Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Olcay iyi taraftara oynuyo da ben samimi bulmuyorum. Herhangi bir tak?ma gitse yine ayn? sevgi sellerini g?sterebilecek kapasitede bi insan. Skora etki etti?i i?in futboluna kimse bi ?ey s?ylemiyor, s?yletmiyorlar da ama profesyonel standartlarda da hi? de?il, net.
    Gidip gitmeden nerden o kan?ya vard?n?z mesela ? Tahmin sadece. Tahminle karakter analizi yapmak ne g?zel ?stanbul.

Laf s?yletmeyen de biz de?iliz kendisi.

Profesyonel standart ne ya ?

?u kadar gol at?p ?u kadar asist yap?lacak diye bir kaide mi var ?

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Olcay iyi taraftara oynuyo da ben samimi bulmuyorum. Herhangi bir tak?ma gitse yine ayn? sevgi sellerini g?sterebilecek kapasitede bi insan. Skora etki etti?i i?in futboluna kimse bi ?ey s?ylemiyor, s?yletmiyorlar da ama profesyonel standartlarda da hi? de?il, net.
      Gidip gitmeden nerden o kan?ya vard?n?z mesela ? Tahmin sadece. Tahminle karakter analizi yapmak ne g?zel ?stanbul.

Fikret Orman i?in taraftara yapt??? olay ?zerine ?z?r dilemesi ?ok da ger?ek?i bulmuyorum ben, tepki al?nca geri ad?m att?. Nabza g?re ?erbet. Ben tahmin ?zerine konu?uyorum forum genelinde yap?ld??? gibi, bunun neyi sorun oldu acaba? Oyun zekas? olsun, mental g?c? olsun yeterli bulmuyorum Be?ikta? i?in. Bir ?ok oyuncumuzun zaten b?yle olmas? Olcay'? da ele?tiremeyece?im anlam?na gelmiyor.

Yorum Yap

Olcay hakk?nda yaz?lanlar? g?r?nce daha ?ok seviyorum valla adam? [emoji4] Futbolculu?u da karakteri de 10 numara ADAM.

Yorum Yap

Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Fikret Orman i?in taraftara yapt??? olay ?zerine ?z?r dilemesi ?ok da ger?ek?i bulmuyorum ben, tepki al?nca geri ad?m att?. Nabza g?re ?erbet. Ben tahmin ?zerine konu?uyorum forum genelinde yap?ld??? gibi, bunun neyi sorun oldu acaba? Oyun zekas? olsun, mental g?c? olsun yeterli bulmuyorum Be?ikta? i?in. Bir ?ok oyuncumuzun zaten b?yle olmas? Olcay'? da ele?tiremeyece?im anlam?na gelmiyor.
          Adam?n her gol? her goll?k pas? zeka kokuyor,

Golle sonu?lanmayanlar da cabas?.

Nas?l olmas? gerek mesela zekal? olmas? i?in ?

Bir insan?n yapmad??? bir olay ?zerinden ele?tirilmesi normal kar??lan?yorsa bilemem,

Ben ?imdi kalk?p sana gidip rakip tak?m forumlar?nda da renkli avatar kullan?rs?n desem nas?l tepki vericen ?

?yle d???nmek laz?m.

Yorum Yap

Olcay'?n ak?l hocas? var kesin, ders ald??? m? diyeyim ak?l dan??t??? m? diyeyim bilmiyorum ama bu i?lerle ilgilenen biri var eminim. Sosyal medyay? ?ok iyi kullan?yor, r?portajlarda kendini taraftara nas?l sevdirebilir can al?c? noktalar? iyi biliyor.

Yorum Yap

Yapma g?z?n? seveyim Olcay m? zeka kokuyo? K?t? demiyorum da sen de ?ok abart?yorsun, forumdan takip etti?im 3-5 adamdan birisin de, Olcay konusunda a??r? kapal?s?n. Tepki falan vermicem, senin g?zlemin oysa bir s?k?nt? yok.

Yorum Yap

Aslı Fatih Gencturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bir futbolcu real barca veya munihde degilse ve yasi 26 27 ise boyle bir aciklama yapma luksu yok arkadasim ne demek burada futbolu birakicam demekki hedefsiz biri attim kapagi olene kadar burdayim yok oyle bir dunya...
                bu forma altinda jubile yapmak isterim ama daha iyileri yapmak icin daha ust liglerde oynamak icin cok calismam lazim gibi aciklama yapmasi gerekte adamin kumasi belli kendisi beklenti icinde degilki tabiki istanbul besiktas milyon eurolar kim gitmek isterki..

