Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Art?k kesin emin oldum ki bu sene futbol ?ans? fb de. Hem tecr?be hem ?ans rakipte, hem tecr?besizlik hem ?anss?zl?k bizde. Bu ?artlarda maalesef benim umudum gitgide azal?yor

Yorum Yap

Adamlar ilk 15 dakikada fi?i ?ekmeyi de ??rendiler. Allah yard?mc?m?z olsun bu ligde...

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        yok abi bu adamlar puan kaybetmiyor.. sampiyon olmak istiyorsak kadik?ye yenilgisiz t?m maclari kazanarak gidicez ve feneri kadik?yde yenicez baska bir yolu yok
        Sezon ba?? form tutmam??ken k?t? giderken hakemler sayesinde zirvede kald?lar ?imdi onun kayma??n? yiyorlar. Yar?n bir g?n yine formsuz bir d?neme girseler yine hakemler kol kanat gerecek. Aziz Y?ld?r?m'da ??k?p ?ampiyonluk garantisi veriyor orada burada. Ben de veririm tabi onun yerinde olsam.

Yorum Yap

Karab?kl? futbolcular sanki ilk defa ma?a ??km?? gibiler paslar falan ?ok alakas?z.Amat?r tak?m havas?ndalar.Bal?kesirin kalma ?ans? bu Karab?kten fazla.

Yorum Yap

Karab?k fena oynam?yo ama o Bal gol? feneri kurtarabilir ?aka gibi ya selcuk bide

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              yok abi bu adamlar puan kaybetmiyor.. sampiyon olmak istiyorsak kadik?ye yenilgisiz t?m maclari kazanarak gidicez ve feneri kadik?yde yenicez baska bir yolu yok
              Sezon ba?? form tutmam??ken k?t? giderken hakemler sayesinde zirvede kald?lar ?imdi onun kayma??n? yiyorlar. Yar?n bir g?n yine formsuz bir d?neme girseler yine hakemler kol kanat gerecek. Aziz Y?ld?r?m'da ??k?p ?ampiyonluk garantisi veriyor orada burada. Ben de veririm tabi onun yerinde olsam.
              Bosu bosuna oynuyoruz bu ligde o zaman avrupada basarili olalim bari

Yorum Yap

Bu hakemler Alper'in kendini yerden yere atmas?n? nas?l yiyor arkada?, anlamak m?mk?n de?il...

Yorum Yap

Sel?uk son ?utuyla fabrika ayarlar?na d?nd?.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bosu bosuna oynuyoruz bu ligde o zaman avrupada basarili olalim bari
                    Hakem hatalar?yla kazan?lan puanlar? ??kars?nlar b?t?n tak?mlardan Fener ?u anda zirvenin en az 10 puan gerisinde olurdu. ?stedi?i kadar iyi oynas?n kazans?n biz kazand?k?a o fark ?yle kal?rd?. ?imdi durum tam tersine d?nd? biz istedi?imiz kadar iyi oynayal?m kazanal?m Fener'i zirveden indiremiyoruz.

Yorum Yap

Karab?k?

Yorum Yap

alpersiz oynasalar bir kac hafta puan kaybederler ama nerde..

Yorum Yap

kale bos volkan kalede yok ama karab?kl? adam topu ?ska geciyor..

Yorum Yap

?u fener nas?l bir tak?m ya ta?a bile itiraz ediyorlar.

Yorum Yap

c?neyt ?ak?r aman g?khanc?m sakin ol huzurumuz ka?mas?n dedi herhalde

Yorum Yap

Cok uyu?uk bi mac fb rakiplerini uyutarak kazan?yor her mac tempo 0 ama kazanmas?n? ve skorunu korumas?n? biliyolar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X