Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bili? Kalmal? Adam?n Ne Su?u Var Garip Garip Futbolcular al?p Adama Al Oynat Diyorsun...

Yorum Yap

Sonuna kadar arkandayiz hocam. Yetti artik her sene sonu kelle isteyenler.

HTC One mini cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yeni sezonda Bilic'ten en b?y?k iste?im, kendi belirledi?i adamlar? ald?rs?n. Sezer, Eneramo, Dany facialar?n? ya?amayal?m bir daha.

Yorum Yap

Bilic e?er istedi?in adamlar? alm?yorlarsa ??k s?yle.3 kuru? i?in bizi escudelere serdarlara sezerlere danylere d???rd?ler yeter.

Yorum Yap

Aslı Hasim Cinki tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bili? Kalmal? Adam?n Ne Su?u Var Garip Garip Futbolcular al?p Adama Al Oynat Diyorsun...
            Bilic'in ??yle su?u var...
            Malum ge?en sene en az 4-5 teknik adamla g?r???ld?, anla??lamad? falan.. hat?rlarsan?z i?lerinden 1-2 tanesi y?netimin akl?ndaki d???ncelerin o kadar k?s?tl? b?t?elerle ger?ekle?tirilmesinin m?mk?n olmad???n? belirtip kabul etmemi?ti..
            Bilic kabul etti. Demek ki 15m euro ile bi?eyler yapabilece?ine inand?.. eyvallah burada s?k?nt? yok...
            Sorun ?u:
            Ya Bilic yan?ld?... Ger?ekten de bu b?t?e d???n?lenler i?in yeterli de?il.
            Ya 15m euro'yu do?ru adamlara yat?rmad?...
            Ya da bu 15m euro Bilic'in inisiyatifi d???nda kullan?ld?...

yani ortada muhtemel 3 durum var.
            ilk durumda Bilic yan?ld???n? kabullenip y?netime bu b?t?eyle olmaz. en az?ndan ben yapamam.. ya beni ya b?t?eyi de?i?tirin demeli.. diyebilmeli..
            ikinci durumda Bilic hatas?n? kabullenip en az?ndan bi a??klama yapmal?.. ge?en y?l yanl?? yat?r?mlar yapt?k ama bu sene ?yle olmayacak demeli..
            ???nc? durumda Bilic ??k?p arkada? ben 15m euro yeterli dedim ama bu y?netim kendi kafas?na g?re i? yap?yor, b?yle olmayacak demeli..
            Ya da t?m bunlardan farkl? olarak y?netim ta en ba?ta Bilic'i kand?rd?.. adama 50m euro dediler de eline 15 verdiler belki.. Zaten b?yle bi durumda geldi?i gibi istifa etmeliydi..

2. durumda y?netim ya Bilic'i yollar ya da bi ?ans daha verir...
            1. ve 3. durumlarda ise y?netim ya Bilic'i g?nderir ya da baz? ?eyler de?i?ir.. Tabi ?zellikle son durum s?z konusu ise ve y?netim Bilic'i yollarsa taraftar da y?netimi yollar..

Bilic hatal?d?r.. Tak?m? ?ampiyon yapamad??? i?in de?il ama.. ??k?p a??klama yapamad??? i?in hatal?d?r. Tabi Bilic'i tek ba??na de?il ?nder ?zen ile birlikte d???nmek laz?m..

Yorum Yap

Aslı Servan Gorucu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bilic'in ??yle su?u var...
              Malum ge?en sene en az 4-5 teknik adamla g?r???ld?, anla??lamad? falan.. hat?rlarsan?z i?lerinden 1-2 tanesi y?netimin akl?ndaki d???ncelerin o kadar k?s?tl? b?t?elerle ger?ekle?tirilmesinin m?mk?n olmad???n? belirtip kabul etmemi?ti..
              Bilic kabul etti. Demek ki 15m euro ile bi?eyler yapabilece?ine inand?.. eyvallah burada s?k?nt? yok...
              Sorun ?u:
              Ya Bilic yan?ld?... Ger?ekten de bu b?t?e d???n?lenler i?in yeterli de?il.
              Ya 15m euro'yu do?ru adamlara yat?rmad?...
              Ya da bu 15m euro Bilic'in inisiyatifi d???nda kullan?ld?...

