Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı O?uzhan ?eng?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Tabi kesinli?i yok hakl?s?n zaten kesinlik olsa d?n ka?an pozisyonlar? bitirseler bu derece konu?ulmayacakt?. Ancak hamlesinin hamlelerinin do?rulu?u tart???l?r sene ba??ndan beri hatta iki sezondur tart???lan bir konu.
    Tolgay hamlesi ma?? bir ad?m geri g?t?rd? ger?ekten. O dakikadan sonra gene lang?r lungur ama?s?z sald?r? moduna ge?tik. Tolgay ?n ??k??? ortasahan?n fi?ini ?ekti. O?uzhan da bekleneni yapamad?. ?z?c? bir ma?t? yapacak bir ?ey yok. Bu sene 3. olmak iyice kendine g?venini kaybettirecek bu top?ulara i?imiz ger?ekten zor. Stadyum in?aat? da uzarsa halimiz harap.

Yorum Yap

Teknik taktik hikaye. Lobin varsa ?ampiyonlu?a oynars?n. Lobin yoksa T?rkiye'nin en iyi tak?m? bile olsan vermezler sana o kupay?. Tolga ?zkalfa bu ma?a atanabilyorsa ve atand?ktan sonra b?yle bir y?netime cesaret edebiliyorsa, buna camia olarka tepki veremiyorsan, futbolcu olarak tepki veremiyorsan bitiksin zaten sen.

D?n bir pozisyondan sonra Bili? hep ben mi itiraz edece?im diyip kul?beyi itiraz etmeleri i?in aya?a kald?r?yor, sahada hakem karar?na Atiba dan ba?ka itiraz eden yok. Bir Atiba bir de Bili?. ???nc? yok.

Hasan ?a? ?ok do?ru s?yledi d?n. Serdar'a g?sterilen kart?n sar? kartla alakas? yok. Ayn? kart fb yada gs li birisine g?sterilse ??kamaz o staddan hakem.

Yorum Yap

Ma?tan sonra ahkam kesmek kolay ama baz? ?eylere de?inmek gerekiyor..

Hocan?n tercih hatalar? olabilir..ben de farkl? se?imler yapmal?yd? diye d???n?yorum..tabi ki o se?imler de i?e yaramaz ise o zaman da o niye ??kt? bu niye girdi gibi yorumlar ?ok m?mk?n..ben sadece bir mant?k y?r?tt?m..

1-?ncelikle hangi kadro ??km?? olursa olsun..1-0 ?ne ge?mi?sin..ard?ndan 4 veya 5 net gol pozisyonu yakalam??s?n..bu golleri atmak futbolcunun i?i..ama futbolcunun bu pozisyonlarda yanl?? i?ler yapmas?n? da bug?ne kadar ?nlemek hocan?n i?i olmal?yd?..hep ayn? hatalar ile ma?? kendi kendimize zora sokuyoruz..futbolcular?n da hocan?n da hatas? var..

2-ikinci yar? karambol oyununa ve ?ok?a da panik oyununa d?nm?? bir ma?..Ba t?m pozisyonlarda a??r kal?yor yeti?emiyor vuram?yor..
        aya?? top yapan, adam ge?en, oynayan, oynatan, ?ut atan, gol atan, ?? oyuncun var..Sosa Tolgay T?re..bunlar ?ok y?nl? mutlaka oyunda kalmal?lar..karambollerde ise aya?? uzatan kafay? ?akan yok..karambollerde en ?nemli ?ey seri oyuncular?n ?n ve arka direkte olmalar?d?r..iki seri oyuncu Opare ve Kerim'i direklere g?nder..At?nc? ortaya koy sosa Tolgay T?re At?nca kessin..At?n? vurabiliyorsa kaleye vuram?yorsa arka direk ?n direkte bekleyen Kerim ve Opare'ye toplar? indirsin..ceza yay?n?n oralarda Tolgay d?nen toplara ?ut ats?n..T?re Sosa y?klensin..Soldan da Motta kessin..arkadan Sivok gelsin..inan?n ikiyi bulur pe?inden be?e kadar giderdik..

Kapal? ceza sahas? i?i bir kule iki pire ile a??l?rd?..Sosa Tolgay T?re Motta Sivok bunlar? hem besleyecek hem destek vereceklerdi..o kale darmada??n olurdu..diye d???n?yorum..

Bu ma?a iyi haz?rlan?lm?? diyemiyorum..s?k???k oyunu seri ve uzun oyuncular a?arlar..karambol oyununa en uygun oyuncular uzun olarak At?n? ?evik olarak Kerim ve Opare idi..

Yorum Yap

Lig yarisinda hicbir tecr?besi, dolayisiyla basarisida yok.Lig yarisini birak milli takimda bile yok.
          Yani bug?ne kadar basari sifir. Hicbir kupa almamis bir TD.Tek artisi efendi, fair play yanlisi ve hirsli olmasi.

