Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bili? veli - atiba ikilisinden vaz ge?medi?i surece biz ma? kopartamay?z . kar??ndaki tak?m senden gu?lu de?ilse veli - atiba sana ?apa olur ileri ??kamaz hareket edemezsin ama inad?ndan vazge?miyor. bilicin bu tak?nt?s? var . bir kurgu iyi ise olmas? gerekeni dusunmuyor .arsenal ma??nda veli atibay? anlar?m ama senin kalibrenden a?a??daki tak?mlara bu kurgu haz?r taktiklerle oynanan fm oyunu gibi . olcaya belki atar diye sahada tutmas? onuda b?rak 11 yazmas? olcay?da bitiriyor olcay ? da sel?uk inan gibi yapacaklar kotu oynasada ilk yaz?lan adam bu futbolcuyu bitiren tek ?ey ve bili? bu inatlar?ndan vaz ge?mezse biz daha ?ok vahlar ?ekeriz bu kesin

Yorum Yap

Arsenal ma??nda da tak?m?n ba??nda Bilic vard? Rize ve Asteras ma?lar?nda da.

Yorum Yap

arsenal ma??nda ?ift on libero ile ma?? tutabilirsin ama senin kar??nda senden ?einip defans yapan tak?m varsa hareket edemezsin i?te o bili? bunu yapm?yor her tak?ma ayn? kurgu sorunuda bu karde?im futbol al??kanl?k oyunu de?il tepki oyunu bili? bunu gormuyor. bili? ayn? zaman da olas? ba?ar?lar?n? da bu tepki yoksunlu?undan kaybetti in?llh bizde de?i?ir bu .

Yorum Yap

Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ender Tuzcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ender Tuzcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Sene 2014 hala y?netimin de?il de Bilic'in su?u sananlar var...
          Yonetime sucsuz diyen yok da Olcay'a,Necip'e tahammul etmek,gerideyken bile cift on libero oynatmak,kendinden gucsuz takimlara 1-0in ustune yatmaya calismak benim sucum mu?
          Peki olimpiyat stad? Bilic'in su?u mu ? Hadi stad bulamad?lar o zemin Bilic'in su?u mu ? Antrenman sahas?ndaki zemin Bilic'in su?u mu ? Sa? bek ? Bunlar ne alaka diyebilirsin ama adamlar bunlar y?z?nden hep sakat.Necip'i keyfinden mi sa? bek oynat?yor ? Olcay da ?srar etmesinin sebebi geriye ko?mas? ??nk? Bilic tak?m savunmas?n? ?nemsiyor.Ama sakatlar olmasa belki Sosa'y? oynatacakt? Olcay?n yerinde.?u ?artlarda tek oynatabilece?i adam frei ( bu da Bilic'in su?u ) ama ?o?u insan be?ense de ne zaman pas verece?ini bilmiyor kafa a?a??da ilerliyor.?artlar b?yleyken en son su?lanacak adam Bilic bana g?re.
          Rakipler de ayni zeminde oynuyorlar ama istediklerini alip gidiyorlar...Olcay geriye geliyor derken de gercekten ironi yapt???nizi dusunuyorum,kendi bolgesinde bile gostermelik pres yapan adamdan bahsediyoruz...Alternatif konusuna gelince;Pektemek Genclerbirliginde kanatlarda cok daha fazla gorev aliyordu ki son zamanlardaki performansina bakarsak da kaleden uzaklastikca performansi verimi artiyor...Ayrica daha once de yazdim adami dinlendirmek adina Ismail -Motta ikilisi bir mac bile denenemez mi,Ugur Boral'a bile sans verilebilir...Nedir yani bu adam da bu kadar israr? Sag bek konusunda Necip'i guclu rakiplere karsi defans olarak denersin eyvallah ama rakip gelemezken ve Necip de geri pas vermekten baska bir halt yapmazken ismail'i neden almaz?Serdar kotu bir bek olabilir eyvallah ama Necip' kadar da oynayamaz mi,bu kadar suredir adama yok gibi davranmak ayiptir,oynatmayacaksa gonderseydi...