yani ortada muhtemel 3 durum var.
              ilk durumda Bilic yan?ld???n? kabullenip y?netime bu b?t?eyle olmaz. en az?ndan ben yapamam.. ya beni ya b?t?eyi de?i?tirin demeli.. diyebilmeli..
              ikinci durumda Bilic hatas?n? kabullenip en az?ndan bi a??klama yapmal?.. ge?en y?l yanl?? yat?r?mlar yapt?k ama bu sene ?yle olmayacak demeli..
              ???nc? durumda Bilic ??k?p arkada? ben 15m euro yeterli dedim ama bu y?netim kendi kafas?na g?re i? yap?yor, b?yle olmayacak demeli..
              Ya da t?m bunlardan farkl? olarak y?netim ta en ba?ta Bilic'i kand?rd?.. adama 50m euro dediler de eline 15 verdiler belki.. Zaten b?yle bi durumda geldi?i gibi istifa etmeliydi..

2. durumda y?netim ya Bilic'i yollar ya da bi ?ans daha verir...
              1. ve 3. durumlarda ise y?netim ya Bilic'i g?nderir ya da baz? ?eyler de?i?ir.. Tabi ?zellikle son durum s?z konusu ise ve y?netim Bilic'i yollarsa taraftar da y?netimi yollar..

Bilic hatal?d?r.. Tak?m? ?ampiyon yapamad??? i?in de?il ama.. ??k?p a??klama yapamad??? i?in hatal?d?r. Tabi Bilic'i tek ba??na de?il ?nder ?zen ile birlikte d???nmek laz?m..
              Ales sorusu gibi olmu? Servan

Ben bir 4. ve 5. olas?l?klar ekleyeyim. Bilic ?ok b?y?k bir tak?ma ve ?ok g?zel bir ?ehre geldi. Beklentilerin de ?ok d???k oldu?u bir d?nemde oldu?umuzdan, kendisi de zamanla " ne ba?arsak kar zaten" bak?? a??s?yla yap?lan k?t? transferlere ses etmeden Be?ikta?'?n sefas?n? s?rebildi?i yere kadar s?rmek istiyor (Buna Bilic'in karakteri sebebiyle inanmak istemiyorum ?ahsen ama beklentiyi d???k tutup motivasyonunu bozdu?umuz a?ikar.)

5. Olas?l?k da: Y?netim, Bilic'e muhtemelen, "bu sezonun g?nah? yok. ?ok darday?z ve stad?m?z yok ama seneye hem muhte?em bir stadla hem de d?zg?n bir b?t?eyle ba?layaca??z. O sebepten bu sene sen hi? ses etme ve yapabildi?inin en iyisini yap. Seneye istedi?in tak?m? yarat?r?z." deyip kar??l???nda ses etmemesini istemi? olmas?. Bence ayn?s?n? ?nder ?zen'e de yapt?lar. Bizim ba?kan?n tarz?na uyuyor.

Tek s?k?nt? hala Sefa ile Burhan ile ilgileniyor olmam?z. E?er ge?en seneki gibi "Y?neticimiz Sezerci?e bay?l?yor." "Durumumuz yok Dany'i ?v?n biraz." "Eneramo ya tutarsa" tarz? transferler yap?l?rsa, erken bir istifa gelebilir. Gelmesi de gereklidir. Bu senenin mazereti yok. Kampa ta? gibi bir kadroyla gitmiyorsak, bunun art?k 1. derece sorumlusu ?nder ?zen ve ard?ndan da Slaven Bilic'tir. Y?netimin ne oldu?unu zaten biliyoruz.

Yorum Yap

Bende Bili?'in kalmas?ndan yanay?m. Hatalar?ndan ders alan biri ve tak?ma bu sene daha da hakim olaca??n? d???n?yorum. Ayr?ca ki?ilik olarakta seviyorum.

Yorum Yap

1 sezon daha kalmal?.. ama 3.l?k her ?eye ra?men ba?ar?s?zl?kt?r ve teknik direkt?r olarak bu ba?ar?s?zl?ktan da sorumludur.. ge?erli mazeretleri var ama tekrarlamamas? gereken tonla da hatas? var. Kendisinden yeni sezon i?in iste?im transferde daha aktif rol oynamas?.