Sabri selcuk sahin gibi adamlar yillarca gitmediyse buda benzeri olur basimiza toroman gibi
                sadece Olcay de?il bu durumda olan.
                Veli, Necip, Ersan, Serdar, Holosko... bu liste uzar gider. sor bunlara hepsi Be?ikta?' ta j?bile yapmak isterim der.

neden?
                ??nk? onlarda biliyor Be?ikta? oynayabilecekleri en b?y?k kl?p ve burada ald?klar? paray? hi? bir yerde alamazlar.

bu a??klaman?n ?a??lacak ve ?v?lecek bir yeri yok k?saca...

Yorum Yap

Abi i?te bu konu s?k?nt?l? konu. Nas?l damardan gireceklerini biliyorlar, Be?ikta?'? ?ok iyi ??zm?? herkes. Olcay ?ahan'?n futbolu Be?ikta?'ta b?rakabilmesinin tek yolu iki y?l sonra bo? s?zle?meye imza atmas?d?r. Bence b?yle olmal?.

Duygusall?k i?in i?ine girdik?e ba?ar?l? olamayaca??z. Holosko'yu Toraman'? doyurduk y?llarca...

Olcay'?n ?nceki sezonlarda g?sterdi?i performanslar? be?eniyordum. Bu sezon Tottenham ma??ndan sonra Olcay kay?p. Umar?m kendine gelir bir an ?nce...

Ama benim kafamdaki Be?ikta? seviyesine ula??l?rsa, bence ula??lmas? gereken seviyedir, Olcay Be?ikta?'ta forma ?ans? bulamaz.

Bizlere yapt??? harekete gelince, ben ?ok tak?lm?yorum bu t?r ?eylere. Bir a?abey Olcay-Quaresma k?yaslamas?nda Quaresma'n?n gel sen oyna s?z?nden bahsetmi?ti. Ona cevaben sus i?aretinden haberiniz yok san?r?m demi?tim.
                  L?tfen Q7-Olcay tart??mas?na girilmesin.

Forma a?k?yla oynayan oyuncu. Tak?m?n seviyesi artmaz ise Be?ikta?'ta b?rakabilir.

Yorum Yap

Veli ve sen bu tak?m?n g?nah ke?ilerisiniz b?yle gelmi? b?yle gider.

Elin o?lu Melo'yu Emre'yi kral yapar sembol edinir. Biz bir hatanda seni dipsiz kuyulara atar?z.

?yi ki buradas?n. Hep kal...

Yorum Yap

Yapma g?z?n? seveyim Olcay m? zeka kokuyo? K?t? demiyorum da sen de ?ok abart?yorsun, forumdan takip etti?im 3-5 adamdan birisin de, Olcay konusunda a??r? kapal?s?n. Tepki falan vermicem, senin g?zlemin oysa bir s?k?nt? yok.
                      Olcay yeteneksiz ama zeki bir futbolcu Filiz,bu tak?mda oynamas?n?n ba?l?ca sebebi de bu zaten.
                      Bak?n yetenekli her futbolcu zeki de?ildir,zeki olan her futbolcu da yetenekli olmayabilir.
                      Olcay gereksiz dikine oynay?p top kayb? yapmaz,Olcay gereksiz bo? ko?u yapmaz,do?ru zamanda do?ru pas? ve ko?uyu yapmak zeka gerektirir.
                      Bunlar Olcay'?n en iyi yapt??? ?eyler,bu durumda Olcay zeki de?il demek hi? ama hi? do?ru bir analiz de?il.
                      Olcay'? bu tak?mda oynatan ?zellik zaten zekas?,he adam ge?me yetene?i olsa,top saklayabilse ve ayakta kalabilse eminim Avrupa'n?n bir ?ok kul?b?nde oynar bu adam.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Olcay yeteneksiz ama zeki bir futbolcu Filiz,bu tak?mda oynamas?n?n ba?l?ca sebebi de bu zaten.
                        Bak?n yetenekli her futbolcu zeki de?ildir,zeki olan her futbolcu da yetenekli olmayabilir.
                        Olcay gereksiz dikine oynay?p top kayb? yapmaz,Olcay gereksiz bo? ko?u yapmaz,do?ru zamanda do?ru pas? ve ko?uyu yapmak zeka gerektirir.
                        Bunlar Olcay'?n en iyi yapt??? ?eyler,bu durumda Olcay zeki de?il demek hi? ama hi? do?ru bir analiz de?il.
                        Olcay'? bu tak?mda oynatan ?zellik zaten zekas?,he adam ge?me yetene?i olsa,top saklayabilse ve ayakta kalabilse eminim Avrupa'n?n bir ?ok kul?b?nde oynar bu adam.
                        Taraftara oynamas? d???nda bir zekili?ini g?remiyorum ben abi. Ortalaman?n alt?ndad?r benim nazar?mda.

