Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Milli Tak?m Kadrosu a??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

i? bitti muhtemelen. Bari oyuncular?m?z sakatlanmasa

Yorum Yap

Fatih Terim'in milli tak?m?

Yorum Yap

Oh sinyor my sinyor Why this team is so patates?

Yorum Yap

maalesef yerli oyuncular rahata al??t?.rekabet ortam? kalmad? yabanc? s?n?rlamas? devam etti?i i?in

Yorum Yap

izlanda'n?n kazanmas? ?a??rtmad?.hollanda-?ek cum. el ele ??karlar.Ke?ke hi?bir oyuncumuzu yollamasak.

Yorum Yap

https://pbs.twimg.com/media/BxHgIN6CcAAxHvo.jpg:large

Yorum Yap

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                iste bu y?zden zerre kadar ilgilendirmiyor milli takim... ilgilendirmiyor dedim ama az bile oldu. carsinin darbecilikle suclandigi ?lkenin milli takimi beter olsun...

Yorum Yap

sevindim izlanda ad?na hak ettiklerini ald?lar torpille oynas?n oynamas?n her d?nem 13*14 oyuncuyu iki tak?mdan toplar sadece onlar? oynat?rsan bu milli tak?m bu ?lkenin milli tak?m? olmaz

Yorum Yap

Soylenecek tek sey kand?r?l?yoruz!

Yorum Yap

1- Hukumet kontenjanindan milli takima cagirilan ve hatta kaptanlik verilen oyuncular var.
                      2- Gs ve Fb bu ulkenin 2 yuz karasi. 1 sene birbirini yiyen topculari yilda 2-3 maca inatla cagirip bir arada oynatmaya calismak sacmalik.
                      3- Gokhan Toreli, Cenk Tosunlu, Olcayli ve Pektemekli bir kadroyla ciksak sahaya bundan daha fazla rezil olabilir miydik? Asla.
                      4- Gazla mazla bir yere kadar.. biz lpg'li motor degiliz ki.. Bize gercekten teknik taktik vizyonu genis ve ulke futbolunun gelecegini de hazirlayacak cok saglam bir yabanci t.d lazim.

Yorum Yap

tebrikler izlanda helal olsun size. milyon euroluk (!) adamlar? ezip ge?tiniz. Yalan yok sevindim. Milli tak?m? desteklemeyi b?rakal? ?ok olmu?tu zaten..

Yorum Yap

Siny?r Terim futbolculara k?z?yor.

3-5-2'yi oynatan ve o 11'i sahaya s?ren benim zaten.

Yorum Yap

Sirf lig tv satmak adina marka de?eri diyenler d???ns?n hi? umrumda de?il. 2003-2004 sezonunda Be?ikta? b?yle oynamaya devam eder ise i?imizden oluruz diyip ?n?m?ze ta? koyanlar d???ns?n. O g?nden beri T?rk futbolu adim adim geriye gidiyor. Ektiklerini bi?sinler afiyet ile yesinler...

DarkEagle66

Yorum Yap

Burda ki baz? yorumlar? ?a?k?nl?kla okuyorum, milli tak?m kaybetti diye sevinmekte nedir? Ay-Y?ld?z? her ?arta desteklerim, ki 5 tane futbolcumuz ?a??r?ld? milli tak?ma. ?n?allah ??kaca??z bu gruptan...S?k?ld?m art?k b?y?k turnuvalar? T?rkiyesiz izlemekten...

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Ohhhhhhhhhhhhhhh ?yle ?ok sevindim ki. ?n?allah her ma? yenilir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X