Su an oynattigi taktikle bugune kadar ne kazandik ki bu kadar israr ediyor?Arada bir insan farkli kadro dener,farkli bir taktik dener ama dener,kaybettigimiz maclar da bile oyuna mudahale etmeyip bir iki oyuncunun ayagina bakiyoruz...Veli-Atiba ikilisi bize ne kazandirdi?Neden bir mac da olsa tek onlibero denenmez?Kazanmak icin sahaya cikan takimin bu kadar defansif kalmasi sizce de absurt degil mi?
          Ben Olcay'? savunmuyorum zaten be?endi?im bir oyuncu da de?il.Tabiki hakl? oldu?un k?s?mlar var ama benim anlatmak istedi?im adam?n elindeki ?artlar k?t?.Art?lar? bana g?re eksilerinden ?ok daha fazla ve ben istikrar istiyorum.Bilic'i g?nderip ba?ka hoca getirdi?imizde daha k?t? olaca??m?z %100 ba?ka bir ihtimal yok.
          Belki bahsetti?in ?smail-Motta de?i?ikli?ini ?smail-Necip olarak yapm??t?r.Bizim taraftar?n bahsetti?in denemelere sab?r g?sterece?ini cidden d???n?yor musun ? U?ur Boral oynasa herkes k?f?r eder.
          Veli-Atiba yerine bende O?uzhan-Atiba oynas?n istiyorum.Ama bu forumu sabahtan ak?ama kadar okuyan biri olarak Veli'yi bile kral g?renler ?ok fazla.

Yorum Yap

hoca inatlarindan vaz gec yoksa bu gidisle yeni stadin acilisini g?remiyeceksin kanimca

Yorum Yap

arkanday?mm yenilsekte yensekte..

Yorum Yap

Veli ve Atiba'y? yan yana oynatt??? s?rece bu tak?m 2 metre ileri gidemez.

Yorum Yap

Hocam sen her ma?? arsenale kar?? oynuyormu? gibi oynarsan k???k tak?mlar? nas?l yenecez ?Tamam b?y?k tak?ma b?yle oynat da k???k tak?ma oynat?rsan bu sezon yand?k.

Yorum Yap

bas?t tak?mlara kars? b?le gomulu 4 defans 2 onl?beroyu denedeg?n ?c?n kaybeden sen oluyorsun, kaybederken b?z?de kaybed?yorsun ne yaz?k k? b?l?c hala ogrenmek ?stem?yor yapt?g? hatan?n hata oldugunu.

su macta b?le 3lu defans ?le b?r cok varyasyon ?le c?kacag?na neler yap?yor.

Yorum Yap

Ne kadar ?ok seviyoruz Ele?tirmeyi. 3l? defansla ??ksa; Avrupa kupas? ma?? rakibi ?nemsemiyor 1 puan bile ?nemli nas?l 3l? defansla ??kar diye y?klenirsiniz. Aman, bizim taraftar b?yle. 2 Beraberlikte Tak?m? soktuk yerin dibine.

Yorum Yap

Gecen sezon Besiktas son 10 dk da 8 gol yerken fener 5 gs 3 gol yedi.
                        Besiktas gecen sezon son 10 dkda 7 gol atarken fener 19 gol atti.

Bilic son dklarda bu oyunu oynattigi surece biz sampiyon olamayiz.buyuk takim geriye yaslanmaz.ibb degil burasi.

Yorum Yap

Sivok necip olcay israrindan artik vazgec hoca..cumle alem goruyor su necipin hicbir fayda saglamadigini..sivok sakatliklardan sonra eski sivok degil asteras macinda onun yuzunden gol yedik..olcay 1 mac var 10 mac yok..alternatifi hazir sosa gelmisken artik su meshur 3luden vazgez necip sivok olcaydan vazgec...

Yorum Yap

Aslı Caner Balkaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Sivok necip olcay israrindan artik vazgec hoca..cumle alem goruyor su necipin hicbir fayda saglamadigini..sivok sakatliklardan sonra eski sivok degil asteras macinda onun yuzunden gol yedik..olcay 1 mac var 10 mac yok..alternatifi hazir sosa gelmisken artik su meshur 3luden vazgez necip sivok olcaydan vazgec...
                            Sivok inad? m? ?

Yorum Yap

Bursa macinda yine Olcay`la baslayacaksin. Cunku yetersizsin. Tesekkur edilip gonderilmeli acilen. Yonetim baska islerle ugrasacagina hoca bul takima.

Yorum Yap

Y?netim de?i?meden hoca de?i?memeli. Gelen ?ok farkl? olmaz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X