Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bug?n yine orta kalitede olan tak?m?m?zda s?r?t?yor Olcay ?ahan. Tottenham ma??ndan bu yana ?ok ?ok k?t? performans g?steriyor. ?nceden yazd???m gibi 1-2 sene daha Olcay oynayabilir Be?ikta?'ta. Be?ikta? ula?mas? gereken seviyeye ula??rsa Olcay ?ahan forma y?z? g?remez.

B?yle c?mleler kurmas? normal. Be?ikta?'tan sonra Almanya 2.lig tak?mlar?nda veya en iyi ihtimalle TS'de forma giyebilir.

Bende severim y?re?iyle oynayan oyuncuyu, desteklerim. Be?ikta? b?yle ?ok oyuncu doyurdu. Art?k profesyonelle?mek laz?m.

Sadece Olcay i?in de?il, kim olursa olsun, tak?ma katk? veremeyecek duruma geldi?inde yollar ayr?lmal?. Be?ikta?'?n borcu 900 milyonu a?m??, her ay ba?ka bir kredi ?ekiliyor. Soka?a at?lacak param?z yok.

Olcay ?ahan ?zg?veni y?ksek bir oyuncu. Sahada yapmak istedi?ini biliyor. Bazen yapabiliyor bazen yapam?yor, yetenek meselesi.

Olcay ?ahan'?n ilk 11'de oynamas?n?n sebebi alternatifi olan oyuncular?n gen? oyuncular olmas?. Eminim ki kaliteli bir winger?m?z olsa Bilic Olcay ?ahan'? yedek oturtur.

Kerim b?yle giderse yak?n zamanda Olcay'a ilk 11'i unutturur. Bug?n kendinden emin bir g?r?nt? sergiliyor.

Yorum Yap

Aslı Volkan.Celik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bug?n yine orta kalitede olan tak?m?m?zda s?r?t?yor Olcay ?ahan. Tottenham ma??ndan bu yana ?ok ?ok k?t? performans g?steriyor. ?nceden yazd???m gibi 1-2 sene daha Olcay oynayabilir Be?ikta?'ta. Be?ikta? ula?mas? gereken seviyeye ula??rsa Olcay ?ahan forma y?z? g?remez.

B?yle c?mleler kurmas? normal. Be?ikta?'tan sonra Almanya 2.lig tak?mlar?nda veya en iyi ihtimalle TS'de forma giyebilir.

Bende severim y?re?iyle oynayan oyuncuyu, desteklerim. Be?ikta? b?yle ?ok oyuncu doyurdu. Art?k profesyonelle?mek laz?m.

Sadece Olcay i?in de?il, kim olursa olsun, tak?ma katk? veremeyecek duruma geldi?inde yollar ayr?lmal?. Be?ikta?'?n borcu 900 milyonu a?m??, her ay ba?ka bir kredi ?ekiliyor. Soka?a at?lacak param?z yok.

Olcay ?ahan ?zg?veni y?ksek bir oyuncu. Sahada yapmak istedi?ini biliyor. Bazen yapabiliyor bazen yapam?yor, yetenek meselesi.

Olcay ?ahan'?n ilk 11'de oynamas?n?n sebebi alternatifi olan oyuncular?n gen? oyuncular olmas?. Eminim ki kaliteli bir winger?m?z olsa Bilic Olcay ?ahan'? yedek oturtur.

Kerim b?yle giderse yak?n zamanda Olcay'a ilk 11'i unutturur. Bug?n kendinden emin bir g?r?nt? sergiliyor.
      ?aka olsa gerek ,?zellikle Trabzon ? Akhisar ? Gs ma??ndan ?nce sadece son 4 lig ma??nda 3 asisti var.
      Gs ma??na kadar gayet iyiydi formu.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?aka olsa gerek ,?zellikle Trabzon ? Akhisar ? Gs ma??ndan ?nce sadece son 4 lig ma??nda 3 asisti var.
        ?aka de?il, ?ngiltere'de oynanan Tottenham ma??ndan sonra performans? d??t?. Size iyi gelmi?, bana k?t? gelmi? demek...

