Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sallasana yine taraftara? Stadta de?ildik ama su?lu biziz dimi?

Allah?ndan bul hoca!

Yorum Yap

Daha ma??n ba??nda yay?nc? kurulu?a konusunca yazd?m buraya surat kire? gibi diye. Adam daha ma? ba?lamadan eyvah ?imdi s?ct?k modunda.

Yorum Yap

Hemen karar verelim, ya sene sonuna kadar destek olacagiz ya da hemen kovup sene sonuna kadar camiamizdan birine verecegiz takimi..

Ben yillardir soyluyorum da burada troll yaptiniz beni:
        Bu hocayla 3. Yuz sametle de 3cuyduk! Simartmayin dedik!!
        Besiktasi kucuk takim saniyor sayenizde, karsisindakini de los galacticos zannediyor..
        Koskoca besiktas sampiyon da olsa bu kadar ezilmez derbilerde itin kopegin cakalin maskarasi olduk, silkinin ve uyanin artik yeter ya!! Ne bu pasiflik romantiklik!!
        Yok solcuymus da bilmemneymis de! Banane kardesim?!
        Bilic=Samet
        En azindan hucum oynatiyordu ve daha kotu kadrosu vardi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Rakip taraftar ma?tan umutsuz,bir yanda G?khan G?n?l ma? ?ncesi sakatlanm??.
          Emenike bitik,taraftar?yla kavga ediyor,rakip adeta y?r?yor.
          Hani bu ma?ta da kazanam?yorsan hangi ma?? hocam ?

Sosa'ya hangi mant?kla 80 dk tahamm?l ettin ?
          O?uzhan ve Olcay'? 10-15 dk erken alman getirirdi ?u ma??.
          Ama sen bir puana yatt?n,kazanmak ad?na hamle yapmad?n.

Kredi bitti art?k,Gs derbisine kadar kay?p olmamal?.
          Tufan bu hocayla ?ampiyonlu?a inan?yor musun ? Gs ma??na kadar kay?ps?z gider mi sence ?

Adam Bal?kesir'den bile korkuyor. Yetti art?k ben bug?ne kadar savundum. Vallahi yetti. Yaz?klar olsun. ?iftli?e ?evirmi?ler kul?b?.

Bir Liverpool galibiyeti alay?n?n oras?n? buras?n? gev?etmi?. Ke?ke yenmeseydik.
          ?aka maka Tolgay sakatlanmasa Olcay'? da almayacakt?.
          Adam h?cuma diren? getirdi,Demba Ba'n?n yan?na ?u tak?mda sokulmay? ak?l eden tek futbolcu o.
          O?uzhan'da girdi?inde baya baya etkili oldu da dakika yetmedi,onu da zorlan ald? oyuna.
          Baya baya 1 puana havalara u?acakt? adam,benden bu kadar bundan sonra kendi yolunu kendisi ?izecek.

Ma??n en iyisi Ersan'd?,G?khan ve Tolgay'da ma?? ?ok istediler.
          Sonradan girenler hari? hepsi tel tel d?k?ld?,?ok yaz?k oldu ?u ma?a.
          Arkada? lanet olsun ki ne s?yl?yorsak hakl? ??k?yoruz ke?ke yan?lsak.

Necip intihard?r diyoruz ve Necip'le ma?? veriyoruz. Hoca ma?? izliyor diyoruz 80 dakika ma?? izliyor. G?r?yoruz ki biraz erken davransa ve hoca gibi tak?mda kazanmay? d???nse ?u feneri 3 l?k 4 l?k yapmam?z laz?md?. Bak tek farkl? de?il. Bug?n bu feneri bir daha yakalayamayaca??z muhtemelen. Bu gece ?u fenere fark atmam?z laz?md?. Ama bizim hoca berabere bitse havalara u?acakt?.

Bu hoca k???k d???n?yor. 2. li?i bile kendine ba?ar? g?r?yor. ?ampiyonluk gibi bir derdi yok bence. Carvalhal'den ne fark? var bu hocan?n ya. Bana bir tane fark?n? s?ylesinler.