Ayni hatayi tekrarlamaktan bikmiyor. Bir macta erken bir gol bulursa mutlaka takim geri cekiliyor.
          Saymadim ama en az 10-15 puan vermisizdir b?yle. Bir olur,iki olur,hadi bilemedin ?c olur.

Ya gol? atiyorsun, bastirsana.Ikiyi bul sonra yat. Rakibin gardi d?ss?n.
          D?n gol? yedikten sonra ikinci devre nasil bastirdilar ? Demekki isteyince oluyormus. Bu baskiyi ikiyi,?c? bulana kadar yapsana.
          Yoo beyfendi maci rahatlatiyor sanki. Yemin ederim ben g?r?yorum gol yiyecegimizi ama bu zat g?remiyor.
          Bize cesaretli, ne yaptigini bilen bir TD lazim.

Yorum Yap

Bu puan kayb?ndan sonra kendimce ele?tirebilece?im tek ?ey neden tolgay ??k?yor hocam?Farkl? ?eyler mi g?r?yoruz anlam?yorum ki.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Hocan?n tercih hatalar? olabilir..ben de farkl? se?imler yapmal?yd? diye d???n?yorum..tabi ki o se?imler de i?e yaramaz ise o zaman da o niye ??kt? bu niye girdi gibi yorumlar ?ok m?mk?n..ben sadece bir mant?k y?r?tt?m..

1-?ncelikle hangi kadro ??km?? olursa olsun..1-0 ?ne ge?mi?sin..ard?ndan 4 veya 5 net gol pozisyonu yakalam??s?n..bu golleri atmak futbolcunun i?i..ama futbolcunun bu pozisyonlarda yanl?? i?ler yapmas?n? da bug?ne kadar ?nlemek hocan?n i?i olmal?yd?..hep ayn? hatalar ile ma?? kendi kendimize zora sokuyoruz..futbolcular?n da hocan?n da hatas? var..

2-ikinci yar? karambol oyununa ve ?ok?a da panik oyununa d?nm?? bir ma?..Ba t?m pozisyonlarda a??r kal?yor yeti?emiyor vuram?yor..
              aya?? top yapan, adam ge?en, oynayan, oynatan, ?ut atan, gol atan, ?? oyuncun var..Sosa Tolgay T?re..bunlar ?ok y?nl? mutlaka oyunda kalmal?lar..karambollerde ise aya?? uzatan kafay? ?akan yok..karambollerde en ?nemli ?ey seri oyuncular?n ?n ve arka direkte olmalar?d?r..iki seri oyuncu Opare ve Kerim'i direklere g?nder..At?nc? ortaya koy sosa Tolgay T?re At?nca kessin..At?n? vurabiliyorsa kaleye vuram?yorsa arka direk ?n direkte bekleyen Kerim ve Opare'ye toplar? indirsin..ceza yay?n?n oralarda Tolgay d?nen toplara ?ut ats?n..T?re Sosa y?klensin..Soldan da Motta kessin..arkadan Sivok gelsin..inan?n ikiyi bulur pe?inden be?e kadar giderdik..

Kapal? ceza sahas? i?i bir kule iki pire ile a??l?rd?..Sosa Tolgay T?re Motta Sivok bunlar? hem besleyecek hem destek vereceklerdi..o kale darmada??n olurdu..diye d???n?yorum..

Bu ma?a iyi haz?rlan?lm?? diyemiyorum..s?k???k oyunu seri ve uzun oyuncular a?arlar..karambol oyununa en uygun oyuncular uzun olarak At?n? ?evik olarak Kerim ve Opare idi..
              Abi kusura bakmada Cenk, Pektemek, O?uzhan yerine At?n?, Kerim ve Opareyi oyuna alsayd? diye ele?tirmek ki yan?lm?yorsam Opare 18 de yok ve oynatmak i?in bir yabanc?y? kesmek laz?m ele?tiri olsun diye el?etirmektir.

Ne yapacaks?nki 10 pozisyona girmi?sin 11 pozisyonmu yaratmaya ?al??acaks?n. Pektemek gelen ortay? alt? pasa Demba Ba n?n ?n?ne indirmi?. Daha nolacak.

Yorum Yap

5 Att???m?z Erciyes ma??nda bile bu kadar tempolu oynamad?k,bu kadar pozisyon zenginli?i ya?amad?k.
                Erciyes ma??ndaki futbol ?ans?m?z?n 10 ' da 1 ' i olsa ma?? ilk yar?da bitirirdik,her neyse.
                G?z ard? edilen ?ok ?nemli bir unsur var bence,Antep kendi nezdinde ligin en iyi ve diren?li futbolunu sergiledi.
                Bu pozisyon zenginli?i,arzu,2. yar? tek kaleye d?nen bir ma? ama gelmeyen gol tabi hakem 5 ' lisinin inan?lmaz tarafl? kararlar?.