Yorum Yap

?aka de?il, ?ngiltere'de oynanan Tottenham ma??ndan sonra performans? d??t?. Size iyi gelmi?, bana k?t? gelmi? demek...
          Sana nasil kotu geldi kardesim Allah rizasi icin ? Trabzon macini izlemedin mi? En sevmeyen adamlar bile hakkini teslim ettiler burada

Yorum Yap

Trabzon ma??nda iyi oynad?. Onu bende kabul ediyorum. Tottenham ma??ndan sonra k?t? performans g?sterdi?ini s?yl?yorum. ?nceki gibi de?il en az?ndan bana g?re. Tottenham ma??ndan bu yana 19 kar??la?maya ??km???z. Olcay ?ahan iki gol kaydetmi? biri 4-0 l?k Sar?yer ma??. Bu 19 ma?ta 5 asist yapm??. Biri 4-0l?k Partizan ma??nda. 19 ma?l?k bir s?re?ten bahsediyorum siz ise Akhisar - Trabzonspor ma?lar?yla savunuyorsunuz. Ben Olcay ?ahan'? sevdi?imi daha ?nce de belirtmi?tim. Olcay ?ahan d??man? fln sanmas?n kimse. Be?ikta? formas? giyen futbolcuya d??manl???m?z?n olmas? s?z konusu olamaz zaten.

Ek olarak sadece asist ve golleriyle de?erlendirilmesini de do?ru bulmuyorum. ?sabetli pas y?zdesi, top kay?plar? da performans?n?n iyi veya k?t? olarak yorumlanmas?ndaki etkenler.
            En son düzenleyen Volkan Çelik; 19-01-2015, 01:05.

Yorum Yap

Yabanc? kural? seneye de?i?ince ilk giden Olcay olur diyen var. Sadece forumdan bahsetmiyorum,kendi aram?zda e?-dost sohbetlerinde de bu muhabbet ?ok yap?l?yor.

??nk? genel bir antipati var Olcay'a kar??. Sebebi de; bir taraftar sahada olsa Olcay'?n verdi?i tepkileri verir. Gol at?nca bo? tr?b?ne ko?ar,twitter da payla?t??? ?eyleri payla??r,"?n?n?'n?n ???kland?rmas? olunca idman sahas?nda farkl? keyif al?yorum ?al??maktan" falan der.

Bu da insanlara inand?r?c? gelmiyor heralde,inanmak istemiyorlar. Ama ben,milyonlarca insan?n izledi?i bir r?portajda "muhte?em sol aya??mla vurdum" diyebilecek safl?kta bir insan?n bu kadar ?eytani ve i?ten pazarl?kl? olabilece?ine inanm?yorum. Bu 1

?kincisi d?z mant?k bakacak olursak seneye tak?mda en az 14 yerli oyuncu olmak zorunda.

Peki ben soruyorum; G?khan T?re'den sonra; o 14 ki?inin i?ine girecek ka? top?u sayabilirsiniz Olcay'? saymadan? Kimisi Tolga der,kimisi Kerim der,kimisi Veli der vs. Ama ?undan eminim Olcay demeden kimse 14'? bulamaz.

Ayr?ca sezon ba??na en az 8 gol 9 asist ortalamas?yla oynayan bir kanat oyuncusu ne t?r bir futbol g?r???yle gereksiz olarak g?r?l?r,bu da ayr? bir tart??ma konusu! Bu ?lkede ka? kanat oyuncusu bu adam?n istatistiklerini yakalam?? (ma? say?s? dahil) ? Varsa ?yle bir yerli kanat hi? durmayal?m,Olcay'?n paras?na oynayacaksa hemen alal?m.

Bana g?re ?lke futbol standartlar?nda sezon ba??na 1.2 milyon y?ll??a,33 ma?,8 gol,9 asistle oynayan bir kanat oyuncusunu akl? ba??nda hi? bir Hoca bir yere g?ndermez. Ve bu istatisti?i 34 ya??na kadar da yaparsa,kendi gitmek istemedi?i s?rece Olcay futbolu Be?ikta?'ta b?rak?r!

Yorum Yap

Adam "Futbolu Be?ikta?ta b?rakmak isterim" dedi diye bile ele?tiri alm??..Pes vallahi

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Olcay'?n ak?l hocas? var kesin, ders ald??? m? diyeyim ak?l dan??t??? m? diyeyim bilmiyorum ama bu i?lerle ilgilenen biri var eminim. Sosyal medyay? ?ok iyi kullan?yor, r?portajlarda kendini taraftara nas?l sevdirebilir can al?c? noktalar? iyi biliyor.
                  Pek ba?ar?l? de?il san?r?m o zaman, bak?ld???nda sevmeyeni en az seveni kadarEn sevmedi?im muhabbettir ama san?yorum olcayinho, olcayovic falan olsayd? ismi bundan baya ?ok sevilirdi.
                  En son düzenleyen Onur Artar; 19-01-2015, 11:02.