Yorum Yap

Aslı M.Yener Kandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ales sorusu gibi olmu? Servan

Ben bir 4. ve 5. olas?l?klar ekleyeyim. Bilic ?ok b?y?k bir tak?ma ve ?ok g?zel bir ?ehre geldi. Beklentilerin de ?ok d???k oldu?u bir d?nemde oldu?umuzdan, kendisi de zamanla " ne ba?arsak kar zaten" bak?? a??s?yla yap?lan k?t? transferlere ses etmeden Be?ikta?'?n sefas?n? s?rebildi?i yere kadar s?rmek istiyor (Buna Bilic'in karakteri sebebiyle inanmak istemiyorum ?ahsen ama beklentiyi d???k tutup motivasyonunu bozdu?umuz a?ikar.)

5. Olas?l?k da: Y?netim, Bilic'e muhtemelen, "bu sezonun g?nah? yok. ?ok darday?z ve stad?m?z yok ama seneye hem muhte?em bir stadla hem de d?zg?n bir b?t?eyle ba?layaca??z. O sebepten bu sene sen hi? ses etme ve yapabildi?inin en iyisini yap. Seneye istedi?in tak?m? yarat?r?z." deyip kar??l???nda ses etmemesini istemi? olmas?. Bence ayn?s?n? ?nder ?zen'e de yapt?lar. Bizim ba?kan?n tarz?na uyuyor.

Tek s?k?nt? hala Sefa ile Burhan ile ilgileniyor olmam?z. E?er ge?en seneki gibi "Y?neticimiz Sezerci?e bay?l?yor." "Durumumuz yok Dany'i ?v?n biraz." "Eneramo ya tutarsa" tarz? transferler yap?l?rsa, erken bir istifa gelebilir. Gelmesi de gereklidir. Bu senenin mazereti yok. Kampa ta? gibi bir kadroyla gitmiyorsak, bunun art?k 1. derece sorumlusu ?nder ?zen ve ard?ndan da Slaven Bilic'tir. Y?netimin ne oldu?unu zaten biliyoruz.
                    farkettim... ama ba?ka t?rl? pek anla??l?r olmuyor

Malesef s?ylemle eylem uyu?muyor kul?pte. buna Bilic de ?nder ?zen de y?netim de dahil.
                    Bilic hep adalet arad? sezon boyunca. ?syan etti. Yaln?z kendisi adil davranmad? her ?eyden ?nce. Franco ve Kerim konusunda ?ok ?nyarg?l?yd?. Biz haftalarca stoper denedik, 34 ma??n yaln?zca 3 tanesinde vasat?n ?st?ne ??kan Olcay'? neredeyse her ma? 90 dakika izlemek zorunda kald?k.
                    Bilic'in bu taraftara bi a??klama yapmas? laz?m. ??k?p ben bunlar? yanl?? yapt?m diyebilmesi laz?m. Her konuda. En ?ok ele?tirildi?i kadro se?imi olsun, sezon ba?? ve devre aras?ndaki transfer s?ylentileri olsun, Fernandes konusu olsun...
                    En az?nda ?nder ?zen ile ortak bi bas?n toplant?s? yap?p baz? ?eyleri a??kl??a kavu?turmalar? ?art.
                    Ard?ndan da ?n?m?zdeki sezonda nelerin de?i?ece?i ile ilgili bilgilendirme yap?lmas? laz?m.
                    Neden bunlar? s?yl?yorum ??nk? ortada net bi ba?ar?s?zl?k var. 3.l?kten bahsetmiyorum. Her alanda ba?ar?s?zl?k var. Transferde var, kadro y?netiminde var, oyuncu se?imlerinde var, ma? i?i m?dahalelerde var.. var o?lu var.. ?st?ne birde alt?n tepside gs'ye sunulmu? ?ampiyonlar ligi var. Bi tak?mda her ?ey iyidir de tabela k?t?d?r ?ekersin sineye, umudunu yitirmezsin, seneye olur dersin.. ya da baz? ?eyler k?t? olsa da tabela iyidir o gazla bi?eylerin d?zelece?ini umars?n...
                    bizde ikisi de yok.. son 12 ayda tek olumlu icraat futbol direkt?rl??? sistemine ge?i?imizdi.. onu da y?z?m?ze g?z?m?ze bula?t?rd?k. hala 2 tane g?bekli y?netici ??k?p ?ov yapma pe?inde. buna ya ba?kan dur diyecek. ya da ?nder ?zen ve bilic kukla olmaktan vazge?ip her?eyi a??klayacak.. sonu? olarak da ya baz? ?eyler de?i?ecek ve ibre yukar? d?necek ya da kendileriyle birlikte y?netimi de yakacaklar. hani hep adam gibi adam diyoruz ya ikisi i?in.. e?er ger?ekten ?ylelerse bunu yapmalar? laz?m.