Samet Aybaba bile daha cesurdu ama elinde patates bir kadro vard?. Ama cesurdu yani.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?u ma?ta hocal?k bir?ey yoktu.
            G?kay Ozzi ve Olcay'? 15 dakika ?nce oyuna alsayd?k ?imdi galibiyet kutlamas? yap?yorduk. Tak?m? resmen frenliyor bu adam.

Bu hocayla olmaz karde?im. Ben emin oldum art?k. Adam senin benim gibi ma?? izliyor.
            ?u ma?ta en kral hocan?n sahaya etkisi %10 olurdu.

?lk 11 do?ru
            De?i?iklikler do?ru
            Mantalite do?ru

10 Dakika ge? yada 10 dakika erken bir?ey farketmez. Yakalad?n m? atacaks?n , atam?yorsan yakalayan at?yor i?te.

Olcay ile ba?lasak olcay 10 ma?t?r formsuz neden sahada derdik. ?imdi neden 10 dakika ge? oyuna ald? diyoruz.

Yorum Yap

?u ma?ta hocal?k bir?ey yoktu.

?u ma?ta en kral hocan?n sahaya etkisi %10 olurdu.

?lk 11 do?ru
              De?i?iklikler do?ru
              Mantalite do?ru

10 Dakika ge? yada 10 dakika erken bir?ey farketmez. Yakalad?n m? atacaks?n , atam?yorsan yakalayan at?yor i?te.

Olcay ile ba?lasak olcay 10 ma?t?r formsuz neden sahada derdik. ?imdi neden 10 dakika ge? oyuna ald? diyoruz.
              G?kay Ozzi ve Olcay'? 15 dakika ?nce oyuna alsayd?k ?imdi galibiyet kutlamas? yap?yorduk. Tak?m? resmen frenliyor bu adam.

Bu hocayla olmaz karde?im. Ben emin oldum art?k. Adam senin benim gibi ma?? izliyor.
              Valla ben demem G?kay. Olcay derbi ma?ta 11 e yaz?lacak adamd?r. Sosa'y? g?rd?k i?te.

Adam?n hi? bir ?eyi yoksa h?rs? var. ??k?p asist yap?yor gol at?yor att?r?yor. Adam?n girmesiyle tak?m de?i?ti adeta. O?uzhan'? da sildi beyfendi. ki son haftalarda toparlam??t? Ozzi.

Bilic adil falan de?il. Adil olmad???n? Brugge ma??nda g?rm??t?k zaten bu ma?la tescilledi.

Yorum Yap

sezon sonu te?ekk?r edip yollanmal?

Yorum Yap

MAF'i yakalamis, yasi yeten agabeylerimden degerlendirmelerini rica ediyorum: Bilic'te Gordon Milne potansiyeli var mi? O zaman da once 3 sene 2. olmustuk.

Bu cektigimiz cilenin sonu aydinlik midir? O zamani akli ererek yasamis, herhalde min. 40 yasindaki buyuklerimin yorumlarini cidden merak ediyorum.

Yorum Yap

Kar??m?zda ?yle bir Fb vard? ki,idman ma?? yapmaya gelmi?ler.
                    Fb'yi ?u haliyle yakalam??ken yenemiyorsak art?k ?apkan? ?n?ne al ve d???n hocam neden ?

Yorum Yap

Bursa ma??na derbi diyen adamdan ekstra bi?ey beklemek bizim aptall???m?z...

Yorum Yap

bu adam?n zihniyetini sevmiyorum. bursa ma??na derbi diyor. kadrodaki oyuncular?n de?erine bak?p bizi konumland?r?yor. onun kafas?nda gs,fb yenilmek normal, 1 puan ??karmak ba?ar?. biz zaten 3.b?y?k etiketinden kurtulmaya ?al???yoruz. bu adam resmen onu a??l?yor. 10 y?l yenememi?iz, gene yeniliriz,?mesele de?il. s?ylemlerinle, oyununla Be?ikta??n en b?y?k oldu?unu bi hissettir, bizi bi inand?r. bi lider ol. bi kendimize gelelim.

