Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

gsyi de?il bizi ?ampiyon yap diye alm??t?k seni.

Yorum Yap

Gecen sene 22-32 arasini Bilicin cok kotu gecirdigini ve gene aynisinin olmasindan korktugunu yazmistim bi zamanlar.

21-31 arasi 11 macta 5G 4B 2M aldik. Yani 11 macta 19 puan toplayabildik.

Ligin ozellikle 2.yarisinda 1-2 mac disinda hicbir zaman iyi futbol oynayamadik. Kadro sampiyonluk icin yetersiz, en basta hocasiyla.

Suleyman Sebanin adinin ve resminin bulundugu kupa serefli 2.lik lafinin serefsiz oznesinin ellerinde kalkacak, bunu yasamak cok aci verici.

Yorum Yap

Maclar? izlemeden de sevgimi yasar?m ben de olay bu ruhsuz futbolcular yuzunden b?tm?st?r kal?n selAmetle

Yorum Yap

Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Vizyonu samet aybaba olan bir y?netim
          saha i?inde her ma? katledilen derbilerde kafadan 10 ki?i kalan bir takim

ama derbi kazanamayanda sensin
          2 senede ne oynadi?ini bilen bir takim yaratti?in i?in en b?y?k su?lu sensin
          ama takimin haklarini savunamayan be?ikta?in paralarinin ?alinmasina g?z yumanlar ma?dur

git hocam ingiltereye..
          Bristol city de olsa git
          sende bizim gibi kanser olma ?u siktir boktan ?lkede

ne de olsa fikret orman iyi be?ikta?li tek t? kaka sensin..
          K???msedi?in Samet Aybaba ilk senesinde bunun yar?s? olan bir kadroyla 3'?nc? oldu.
          Oynad??? b?t?n derbilerde tak?ma el freni olan da kendisiydi.
          2 sene de ne oynad???m?z? bilmiyorum da kontra atak takti?i d???nda ikinci bir varyasyonu olmayan korkak bir hoca oldu?u kesin.

Yorum Yap

"2 senede ne oynadi?ini bilen bir takim olu?turdu" derken?

Ligin 2.yar?s? do?ru d?zg?n top oynamad?k be ne ak?ll? top oynamas???

Yorum Yap

tolgay? ??karana kadar necibi sokup d?nen toplardan kontra yedirmesen ilk topa bast?rsan ma?? kazanm??t?n.. ?uursuzca forvet sokarak ma? kazan?lmaz.

daha 7. dk da tak?m?n bir dizili?i varki fecaat..

?ampiyonlu?a oynyan tak?m bukadar organizasyonsuz olur mu?

zihinsel olarak bu kadar k?t? olur mu?

hocas?n bunlar? yapam?ysan neyi yapacaks?n..

Yorum Yap

Allah a?k?na Bil? gitse ne olucak Hadi ?enol G?ne? geldi B?yle korkak aciz bir Baskan ve y?netim gelen hoca ne yapabilir sizce 16 puan?n gasp edilirken susan ve ?st?ne Hakemleri savunan bir y?netimin varken ????

Yorum Yap

Bilicten olmaz evliya.
                  L?tfen dahada savunmayin.
                  Mavi boncuklarini da al?p gitsin

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Allah a?k?na Bil? gitse ne olucak Hadi ?enol G?ne? geldi B?yle korkak aciz bir Baskan ve y?netim gelen hoca ne yapabilir sizce 16 puan?n gasp edilirken susan ve ?st?ne Hakemleri savunan bir y?netimin varken ????
                    Bili?'i ele?tirenlerin tamam?na yak?n? y?netimi de ele?tiriyor zaten.

Ayr?ca hoca ?ok ?ey yapabilir.

Bug?n al?namayan 3 puan do?rudan Bili?'in hatas?d?r. Bili?'in hatas?yla kaybetti?imiz epey de puan var ?stelik.

Pektemek'in oyuna girmesine sebep y?netim veya hakemler de?il neticede.

Yorum Yap

Tamam Bilic yetersiz de bu y?netimin Bilic'ten daha iyi bir hoca getirebilece?ine inanabiliyormusunuz?Sene sonunda yine do?ru d?zg?n transfer yap?lmayacak bunu hangi hoca kabul edip gelir ?u tak?m?n ba??na,hemde cl'de elimizden gitmi?ken?

