Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tu?kan Tan?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yine Bili?'in yanl?? anla??ld???n? d???n?yorum ve a??kcas? yeni stad?m?zda da tak?m?n?n ba??nda olmas?n? umuyorum.
    [emoji112][emoji112][emoji112]

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Ronaldinho'nun T?rkiye temsilcisi Ayhan Ye?ilba? Be?ikta??m yeni hoca s?n? buldu Hoca ya imzay? att?k Bir daha yazmayacam Hay?rl? olsun herkes mutlu olacak..... yazm?? Hocan?n Lucescu oldugu tahmin ediliyor
      En son düzenleyen Mehmet Ali Bulut; 04-04-2015, 10:30.

Yorum Yap

Aslı Ufuk Yildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Tu?kan Tan?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yine Bili?'in yanl?? anla??ld???n? d???n?yorum ve a??kcas? yeni stad?m?zda da tak?m?n?n ba??nda olmas?n? umuyorum.
        [emoji112][emoji112][emoji112]

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi
        ? Bili?'e g?le g?le mi demek bu

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ronaldinho'nun T?rkiye temsilcisi Ayhan Ye?ilba? Be?ikta??m yeni hoca s?n? buldu Hoca ya imzay? att?k Bir daha yazmayacam Hay?rl? olsun herkes mutlu olacak..... yazm?? Hocan?n Lucescu oldugu tahmin ediliyor
          Bilic hocay? seven sayan biri olarak sanki ?zerine kuma getirmi? gibi hissediyorum ama s?z konusu LUCESCU ise babam? tan?mam objektif d???nemem kusura bakmay?n

Yorum Yap

lucescu gelecekse bilic'i ge?tim istesinler ben bile westham'a giderim be?ikta? i?in yapar?m bunu yeter ki lucescu gelsin

Yorum Yap

Sana s?yleyece?im ?eyler var hocam.
              Fakat beklemedeyim.
              Ne brugge, ne fener ma??n? unutmu? de?ilim bilesin.

Ama beklemedeyim, b?yle ??rendim.

Yorum Yap

Bu ?lkede d?nya 3.s? olmu? teknik direkt?re tak?m elbisenin alt?na beyaz ?orap giyiyor vizyonu milli tak?ma yetersiz diyen insanlar g?rd?k bili?i yerden yere vuranlar? yad?rgam?yorum ??nk? bu tarz taraftarlarda vizyon yok baz? konularda Bili? yetersiz olabilir eyvallah ama hep son virazja girincemi sesiniz y?kselecek arkada? hep son virajdam? herkafadan ses ??kacak sa?a git sola git diye diye arabay? devireceksiniz yine her sene ayn? terane yetti art?k bi kerede ele?tirmek yerine destek olmay? deneyin bu adamla son 16 oynad?n bu adamla ?ampiyonluk yar???n?n tam g?be?indesin hemde stad?n yokken arsenal ma??nda methiyeler d?zerken iyiydi ama biraz vites d??t?m? vurun abal?ya yok b?yle bir?ey ya destek olun yada sezon bitene kadar susun

Yorum Yap

Ortal??? alevlendirmek ya da duyumcu tripleriyle konu?mak i?in yazm?yorum fakat bende luce olay?n? duydum.
                  Ba?kan?n Ukrayna'da Luce ile anla?t???, Bilic'in de farkl? bir kul?ple anla?t??? s?ylendi bana.
                  Ne kadar ge?erlidir bilemem fakat her duydu?um bilgiyi de gelip payla?mam burada.

Hakk?m?zda hay?rl?s? olsun, Bilic'i ?ok seviyorum bunu herkes bilir fakat Lucescu ba?ka bir katman.
                  Oyun yap?s? olarak a??r? bay?lmasam da ba?ar?y? getirmek i?in yetiyor. En az?ndan o s?ralar yetiyor-du.

Allah hakk?m?zda hay?rl?s?n? nasip etsin.

