Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic'e ayr? bir parantez a?mak istiyorum.

Art?k ?u Aybaba vari konu?malar? b?raks?n. bir plan?m?z var bir umudumuz var gibi c?mlelerden vazge?sin...

Sonuna kadar arkanday?z ama bu camian?n buyuklu?unu ve ?ampiyonlu?un gizli bir plan olmamas? gerekti?ini iyi alg?lamal?

Yorum Yap

Malesef, renklilerin , ozellikle fbnin performansina gore ilk yari bitmeden havlu atariz gibi geliyor...

?st. Ba?ak?ehir Be?ikta? 1

Be?ikta? Kas?mpa?a 1

KD? Karab?k Be?ikta? 3

Be?ikta? Trabzonspor 1

Gaziantepspor Be?ikta? 3

Be?ikta? Akhisar Bld. 1

T. Konyaspor Be?ikta? 3

Be?ikta? Galatasaray 0

Dusuncem bu sekilde. 27 puanla ilk yariyi bitiririz.

Yorum Yap

@G?kay

Ya karde?im sen sabah Jose gelse bu oyunculardan farkl? bir ?ey yaratamaz demiyor muydun Hatta ben de destek vermi?tim. Gelecekse psikolojik destek yapabilecek biri gelsin Bilic in yan?na ba?ka hoca gelmesinin ne faydas? var anlamad?m ? Schuster haydi h?cum diyince senin de dedi?in gibi Motta, Atiba, Veli falan harikalar yaratmaya m? ba?layacak ?

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          abi hala mustafa denizli,?enol g?ne?,fatih terim gibi isimleri s?yl?yoruz yapmay?n .. bu adamlarla sadece tr liginde ortalama bir oyunla belki ?ampiyon olabilirsin ama ne sistemin olur nede g?n?m?z futbolunda avrupada herhangi bir ba?ar?n.. mustafa denizliyle ?ampiyon oldu?umuz sezon ve sonraki sezon ?ahsen oynad???m?z oyunu hi? be?enmiyordum tabi oyuncu baz?nda o kadar oynayabilirsin diyebilirsiniz ama ?u an ki kadroda olsa ayn?s? olur .. bilic'in arsenal totthenam feyenoord partizan ma?lar?nda oynatt??? oyunu bu teknik adamlar?n hi?biri oynatamazd? hata yapm?yor mu tabiki yap?yor ama nereden bilebilir k.erciyes ma??nda korner d?n??? necibin amat?rce yapaca?? hatay? yani s?rf sa? bek olmamas?ndan ?t?r? 2 ma?t?r belkide kaybediyoruz ismaili oynat diyoruz bende diyorum ama ismailde savunmada ?ok k?t? arkada? yani oda yapabilirdi bu hatalar?..yani bunun sorumlusu bana kal?rsa bilic de?il y?netimdir.Fakat evet son ma?ta ben inanamad?m kerim frei ile necibi ayn? kanatta oynatmas?na b?y?k yanl?? ama temele indi?imizde yine sorun sa? bek olmamas? hata m? hata o ayr?..yani k?sacas? bu adama g?venelim sabredelim t?rk teknik adamlar?n hi?birinde olmayan ?zellikleri var.. ?ok de?il 2 hafta ?ncesi ne s?ylediklerimize bakal?m ona g?re d???nelim..
          T?rk teknik adamlar?nda olmayan ne ?zellikleri var?
          ilk ba?ta karakteri futbol anlam?nda ise k?sa ve net taktik zekas? ve en ?nemlisi ?o?u zaman olan bir oyun plan?.Belli bir sistemle oynamaya ?al??an bir teknik adam..T?rkiyedeki hocalar gibi futbolcular?n? sadece gazla y?netmiyor.. s?per bir teknik adam m? hen?z de?il ama eminim olacak..bu sabredersek bizde aksi takdirde avrupada olacak.. ama t?rk teknik adamlar?ndan hi?biri g?n?m?z futbolunda t?rkiye liginden ?teye gidemez hi?bir zaman da gidemeyecek..