Son y?llarda hakem taraf?ndan bu kadar alenen do?rand???m?z ba?ka bir ma? hat?rlam?yorum ben.
                Lan tak?m bask? kurmu?,atak ?st?ne atak pozisyon ?st?ne pozisyon buluyor,hakem bozuntusu serbest vuru?un h?zl? kullan?lmas?n? istemiyor.
                Sosa'n?n hakeme yapt??? jest ve mimikte bu durumun b?yle oldu?unu g?steriyor,a??r a??r 9,15 say?yor falan.
                ?lk yar?da Serdar topu kapm??ken y?z?ne 2 defa inen tokatla topu kapt?rd?,Serdar yerdeyken oyunu durdurmayan Tolga ?zkalfa denen adi herif,2. yar?da hava topu m?cadelesinde yerde kalan Antep'liyi g?r?nce kontra ata??m?z? kesecek kadar ?ok ?nemsedi futbolcu sa?l???n? !

Bilic ' in d?n i?in hatas? yok mu,elbette vard?r ama ortalama 8 ' ye yak?n net pozisyon bulan,bitmek t?kenmek bilmeyen bir enerji ve 2. yar?da tek kale bir oyun ve hakemin bu denli
                ma?? katletmesinden sonra Bilic ' i konu?mam ben,kusura bakmay?n.

Hakemler sezon genelinde ?ok de?il birazc?k tarafs?z olsayd? Fb ve Gs ' ?n en az 5 puan ?n?ndeydik net.
                Ligin ilk yar?s?nda Fb ve Gs ' ? ?ampiyonluk yar???nda tutmak i?in harcad?klar? ?abay? hat?rlay?n,d?n Demba Ba ' n?n penalt?s?n? Serdar'a faul?n? vermeyen adam Eski?ehir ma??nda Fb'ye son saniyede ?ald??? penalt?y? hat?rlay?n.

?imdi soruyorum ben size,ben Bilic ' in gitmesini niye isteyeyim ?

Yorum Yap

g?khan ?u formuyla ve bencilli?iyle ilk 11 hak etmiyor. kerim frei'ya ?ans veririm, gerekirse mustafay? oraya ?ekerim ama g?khan? haftaya ilk 11 ba?latmam. kendisini kadrodan yukar?da g?rmeye mi ba?lad? nedir, pas vermemeler, durarak oynamalar.

Yorum Yap

Hocam kanat oyuncusu ??kar?p oraya forvet oyuncusu koyup o kanad? kitlemenin ve 1 ki?i eksik oynamam?za sebep olman nas?l bi mant?kt?r?

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaan Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hocam kanat oyuncusu ??kar?p oraya forvet oyuncusu koyup o kanad? kitlemenin ve 1 ki?i eksik oynamam?za sebep olman nas?l bi mant?kt?r?
                      O kanattaki oyuncunun ma?taki performans? vasat?n alt?ndayd?.Mustafa Pektemek en az?nda son haftalar?n istatisti?ine dayanarak oyuna girmeyi haketti?ini d???nm??t?r hoca,ki bana g?re de orda Olcay?n yerine kimi oynatsan,Olcaydan ?ok daha ?st?n bir performans sergileyecek.Yani bu ma?ta hocan?n ele?tiri hakedecek tek yan?,Olcay? ilk 11de oynatmas?d?r..

Yorum Yap

Neyi ba?arm?? bu Bilic anlam?yorum, g?remedi?im bir ?zelli?i mi var?

Kazand??? kupa ve elde etti?i reel ba?ar?lar SIFIR.

Fener'in ba??nda stajyer bile denemeyecek bir hoca var, gs desen mali sorunlar?yla bo?u?uyor. ?ampiyonluk i?in her?ey bizim lehimizeydi.

Bilic'i affetmeyece?im olay ise UEFA'da kendini g?stermek i?in gere?inden fazla as?lmas?yd?. Hi?bir zaman ligi birinci hedefi olarak hissettiremedi, lafta s?yledi ama icraatta hep UEFA ?n plandayd?.

Hi? verim alamad??? Pektemek ?srar? ve tak?ma yarardan ?ok zarar veren Necip ?srar?. Gitti?i tak?ma bu ikisini de in?allah pe?inde getirir.

S?radan bir teknik direkt?r, kendi evindeki derbileri kaybeden, gol bile atamayan bir hocadan bahsediyoruz.?ampiyon olamazsa gitsin bir zahmet.

