Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Milli Tak?m Kadrosu a??kland?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

y
    Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Onur K?vrak (Volkan/Tolga)

Ozan Tufan - Semih Kaya - Ersan G?l?m - Caner Erkin

Alper Potuk - Salih U?an - Hakan ?alhano?lu

G?khan T?re - Mustafa Pektemek - Arda Turan

Volkan Demirel, Tolga Zengin, ?smail K?yba??, G?khan G?n?l, ?mer Toprak, Ahmet ?al?k, Tar?k ?amdal, Mustafa Yumlu, ?shak Do?an, Mehmet Topal, Nuri ?ahin, Ahmet ?lhan ?zek, Kerim Koyunlu, O?uzhan ?zyakup, Olcay ?ahan, Cenk Tosun, Mevl?t Erdin?, Enes ?nal, Muhammet Demir...
    Salih'in , Alper'in oldugu takimda Ozzie olmayacak ha ? Gg hala acik ars en iyi sag bektir bu ulkedeki , Ozan orta gobekte cok daha iyi hem. Onur da buyuk takim kalecisi falan degil. Belcika maci bu mac falan , lanet gelsin.
    En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 11-09-2014, 20:51.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      y
      Aslı Mehmet Erhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Onur K?vrak (Volkan/Tolga)

Ozan Tufan - Semih Kaya - Ersan G?l?m - Caner Erkin

Alper Potuk - Salih U?an - Hakan ?alhano?lu

G?khan T?re - Mustafa Pektemek - Arda Turan

Volkan Demirel, Tolga Zengin, ?smail K?yba??, G?khan G?n?l, ?mer Toprak, Ahmet ?al?k, Tar?k ?amdal, Mustafa Yumlu, ?shak Do?an, Mehmet Topal, Nuri ?ahin, Ahmet ?lhan ?zek, Kerim Koyunlu, O?uzhan ?zyakup, Olcay ?ahan, Cenk Tosun, Mevl?t Erdin?, Enes ?nal, Muhammet Demir...
      Salih'in , Alper'in oldugu takimda Ozzie olmayacak ha ? Gg hala acik ars en iyi sag bektir bu ulkedeki , Ozan orta gobekte cok daha iyi hem. Onur da buyuk takim kalecisi falan degil. Belcika maci bu mac falan , lanet gelsin.
      Tercihler ki?iden ki?iye de?i?ebilir, illa bu kadro ??ks?n demiyorum. Benim derdim, art?k bu rotasyon ?zerinde bir milli tak?m kadrosu olu?turulmas?. Emre, Sel?uk, Burak, H.Balta vs. isimlerden b?kt?k, usand?k!

Yorum Yap

Bunlardan cac?k olmaz.
        Paray? al yan gel yat.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
        X