Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Saniye saniye ?ike g?r?nt?leri

Yorum Yap

Aslı Samet Sevim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Saniye saniye ?ike g?r?nt?leri

videosu;

https://twitter.com/BizimSadece/stat...54244141129728

Yorum Yap

?roni yapm?? demi ?

T?rk Telekom Arena'da Galatasaray'a 1-0 yenilen Gen?lerbirli?i'nde teknik direkt?r Mesut Bakkal, L?G TV'ye a??klamalarda bulundu.Galatasaray'a 1-0 ma?lup olan Gen?lerbirli?i'nde teknik direkt?r Mesut Bakkal, ma? sonras?nda de?erlendirmelerde bulundu.S?zlerine ma??n hakemi Halis ?zkahya'y? tebrik ederek ba?layan Mesut Bakkal, "Hakemi tebrik ediyorum. ?ok g?zel bir ma? y?netti. Uzun s?redir b?yle avantajl? oynatan ve g?rd???n? ?alan bir hakem g?rmemi?tim" dedi.Ma??n son dakikas?nda Stancu'nun pozisyonuna ?ok ?z?ld???n? s?yEn ?z?ld???m pozisyon son dakikadaki stancunun pozisyonuydu. Aya??n? uzatamad?. O gol? atsayd? santras? bile yap?lmayacakt?. Biz bug?n ?ok iyi oynad?k. Aya?a pas yaparak ?ok iyi organize olduk. Rakibimize de pozisyon vermedik. Sadece Umut'un bir pozisyonu var. Sneijder'in gol?nde de ribaundu alamad?k ve o da gol? yapt?. Oynad???m?z oyunun kar??l???n? almam?z gerekiyordu" ?eklinde konu?tu.

Yorum Yap

gen?ler son ma? bize geliyor. Ankarada sa?lam bir kapak laz?m hemde uzunca y?llar unutulmayacak bir kapak! o kaleci dallamas?na stancuya cavcava..

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2nibq6a.jpg
Görüntüleme: 2
büyüklüğ?:  12.7 KB

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              gen?ler son ma? bize geliyor. Ankarada sa?lam bir kapak laz?m hemde uzunca y?llar unutulmayacak bir kapak! o kaleci dallamas?na stancuya cavcava..
              Kimse gitmez ki ma?a

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ayyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Dilerim Allah'tan olurda e?er mabedimiz yeni sezona yeti?irse ilk ma??m?z gen?lerle olsun!!

Anlad?n?z demek istedi?imi

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Yorum Yap

?nan?l? biri olarak bu sahtekarlar?n bu ?ekilde kazanmalar?n? ?u ?ekilde yorumlamak isterim, Allah bunlar? hak ettikleri cezay? vermek i?in, daha fazla ?z?lmeleri i?in sonuna kadar getirdi, ?imdi son iki ma?? kaybedip hak ettikleri kadar ?z?lecekler...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?nan?l? biri olarak bu sahtekarlar?n bu ?ekilde kazanmalar?n? ?u ?ekilde yorumlamak isterim, Allah bunlar? hak ettikleri cezay? vermek i?in, daha fazla ?z?lmeleri i?in sonuna kadar getirdi, ?imdi son iki ma?? kaybedip hak ettikleri kadar ?z?lecekler...
                    Biz yensek bile Rize'yi 5 lerler.

Yorum Yap

[QUOTE=Bora ?zdil;459299]Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2nibq6a.jpg
Görüntüleme: 2
büyüklüğ?:  12.7 KB[/QUO
                      d?nyadaki bazi insanlar gercekten utanmali...

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Karde? 25 senedir bekliyoruz Allah bunlara verecek diye ama seni bilmem benim g?c?m kalmad? bekleyecek.

Yorum Yap

.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Alpturk Budak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Saha d???nda bitmi? bir ligi saha i?inde kazanmak nas?l m?mk?n olacak biri bunu a??klas?n.
                            Bal?kesir'e,Akhisar'a,Gaziantep'e puan vermemi? olsayd?k biz d??ar?daki oyunu da bozard?k. Su?luyu uzakta aram?yorum ?ahsen.
                            Adamlar atanla tutan? ba?l?yo siz hala tutturmu?sunuz antep akhisar diye. Sen 15 puan? hakem hatalar?na kurban ettin.
                            Bak g?zel kardesim c?mlenin sonuna '?ahsen' yazd?m,bu benim fikrim oldu?unu belirtir. Ikinci olarak siz kim, biz kim?
                            Bir tane derbi kazanama,son hafta Akhisar ma??n?n ilk yar?s?nda ?l? gibi sahada dola?,Balikesirde puan b?rak vs.. sonra burda do?al olarak Gen?lerin mal kalecisi konu olur.
                            Ben ?ike yok, ya da hakemler yavsak de?il demiyorum. Bir oyun varsa biz bunu bozard?k, a??zlar?n?n i?ine vura vura bozard?k.

Yorum Yap

?lahi adalet diye bir ?ey g?rmedim ben ?uana kadar, oyunu kural?na g?re oynamam?z ?art art?k yoksa daha ?ook kalbimiz tekler b?yle.

Yorum Yap

ke?ke dedi?in olsa abi. ama ben art?k adalete falan inanm?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X