?zetle b?yle bir sezonun mazereti yok. ne y?netimsel ne sportif bi ba?ar? var ortada. ne de bunlar?n olabilece?ine dair bi umut. o y?zden kaba tabirle "baz? kellelerin gitmesi ?art". ba?ka t?rl? devam edilemez. ekimi g?remez hi?biri. bu kelleleri ya bizzat fikret orman alacak ve kendini kurtaracak ya da baz?lar? kendini feda edecek. ?teki t?rl? ekime kadar ?ok kelle gider.
                    En son düzenleyen Servan Gorucu; 20-05-2014, 11:37.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Be?ikta? adam? ya?land?r?yor hocam
                      [ATTACH=CONFIG]1416[/ATTACH]
                      Bildigin ??km?? adam

Yorum Yap

seneye de konyalara bal?kesirlere bayern muamalesi yap?p kapan?p gol yedirecekse kalmamal?

Yorum Yap

Aslı Hasim Cinki tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Almas?n, ald?rmas?n, sesi ??ks?n, itiraz etsin, masaya yumruk ats?n (daha yazsam m? bilemedim )

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Almas?n, ald?rmas?n, sesi ??ks?n, itiraz etsin, masaya yumruk ats?n (daha yazsam m? bilemedim )
                            Hakl?s?n abi bu ?lkede y?lmaz vurallar hikmet karamanlar bile istedikleri olmad???nda veya transfer b?t?esini az bulduklar?nda istifa ediyorlar.

Bili? i savunanlar genelde futbolcuyu taraftar?n ?n?ne atmad? diyor evet atmad? ama sonu?lar? da ortada.

Biz sakatl?klar i?in burda g?nlerce konu?tuk hatta zemin dedik zaman?nda toprakta ?amurda oynayanlar?n bu kadar sakatlanmad???n? unutmadam ama akl?m?za hi? gelmedi oyuncular?n gece ya?ant?s?. Asl?nda medya bunu dillendiriyordu ama biz hep renkli bas?n bize oyun oynuyor diye sahip ??kt?k futbolcular?m?za.

Ge?en per?emben gecesi 1 ya??ndaki k?z?m ate?lendi ve 5 e kadar hastahanede kald?k tabi sabah i?e 2 saatlik uyku ile geldim bir?ey belli etmek istemesemde patronum direk anlad? ve hay?rd?r dedi. B?y?k ihtimal ile bizim oyuncularda gece alemlerinden sonra antremanlara bitik bir vaziyette geliyorlard? bunu bili? anlarm? anlamazm? tabi bu da ayr? bir konu.

Oyuncu tercihleri rakiplere sayg? duyma ad?na be?ikta??n b?y?kl???n g?z ard? etmesi bunlar hep eksileri. Ne zaman bir puan kayb? ya?asak rakiplerin iyi oyunundan dem vurmalar filan bunlar? yerli bir hoca yapsa idi burada idam edilirdi.

Pedro franco olay? kerim gibi yetenekli bir oyuncuya ?ans vermemesi ise ayr? bir tart??ma konusudur.

T?m bunlar?n yan?nda ?ans? hak ediyor mu? e?er hatalar?ndan ders ald? ise evet hakediyor. En az?ndan transferlerde art?k a??rl???n? koymal? gerekir ise itiraz etmeli, yoksa ?n?ne koyulan oyunculara ses ??karmayacak bir d?nya hoca buluruz.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Hakl?s?n abi bu ?lkede y?lmaz vurallar hikmet karamanlar bile istedikleri olmad???nda veya transfer b?t?esini az bulduklar?nda istifa ediyorlar.

Bili? i savunanlar genelde futbolcuyu taraftar?n ?n?ne atmad? diyor evet atmad? ama sonu?lar? da ortada.