Yorum Yap

Kadromuz GS'den de FB'den de k?t?. ?ampiyon olmamam?z ba?ar?s?zl?k say?lmaz. Kald? ki bana g?re 3 b?y?kler i?inde genel olarak en k?t? futbolu biz oynuyoruz. Ne organizasyon var, ne bask? var. Hi?bir ?ey yok. Benim derdim ?ampiyonluk de?il. Sen bu ma?? al, yine ?ampiyon olma. Sen Antep'i yen, Eski?ehir'i, Bal?kesir'i yen.

Ama Pektemek, Tosun ve Demba Ba'y? ayn? anda sahaya s?rme. Hatalar?ndan ders al. Tolgay'? ??kartma. Yoksa bu kadar puan almak iyidir eyvallah ama bir ???k g?remiyorum ben.

Yoksa adamlar 80'de, 90'da at?yor bir ?ekilde. Niye? adamlarda, Sel?uk var, Sneijder var, Potuk var, Caner var var o?lu var. Top geliyor bir ?ekilde oraya. Biz getiremiyoruz, niye? Ortasaha bombo?.

Bu sene i?in te?ekk?rler, Be?ikta?'a ?ok yak??t?n. "Defol" deyip de ay?p etmeyin adama. Ama dedi?im gibi, yok yani. Olmayacak. Ne bileyim en basitinden, kornerleri niye Sosa kullan?r? Tolgay daha iyi kullanmazsa hi?bir ?ey bilmiyorum. Gol de ?ans?na geldi, yine ?n dire?e kesti sa?ma sapan bir ?ekilde. Ne bileyim, Olcay'?n sa? bekte i?i ne? ??kar Olcay'?, Serdar yine kals?n. Kerim kenardayken Pektemek niye oynar? Ne yapm?? ?imdiye kadar? Yani o kadar ?ok hatas? var ki nereden tutsan elinde kal?yor.

Yorum Yap

pekto ?srar?n, hayranl???n ve inad?nla sana inanan ?ok ki?iyi utand?rd?n hoca. selametle art?k

Yorum Yap

Kendi ad?ma varsa t?m hakk?m t?m futbolculara ve hocam?za helal olsun.
                            Hocam?z?n da oyuncular?m?z?n da g??leri yetmedi.
                            Hepsinin canlar? sa?olsun...

Yorum Yap

Hani hala y?netim, hakem vs diye savunma arg?manlar? ?retiyoruz. Tamam y?netim aciz de arkada? b?t?n derbileri a??n izleyin puan kaybetti?imiz ma?lar? izleyin ya arkada? bu tak?m?n ba??nda hoca yok mu ? F.Orman'm? y?netiyor tak?m? Tolgay'? o mu ??kar?yor ? Tolga'y? Brugge ma??nda o mu sahaya ??kar?yor veyahut onun gibi bir dolu saymakla bitiremeyece?im ?eyleri ?

Hani hocan?n su?u kabullenme gibi bir durumu da yok bu benim hatam da diyemiyor ? Adil sonu? ne demek ya benim g?rd???m? sen orada tak?m?n ba??ndayken g?remiyorsan bu nas?l adil sonu? ?

Burada diyorsunuz vay efendim Mustafayla niye s?zle?me imzaland? vay efendim onla niye s?zle?me imzaland?. Arkada? Mustafa'y? daha bundan 1 hafta ?nce bizim g?remedi?imiz ama Bilic'in g?rd??? muhte?em performans?ndan ?t?r? kadroya koymad? m? ? Bu tak?m?n ba??nda ki Teknik Direkt?r'?n anlam? nedir oyuncuyla s?zle?me yenilendi?i zaman hocaya sorulmuyor mu san?yorsunuz ? Haydi sorulmad? diyelim hoca da Mustafa vs vs gibi oyuncular? be?enmiyor e arkada? her ma? ilk 11 ya da kurtar?c? olarak sahada bu adamlar ?

Yorum Yap

Aslı Okan Arcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Kendi ad?ma varsa t?m hakk?m t?m futbolculara ve hocam?za helal olsun.
                                Hocam?z?n da oyuncular?m?z?n da g??leri yetmedi.
                                Hepsinin canlar? sa?olsun...
                                E g??leri,kapasiteleri yetmiyorsa da Be?ikta?'ta i?leri yok demektir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X