi.
                  Adama sorarlar once siz FB maclarinda ne yaptiniz diye! 2 macta 0 puan aldik heriflerden halen gelmis Mersin'den medet umuyoruz. Bu yonetim ve futbolcu kitlesi ile sampiyonluk zor.
                  aynen!!!

su macta mersine laf s?yleyen carpilir vallah...
                  adamlar 10 kisi bile gol? aradi, ama sansizlik 3 topu direkden d?nd?...

Yorum Yap

Tamamen Be?ikta?'?n su?u.

Yorum Yap

Forza kuruldugundan bu yana ayn? hikaye,Turk ve Dunya futbolu kapans?n,belki o zaman sampiyon oluruz,y?llard?r tum anadolu tak?mlar?na bela okumalar,kalecilere defans oyuncular?na kufur etmeler,bir ki?ide ??k?p demezki biz neden hi? derbi kazanam?yoruz,kume dusmu tak?mlarla berabere kal?yoruz,kars? kars?ya oyuncular?m?z golleri atam?yor,1-0 dan sonra hep geriye yaslan?yoruz,y?llard?r bir tane gol kral? ??kartam?yoruz,adamlar butun branslarda show yaparken,basketbolda avrupada yar? final oynarken, sen kendi liginde bile play off a kalam?yorsun,hep baskalar?ndan medet ummak,hep sucu baskalar?na atmak,serefli ikinclikler,sevinmek icin sevmedik gibi hep fakir edebiyatlar? bu klubu bu hale getirdi...Neyse,iyi ak?amlar herkese..

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        gol nas?l oldu beyler ?
                        20 numarali haysiyet ve serefs sahibi futbolcu cezas sahasinin girerken pis salladi, bana g?re kalecinin sansi yoktu...

Yorum Yap

Aslı Murat ?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Elaleme de?ilde bizim top?ulara diyecek laf bulam?yorum sezon sonu hepsine tek tek yaz?cam alacam No postu mu yaz tatiline ??kacam... Eserinizle ?v?n?n milyon dolarl?k (....)

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                          yapma sak?n daha transfer topi?inde i?kence ?ekece?iz
                          Haftaya netle?irleri konu?acaz
                          be?ikta? maxi pereiray? bitirdi ?n?m?zdeki g?nlerde imzaya gelecek denip zawasisko isimli maritimonun sa? bekini alaca??z

dur karde?im daha burada hepimiz ??ld?raca??z!!!!!

Yorum Yap

Gene 3. olupta Bilic kal?rsa kimse a?la?mas?n, b?y?k camialarda ?ampiyon olamayan gider ki Bilice 2 sene verdik, he Bursay? rakip g?renlere Bilicle 3.l?kler m?stahak.

Yorum Yap

Yaz?klar olsun vallahi yaz?klar olsun... Bu iki sar???n da haftalard?r oyun oynamadan son dakikalarda kazan?yor, bir de bizim halimize bak. Adalat yok adalet... A?layaca??m sinirimden !!

Yorum Yap

Kendimiz ettik kendimiz bulduk. Y?llard?r final ma?lar?n? oynayam?yoruz...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X