Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ozgur Can tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Pozisyonda faul varmiydi mehmete.guntekin faul diyor
    Az ?nce yazd?m pozisyon sabaha kadar tart???l?r penalt? m? de?il mi diye ama pozisyondan ?nce Mehmet'e net faul var zaten
    Pozisyon net faulse penalt? sabaha kadar tart???lmaz -ki net faul var.- Pozisyon net penalt? de?il. G?ntekin garibim ??rp?n?yor anlatmaya Allah'?n ?eytan?na [emoji35]

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ridvan varya tam tilki
      Bir insana niye ?eytan diye lakap takarlar? Lakab?n?n hakk?n? veriyor.

Yorum Yap

fener bu sene sadece yan hakemlerden ?ok net 10 puan kazanm??t?r.

Yorum Yap

ulan bu deli olacam ?erefsiz hakemler y?z?nden....

Yorum Yap

Yahu adam? itmi?ler yere d??erken haz?rolda d??en birisini g?rd?n?z m? hayat?n?zda. Dengesiz d??erken tabi ki de kollar? a??k olacak.

Yorum Yap

Hahaa guntekin icten ice deli oluyor

Yorum Yap

Be?ikta? 56 Hafta 2 Penalt? Fenerbah?e 13 Hafta 7 Penalt? ald? abi y?netim neden susuyor anlamad?m yaa barkovizyon g?steri yapsak en az 1 penalt?m?z var verilmeyen bu sene

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ridvan varya tam tilki
                  fbtvden daha fbli olan iki kanal var biri ntvspor di?eri ntv.

Yorum Yap

Ben de vine dan izledim pozisyonu, az ?nce penalt? demi?tim ama orda Akg?n'e olan m?dahele tam g?z?k?yor. Penalt? de?ilse e?er Akg?n'e faul oldu?u i?in, topu g?r?p g?rmemesi ile alakas? yok.

Yorum Yap

Buna penalt? diyenler idaa oynam??t?r herhalde... yaz?k be burda bile penalt? diyorsunuz. .

Adam bir defa topu bile g?rm?yor top ele ?arp?yor el topa gitmiyor bunuda g?rm?yorsan?z tart??maya gerek yok faul den bahsetmiyorum bile..

Moralim ?ok feci bozuldu. . Orospu ?ocuklar?. .. haram s?kk?m olsun ?eref yoksular?. .

?iken?n kral? yap?l?yor kimse ??k?p konu?muyor. . Haysiyetsiz sat?lm?? herifler. . Ben ??k?yorum delircem yoksa

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

??k?n bas?n a??klamas? yap?n habire bas?n a??klamas? yap?n g?ndemi s?rekli me?gul etsin bu konu. Ne kadar bask? kurar?z Aziz'in oldu?u bir ligde bilmiyorum ama Allah a?k?na yap?n ?unu.

Yorum Yap

o s?fats?z mahmut uslnun b?yle ma?lardan sonra ??k?p konu?mas?n? istiyorum ama kendisi su kat?lmam?? oldu?u i?in konu?amaz.

Yorum Yap

Adamlar?n kendi forumundan yorumlar? okuyun da ?yle karar verin kim hakl?

''30 yas?nday?m? h?seyin g??ek in bizi ipten ald???n? g?rd?m hakkaten art?k yaslan?yorum demektir.''

Demi? minik ser?enin biri.

Yorum Yap

Bu sene ?ampiyon olamazsak Bili?e su? bulmam!!!
                              Ligin k?r?lma haftalar?nda b?yle kararlar veriliyorsa yapacak hi? bir?ey yok!!!!

Yorum Yap

Bende penalt? dedim ilk ba?ta fakat tekrar?n? izledi?imde G?khan G?n?l ?ok net itiyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X