Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Furkan Er tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    bilic gider kal?r o ayr? ondan ?ncesi bu oyuncu kadrosuyla bir halt olmaz ka? futbolcumuz fb ya da gs nin ilk 11 ine girer hi? d???nd?n?z m? 1 ya da 2 dir bu bile baz? ?eylerin cevab?n? veriyor buraya kadar tak?m oyunuyla geldik ba?ar?l?m?y?z kesinlikle hay?r ama kadronun ederi bu zaten bilici medyan?n gaz?na gelip g?ndermenin anlam? yok yapsayd? b?y?k i? olacakt? kahraman olurdu yapamad?
    Girerse bir tek Demba Ba girer o bile zorlan?r girmekte hatta

Yorum Yap

Aslı Caglar Kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Be?ikta? taraftar? vefan?n ne demek oldu?unu her zaman g?stermi?tir, g?sterir. Bilic hatalar yapm??t?r evet. Gider gitmez o ayr? konu. Fakat ben Bilic konusundaki bu "lin?" kampanyas?na sonuna kadar kar??y?m. B?y?k hatalar yapt?, ?u ana kadar bir derbi kazand?ramad?, i?in sonunu getiremedi vs... evet;ama Bilic ile ayr?l???m?z bu ?ekilde olmamal?. Gidecekse gider o ayr?, ama bu ?ekilde de?il.

Ne vevas? gen? karde?im iki ingiliz tak?m?na iyi oynad?k ba?ka ne var elle tutulur. Anlama?yorum valla sizi ve bu romantikli?inizi. Samet, R?za, Ertu?rul olunca k?f?r?n bini bin para bilic efendi olunca vefa. yok ?yle bi d?nya kusura bakmay?n.

Yorum Yap

?urada yaz?lanlar? okuduk?a g?r?yorum ki taraftar olarak bizim bile zihniyetimiz de?i?miyor y?netimsel ve idari olarak zihniyet nas?l de?i?sin.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Be?ikta? taraftar? vefan?n ne demek oldu?unu her zaman g?stermi?tir, g?sterir. Bilic hatalar yapm??t?r evet. Gider gitmez o ayr? konu. Fakat ben Bilic konusundaki bu "lin?" kampanyas?na sonuna kadar kar??y?m. B?y?k hatalar yapt?, ?u ana kadar bir derbi kazand?ramad?, i?in sonunu getiremedi vs... evet;ama Bilic ile ayr?l???m?z bu ?ekilde olmamal?. Gidecekse gider o ayr?, ama bu ?ekilde de?il.

Ne vevas? gen? karde?im iki ingiliz tak?m?na iyi oynad?k ba?ka ne var elle tutulur. Anlama?yorum valla sizi ve bu romantikli?inizi. Samet, R?za, Ertu?rul olunca k?f?r?n bini bin para bilic efendi olunca vefa. yok ?yle bi d?nya kusura bakmay?n.
          Onlara yap?lan k?f?r me?ru mudur ki? Benim s?ylemek istedi?im bir hafta ?nce methiyeler d?z?len Bilic'i iki g?nde harcamak do?ru de?il. Tekrar ediyorum, gitmesi gerekir veya gerekmez o ayr? konu.

Yorum Yap

Bo?una tart???yorsunuz bence. Ma? sonu r?portaj yaparken Bilic'in y?z ifadesini g?ren bir insan kalmak istemedi?ini, Be?ikta?'a dair heyecan?n? ve h?rs?n? kaybetti?ini anlar. Y?netim kal desede kalmaz bu saatten sonra. Zaten kalsa da ba?ar?l? olma ?ans? yok bence.

Yorum Yap

Ki?ili?ine asla laf etmem; ama hocal??? yetersiz..

