Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bar?an?n ba??nda ki adam geldi.madridden 2 sefer hoca geldi.ispanyan?n teknik adam? geldi.bu adamlar gelmeden once tivide a?z? a??k izleyen yazarlar spor kamuoyunda ki adamlar '' futboldan anlam?oo beaaaa'' tarz?nda garip yaz?lar soylemlerde bulundular.bili?in harcanmas? ?ok kolay olur.aman hocam yen? sezonda dikkat et kend?ne

Yorum Yap

Ne olursa olsun uzun y?llar kalmal? ,elbet ba?ar? gelecek..

Yorum Yap

Seni kimseye yedirmeyiz hocam

Yorum Yap

Avatar isteyenler benim avatar? ?alabilir.

Not: Ben de ?ald?m

Yorum Yap

sa?a jones u koy Caner'i kitle. veli ve atiba orta sahada basar zaten gol yemeden al?r?z ma??.

Yorum Yap

Sen ?sland?k?a kendim ?slanm?? gibi hissettim hocam. Ba?araca??z

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Oynatt??? futbolu elindeki berbat kadroya ba?l?yorum.
                En son düzenleyen Tugay Turan; 20-04-2014, 22:25.

Yorum Yap

Aslı Tugay Turan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Oynatt??? berbat futbolu elindeki kadroya ba?l?yorum.
                  Berbat derken ?

Yorum Yap

Bu ma?? kazanmamak i?in camia,y?netim olarak elimizden geleni yapt?k...

Zeki olmayan futbolcular?nda abuk sabuk hareketleri ile ma? noktaland?.

Motta iyi ho?ta b?yle dengesiz dengesiz kartlar g?recekse ?ok can?m?z? yakar.

D???n?yorum da seneye ?ampiyonlar ligindeyiz hadi ronaldo yada messi'yi ge?tim ?ampiyonlar ligindeki herhangi kalitedeki her futbolcu motta'y? att?r?r.( motta'n?n hareketini dany yapsa ma? sonu taksimde idam edilirdi hain denirdi ve yapanlara da dendi.)

?yi futbolcular?n yan?nda zeki futbolculara da ihtiyac?m?z var.

Bilic'e gelince ilk defa sezon boyunca ??kard??? kadroyu be?enmedim ve k?t? ba?lad?k.

Ancak bu kadar olumsuz bir haftada zaten galibiyet d???ncesi ve motivasyonuda en taraftar i?in olduk?a azd?.
                    En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 20-04-2014, 22:31.

Yorum Yap

Tufan Tokadci

d?zeltme yapt?m yanl??l?k olmu?.

Yorum Yap

bilic in g?khan g?n?le ?akas? ..

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/5F0.....Q.1ds8lT1ISg

Yorum Yap

https://vine.co/v/M1Vd5zl36xH

?ok iyi trolledi g?khan'?

Yorum Yap

iyisin ho?sun hocam ama Allah?n? seversen rakip h?cumdayken geride bekletme tak?m? ?nde basmay?nca rezil r?sva oluyoruz.

Yorum Yap

?erefsiz hakemlere, Onursuz TFF ye , Fikret Orman gibi vas?fs?z bir y?netime ve de Rant??lar?n Passolig ine ragmen ?ampiyonlar ligi seni bekler..Te?ekk?rler Hocam... Te?ekk?rler Be?ikta?...

Yorum Yap

Hocam ke?ke G?khan T?re'yi oyunda tutup Olcay'? ??karsayd?n neyse nasip b?ylemi? sagl?k olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X