Yorum Yap

hep ayni terane gecen sene ordaki fener macinda da 10 kisiyle adamlar bizi yeniyordu nerdeyse zor kurtulduk ellerinden, 4. hakemlerle rakip oyuncularla didiscegine oyuna mudehale etse bilic efendi kolay bir galibiyet alirdik bu aksam

Yorum Yap

Rakip taraftar ma?tan umutsuz,bir yanda G?khan G?n?l ma? ?ncesi sakatlanm??.
                            Emenike bitik,taraftar?yla kavga ediyor,rakip adeta y?r?yor.
                            Hani bu ma?ta da kazanam?yorsan hangi ma?? hocam ?

Sosa'ya hangi mant?kla 80 dk tahamm?l ettin ?
                            O?uzhan ve Olcay'? 10-15 dk erken alman getirirdi ?u ma??.
                            Ama sen bir puana yatt?n,kazanmak ad?na hamle yapmad?n.

Kredi bitti art?k,Gs derbisine kadar kay?p olmamal?.
                            Tufan bu hocayla ?ampiyonlu?a inan?yor musun ? Gs ma??na kadar kay?ps?z gider mi sence ?

Adam Bal?kesir'den bile korkuyor. Yetti art?k ben bug?ne kadar savundum. Vallahi yetti. Yaz?klar olsun. ?iftli?e ?evirmi?ler kul?b?.

Bir Liverpool galibiyeti alay?n?n oras?n? buras?n? gev?etmi?. Ke?ke yenmeseydik.
                            ?aka maka Tolgay sakatlanmasa Olcay'? da almayacakt?.
                            Adam h?cuma diren? getirdi,Demba Ba'n?n yan?na ?u tak?mda sokulmay? ak?l eden tek futbolcu o.
                            O?uzhan'da girdi?inde baya baya etkili oldu da dakika yetmedi,onu da zorlan ald? oyuna.
                            Baya baya 1 puana havalara u?acakt? adam,benden bu kadar bundan sonra kendi yolunu kendisi ?izecek.

Ma??n en iyisi Ersan'd?,G?khan ve Tolgay'da ma?? ?ok istediler.
                            Sonradan girenler hari? hepsi tel tel d?k?ld?,?ok yaz?k oldu ?u ma?a.
                            Arkada? lanet olsun ki ne s?yl?yorsak hakl? ??k?yoruz ke?ke yan?lsak.

Necip intihard?r diyoruz ve Necip'le ma?? veriyoruz. Hoca ma?? izliyor diyoruz 80 dakika ma?? izliyor. G?r?yoruz ki biraz erken davransa ve hoca gibi tak?mda kazanmay? d???nse ?u feneri 3 l?k 4 l?k yapmam?z laz?md?. Bak tek farkl? de?il. Bug?n bu feneri bir daha yakalayamayaca??z muhtemelen. Bu gece ?u fenere fark atmam?z laz?md?. Ama bizim hoca berabere bitse havalara u?acakt?.

Bu hoca k???k d???n?yor. 2. li?i bile kendine ba?ar? g?r?yor. ?ampiyonluk gibi bir derdi yok bence. Carvalhal'den ne fark? var bu hocan?n ya. Bana bir tane fark?n? s?ylesinler.

Samet Aybaba bile daha cesurdu ama elinde patates bir kadro vard?. Ama cesurdu yani.
                            Hepsine imza.

Yorum Yap

Kar??m?zda ?yle bir Fb vard? ki,idman ma?? yapmaya gelmi?ler.
                              Fb'yi ?u haliyle yakalam??ken yenemiyorsak art?k ?apkan? ?n?ne al ve d???n hocam neden ?

Hocam sen dusun, sapkani cikar ve dusun...
                              Sene sonuna kadar dusun..
                              Biz bekleriz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Slaven Bilic'in ne teknik ne taktik ne de futbol bilgisi oldu?una inanm?yorum arkada?.Be?ikta??n hocas? olmad???n? bu ma?tada g?sterdi.Acilen sezon sonunu beklemeden g?nderip, idareten Mustafa Denizli ve Sergen yal??n d???n?lmeli bu gidi?le zaten bili?le ?ampiyonluk zor ger?ek?i olal?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X