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            @G?kay

Ya karde?im sen sabah Jose gelse bu oyunculardan farkl? bir ?ey yaratamaz demiyor muydun Hatta ben de destek vermi?tim. Gelecekse psikolojik destek yapabilecek biri gelsin Bilic in yan?na ba?ka hoca gelmesinin ne faydas? var anlamad?m ? Schuster haydi h?cum diyince senin de dedi?in gibi Motta, Atiba, Veli falan harikalar yaratmaya m? ba?layacak ?
            Ya oyunculardan yine farkl? bir?ey yaratamazlar tabiki eldeki malzeme belli harikalar yarat?lacak bir?ey yok psikolojik olarak toparlarlar zaten.

Yazd???m isimler zaten tecr?beli isimler hocal??? b?rakt?lar o y?zden faydal? olurlar diye d???nd?m

Mesela Schuster kafa olarak rahatlat?r Bilic'i , schuster derbilerde biraz daha cesur ve sakin davran?yordu o konuda yard?mc? olur bence.
            Hocan?n yan?na hoca gelmesi normal ?artlarda mant?kl? de?il ama dortmund bayern ma??nda sammer ile guardiola'n?n sevincini g?r?nce ?ok imrendim valla 2'side hoca sonu?ta.

Yorum Yap

?st. Ba?ak?ehir Be?ikta? 3

Be?ikta? Kas?mpa?a 3

KD? Karab?k Be?ikta? 1

Be?ikta? Trabzonspor 3

Gaziantepspor Be?ikta? 3

Be?ikta? Akhisar Bld. 0

T. Konyaspor Be?ikta? 3

Be?ikta? Galatasaray 0

Yorum Yap

Aslı Berk Alaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?st. Ba?ak?ehir Be?ikta? 3

Be?ikta? Kas?mpa?a 3

KD? Karab?k Be?ikta? 1

Be?ikta? Trabzonspor 3

Gaziantepspor Be?ikta? 3

Be?ikta? Akhisar Bld. 0

T. Konyaspor Be?ikta? 3

Be?ikta? Galatasaray 0
                Ben 27 dedim sen 30 diyorsun yani.

Yorum Yap

doruk biz neye istinaden ba?ak?ehiri, kas?mpasay?, trabzonu, akhisar?, gaysaray? yenemiyoruz?

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ya oyunculardan yine farkl? bir?ey yaratamazlar tabiki eldeki malzeme belli harikalar yarat?lacak bir?ey yok psikolojik olarak toparlarlar zaten.

Yazd???m isimler zaten tecr?beli isimler hocal??? b?rakt?lar o y?zden faydal? olurlar diye d???nd?m

Mesela Schuster kafa olarak rahatlat?r Bilic'i , schuster derbilerde biraz daha cesur ve sakin davran?yordu o konuda yard?mc? olur bence.
                    Hocan?n yan?na hoca gelmesi normal ?artlarda mant?kl? de?il ama dortmund bayern ma??nda sammer ile guardiola'n?n sevincini g?r?nce ?ok imrendim valla 2'side hoca sonu?ta.
                    Valla karde?im ke?ke dengeli bir ?ekilde yap?labilse bu dedi?in ama bence Bilic ezilir ve bir anlam? kalmaz b?yle bir durumda. ?zellikle de bizim ?lke de bu olay?n d?rt bir yan?ndan ?eki?tirirler. Almanya gibi profesyonel yakla?mazlar olaya. Schuster gelse ben havalara u?ar?m oras? ayr? mesele de Bilic e elveda demeye haz?r olmal?y?z o ?ekilde.

Yorum Yap

Hic gerek yok kul?bede ikinci kisiye bence, ne yapacak yardimci, Necip`e sagbek oynamayi mi ?gretecek? Bir isi bir kisi yapar, iki kisi sorumlulugu birbirine atar, m?hendislik proje y?neticiliginden nacizane g?r?s?m...

Ha Mustafa Denizli sportif direkt?r olur, futbol y?netim - medya - Bilic arasi kordinasyonu ele alir derseniz, denenebilir.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Aslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        doruk biz neye istinaden ba?ak?ehiri, kas?mpasay?, trabzonu, akhisar?, gaysaray? yenemiyoruz?

Hemen neden boyle dusundugumu aciklayayim..