Yorum Yap

Abi i?te bu konu s?k?nt?l? konu. Nas?l damardan gireceklerini biliyorlar, Be?ikta?'? ?ok iyi ??zm?? herkes. Olcay ?ahan'?n futbolu Be?ikta?'ta b?rakabilmesinin tek yolu iki y?l sonra bo? s?zle?meye imza atmas?d?r. Bence b?yle olmal?.

Duygusall?k i?in i?ine girdik?e ba?ar?l? olamayaca??z. Holosko'yu Toraman'? doyurduk y?llarca...

Olcay'?n ?nceki sezonlarda g?sterdi?i performanslar? be?eniyordum. Bu sezon Tottenham ma??ndan sonra Olcay kay?p. Umar?m kendine gelir bir an ?nce...

Ama benim kafamdaki Be?ikta? seviyesine ula??l?rsa, bence ula??lmas? gereken seviyedir, Olcay Be?ikta?'ta forma ?ans? bulamaz.

Bizlere yapt??? harekete gelince, ben ?ok tak?lm?yorum bu t?r ?eylere. Bir a?abey Olcay-Quaresma k?yaslamas?nda Quaresma'n?n gel sen oyna s?z?nden bahsetmi?ti. Ona cevaben sus i?aretinden haberiniz yok san?r?m demi?tim.
                    L?tfen Q7-Olcay tart??mas?na girilmesin.

Forma a?k?yla oynayan oyuncu. Tak?m?n seviyesi artmaz ise Be?ikta?'ta b?rakabilir.
                    O abi benim san?r?m karde?im.Yanl?? anlama benim i?inde ?ok ?nemli de?il bu hareketler.Futbolcu o nab?zda buna benzer tepkiler verebilir.Benim anlatmak istedi?im benzer olaylara verilen tepkinin dozunun farkl? olmas?yd?.Hakl?s?n bencede o tart??maya girilmesin
                    En son düzenleyen Onur Artar; 19-01-2015, 11:03.

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Yapma g?z?n? seveyim Olcay m? zeka kokuyo? K?t? demiyorum da sen de ?ok abart?yorsun, forumdan takip etti?im 3-5 adamdan birisin de, Olcay konusunda a??r? kapal?s?n. Tepki falan vermicem, senin g?zlemin oysa bir s?k?nt? yok.
                      Olcay yeteneksiz ama zeki bir futbolcu Filiz,bu tak?mda oynamas?n?n ba?l?ca sebebi de bu zaten.
                      Bak?n yetenekli her futbolcu zeki de?ildir,zeki olan her futbolcu da yetenekli olmayabilir.
                      Olcay gereksiz dikine oynay?p top kayb? yapmaz,Olcay gereksiz bo? ko?u yapmaz,do?ru zamanda do?ru pas? ve ko?uyu yapmak zeka gerektirir.
                      Bunlar Olcay'?n en iyi yapt??? ?eyler,bu durumda Olcay zeki de?il demek hi? ama hi? do?ru bir analiz de?il.
                      Olcay'? bu tak?mda oynatan ?zellik zaten zekas?,he adam ge?me yetene?i olsa,top saklayabilse ve ayakta kalabilse eminim Avrupa'n?n bir ?ok kul?b?nde oynar bu adam.
                      Taraftara oynamas? d???nda bir zekili?ini g?remiyorum ben abi. Ortalaman?n alt?ndad?r benim nazar?mda.
                      Bende bir ?rnekle yard?mc? olay?m.Olcay'?n oyun zekas? G?khan T?re'de olsayd? sadece hayalini kurabilirdik.Ya da G?khan'?n yetene?i Olcay'da olsa

Yorum Yap

Olcay cand?r der ge?erim.

Yorum Yap

seviyoruz seni seviyoruz g?m g?m

Yorum Yap

Olcay ?ahanda b?yle bir adam taraftar b?yle futbolcunun k?ymetini bilmez halbuki tak?m? en ?ok d???nen b?yle adamlard?r. Taraftar?n be?endi?i senede 2.5-3 milyon al?pta b?t?n sene 3-5 ma? oynay?p gece kl?b?nden ??kmay?p garip garip pantolon giyen futbolculard?r. Olcay ?ahan her ma? k?f?r yer. Sonra gol?n? atar taraftar susar.

Yorum Yap

K?f?r edeydi bu kadar tepki koyulmazd?, hayret bir ?ey ya.

Yorum Yap

http://www.youtube.com/watch?v=jGTBOFau26Y 0:34 saniye

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X