Yorum Yap

Abi kafay? s?y?raca??m vallaha. ?kinci yar?n?n ortalar?nda tam bask? kurdu?umuz dakikada ceza sahas?na orta geliyor ve iki antepli oyuncu y?kselip d?sar? at?yor hakem aut veriyor. Sonras?nda bask?y? tekrar kurmam?z 5-6 dakikam?z? al?yor. Do?rama felan de?ildi d?nk? alenen ?n?m?z? kestiler. Serdar orada dirse?i yemeseydi biz o gol?de yemezdik.

Bilici ele?tirdirdi?im zamanlar cok oldu ama d?nk? oyunla ne oyuncular? nede bilici ele?tiririm resmen ?n?m?z? kestiler. Lanet olsun.

Kederden a?lad?m resmen. A?t?m bi ufak i?tim valla.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Abi kafay? s?y?raca??m vallaha. ?kinci yar?n?n ortalar?nda tam bask? kurdu?umuz dakikada ceza sahas?na orta geliyor ve iki antepli oyuncu y?kselip d?sar? at?yor hakem aut veriyor. Sonras?nda bask?y? tekrar kurmam?z 5-6 dakikam?z? al?yor. Do?rama felan de?ildi d?nk? alenen ?n?m?z? kestiler. Serdar orada dirse?i yemeseydi biz o gol?de yemezdik.

Bilici ele?tirdirdi?im zamanlar cok oldu ama d?nk? oyunla ne oyuncular? nede bilici ele?tiririm resmen ?n?m?z? kestiler. Lanet olsun.
                            B?yle yaparak hocaya ve futbolculara bahane veriyoruz. Att???m?z golde hakem bize asist yapt?, bunu hi? konu?mayacak m?y?z?

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Abi kusura bakmada Cenk, Pektemek, O?uzhan yerine At?n?, Kerim ve Opareyi oyuna alsayd? diye ele?tirmek ki yan?lm?yorsam Opare 18 de yok ve oynatmak i?in bir yabanc?y? kesmek laz?m ele?tiri olsun diye el?etirmektir.

Ne yapacaks?nki 10 pozisyona girmi?sin 11 pozisyonmu yaratmaya ?al??acaks?n. Pektemek gelen ortay? alt? pasa Demba Ba n?n ?n?ne indirmi?. Daha nolacak.
                              Anlatt?klar?nla beni do?ruluyor sun..oyuncu say?s? veya kadro da var yok tart??m?yorum..yabanc? say?s? ise ona g?re yabanc? ??kar?rs?n..ben de o pozisyonlara baca?? yeti?emeyen a??r kalanlar i?in bu ?neriyi sundum..ele?tirmek i?in ele?tirmek benim s?yledi?im den ?ok senin s?yledi?in oluyor bu durumda..b?yle kalabal?k defanslar uzaktan ?utlar ile..hava hakimiyeti ile ve yerden ?abuk oyuncular ile a??l?r..sen ?imdi buna m? yanl?? diyorsun..ha bu d???nce ile Hasan Ali Veli fark etmez..bu d???nce ile bir hamle yapars?n..At?nc'? alam?yorsan Sivok'u g?nderirsin..Oparey'i kadroya almam??san..?zel bir sebebi yok ise al?nabilir mi? durumu ??k?yor...yabanc? sokacak isen yabanc? ??karacaks?n..bu a??k..Atiba da ??kabilir..hi? bir ?ey yapmayan Demba da..hatta Motta da..risk ald???n dakikalarda bir ?eyler yapabilirsin..ikisi olmuyorsa birini sokars?n..o i?in hocal?k detay?..benim anlatmak istedi?im; senin de s?yledi?in gibi kalabal?k defansta topu i?eri atamayan a??r oyuncular yerine yerden hareketli oyuncu ve havadan etkili oyuncu kullanmakt?r..d???ncen bu olursa ?artlara g?re buna en uygun oyuncu de?i?imini de hoca yapacakt?r..isimlere tak?lma d???nceye bak..b?yle bir d???nce ile rakip k?r?labilirdi diyorum..sen bana oyunda zaten hi? bir ?ey yapamayanlar? anlat?yorsun..biz de zaten onu anlat?yoruz..

Yorum Yap

Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

B?yle yaparak hocaya ve futbolculara bahane veriyoruz. Att???m?z golde hakem bize asist yapt?, bunu hi? konu?mayacak m?y?z?
                                Att???m?z golde a??k faul var neyin asistini yapt??

Futbolcular? konu?al?m ama bence en ?nce konu?ulmas? gereken hakemlerdir.

Ban?n penalt?s?n? es ge?ti, taca ??kan topu oynatt?, faullerde ince ince do?rad?, korneri aut verdi, rakip gibi s?re ge?irdi. Bi hakemin tarafl? ma? y?netti dememiz i?in daha ne bahane olmas? gerekir. Yinede T?renin ?utu 2cm alttan gitseydi bug?n bunlar? konu?muyorduk.

Futbolcular gayet g?zel as?ld?lar ma?a ama girmeyince girmedi me?in yuvarlak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X