1) Abdullah avcinin takimini sadece BIR kere yenebilmisiz. artik 10 mac mi 15 macmi bilemiyecegim.
                        2)Basaksehir macinda, veli, olcay, tore yoklar. Sosa ayakta zor duruyor kosamiyordu... Kanat yok gol atamiyoruz.
                        3)Kasimpasa macinada 2 maglubiyet 1 beraberlik ile cikacagiz diye dusunuyorum, pasa iyi bir takim ve bizim takim psikolojik olarak sikintili cikacak o maca, ha o maci yeneriz belki haftaya karabukte puan birakiriz her mac tahminim dogru cikacak diye birsey yok tabiki.
                        4) Trabzon tam bir berabelrik takimi oldu, muhtemelen olimpiyatta oyniyacagiz ve orada birtane bile mac kazanamadik. beraberlik diyorum.
                        5)akhisar bize hep ters cok iyi oynuyorlar buyuk takimlara karsi ve iyi takim iceride yine beraberlik dedim.
                        6) gs macini konusmaya gerek var mi? en son derbi ne zaman kazandik hatirliyan var mi? bir sekilde hakem makem yine yeniliriz. bizim takim buyuk mac kazanamiyor zaten bunu anlamak lazim.

Yorum Yap

Rakip Tak?m - Min. - Max. Puan:

?st. Ba?ak?ehir 0 - 1

Kas?mpa?a 1 - 3

KD? Karab?k 1 - 3

Trabzonspor 3 (banko)

Gaziantepspor 1 - 3

Akhisar Bld. 1 - 3

T. Konyaspor 1 - 3

Galatasaray 0 - 1

Yorum Yap

Taktik teknik oyun okuma falan hikaye. Bize gerekirse hakem odas? basacak.koridorda hakemin yan?ndan ge?erken bile korkaca?? ama tak?mla hocayla sistemle vs alakas? olmayan bi idari menajer gibi birsey laz?m. Tabi bu isim panda falan olmamak kayd? ile. Bu ligde ?ampiyon olman?n yolu ya teknik direktorunden it gibi tirsacaklar(Denizli terim) yada ba?kan yonetici menajer vs. Bunlar bu dilden anlar ancak

Yorum Yap

Adamlar yap?yor

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  die-zwei-moegen-sich-bayern-trainer-pep-guardiola-li-und-sportvorstand-matthias-sammer-.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  67.1 KB

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Huseyin Aslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Hemen neden boyle dusundugumu aciklayayim..

1) Abdullah avcinin takimini sadece BIR kere yenebilmisiz. artik 10 mac mi 15 macmi bilemiyecegim.
                                2)Basaksehir macinda, veli, olcay, tore yoklar. Sosa ayakta zor duruyor kosamiyordu... Kanat yok gol atamiyoruz.
                                3)Kasimpasa macinada 2 maglubiyet 1 beraberlik ile cikacagiz diye dusunuyorum, pasa iyi bir takim ve bizim takim psikolojik olarak sikintili cikacak o maca, ha o maci yeneriz belki haftaya karabukte puan birakiriz her mac tahminim dogru cikacak diye birsey yok tabiki.
                                4) Trabzon tam bir berabelrik takimi oldu, muhtemelen olimpiyatta oyniyacagiz ve orada birtane bile mac kazanamadik. beraberlik diyorum.
                                5)akhisar bize hep ters cok iyi oynuyorlar buyuk takimlara karsi ve iyi takim iceride yine beraberlik dedim.
                                6) gs macini konusmaya gerek var mi? en son derbi ne zaman kazandik hatirliyan var mi? bir sekilde hakem makem yine yeniliriz. bizim takim buyuk mac kazanamiyor zaten bunu anlamak lazim.
                                doru?a aynen kat?l?yorum benim ?n?m?zdeki 4 ma?tan pek umudum yok tek beklentim sabahtan beri ele?tirdi?im bili? in tak?m? bu kriz ortam?ndan ne kadar ?abuk ve nas?l ??karaca??.bunu ba?arabilirse i?te ozaman bili? i?in olumlu d???nece?im ??nk? hocal?k bu tak?m? bu psikolojiden ?ekip ??kartmadan ge?iyor bunu yapabilirse ligin 2. yar?s? i?in umut besleyebiliriz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X