Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Fb son hafta ?nder Hoca'ya bile puan kaybedebilir. Biz son dk ya kadar tetikte olmal?y?z. Kendi i?imizi yap?caz ?nce, ba?ka ?are yok. En k?t? ?L elemesine gideriz, 3.'l?k b?yle bir hikayeye yak??maz.

Allah'?m ??k?rler olsun. Her ?ey kendi elimizde bundan sonra, Antep ma??nda puan kaybetmemizin hi? bir ?nemi kalmad? art?k. Hadi ?ocuklar...

Yorum Yap

Aslı Yavuz Selim Cetin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      forumdan takip ediyorum simdi son 10 dakikada erciyesin penaltisi ve golu verilmedi, fenerin penaltisi ve golu verilmedi .

dogru mu?
      erciyesin penalti gol verilmedi %100 du. fb iicn ise gol ofsayt penalti bence tartisilir gibiydi.
      + erciyesin gol? vermi? olsayd? o pozisyonda olmazd? d?nen topta o pozisyon oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap

?pler yine elimizde. T?m ma?lar? kazan ve ?ampiyon ol. S?per oldu.

Yorum Yap

Zafer inananlarindir.

Yorum Yap

Caner'in atilmasi gerekiyordu.. faul bile vermedi.. donen pozisyona bir de faul uydurdu fener lehine.. orta hakem de nanaydi.. ama diego'nun hareketini yememesini takdir ettim.

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?ok ??k?r be...
                Ge? akhisar? ve konyay? sana yak??an? yap..
                Gayseye aln?m?z ak ??k?p ?l?m?ne sava?..
                hadi g?z?m s?ra bizde!
                Gs bir bok yok ,takimima guveniyorum da ma? yosmalarin sahasinda hakemi dusundukce afakanlar basiyor..

Yorum Yap

la fener yine umutland?rd?n bizi, hey allah?m ne sa?ma tak?m ?u fener.

Yorum Yap

kopunca gs yi 5:0 yenecegimizi dusunuyodum simdi potaya girince zor diyorum

Yorum Yap

Artik hakemdi makemdi oydu buydu yok cikican alican 4 maci sampiyon olmak istiyorsan bu kadar basit.

Yorum Yap

Fatih Tekke adams?n...

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Emrah Atak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Emrah Atak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ulan 3. Dk a?t?m 1-0 olmu?, dedim bu ma? izlenmez a?t?m survivor i 1-1 olmu?. A?ay?m m? acaba fener ma??n?
                          zaaaaaaaaaaaaaaaa ulan vallahi izlemedim,tuttu be

keyfim yine yerine geldi. ALIN ulan ?u 4 ma??, gelsin ?AMPIYONLUK
                          Bundan sonra her hafta 3. dakika da ma?? a??p kapat?yorsun abi biz anlamay?z
                          ?ampiyonluk gelsin de Erdal, her ?eyi Yapar?m

ilk ayak akhisar,yar?n oraday?z. Hadi olm be,G?ld?r?n y?z?m?z?.

Yorum Yap

Aslı Cuneyt Baysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ericyes'e helal olsun. Galibiyet haklar?yd? ama bize beraberlik de yar?yor. ?N?. haftasonu Gs de puan kaybeder
                            Galatasaray'?n yenilmesi laz?m, beraberlik ?ok i?imize yaramaz.

Yorum Yap

wuhuuuuuuuuuuu

Yorum Yap

Erciyesin gol?n? vermedi ?erefsizler

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X