Yorum Yap

bir insan ayn? hatalar? tekrar tekrar yaparsa orada bir s?k?nt? yada art niyet vard?r.. yaa biz burada hocan?n hangi dk da hangi de?i?ikli?i yapaca??n? ??kard??? kadroya g?re nas?l futbol oynayaca??n? vs. hepsini ezbere biliyorsak di?er kul?p hocalar? da salak de?il heralde... 2 sezon ge?ti ne yapt?nda bizi ?a??rtt?n hoca hep ayn? hep ayn?. destek destek destek yeter ama bizimde can?m?z var insaf... z?rt p?rt hoca de?i?tirmekten yana de?ilim ama v?cudu kurtarmak i?in kolu keseceksin yeter yani

Yorum Yap

valla Bilic de?il ba?kas? gelse de bu y?netim oldu?u s?rece haklar?m?z yenmeye devam edecektir. sen ??k?p do?rand???n ma?tan sonra a??klama yapmazsan art?k olan olmu? hakeme kabahat bulmuyoruz dersen b?yle anan? bellerler i?te. ulan antep ma??yla ba?lad? ince ince k?y?mlar, kalm?? 4 hafta ??ksana hakk?n? arasana karde?im. bunlar Be?ikta?l?l?k duru?unu neresinden anlam??lar ben ??zemiyorum. bu ?lkede a?lamayana mama yok art?k anlay?n ?unu. su?lu bana g?re Bilic de?il Be?ikta??m?z?n hakk?n? savunamayan rezalet y?netimdir.

Yorum Yap

Bili?'in kalmas? taraftar?y?m. Son 1 ay d???nda ?ok ba?ar?l? bir sene ge?irdik, ancak son 1 ayda ne oldu?unu anlamad?m. E?er d??ar?dan ve i?eriden olan biteni iyi anlayacak g?zlemciler varsa ve bu son 1 aydaki fiziksel d????? teknik kadroya ba?layabiliyorsa o zaman gitmesine karar verilebilir.

2003'ten beri en az?ndan ilk defa bir sisteme sahip, istikrarl? bir tak?m izledik. Oyuncu se?imlerinden transferine kadar hatalar yap?ld? belki. Ama ben 1 sene daha ?ans verilmesi gerekti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kat?lm?yorum.. bildi?in kovulmal?.. ?stelik bizim de?il kendi iyili?i i?in.. winner hoca olabilmesi i?in kafas?na bir ?eyler dank etmesi laz?m.. biraz incinmesi ve h?rslanmas? laz?m.. koskoca be?ikta?'?n hocal???n? yapacak ama orta s?ra hocalar? gibi tak?lacak.. gitsin bu tav?rlar? west ham'da g?stersin istedi?i kadar.. kariyeri boyunca 0 kupa ile devam etmek istiyorsa bildi?i yolda devam etsin.

Yorum Yap

Bilicle olmaz dedik, Brugge ma?lar? barda?? ta??ran son damlalard?.
                        Ne ma?a m?dahale, ne oyuncu de?i?ikli, ne teknik taktik ne winnerl?k ne de b?y?k tak?m ?al??t?rma kapasitesi...
                        Anlamad???m sezon ba?? o g?zel futbolu oynatan?n kim oldu?u.

Y?netimin g?ndermeyece?ini d???n?yorum, ??nk? taraftar bask?s? yok ?stlerinde, g?nderseler de yerine daha iyisini alabileceklerini d???nm?yorum.
                        Umudumuz 4 y?l sonraki se?imler. ?n?m?zdeki se?imde stat, yanan ev vs diyerekten yeniden ba?kan olur.

Yorum Yap

Sadece basit bir duyum, gs ma??nda tak?m?n ba??nda Mustafa Denizli ??kacakm??...

Yorum Yap

pop?list bir taraftar grubu olu?tu ?u g?nlerde..

Yorum Yap

Sadece GS ma??nda tak?m?n ba??nda olacaksa tamam; ama daha fazlas?na gerek yok

Yorum Yap

Lin? edilmeye haz?r?m bence Bilic bi sezon daha kalmal?.. Pektemek ve Olcay ?srarlar? banada kafa yediriyo ama gelecek olan hocadan hi? emin de?ilim.En az?ndan Bilic'in ders alma ?ans? var,ayn? ?eyleri tekrar ba?tan ya?amak istemiyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X