Yorum Yap

Aslı Burak Gul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bilic hocay? seven sayan biri olarak sanki ?zerine kuma getirmi? gibi hissediyorum ama s?z konusu LUCESCU ise babam? tan?mam objektif d???nemem kusura bakmay?n
                    Morinho T.D miz olsun Luce gelecek desinler Mori'yi tanimam Lucescu'yu isterim, o derece isterim, Bilic ne ki

Yorum Yap

Aslı Mustafa Canbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu ?lkede d?nya 3.s? olmu? teknik direkt?re tak?m elbisenin alt?na beyaz ?orap giyiyor vizyonu milli tak?ma yetersiz diyen insanlar g?rd?k bili?i yerden yere vuranlar? yad?rgam?yorum ??nk? bu tarz taraftarlarda vizyon yok baz? konularda Bili? yetersiz olabilir eyvallah ama hep son virazja girincemi sesiniz y?kselecek arkada? hep son virajdam? herkafadan ses ??kacak sa?a git sola git diye diye arabay? devireceksiniz yine her sene ayn? terane yetti art?k bi kerede ele?tirmek yerine destek olmay? deneyin bu adamla son 16 oynad?n bu adamla ?ampiyonluk yar???n?n tam g?be?indesin hemde stad?n yokken arsenal ma??nda methiyeler d?zerken iyiydi ama biraz vites d??t?m? vurun abal?ya yok b?yle bir?ey ya destek olun yada sezon bitene kadar susun
                      Bilic gittiginde Lucescu gelmeyecekse gerisi benim icin fasa fisodur. O yuzden istikrardan yanayim bende. Hoca'nin arkasindayiz sonuna kadar, kendi birakip gitmedigi surece ama Lucescu gelecek Bilici gonderelim mi diye bisey soz konusu olursa Bilic'in Ingiltere biletini bile ben alirim o derece

Yorum Yap

Simdi fark ettim Ayhan Yesilbas ise bosuna umitlenmeyin beyler. Bu adam en son %100 Belhanda'yi bize getiriyordu Lucescu demissin kardes'de bu adamin temsilciligini yaptigi hoca Zago'dur bildigim kadariyla. Zago olmadigina eminmisin bahsettigi kisi?

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ortal??? alevlendirmek ya da duyumcu tripleriyle konu?mak i?in yazm?yorum fakat bende luce olay?n? duydum.
                          Ba?kan?n Ukrayna'da Luce ile anla?t???, Bilic'in de farkl? bir kul?ple anla?t??? s?ylendi bana.
                          Ne kadar ge?erlidir bilemem fakat her duydu?um bilgiyi de gelip payla?mam burada.

Hakk?m?zda hay?rl?s? olsun, Bilic'i ?ok seviyorum bunu herkes bilir fakat Lucescu ba?ka bir katman.
                          Oyun yap?s? olarak a??r? bay?lmasam da ba?ar?y? getirmek i?in yetiyor. En az?ndan o s?ralar yetiyor-du.

?air bu iki dizede taraftara seslenip; 40 ak?ll?dan biri olup kuyudan ta? ??karaca??n?za, 1 deli olup ta? atmak ye?dir demek istiyor.

?iirin temas?; Neylesin Lucescu bizi? Bize gelir ?enol G?ne? tahmini.

Yorum Yap

[emoji47]

Yorum Yap

sezon sonuna kadar destek. unutmay?n tarihte ?ampiyon bilic yazm?yor ?ampiyon BE??KTA? yaz?yor.

Yorum Yap

Aslı Erdinc Ersec tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?air bu iki dizede taraftara seslenip; 40 ak?ll?dan biri olup kuyudan ta? ??karaca??n?za, 1 deli olup ta? atmak ye?dir demek istiyor.

?iirin temas?; Neylesin Lucescu bizi? Bize gelir ?enol G?ne? tahmini.
                                Son mesajlara bak?l?rsa deli say?s? 1 de?il.
                                E in?allah da ger?ekle?ecek bilgiler ?zerinden delirmi? oluruz.
                                Mant?ken ?u a?amada delirmek daha makul.
                                Deliler ak?ll?, ak?ll?lar deli yani.

Bana huni bulun.

Not: Tema ??z?m? ba?ar?s?z, yanl?? kod

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X