Biz sakatl?klar i?in burda g?nlerce konu?tuk hatta zemin dedik zaman?nda toprakta ?amurda oynayanlar?n bu kadar sakatlanmad???n? unutmadam ama akl?m?za hi? gelmedi oyuncular?n gece ya?ant?s?. Asl?nda medya bunu dillendiriyordu ama biz hep renkli bas?n bize oyun oynuyor diye sahip ??kt?k futbolcular?m?za.

Ge?en per?emben gecesi 1 ya??ndaki k?z?m ate?lendi ve 5 e kadar hastahanede kald?k tabi sabah i?e 2 saatlik uyku ile geldim bir?ey belli etmek istemesemde patronum direk anlad? ve hay?rd?r dedi. B?y?k ihtimal ile bizim oyuncularda gece alemlerinden sonra antremanlara bitik bir vaziyette geliyorlard? bunu bili? anlarm? anlamazm? tabi bu da ayr? bir konu.

Oyuncu tercihleri rakiplere sayg? duyma ad?na be?ikta??n b?y?kl???n g?z ard? etmesi bunlar hep eksileri. Ne zaman bir puan kayb? ya?asak rakiplerin iyi oyunundan dem vurmalar filan bunlar? yerli bir hoca yapsa idi burada idam edilirdi.

Pedro franco olay? kerim gibi yetenekli bir oyuncuya ?ans vermemesi ise ayr? bir tart??ma konusudur.

T?m bunlar?n yan?nda ?ans? hak ediyor mu? e?er hatalar?ndan ders ald? ise evet hakediyor. En az?ndan transferlerde art?k a??rl???n? koymal? gerekir ise itiraz etmeli, yoksa ?n?ne koyulan oyunculara ses ??karmayacak bir d?nya hoca buluruz.
                              zaten as?l mesele bu, hatalar?ndan ders ??kar?yor mu?

?imdi i?in asl?n? bilmesem de ?unu d???n?yorum:

1. franco konusunda hata yapt???n? kabul ediyor mu? yoksa ?yle gerekiyordu, do?ru yapt?m m? diyor?
                              2. kerim konusunun da franco meselesine benzedi?inin fark?nda m??
                              3. sakatlanmad??? veya kart cezas? s?rece formay? oyuncudan alamam, al?rsam demoralize olur demi?ti, bu d???ncenin yanl?? oldu?unu g?rd? m??

bunlar?n fark?nda ise, insanl???na ki?ili?ine laf?m yok, 20 sene kals?n.
                              ama bu hatalarda ?srar edecekse, saniye durmas?n.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                zaten as?l mesele bu, hatalar?ndan ders ??kar?yor mu?

?imdi i?in asl?n? bilmesem de ?unu d???n?yorum:

1. franco konusunda hata yapt???n? kabul ediyor mu? yoksa ?yle gerekiyordu, do?ru yapt?m m? diyor?
                                2. kerim konusunun da franco meselesine benzedi?inin fark?nda m??
                                3. sakatlanmad??? veya kart cezas? s?rece formay? oyuncudan alamam, al?rsam demoralize olur demi?ti, bu d???ncenin yanl?? oldu?unu g?rd? m??

bunlar?n fark?nda ise, insanl???na ki?ili?ine laf?m yok, 20 sene kals?n.
                                ama bu hatalarda ?srar edecekse, saniye durmas?n.
                                ??te s?k?nt? da o abi liglerin ba?lamas?n? bekleyip g?rece?iz ama benim i?in yap?lan transferler art?k kriterdir bu sene.

E?er ?n?ne konan herkesi kabul eder ben istedim derse sorumlusu o dur.

??in en can al?c? noktas? ise kaybedecek senemiz kalmad?. fenerbah?e ersun yanal ile bir risk ald? ?ampiyon olamasalarda bahaneleri vard? 3 temmuz s?reci, 2 sene ?st ?ste ?ampiyon olmu? kaliteli adamlar alm?? bir gese vard?. Gese de fatih terimi kovdu onlar?n kredisi de zaten 2 sene ?st ?ste ?ampiyon olmu?lard?.

Bizim art?k kredimiz yok adamlar bu sene 4.y?ld?z i?in sava??r iken bizim durum ne olacak her?ey karman ?orman.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X