Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

The end yegen..

ASUS_T00J-D cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      .
      Seni en a??r ?ekilde ele?tirenlerden birisi bendim. D?n ele?tirilerimi silip sadece nokta koydum, belki beni ?ok utand?r?rs?n diye. Bir umuttu bizimkiside i?te.

Yok karde?im Yok arkada??m olmuyor, bu tak?ma yak??m?yorsun.. 1 de?il 2 de?il 3 de?il bu ka??nc? ayakta bile duramad???n , 2 pas yapamad???n kar??la?ma.

Tez zamanda ne ?ekilde olursa olsun bu tak?mdan gitmen i?in dua etmeye devam ediyorum.

Yorum Yap

Sen bitmi?sin art?k...

Yorum Yap

Her ma? oynar diye Ayet' mi var ?

Yorum Yap

Eren Albayrak ile takas edelim. Eren sol kanatta da oynar biliyorsunuz.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Defolup gitti?in g?n bayram yapaca??m ailemden herkese forma alaca??m .. Ingtagram top?usu seni !! Sende su? yok bizim taraftarda var arkada? ! 2 senedir g... Y?rtt?m burada bu adam 3 lig top?usu diye! Olcay ??yle Olcay b?yle .. ?imdi g?rs?nler ger?ek y?z?n? ! Defol git Allah a?k?na ..

Yorum Yap

Olcay'a olan tepkileri anl?yorum ve de sonuna kadar hakveriyorum ama, e?er di?er kanat oyuncular? ceza sahas?na girip gol atmayan ve i?eri girip orada kalabal?k etmeyen kanatlarsa Olcay'? her ma? direkt 11'e yazars?n. Yapacak bir ?ey yok.

?stedi?iniz kadar k?z?n, eldeki malzeme bu.

Dipnot: Elimizde bir Podolski olsayd? ?ok farkl? ?eyler konu?uyor olabilirdik.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Olcay'a olan tepkileri anl?yorum ve de sonuna kadar hakveriyorum ama, e?er di?er kanat oyuncular? ceza sahas?na girip gol atmayan ve i?eri girip orada kalabal?k etmeyen kanatlarsa Olcay'? her ma? direkt 11'e yazars?n. Yapacak bir ?ey yok.

?stedi?iniz kadar k?z?n, eldeki malzeme bu.

Dipnot: Elimizde bir Podolski olsayd? ?ok farkl? ?eyler konu?uyor olabilirdik.
                  olcay bu sene tek ?zelli?i olan "ceza sahas?na girip kalabal?k yapma, gol atma, gol att?rma" ?zelliklerini hi? g?steremedi ama...

Yorum Yap

Senden ricam Olcay ?ahan,

es keza seneye seninle devam edilirse ?ayet s?rt?ndaki 10 numaray? ??kar ba?ka bir numara al kendine.Kayseriliymi?sin samet Aybaba ?yle diyor.Seneye 38 numaray? giy mesela.Ama o 10 numaray? ?n?m?zdeki sezondan itibaren hakeden birine versinler art?k.

Yorum Yap

Aslı Tuncay ?zata tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      olcay bu sene tek ?zelli?i olan "ceza sahas?na girip kalabal?k yapma, gol atma, gol att?rma" ?zelliklerini hi? g?steremedi ama...
                      Oras? da ?yle. Sadece ilk devrenin ba??nda ve ortalar?nda iyiydi diye hat?rl?yorum. Dedi?im gibi, bahsedilen h?cum etkinli?i i?in eldeki en iyi isim. Mecburen koyuyorsun.

Tolgay'?n d?nmesi kilit olabilir. Atiba-Tolgay, O?uzhan ileri, Sosa kanada, Olcay kul?beye.

Yorum Yap

Bu sene tak?ma faydal? olacak oyununu da oynayam?yor. Bu kadar rezilleri oynamazd? Olcay. Daha da dibe vurdu.

Yetenekli bir oyuncu hi? olmad? ama istatistiksel olsun tak?ma katk?s? olsun olduk?a ta??yordu tak?m?.

Yorum Yap

bu adam nas?l hala ilk 11 ??kabiliyor akl?m alm?yor. sene sonu tak?mdan g?nderilmeli ama kalacakt?r muhtemelen. ilk geldi?i sezon fena oynamam??t? kanat forvet tarz? ama son 2 y?ld?r hi? bir ?ey vermiyor. ben be?ikta? ta 3 y?l kanat oynayan ama hi? ?al?m att???n? g?rmedi?im bir ba?kas?n? hat?rlam?yorum. 10 numaran?n bir a??rl??? var be?ikta??n 10 numaras? olcay olmamal?

Yorum Yap

Kafan nerede birader?
                            derdin nedir ? Var bir s?k?nt?n belli
                            bu kadar k?t? de?ildin sen

Yorum Yap

kapt?rd??? toplar? kovalayan defans yapabilen! sol a??k.
                              iki y?lda 25'ten fazla rakibe kar?? m?cadele edip, bir tane beke ?al?m atamayan sol a??k.

Seni hangi akraban ne g?rd? de g?t?r?p futbol okuluna yazd?rd? cidden merak ediyorum. Sana de?il o adama yaz?k.

Yorum Yap

Olcay T?re ile rezalet i?ler yap?yorsunuz be karde?im. Gidin l?tfen

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X