Yorum Yap

T?rkiye ligindeki ortalaman?n ?st?ndeki futbolcular? bi say?nda olcay nerelerde bi g?relim.adaml?g?yla futbolculu?uyla Be?ikta??ma yak??an birisidir.ayr?ca zaman?nda yapt??? sus i?aretini hala destekliyorum. O hareketi ?zerine al?nmas? gereken baz? taraftar profilleri mevcut.

Yorum Yap

Yabanci sinirinin kalkmasiyla yedege dusecektir. Yaptigi kontrat hayat piyangosu. Sonuna kadar kalirsin buyuk ihtimal ama futbol hayatini burada bitirmemeni umuyorum.

Yorum Yap

Yine biri gazlam?? bunu.

Yorum Yap

Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bir ortama girip "topunuzun amk gazetesi" desem, hemen ?st?ne de "?z?r dilerim, yapmay?n" desem olur mu ki ? Bence olur..
                                E?er o ortamdakiler ?nce sizin anan?za s?vd?yse olur Engin abi.
                                Tabi bu hakl? ??karmaz ama gerekli bir mazaret olur de?il mi ?
                                Ne kadar kolay de?il mi bu dedi?ine inanmak Tufan ? Yap, et.. Niye yapt?n ? Eee anama s?vd?ler de.. ?z?r dilerim..

Onu ge?ecek bi kere.. O hareketi trib?nlere d?nerek birka? y?z ki?i anas?na falan s?vd??? i?in yapmad?.. Ki s?vse de yapamaz zaten o ayr? konu da, manevi babas? samete yap?lan ele?tiriler sonras? taraftara d?n?p "al?n i?te, nas?l koydum, ?imdi susun" diyerek yapt?..

Hatta ma? g?n? burada k?z?lca k?yamet koptu.. Ma?tan ?ok, Olcay ?ahan'?n yapt??? o hareket konu?uldu.. Bu adam?n asla bir daha Be?ikta? formas? giymemesi gerekti?ini savunanlar y?zlerce ki?iydi..

?imdi bakma sen, bizim millet bal?k haf?zal?d?r.. ?ki top oynad?, iki gol iki asist yapt? diye onlar? unutup giden dolu adam var.. Sen dahil kimsenin d???ncesi beni ba?lam?yor bu konuda.. Benimki de kimseyi ba?lamaz.. Senin i?in ?ok normaldir, benim i?in anormal.. O zamanlar da yazd?m, o g?nden beri de s?yl?yorum: 50 gol 50 asist yapsa da benim i?in adaml??? o g?n bitmi?tir..

Sadece ricam, bana "anas?na s?vd?ler ondan" deyip masal anlatmay?n Neyin ne oldu?unu 5 ya??ndaki ?ocuklar bile biliyor..
                                Sen anlatt???n masal? hangi ger?ek?ili?e dayand?r?yorsun abi ?
                                Geldi?i g?nden beri '' Olcay'a verilen 1 milyon euro bla bla bla '' arg?manlar?yla adam?n anas? bellendi.
                                Kurallara ra?men forumun ma? topiclerinde her zaman s?v?len adam Olcay,sus olay?ndan ?ncesi sonras? bir fark? yok.
                                Forumda durum bu haldeyken trib?n?n ne halde oldu?unu bilmiyor muyuz biz ?
                                Her yan yana gelen 3 ki?inin Olcay'a sallad???n? bilmiyor muyuz,ba?ka trib?ne mi giriyoruz biz ?
                                Di?er futbolcular kere art arda top ezerken kafalar ?ne e?ilirken,Olcay'?n ilk top kayb?nda Olcay gerizekal?,Ptt top?usu bilmem ne dendi?ini bilmiyor muyuz ?

Geldi?inden bu yana s?v?len bir adam?n,anas?na k?f?r edildi?i y?z?nden sus i?areti yapmas?n? masal nitelendiren sen,sadece 3 ma? protesto g?ren hocas? i?in sus i?areti yapt??? masal?n? neye dayand?r?yorsun,nerden yola ??k?yorsun abi ? ?stelik Olcay'a edilen k?f?rlerinden g?n gibi do?ru oldu?u ve inkar edilemeyece?i ger?e?i varken ?

Hangisi masal,bir daha d???n abi l?tfen.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X