Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kusura bakma Bili? efendi 2 senede tek derbi alamayan TD'?n Be?ikta?'ta i?i yok. sana ?imdiden good bye. Gitti?in yere Necip'i transfer edip stoper oynat baride bir iyili?in dokunsun. Samet bile derbi kazanm??t?.

Yorum Yap

?yi insan ama k?t? hoca m?mk?nse yeni sezon da tak?m?n ba??nda olmas?n.

Yorum Yap

Son y?llarda ya?ad???m en b?y?k hayal k?r?kl???. Gs ma??na art?k kafadan 0 puan yazd?k 9'da 8 yapsak dahi ?ampiyon oluruz ama sen onu bile yapamazsin hoca.

Yorum Yap

Kerim'i oyuna alsan farkl? olurdu

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?u ma?ta hocal?k bir?ey yoktu.
            G?kay ak?ll? adams?n kenarda zaten hoca yok bari olay? ba?ka yere ba?layal?m diyorsun

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?u ma?ta hocal?k bir?ey yoktu.
              G?kay Ozzi ve Olcay'? 15 dakika ?nce oyuna alsayd?k ?imdi galibiyet kutlamas? yap?yorduk. Tak?m? resmen frenliyor bu adam.

Bu hocayla olmaz karde?im. Ben emin oldum art?k. Adam senin benim gibi ma?? izliyor.

Yorum Yap

Meraktan bir baktim da, fenerin 10 kisi kaldigi (ve ona ragmen saldirmaya devam edip 2 gol daha attigi) maci bir kenara birakiyorum.

Son iki senede oynadigimiz diger 6 derbinin skorlari:
                0-3
                0-1
                1-1
                0-2
                0-2
                0-1

6 derbide, yani 540 dakikada sadece 1 gol atabilmek buyuk basari ister. Tarihimizde bu istatistigi yakalayan baska hocamiz var mi? En kotu donemlerimizde bile? Gokhan Tore'li Ba'li hucum hattiyla bile 1(bir) gol atamamissin bu sene.

Yahu bu takimlar Real Madrid-Barcelona degil!
                Sen de Levante'yi, Celta Vigo'yu calistirmiyorsun!

Kendi evimizde bile korkagiz. Rakibin basina ne gelirse gelsin saldirmiyoruz, 0-0a yatmaya calisiyoruz.
                Utaniyorum ben bu Besiktas'i izlerken. Yemin ederim utaniyorum.
                Ve kimse kusura bakmasin, 90'da o golu yedigimizde "hah" dedim. "Al sana 0-0 Bilic. Eyvallah!"

Yorum Yap

Neden Necip ?

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Rakip taraftar ma?tan umutsuz,bir yanda G?khan G?n?l ma? ?ncesi sakatlanm??.
                    Emenike bitik,taraftar?yla kavga ediyor,rakip adeta y?r?yor.
                    Hani bu ma?ta da kazanam?yorsan hangi ma?? hocam ?

Sosa'ya hangi mant?kla 80 dk tahamm?l ettin ?
                    O?uzhan ve Olcay'? 10-15 dk erken alman getirirdi ?u ma??.
                    Ama sen bir puana yatt?n,kazanmak ad?na hamle yapmad?n.

Kredi bitti art?k,Gs derbisine kadar kay?p olmamal?.
                    Tufan bu hocayla ?ampiyonlu?a inan?yor musun ? Gs ma??na kadar kay?ps?z gider mi sence ?

Adam Bal?kesir'den bile korkuyor. Yetti art?k ben bug?ne kadar savundum. Vallahi yetti. Yaz?klar olsun. ?iftli?e ?evirmi?ler kul?b?.

Bir Liverpool galibiyeti alay?n?n oras?n? buras?n? gev?etmi?. Ke?ke yenmeseydik.
                    ?aka maka Tolgay sakatlanmasa Olcay'? da almayacakt?.
                    Adam h?cuma diren? getirdi,Demba Ba'n?n yan?na ?u tak?mda sokulmay? ak?l eden tek futbolcu o.
                    O?uzhan'da girdi?inde baya baya etkili oldu da dakika yetmedi,onu da zorlan ald? oyuna.
                    Baya baya 1 puana havalara u?acakt? adam,benden bu kadar bundan sonra kendi yolunu kendisi ?izecek.

Ma??n en iyisi Ersan'd?,G?khan ve Tolgay'da ma?? ?ok istediler.
                    Sonradan girenler hari? hepsi tel tel d?k?ld?,?ok yaz?k oldu ?u ma?a.

Yorum Yap

Allah r?zas? i?in 2. devre veli bir gram top oynamad?, zaten sar?s? var,sen tutup sosa''y? ??kart?yorsun,orda c?kacak isim veli bunu neden g?remiyorsun, malesef korkakl???n sonu yenilgidir.demba malesef 30 golde atsa bize ilerde top tutacak bir isim gerekli sutter gibi.. bir tane hava topu alam?yor,pres yapam?yor,adam gecemiyor,neyse bili? uyan?k olsa bu mac? kaybetmezd?k..

Yorum Yap

necipi hala ve ?srarla stoper oynatmay? kabul etmiyorum
                        bitik dembaba ve sosay? ?srarla oyunda tutmay? kabul etmiyorum
                        adam hakikaten ma? izliyor

Yorum Yap

Bursay? zorla yendin eski?ehire yenildin bal?kesirle berabere kald?n sivas? zorla yendin kayseri erciyese 5 atm???n ama ?l?? de?il brugge ma?lar?nda yenildin fenere yenildin.Aha yaz?yorum buraya ?ampiyon o-la-ma-ya-ca-??z

Yorum Yap

9 ki?i kalm?? rize ma??nda risk alamayan adamdan fener galibiyetini anca bizim gibi saflar beklerdi, gram inanc?m g?venim yoktu ama ??kmad?k candan umut kesilmez misali bekledim bekledim bekledim.. senelerdir ?u tak?m?n ba??na bir tane adam gibi adam de?il hoca gibi hoca gelmedi gelmeyecekte anla??lan.. ?u saatte yollar? ay?rmak ?ampiyonlu?a ortak eder kim gelirse gelsin, devam etmekte 3.l?kten ?tesini getirmez o da alttan gelen olmad??? i?in..

Yorum Yap

oyuncu de?i?ikli?i yapmak i?in 70'e kadar beklemek neden ya. arkada? sinir oluyorum buna ben.

Yorum Yap

Bu kadro ?ampiyon olur hala ?ok b?y?k ?ans?m?z var ama acilen hocay? de?i?tirmemiz gerekiyor.. O?uzhan olay? y?z?nden san?r?m oyuncular hocay? ?izmi?ler, zaten kendisi de umursam?yor art?k m?dahale bile etmiyor oyuna ?ok ge? olmadan Bili?'e yol vermek gerekir.. Bu kadro bu sene ?AMP?YON OLUR..!!!!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X