Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkada??m ne i?in var Beyaz ?ov'la falan, baz? futbolcular da zaman zaman ba?lan?yor ya da r?portaj veriyor, ?ahsi olarak s?yl?yorum, hi? ho?uma gitmiyor...

Yorum Yap

Karde? sen git 3'l? falan ?ektir ne bileyim git spikerlik yap olmad? git her kanala r?portaj ver ama giyme art?k ?u formay? ya. Be?ikta? formas? alt?nda g?rd???m en yeteneksiz insans?n.

Yorum Yap

Beyaz Tv'ye ba?lan?p "Ahmet abi"ci?ine kapak takacak m?s?n bu gece de?

Yorum Yap

sahaya girmi? amigodan fark? kalmad?

Yorum Yap

Ligin 2. yar?s? hi? yoksun ortal?kta.

Ama su? senden ?ok seni ?srarla oynatan hocada.

Yorum Yap

Sol a??k laz?m diye bir yerlerimizi y?rtt?k maalesef duygusal taraftar?m?z ucuza oynuyor diye ba? tac? yapt?.

Yorum Yap

Kankas? Veli ile birlikte overrated'l???n v?cut bulmu? hali. TDK bu kelimeyi T?rk?ele?tirmeye falan ?al??sa bu ikiliden hangisinin ismini verece?ini d???nmekten telef olur. Sen ne kadar k?t? bir futbolcusun be abicim, sendeki ?ans?n 10'da 1'i olsa ?u tak?mda kupa b?rakmay?z ortal?kta.

Yorum Yap

Ben daha iyi kartal i?areti yapabilirim beni neden oynatmiyor y?netim?

Yorum Yap

Ben bu kadar vas?fs?z top?u g?rmedim ya. Son 10 dakika da yoklukta oyuna s?rersin onun harici bu tak?mda bulunmas? l?tuf..

Yorum Yap

Turkiye'de yeteneksiz olup taraftara gozukmenin en sirin hali, Olcay Sahan olmak...
                      Her mac oncesi ve sonrasi demec vermek, aptal aptal aciklamalar yapmak, sov programlarina baglanmak, hep kendini ovmek, m?thi? sol ayakla yap??t?rmak...
                      Sen var ya Besiktas paf takimina 10 numara bile olamazsin, ?arlatans?n, palya?osun, Besiktas futbol tarihinin en kotu 10 numarasi, calim atamayan 10 numara, Besiktas'i gram seviyorsan hocam formsuzum de, oynama, birak sampiyon olalim, yoksa Pektemek ile ikiniz 4 er yillik kontratlarla umut tacirligi yapmaya devam edeceksiniz, cok yazik!

Yorum Yap

Amigo Olcay

Yorum Yap

Aslı Metin Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Turkiye'de yeteneksiz olup taraftara gozukmenin en sirin hali, Olcay Sahan olmak...
                          Her mac oncesi ve sonrasi demec vermek, aptal aptal aciklamalar yapmak, sov programlarina baglanmak, hep kendini ovmek, m?thi? sol ayakla yap??t?rmak...
                          Sen var ya Besiktas paf takimina 10 numara bile olamazsin, ?arlatans?n, palya?osun, Besiktas futbol tarihinin en kotu 10 numarasi, calim atamayan 10 numara, Besiktas'i gram seviyorsan hocam formsuzum de, oynama, birak sampiyon olalim, yoksa Pektemek ile ikiniz 4 er yillik kontratlarla umut tacirligi yapmaya devam edeceksiniz, cok yazik!
                          i?imi d?ken bir yaz? daha ... ger?ekten yaz?k bize b?yle futbolcularla bir y?l daha vallahi billahi yapamam ben ... ?u olcaydan nefret etti?im kadar kimseden nefret etmedim tak?m?mda ... RABB?M tez zamanda kurtars?n bizi 3 lig top?usundan ...

Yorum Yap

Nefret ediyorum bu adamdan ya.

Yorum Yap

Ama ko?uyor yeaaaaa

Yorum Yap

Orta a?mayan , ?al?m atmayan , her topla bulu?tu?unda kendisine en yak?n arkada??na pas veren sol a????m?z

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X